برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در باره نوکیا 5700

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
ولی من یه 5 6 ماهه دیگه میفروشمش ان81 میگیرم.

N81 نسخه بهینه شده 5700 از لحاظ طول عمر باتری و پخش میوزیک و کمی امکانات بسیار کوچک دیگر هست

خریدش زیاد تاثیری نداره !!

به شخصه W960 رو خیلی بیشتر قبول دارم !

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
N81 نسخه بهینه شده 5700 از لحاظ طول عمر باتری و پخش میوزیک و کمی امکانات بسیار کوچک دیگر هست

خریدش زیاد تاثیری نداره !!

به شخصه W960 رو خیلی بیشتر قبول دارم !
بله.
منم W960 رو قبول دارم ولی پولشو ندارم که بگیرم.
خیلی هم خوشکله:D.

ebrahim202003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 5700 بفروش نیستم :D

منم باهاتم ، می بینی نو رو خدا گوشی به این توپی اونوقت قدر نمی دونن

هنوز برنامه های 9.2 نیومده اینا بریدن وقتی اومد می فهمین چی از دست دادین ، البته خوبه از خز شدنش جلوگیری میکنید :D

خدایی تا حالا گوشی به این بی عیبی ندیده بودم و به این ماهی

5700 :heart:

ali1400

Registered User
لایک‌ها
5
وقتی با گوشیهای دیگه کار کنید و مشکلات اونها رو بینید متوجه میشید که 5700 چی هست. مثلا n73 با اون قیمتش رو با این مقایسه کنید.
در مورد p990 هم بگم که من داشتم و ساعت مسیجهایی که میاد درست نیست و برنامه هایی که روش نصب میشه بعضی هاش بطور کامل پاک نمیشه و از همه مهمتر یه فایل4 مگابایتی با بلوتوث بفرستید روش و اونوقت ببینید چند دقیقه طول میکشه تا ذخیره ش کنه ( باید یه چرت بزنی) . در ضمن مشکلات دیگه ای هم داره که جاش اینجا نیست.
اما اینها رو واسه راهنمایی گفتم فردا که فروختیتش پشیمون نشید ....

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بيخيال ! فعلا بهتره مراقب باشيم كه رنگ گوشيامون نره و هر شب بزنيم به شارژ و دنبال 2 تا برنامه بگرديم واسش و

مراقب باشيم پايينش لق نزنه و هنگ نكنه و ريست نشه و يه هدفون براش بگيريم چون هدفون خودش بدرد نميخوره و

و فكر كنم اگه بازم بگم معنيه واقعيه كلمه حماقت معلوم بشه !

الفردو عزیز گوشی بی نفص نداریم..هر گوشی یه مشکلات داره..این گوشی با توجه به رنج قیمتیش خیلی ارزش داره

من خودم طرفدار سونی اریکسون هستم..اما توقع همچین حماقتی هم ازش نداشتم که بخواد P990 هم مانند P910 دست مردم بده که عیب هاش رو بگن و این هم اپدیت بیرون بده...حتی به این فکر نکرد که Uiq2 خیلی با uiq3 فرق می کنه و با این اشتباهش نتونست مقدار رم استارت اپ رو در این گوشی و دو گوشی دیگر برطرف کنه و رسما در سایتش اعلام اخرین فریمور رو کرد چرا که واقعا ناموفق شد p990...با کلی اعتراض مردم هم اخرین فریمور رو اگوست امسال داد که بازم مشکلات رو داد و یکیش هم تنظیم نبودن ساعت اس ام اس هست !!

حالا هم روی پروژه W960--P1 کار می کنه که چهارصد برابر بهتر عمل می کنند...هرچند که تو سایتش اعتراض هزارنفر رو من خوندم...یکیشون نوشته بود من دیگر حماقت نمی کنم که گوشی uiq بخرم چون پشتیبانی نداره !!!!

به نظر من کلا مقایسه هر گوشی اشتباست...فقط باید با توجه به رنج قیمتی مقایسه بشه که ارزش خرید رو داره یا نه!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
تا حالا نداشتم.
در ضمن امکاناتش به پای 5700 نمیرسه.
فقط دوربینش بهتره چون که AF داره.

من خودم به شخصه 5700 رو بخاطر كيفيت LCD و سرعتش گرفتم !

تازه نميدونستم كه نرم افزار هاي ويرايش دوم سيمبين 9 به ويرايش اولش نميخوره ! :blink:

اين مورد هم بنظر من يك اشكال بزرك از طرف نوكياست !

الفردو عزیز گوشی بی نفص نداریم..هر گوشی یه مشکلات داره..این گوشی با توجه به رنج قیمتیش خیلی ارزش داره

100% باهات موافقم ! منم تاحالا گوشي بي نقص نديدم !

