برگزیده های پرشین تولز

چی میشه که یک مدیر سخت افزار وقتی از بقیه کمک خواست بن شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
جناب شایان
چی میشه که یک مدیر سخت افزار وقتی از بقیه کمک میخواد بن میشه ؟ من 3 ساله تو این فرووم هستم و برام خیلی جالبه که بدونم اون زمان که کلی ادم باحال تو این فرووم بود و شما مدیران هم خودتون بودید توی جمعشون بازم همین کار رو میکردید . اون صمیمیت 3 سال پیش حالا به جایی رسیده که یکی از مدیران با سابقه و البته کار بلد اینجا که میشه گفت از بازمانده های اون زمان اوج صمیمیت pt یعنی 3-2 سال پیشه باید بن بشه .

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
جناب knowhow ادمین سایت فرمودند هر تاپیکی در این باره باز بشه میبندن پس تاپیک نزنید ختما ایشون از یه چیزی مطلع اند که ما ازش بی خبریم

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
چرا امید رو بن کردن این کار یعنی چی اصلا ایشون یکی از با سابقه ترین مدیرهای حال حاضر اینجا بودن یعنی واقعا بعد این همه سال اعتبار ایشون انقدر بود .

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
ما هم در جریان نیستیم که چی شده بن شدن اما میگم حتما چیزایی بوده که ما خبر نداریم و مدیران هم میلی ندارند توضیح بدن بهتره از خود امید بپرسید

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
.... من 3 ساله تو این فرووم هستم و .....

می بخشید من یک کم ریاضی و حسابم ضعیفه ! ولی حتما شما کاربران قدیمی به این نکته توجه کردید که با اینکه اندیشه های مختلف و تفکرات کاملا متفاوت و گاه متضادی در بین مدیران این انجمن وجود داره ... اما با این حال هیچ کدوم .. حتی یک نفر از مدیران هیچ پستی در اون تاپیک حمایتی نزد !! حتی یک نفر از مدیران ... نه در حمایت و نه در مخالفت !

پس ما کاربران که به بخش مدیریت انجمن دسترسی نداریم حتما از موضوعاتی آگاه نیستیم و فکر می کنم بهتره به این تصمیم مدیریت انجمن احترام بگزاریم .

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
savap.jpg

آقا شلوغش نکنید ... همونطور که در تاپیک سازمان اطلاعات پی تی گفتم موضوع جالب تر از این چیزهاست..

این آقا ظاهرا با چند تا آی دی کار میکرده و با زدن پست های مورد نظرش باعث انحراف بقیه کاربران می شده.

موضوع فعلا در سطوح بالا در دست بررسی است و به محض اثبات شدن جهت اطلاع بقیه گفته خواهد شد...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
یک پیشنهاد دوستانه. تا شب به صبح نرسیده بحث هاتون رو بکنید به محض روشن شدن هوا! و بیدار شدن مدیران از خواب ناز و دیدن این صحنه! تاپیک نابود خواهد شد!
موفق و موید و پیروز و بهروز باشید.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591

من این تاپیک ان بنده خدارو هوندم من نمیدونم ایشون راست میگه راست نمیگه هر چی هست من اطلاعی ندارم اما گفته هاشون تو این تاپیک اصلا مناسب نیست مثلا گفته بودن اگه کمک نکنید دیگه نمیامو اینا یعنی کمک زوری میخاستن یجورایی شایدم راست میگنا من نمیدونم اما بنظر من نوشته هاشون که درست نبود ادمین های پرشین تولز هم که اونقد نامرد نیستن بنش کنن حتما چیزی در میونه اصلا چرا آدرسشو نمیگیرید برید ازش سر بزنید من اگه تهران بودم به شخصه اینکار رو انجام میدادم هم از صحت حرفشون مطلع میشدم هم کمکی اگه در توانم بود میکردم:eek:

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
به نظر من این حرکات از یک مدیر بعید بود:eek:

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
من همون موقع فهمیدم اون دوستمون داره شوخی می کنه مثلا می یومد یه جمله اشتباه تایپ می کرد در ادامش می گفت ببخشید که اشتباه تایپ کردم من دیگه نمی تونم خوب................خوب اگه می دونی اشتباه تایپ کردی پس چرا درستش نمی کنه ؟و هزار تا دلیل دیگه

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من ایشون رو نمیشناسم. ولی نوع حرکات و پستهای ایشون در اون تاپیک نه در شأن یک کاربر اینترنت و نه مدیر یک بخش بود. تعجبم چطور به جای اینکه باید استراحت میکردن تا ساعت 2-3 نصف شب بیدار بودن و همین طور در تاپیک مربوطه تقاضای کمک میکردن!!! پس یقینا قضیه چیز دیگری بوده.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من فکر میکنم کار ادمینها برای بستن اون تاپیک درست بود
مطرح کردن همچین درخواستهایی تو یه انجمن مجازی که افراد درست همو نمیشناسن درست نیست.
مشگل رو خیلیا دارن . آیا باید از هر دری آدم کمک درخواست کنه؟ خیلیا از نزدیکانشونم کمک مالی درخواست نمیکنن چی برسه به کمک خواستن از یه انجمن اینترنتی

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
من واقعا برای همتون متاسفم امیدوارم شما هیچ وقت تومور تو مغزتون نباشه پولم نداشته باشد که خرج دوا و درمونش بکنید یه دختر کوچیک 3-4 ساله هم داشته باشید که پدر بودن رو حس کنید . اگه اون تاپیک بر خلاف قوانین فروومه که میتونستند ببندن اون تاپیک رو ولی بن کردن یه مدیر با سابقه تو پی که حداقل از همه شما ها سابقش و پستاش اینجا بیشتره واقعا یه بی ادبی به ایشونه واقعا میدران PT نمیدونن چه کسی تو بخش سخت افزار از دست میدن ایشون واقعا جای بزرگان بخش سخت افزار PT رو پر کرده بودن .
من حدود 3 ساله امید رو تو pt میشناسم حداقل تو این سه ساله تو بخش سخت افزار واقعا کارش رو خوب انجام داده بعد از رفتن جناب اسفندیار هم ایشون مدیر اصلی بخش سخت افزار شد و خیلی زحمت کشید تا اون قدرت بخش سخت افزار PT رو مثل گذشته ها حفظ کنه گرچه رفتنه بزرگان این بخش خیلی روی این بخش تاثیر داشته ولی واقعا امید خان تو این بخش زحمت کشیدن من که خودم ازشون خیلی چیز یاد گرفتم .

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من این تاپیک رو هم می بندم.
همونطور که گفتم در این مورد تاپیک نزنید. بقیه تاپیک هایی که در این رابطه زده بشه حذف می شوند.

باز هم تکرار می کنم ، فروم جای این کار ها نیست. روش های مختلف و بهتری برای این کار وجود داره. ما نه می خواهیم و نه در مقامی هستیم که بتونیم درست رو از نادرست تشخیص بدیم.

لطفا به قوانین فروم احترام بگذارید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا