برگزیده های پرشین تولز

تجربه هایی که ممکنه به درد دیگران بخوره رو اینجا بگو

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
برنج چرب بخورید هم زودتر سیر میشید هم ب لحاظ گوارشی و اقتصادی بهتره کلن ب نظر میاد کربوهیدرات ضررش از چربی بیشتره

پی اس: اینو از ی متخصصه تغذیه استراقه سمع کردم حرف خودم نیس:devilish:

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
هر کجا خر دیدین سریع سوار شین

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
یه بانک هم مثل ملی و ملت موندن تو عهد تیرکمون شاه برای همه چی باید حضوری بری عطایش را به لقایش بخشیدیم
305.gif

his-gif.1227735

من با گردشگری، تجارت و ملت کار کردم. همگی آشغال هستند، ولی بانک ملی چیز دیگری است. اینترنت بانکش فوق العاده است. من تقریبا اکثر کارها را اینترنتی انجام می دهم، ضمن اینکه دستگاه های جدیدی را آورده که خودش مثل یک بانک عمل می کند. ابهت بانک هم با آن شیرهای سنگی اش به کنار 03.gif

اما از من به شما نصیحت، در بانک های دوزاری مثل سامان حساب باز نکنید. دو فردای دیگر خواستی بروی یک چک بین بانکی بگیری می بینی زارتی بانک سامان در شهرت شعبه ندارد. مجبوری مبایعه نامه را 50 کیلومتر ببری آن ورتر تا بتوانی چک بگیری در صورتی بانک ملی همیشه و همه جا است. حتی در بحث عوارض و مالیات هم اینگونه است که بعضا فقط باید از درگاه های بانک ملی پرداخت بشوند.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
his-gif.1227735

من با گردشگری، تجارت و ملت کار کردم. همگی آشغال هستند، ولی بانک ملی چیز دیگری است. اینترنت بانکش فوق العاده است. من تقریبا اکثر کارها را اینترنتی انجام می دهم، ضمن اینکه دستگاه های جدیدی را آورده که خودش مثل یک بانک عمل می کند. ابهت بانک هم با آن شیرهای سنگی اش به کنار مشاهده پیوست 1246361

اما از من به شما نصیحت، در بانک های دوزاری مثل سامان حساب باز نکنید. دو فردای دیگر خواستی بروی یک چک بین بانکی بگیری می بینی زارتی بانک سامان در شهرت شعبه ندارد. مجبوری مبایعه نامه را 50 کیلومتر ببری آن ورتر تا بتوانی چک بگیری در صورتی بانک ملی همیشه و همه جا است. حتی در بحث عوارض و مالیات هم اینگونه است که بعضا فقط باید از درگاه های بانک ملی پرداخت بشوند.
اتفاقا بانک ملی (و صادرات) بدترین بانکا هستند بنظر من :د از نظر اینترنت بانک صفر و کارمندانشون هم تنبلن و مشتری رو دنبال نخودسیاه میفرستن :}

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
برید سمت بانکی که از بانکداری اسلامی حمایت میکنه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
چطور میتونید به بانک اعتماد کنید ؟
منکه همه پولامو میذارم تو بالشم
6ugt8ah_th.gif

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
به نظرم از یک سری سلبریتی ها مثل بهنوش بختیاری الهام چرخنده و ... آتویی فیلمی چیزی دارن . طرف تو چهره ش هم معلومه که اصلا دلش راضی ب یک روز زندگی مصطفی نی

خیلی بلا سرـه افراد سیاسی فرهنگی اجتماعی میاره مصطفی با فیلم و... اللخصوص امثال بهنوش که همیشه در یک پارتی ای بوده

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
عاقا این اسمایلی کپی رایت داره همینجوری استفاده نکنید استرایک میگیرید
opasnie210.gif
opasnie156.gif

من خودم کپی رایت تعیین میکنم

پ.ن: من حسابو برای پرداخت قبض و شارژ و خرید اینترنتی میخوام کی پول نقد نگه میداره الان
svnxo5.gif

4 تا قبض و شارژ که دیگه این همه سر و صدا نداره googooli.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,656
لطفا اسپم نکنید و تجربه هایی که به درد دیگران میخوره را به اشتراک بذارید.
rot0.gif

