برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام
كسي اطلاعاتي راجع به اقامت استراليا نداره
من دارم ليسانس ميگيرم
ميخام برم استراليا ادامه تحصيل و كار و ...
عالیه . با 75 ملیون میتونی با یکی از این شرکتای معروف مث گلدن گروپ قرار داد ببندی و بری ...

اسرالیا تنها کشوریه که به محض ورود اقامت میدن

کارم فراوون ، برو حالش رو ببر

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
اینقدر هم کشکی نیست.
ضمنا گلدن گروپی ها هم کارشون خوب نیست پول خیلی ها رو هدر دادند. باید بری پیش شرکتی که وکیلش تو استرالیا رجیستر شده باشده.

امیر موسر

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
121
الان بهترین رشته هایی که اونجا براشون کار هست مهندسی کشاورزیه !
ولی کشور بدی نیست درکل! میگن مالیاتش خیلی بالاست ! البته اینطور میگن !

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میگن تا permanent resident نشدی نیازی نیست مالیات بدی. البته اینطور میگن

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
میگن هزینه انرژی توش خیلی بالاست یکی از آشناهامون 1 سال اونجا بود ، میگفت مردمش برای صرفه جویی تو مصرف برق ،شمع روشن میکردند!!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
پويا جان اگه اينجوريم باشه كه تو ميگي از ايران بهتره
كه فرت و فرت برق قطع ميكنن(اواتار قبليت بهتر از اين بود چيه اين)
منم اگه قبول كنن مهندس كشاورزي ام
داريوش تو هم پا باش با هم بريم
از اون ورم ميريم جرمني :دي

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
: اگر بزرگترین مشکل ایرانیها فرزند ناخواسته است ، این مشکل به راحتی قابل پیشگیریه ، اگر مشکل منع قانونی سقط جنینه ، این قانون بر مبنای قبول اکثریت جامعه وضع شده ، هر کس مخالفه ، میتونه خلافش عمل کنه

بزرگترین مشکل را از کجای نوشتار من بیرون کشیدید ؟
شما ادعا می کنید که این قانون بر مبنای قبول اکثریت جامعه وضع شده چه سندی بر این ادعا دارید ؟
ایا دولتمردان و طرفدارانشان که از حکومت تغزیه می شوند اکثریت هستند ؟
هر کس مخالفه ، میتونه خلافش عمل کنه یعنی چه ؟ شما امر به هرج و مرج میکنید ؟ عجیب است
من برای این مخالفت باید جان خود را به خطر بیاندازم و از امپول های پروستادین و شبیه ش در ناصر خسرو که معلوم نیست چه هستند استفاده کنم و پا به مطب های زیر زمینی و غیر قانونی بگزارم
من مخالف زن ستیزی هستم من مخالف اعدام و سنگسار زنان هستم و من مخالف اسلام هستم و بیشمار مخالفت های دیگر چگونه خلافش عمل کنم وقتی شما قدرت در دست دارید و مخالفتان را میکشید و من بی دفاعم

شما اگر علاقه به نوشتار طولانی دارید من اینگونه نیستم و به کیفیت و درست بودن نوشتارم بیشتر از طول آن اهمیت میدهم

شما اینگونه گفتید
3- بعضیها ممکنه عقیده داشته باشن ، هر جایی بهتر از ایرانه، در صورتی که اینطور نیست. اگر آدم بخواد عیاشی کنه و بی بند و بار باشه ، بله هرجایی بهتر از ایرانه . ولی اگر بخواد ، توی علم پیشرفت کنه و یک زندگی مناسب داشته باشه (که قصد شما همینه) ، ایران از خیلی جاها بهتره. مثلا از نظر من ایران از هند ، مالزی ، جمهوریهای شوروی و کشورهای اروپای شرقی در خیلی رشته ها بهتره.

ما نیز گفیتم که این چه کشور و چه زندگی مناسبی هست که برای حقوق و نیاز های انسانیمان در ان کشور باید خلاف قانون عمل کنیم و ....