اين هم بخاطر سياست برند هاست !!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

تازه نميدونستم كه نرم افزار هاي ويرايش دوم سيمبين 9 به ويرايش اولش نميخوره ! :blink:

اکثریت برنامه های S60v3 به این گوشی میخوره فقط یکسری برنامه ها که با سیستم گوشی کار دارن بعلت سیمبین ورژن 9.2 بودن این گوشی فعلا سازگار نیستن مثل rotateme

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
اکثریت برنامه های S60v3 به این گوشی میخوره فقط یکسری برنامه ها که با سیستم گوشی کار دارن بعلت سیمبین ورژن 9.2 بودن این گوشی فعلا سازگار نیستن مثل rotateme
من که تا حالا هر چی برنامه نصب کردم خورده بهش.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8

من خودم به شخصه 5700 رو بخاطر كيفيت LCD و سرعتش گرفتم !

به طور صدرصد مشخص هست که نرم افزارهای 9.2 به گوشی هایی سیمبین 9.1 نمی خورن...چون جدیدتر هستند و تغیراتی پیدا کردن اما مسملا باید گوشی های 9.2 نرم افزارهای 9.1 ساپورت کنند

به عنوان مثال یه نرم افزار ایکس پی دلیل نمی شه که در ویندوز 98 هم بالا بیاد...اما یه نرم افزار 98 باید در ایکس پی بالا بیاد !

اين هم بخاطر سياست برند هاست !!!

من اسم اینو سیاست نمی زارم...فعالیت ادامه دار می گم !! اگر شما یه گوشی خیلی عالی از یه برند پیدا کنید که از همه لحاظ تکمیل باشه هیچ وقت نمی رید یه گوشی دیگه بخرید...در نتیجه اون کمپانی افت فروشی و در نتیجه در کمپانیشو تخته می کنه !

فقط یکسری برنامه ها که با سیستم گوشی کار دارن بعلت سیمبین ورژن 9.2 بودن این گوشی فعلا سازگار نیستن مثل

درسته...اما Rotate me یه خورده جریانش فرق می کنه...خود نویسندش گفته که این برنامه فقط و فقط روی دو گوشی N80 و N73 کار می کنه...از برنامه های دیگه می توان به روشن کردن چراغ فلاش اشاره کرد که با توجه به نرم افزار سیمبین 9.2 باید به سورس دسترسی پیدا کرد..اما 90 درصد برنامه های دیگر مشکلی ندارند و ساپورت می شن

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
به طور صدرصد مشخص هست که نرم افزارهای 9.2 به گوشی هایی سیمبین 9.1 نمی خورن...چون جدیدتر هستند و تغیراتی پیدا کردن اما مسملا باید گوشی های 9.2 نرم افزارهای 9.1 ساپورت کنند

یعنی همه برنامه های n73 روی این گوشی کار میکنه ؟! :blink:

خیلی خوبه اگه اینطور باشه !:happy:

راستی من تو سایت های دیگه دیدم که نوشتن اگه دکمه سبز رو موقع اس ام اس خوندن 2 ثانیه نگه داریم

خود گوشی اس ام اس رو میخونه ! :eek:

شماها امتحان کردید !؟ خوب مبخونه ؟! :lol:

من بیصبرانه منتظرم که امروز گوشیم برسه دستم ! :( انتظار خیلی سخته ! :(

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1

راستی من تو سایت های دیگه دیدم که نوشتن اگه دکمه سبز رو موقع اس ام اس خوندن 2 ثانیه نگه داریم

بله همشون کار میکنن.

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه Upgrade ميكنن بعضي از حضرات هم DownGrade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يه پيشنهاد دوستانه به كسائي كه ميخوان P يدالله بخرن دارم:
خيلي زود از خريد اين گوشي پشيمون ميشين همين(چون اين گوشي واقعا بزرگه و كار كردن باهاش خيلي سخته خود سوني اريكسون تا حالا چند تا آپديت براي اين گوشي داده ولي هنوز بعضي از مشكلاتش حل نشده)
دوست من يدونه داشت همين ديروز فروختش و يه 6120 خريد.

البته همه كسي لايق اين نيست كه نوكيا داشته باشه.............

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
همه Upgrade ميكنن بعضي از حضرات هم DownGrade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يه پيشنهاد دوستانه به كسائي كه ميخوان P يدالله بخرن دارم:
خيلي زود از خريد اين گوشي پشيمون ميشين همين(چون اين گوشي واقعا بزرگه و كار كردن باهاش خيلي سخته خود سوني اريكسون تا حالا چند تا آپديت براي اين گوشي داده ولي هنوز بعضي از مشكلاتش حل نشده)
دوست من يدونه داشت همين ديروز فروختش و يه 6120 خريد.

ببین عزیز !

بزرگ بودن گوشی یه چیزه 100% صلیقه ای هست و به کاراییه گوشی ربط پیدا میکنه !

سخت بودن کار کردن با اون هم واسه اینه که برای Entertainment ساخته نشده و کارهای

پیچیده تر و بیشتری به نسبت گوشی هایی مثل 5700 ازش بر میاد !(5700 نوعا گفتما !!!!)

آپدیت هایی هم که شرکت سونی اریکسون برای این گوشی داده بیرون تمام مشکلاتش رو حل کرده !