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
اولین بار میبینم یکی از بانک ملی تعریف میکنه
به همراه صادرات از شخمی ترین بانکای ایران هستند

his-gif.1227735

بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود **** پسته ی بی مغز چون لب وا کند رسوا شد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,656
his-gif.1227735

بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود **** پسته ی بی مغز چون لب وا کند رسوا شد

بانک ملی واقعا یکی از بدترین بانک ها بوده به نظر من، مخصوصا سواد کارمندهاش که دیگه نگم براتون، ولی جدیدا اپ و سایتشون واقعا خوب شده و یوزرفرندلی هست اما متاسفانه همچنان مشکلات دیگه اش پابرجا هست.

البته به طور کلی بانک ها هم مثل رفیق میمونن: یکی اخلاقش خوبه پول نداره، یکی پول داره اما خسیس هست، یکی بی ادبه اما پولداره خخخ

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
بانک ملی واقعا یکی از بدترین بانک ها بوده به نظر من، مخصوصا سواد کارمندهاش که دیگه نگم براتون، ولی جدیدا اپ و سایتشون واقعا خوب شده و یوزرفرندلی هست اما متاسفانه همچنان مشکلات دیگه اش پابرجا هست.

البته به طور کلی بانک ها هم مثل رفیق میمونن: یکی اخلاقش خوبه پول نداره، یکی پول داره اما خسیس هست، یکی بی ادبه اما پولداره خخخ
سگ بانک ملی شرف داره باقی رو
تنها بانکی که خدمات اینترنتی میده به حقوقی‌ا
البته یه بدی‌هایی هم داره ولی به نسبت از باقی بهتر هست

باقی بانک‌ا باید مثل دست بیل حضوری مراجعه کرد برای کارهای حساب حقوقی

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
نمی دانم من چرا کم کم دارم به این مطلب فکر می کنم که همه کالاها را به صورت فیزیکی بخرم. حداقلش این است اگر طرف جنسی را به ما انداخت می رویم جلوی مغازه اش چهار تا داد و بیداد می کنیم.

ما یک ویلایی داشتیم که مالکش از روز اول بیمه البرز را برای آتش سوزی انتخاب کرده بود. پدر ما هم همین بیمه البرز را انتخاب کرد و من هم گفتم "البرز" بیمه خوبی است، همین بیمه نامه آتش سوزی را ادامه بدهم. اما از روی جهالت وارد وبسایت شرکت بیمه البرز شدم و بیمه نامه آتش سوزی را به صورت اینترنتی خریداری کردم. آقا سرتان را درد نیاورم. اینها مگر بیمه نامه صادر می کردند. آخر سر کار به حراست بیمه البرز کشید تا من توانستم بیمه نامه خودم را بگیرم. جالب است خانمی که متصدی بخش آتش سوزی بود می گفت یک زن و شوهری با یکدیگر مسئولیت بخش آی تی بیمه البرز را برعهده دارند و چون ناوارد هستند، این مشکل را برای شما پیش آورده اند.

یک سال گذشت، من در طول این مدت سهام بیمه البرز را خریدم و در آشفته بازار بورس، این سهم ما را رو سیاه نکرد. خلاصه با تماس بیمه البرز با بنده جهت تمدید قرارداد بیمه نامه و رسم مشتری مداری و سهامداری را به جای آوردن، تصمیم گرفتم این بار هم از بیمه البرز خرید کنم و به سمت دیگر شرکت ها نروم، اما این بار به صورت فیزیکی این کار را انجام دهم. خلاصه به صورت فیزیکی به یکی از شعب رفتم و در کمال ناباوری دیدم بیمه نامه جدیدی به دلیل بدهکاری برای من صادر نمی شود. گویا آن بیمه نامه ای که با پا در میانی واحد حراست برای من صادر شده بود صوری بوده و من تا تسویه بدهی نمی توانم از خدمات این شرکت استفاده کنم.