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واو هیچی دیگه پس کارت ردیفه. فقط هرچی میتونی زور بزن با نمره بالا مدرک بگیر. استرالیا یعنی کشاورزی.
خواستی بری منم بذار تو چمدونت ببر :دی

خب الان تو مدرکت جوره. حالا 4 حالت داره:

1- گیره یه بنگاه مهاجرتی عوضی بیوفتی کلی بتیغتت تا پات برسه استرالیا
2- یکم خودت سر دربیاری که زیادی تیغت نزنن. بدونه بنگاه مهاجرتی هم حتی میشه خودت اقدام کنی ولی خیلی سخته. من رفتم تو سایت اداره مهاجرت استرالیا همه چیز رو توضیح داده بود ولی انقدر چیپیده بود مخم سوت کشید. همونجام نوشته بود که اگه این مسائل خیلی براتون چیپیدس بهتره یه وکیل بگیرید.
3- کامل خودت اقدام کنی بدونه خرج اضافه
4- طرف کلاه بردار باشه پولت بره پاتم استرالیا نرسه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
معدل من فك كنم 12 بشه اگه تا اخر كار كمتر نشه

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
ادیت: چون پست جدید زده شده بود و این دوستمون خواسته بودن بدونن ، من "بزرگترین مشکل " رو از کجای نوشته ایشون در اوردم باید عرض کنم از " عمق فاجعه" که ایشون گفتن. عمق فاجعه = بزرگترین مشکل

نوشتار من این است
مفهوم واقعگرایی را هم یاد گرفتم
دوست عزیز نیازی به گفتن مشکلات و فجایع اجتماعی ایران نیست که چیزی روشن است اگر بخواهید ببینید
ولی یک نمونه دیگر برایتان میگویم تا بتوانیم مقایسه کنیم که ایران بهتر است برای زندگی یا هندی که شما مثال زدید
خانواده ای 2 فرزند دارد و وضعیت مالی مناسبی هم ندارند یک ناخاسته در راه است و 40روز دارد کجا بروند و به که بگویند که ما نمیتوانیم فرزند سومی را اداره کنیم
این جامعه مناسب زندگی انسان هاست ؟

عمق فاجعه در نوشتار بالا کجا امده است و یا کجا می توان چنین برداشتی کرد

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
پويا جان اگه اينجوريم باشه كه تو ميگي از ايران بهتره
كه فرت و فرت برق قطع ميكنن(اواتار قبليت بهتر از اين بود چيه اين)
منم اگه قبول كنن مهندس كشاورزي ام
داريوش تو هم پا باش با هم بريم
از اون ورم ميريم جرمني :دي

من دارم میرم ولی از اونجا جرمنی رفتن اسکل بازیه.

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
وقتي نبودين و نديدين چيز شعر نگين!
میگن هزینه انرژی توش خیلی بالاست یکی از آشناهامون 1 سال اونجا بود ، میگفت مردمش برای صرفه جویی تو مصرف برق ،شمع روشن میکردند!!
كجاست اين بابا؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
فکر نکنم که رفتن به استرالیا به این راحتی ها باشه که شما می گین.:blink:

اولین سدی که جلوی شما است داشتن مدرک زبان IELTS با نمره نسبتا بالاست که گرفتن این مدرک به این راحتی ها هم نیست.:rolleyes:
اکثر کسانی هم به استرالیا می روند از طریق ویزای Work & Holiday می روند که با این ویزا می تونند 1 سال استرالیا بمونن و کار کنند و این ویزا قابل تمدید تا 2 سال دیگر است . بعد از تمام شدن مدت ویزا شخص می تونه درخواست اقامت کنه ولی یک شرط مهمی داره که زیاد کسی اولش بهش اهمیتی نمی ده و اون هم این که به کسانی اقامت می دهند که در مدت 3 سال بایست سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی بهشون نشون بدهی. یعنی اگر شما بهشوت مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر نشون دادی و تو این سه سال به فرض نقاشی ساختمان می کردی ( یک رشته ای که زیاد تو استرالیا کار واسش هست:D ) به شما اقامت نمی دهند و باید برگردی به کشورت و یا اینکه از راه های دیگه مثل (ازدواج , تحصیل , سرمایه گذاری و ... ) اقامتت رو بگیری.

این هم سایت رسمی مهاجرت و شهروندی استرالیا برای اطلاعات بیشتر :
http://www.immi.gov.au/visitors/working-holiday/462/index.htm

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب ردیفه دیگه. 2 سال زمانه کمی نیست. میری اونجا، مخ یه دختر استرالیایی رو میزنی میگیریش و تموم.

دختر خوب نشد میری مخه یه بیچ استرالیایی رو میزنی.
اصلن مخ زدن بلد نیستی؟ خب یه سری هستن پول میگیرن واسه همین کار زنت میشن. نمیدونم مبلغش چقدره ولی مسلمن از راه های دیگه مثل سرمایه گذاری ارزون تره

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پویا جان مگه تنگی خان هنوز است؟

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
ادیت ....
127fs2408344.gif

بالا