دوستت هم حتما مثل من از امکاتات p990 استفاده نمیکرده وگرنه 6120 چیکار میکنه که p990 نمیتونه بکنه !؟:blink:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8

چرا شما فکر می کنید تنها گوشی سیمبین 9.1 فقط N73 هست و هر برنامه ای می یاد فقط برای N73 هست؟؟؟

گوشی N71 که یه گوشی تاشو بود و قدیمی از سیمبین 9.1 استفاده می کنه...95 درصد برنامه های 9.1 روی این گوشی اجرا می شن....

اون دکمه سبز هم روی همه گوشی های نسل جدید سیمبین هست...بهش Speech می گن که یعنی صحبت کردن....روی اس ام اس هاتون هم یه گزینه Option رو بزنید گزینه Listen رو داره....سخنگو هم Ellen هست...می تونید Speecher های دیگه هم دانلود کنید....انگلیسی هم با لهجه بریتیش می گه اگر اشتباه نکنم...روی هم رفته خوبه...

(چون اين گوشي واقعا بزرگه و كار كردن باهاش خيلي سخته خود سوني اريكسون تا حالا چند تا آپديت براي اين گوشي داده ولي هنوز بعضي از مشكلاتش حل نشده)

P990 اصلا و ابدا نباید با سیمبین مقایسه بشه...UIQ کجا و Symbian کجا !!

صفحه کلید کامل و دوربین متمایز و خوب با فیلمبرداری عالی و همچنین ال سی دی 2.6 تاچ اسکرین از خصوصیات برتر p990 هست که باعث شده گوشی بزرگ جلوه داده بشه...برای این گوشی هم دیگه اپدیت نمی یاد...این گوشی متاسفانه شکست خورد و نتونست موفق باشه...اما هنوز که هنوزه با این رنج قیمتش یه گوشی خوب به حساب می یاد....سلیقه ای هم هست...با توجه به کارایی هاش هنوز که هنوزه محبوبه....

من هیچ وقت با این جمله موافق نبودم و نیستم و نخواهم بود...تو این 15 ساله و خورده ای که نوکیا داره فعالیت می کنه فقط نشون داده که به فکر جیب خودش هست و بس...گوشی های گرون قیمت و با سخت افزار نسبتا بهتر می زنه....اما نباید فراموش کرد که هر گوشی در هر برند می تونه Perfect باشه و یه چیز کاملا مسخره ای هست که بگیم نوکیا همه گوشی هاش عالی هستند چرا چون نوکیاست !!

متاسفانه تعصب خاصی روی برندی ندارم..همونطور که می بینید با اینکه علاقه به سونی اریکسون دارم اما واقعیت p990 هم دارم می گم...

آپدیت هایی هم که شرکت سونی اریکسون برای این گوشی داده بیرون تمام مشکلاتش رو حل کرده !

متاسفانه مهمترین مشکلات این گوشی که یکیش بالا اومدن گوشی بدون مشکلات هنگ و کند بودن و استارت اپ هست حل نشد و نمی شود !! علت هم مقدار رمی هست که برای گوشی در نظر گرفتند و بسیار بسیار کم هست نسبت به UIQ3...در حالی که دو گوشی نسل جدید UIQ یعنی P1-W960 چهارصد برابر بهتر عمل می کنند !!

دوستت هم حتما مثل من از امکاتات p990 استفاده نمیکرده وگرنه 6120 چیکار میکنه که p990 نمیتونه بکنه !؟

6120 یه CPU خوب 369 مگاهرزی با رم 64 و رام 128 داره..با ال سی دی 16 میلیون کالر...سیمبین 9.2 و به روز...می تونه خیلی بهتر از P990 عمل کنه !!

قدرت سخت افزاری 6120 و 5700 , e90 مانند یک پاکت پی سی نرمال هست !!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
اين پست آخر من چرا پاك شد !؟ :blink:

كلي جواب نوشته بودم ! :(

----------------------------------------------------------

بالاخره گوشي رو گفتم !:lol:

كيفيت اسپيكرش حرف نداره ! انگار ساب ووفر داره ! :blink:

ولي كيفيتش تو هدفون اونقدرا هم چنگي به دل نميزنه ! ;)

ال سي ديش هم كه عاليه !

1 سوال مهم‌!

اي گوشيه ما چرا اس ام اس رو نميخونه ؟! :(

كجا بايد فعالش كرد ؟! :wacko:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
به دوستان موزیک باز توصیه میشه با برنامه Nokia Music Manager فایلهای MP3 تون رو به M4A 64K تبدیل کنید تا حجم فایلتون بدون افت کیفیت نصف بشه و در استفاده از مموری صرفه جویی بشه.

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
به دوستان موزیک باز توصیه میشه با برنامه Nokia Music Manager فایلهای MP3 تون رو به M4A 64K تبدیل کنید تا حجم فایلتون بدون افت کیفیت نصف بشه و در استفاده از مموری صرفه جویی بشه.
میشه آپش کنین؟

بالا