حالا، امروز از خواب بیدار شدم دیدم بیمه سرمد به من پیامک داده می گوید بیا بدهی بیمه نامه شخص ثالث را تسویه کن. زنگ زدم به مرکز پشتیبانی بیمه سرمد می گویم آقاجان من چند ماه قبل این بیمه نامه را از "بیمه بازار" خریده ام. بیمه نامه چه به صورت فیزیکی و چه به صورت اینترنتی برای من صادر شده است. این پیامک چه می گوید؟ چک کرد گفت، اشتباهی برایتان ارسال شده. حالا این پدرسوخته ها می گویند اشتباهی، ولی حس ششم بنده می گوید اگر خدای ناکرده اتفاقی بیافتد، بیمه بامبول بازی در می آورد و می گوید اول بدهی ات را صاف کن (در واقع دو بار از من پول می گیرند) تا بعد به حساب خسارات بپردازیم.

خلاصه بیمه نامه ها را به صورت فیزیکی بخرید bav3_154fs759111.gif

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,466

فایل های ضمیمه

• ۲۰۲۱۰۶۱۷_۱۰۴۹۲۵.jpg
    ۲۰۲۱۰۶۱۷_۱۰۴۹۲۵.jpg
    217.9 KB · نمایش ها: 37

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,268
نمی دانم من چرا کم کم دارم به این مطلب فکر می کنم که همه کالاها را به صورت فیزیکی بخرم. حداقلش این است اگر طرف جنسی را به ما انداخت می رویم جلوی مغازه اش چهار تا داد و بیداد می کنیم.

ما یک ویلایی داشتیم که مالکش از روز اول بیمه البرز را برای آتش سوزی انتخاب کرده بود. پدر ما هم همین بیمه البرز را انتخاب کرد و من هم گفتم "البرز" بیمه خوبی است، همین بیمه نامه آتش سوزی را ادامه بدهم. اما از روی جهالت وارد وبسایت شرکت بیمه البرز شدم و بیمه نامه آتش سوزی را به صورت اینترنتی خریداری کردم. آقا سرتان را درد نیاورم. اینها مگر بیمه نامه صادر می کردند. آخر سر کار به حراست بیمه البرز کشید تا من توانستم بیمه نامه خودم را بگیرم. جالب است خانمی که متصدی بخش آتش سوزی بود می گفت یک زن و شوهری با یکدیگر مسئولیت بخش آی تی بیمه البرز را برعهده دارند و چون ناوارد هستند، این مشکل را برای شما پیش آورده اند.

یک سال گذشت، من در طول این مدت سهام بیمه البرز را خریدم و در آشفته بازار بورس، این سهم ما را رو سیاه نکرد. خلاصه با تماس بیمه البرز با بنده جهت تمدید قرارداد بیمه نامه و رسم مشتری مداری و سهامداری را به جای آوردن، تصمیم گرفتم این بار هم از بیمه البرز خرید کنم و به سمت دیگر شرکت ها نروم، اما این بار به صورت فیزیکی این کار را انجام دهم. خلاصه به صورت فیزیکی به یکی از شعب رفتم و در کمال ناباوری دیدم بیمه نامه جدیدی به دلیل بدهکاری برای من صادر نمی شود. گویا آن بیمه نامه ای که با پا در میانی واحد حراست برای من صادر شده بود صوری بوده و من تا تسویه بدهی نمی توانم از خدمات این شرکت استفاده کنم.

حالا، امروز از خواب بیدار شدم دیدم بیمه سرمد به من پیامک داده می گوید بیا بدهی بیمه نامه شخص ثالث را تسویه کن. زنگ زدم به مرکز پشتیبانی بیمه سرمد می گویم آقاجان من چند ماه قبل این بیمه نامه را از "بیمه بازار" خریده ام. بیمه نامه چه به صورت فیزیکی و چه به صورت اینترنتی برای من صادر شده است. این پیامک چه می گوید؟ چک کرد گفت، اشتباهی برایتان ارسال شده. حالا این پدرسوخته ها می گویند اشتباهی، ولی حس ششم بنده می گوید اگر خدای ناکرده اتفاقی بیافتد، بیمه بامبول بازی در می آورد و می گوید اول بدهی ات را صاف کن (در واقع دو بار از من پول می گیرند) تا بعد به حساب خسارات بپردازیم.

خلاصه بیمه نامه ها را به صورت فیزیکی بخرید

مشاهده پیوست 1246554
من نیز بسیار متعجب میباشم ،از برای چه این همه بر تو نیرنگ میکنند!! :(

بالا