برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا اگر كسي اطلاعات و تجربه كافي داره راهنمايي كنه.
من ميخوام اقامت دايم يك كشور خارجي داشته باشم كه بعدا به پشتوانه اون بتونم براي آمريكا اقدام كنم.
چه كشوري راحت ترين شرايط را داره؟

من ليسانس صنايع دارم ولي سابقه كار مرتبط ندارم. IELTS هم ميتونم نمره 4 تا 5 بگيرم ولي 6 نميتونم.
مبلغي را هم كه ميتونم با خودم داشته باشم در حدود 50 ميليون تومان ميشه.
لطفا اگر تجربه كافي داريد كمك كنيد.
هر كشوري كه باشه ميرم. فقط بشه اقامت دايم و سيتي زن اون كشور را گرفت.
از طريق ازدواج زوري گرفته تا كار و ثبت شركت و خريد زمين يا ملك يا هر حالت ديگري كه ميشه.
ممنون:)

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
فرقی نمیکنه... هر جا که بری بازم اگر محل تولدت ایران باشه هرجا هم سیتیزن بشی فرقی نمیکنه برای اقامت آمریکا... ویزا راحت میشه... ولی اقامت نه.

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك جا پيدا كردم با حدود 16 تا 23 هزار يورو برات پاسپورت حدود 20 تا كشور را ميتونه جور كنه. مثلا بلغارستان 16 هزار و پانصد يورو روماني 20 هزار يورو و نيوزيلند 19000 يورو و ...
اينم آدرس تبليغشه.
يعني چطور چنين چيزي ممكنه. پاسپورت يك كشور را با پول خريد؟
كسي چيزي ميدونه؟؟؟:eek:

telephone0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان :)
میون صحبتتون هم اگه راجع به گرین کارت اطلاعات بدید ممنون میشم. اینکه اصلاً گرین کارت چه مزایایی برای دارنده شخص داره؟ و چجوری میشه اونو گرفت؟ قبلاً (6-7 سال پیش به ایرانیها گرین کارت می دادن؟ یا اون موقع هم محدودیت وجود داشت؟)اون قضیه ازدواج زوری که مطرح کردین جریانش چی بود؟

-خیلی ممنون

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتركي با اين راهنمايي كردنت،
من نميدونم يك عده خوششون مياد خود شيريني ككن!
نميدوني حرف نزن ديگه.
افغانستان و عراق اگه پر ويزاي آمريكا بود كه الان عراق خالي از سكنه بود.
كسي هست راهنمايي جامع كنه؟ :(

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
يك جا پيدا كردم با حدود 16 تا 23 هزار يورو برات پاسپورت حدود 20 تا كشور را ميتونه جور كنه. مثلا بلغارستان 16 هزار و پانصد يورو روماني 20 هزار يورو و نيوزيلند 19000 يورو و ...
یه تایپک درباره این قبلا اینجا زده شده بود.........جز دروغ و کلاه برداری چیز دیگه ای نیست

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
برو هندوستان ....
همسایه ی ما همین کارو مرد !
البته اونجا درس میخوند !!!!

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
یکی از فامیلی ما رفت مکزیک از اونجا برا همیشه اقامت آمریکا گرفت تازه دختر هم بود
اگه یه نفر رو اونور داشته باشی به نظرم شدنیه

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون مشكل اينه كه نميخوام كشور آسيايي باشه، از فرهنگ هر چي كشور آسيايي حالم به هم ميخوره.
در ضمن ميخوام قانوني هم باشه.
به هر حال ممنون:happy:

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
سلام عزیز
من می تونم ویزای تجاری برای روسیه برای شما بگیرم و شما هم می تونید از اینجا برای US اقدام کنید
در صورت تمایل PM بدید قیمت هم تقریبا 1.5 ملیون میشه, 100% تضمینی در ضمن از اینچا هم برای آمریکا می تونم براتون اقدام کنم

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
لطفا اگر كسي اطلاعات و تجربه كافي داره راهنمايي كنه.
من ميخوام اقامت دايم يك كشور خارجي داشته باشم كه بعدا به پشتوانه اون بتونم براي آمريكا اقدام كنم.
چه كشوري راحت ترين شرايط را داره؟

من ليسانس صنايع دارم ولي سابقه كار مرتبط ندارم. IELTS هم ميتونم نمره 4 تا 5 بگيرم ولي 6 نميتونم.
مبلغي را هم كه ميتونم با خودم داشته باشم در حدود 50 ميليون تومان ميشه.
لطفا اگر تجربه كافي داريد كمك كنيد.
هر كشوري كه باشه ميرم. فقط بشه اقامت دايم و سيتي زن اون كشور را گرفت.
از طريق ازدواج زوري گرفته تا كار و ثبت شركت و خريد زمين يا ملك يا هر حالت ديگري كه ميشه.
ممنون:)

دوست عزیز : برای چه می خواهی این مرز پر گهر را ترک کنی.
یک توصیه برای شما دارم .
وقتی می خواهی یه شرکت تولیدی و صنعتی بزنی پول تحقیقاتت را دو قسمت کن :
1- نصف را به گروه محققین بده تا چشم انداز و خوبی و حسنها ی پروزه و امکان کسب ثروت را برای تو مدون کنند.
2- نصف دیگری را به گروهی از محققین بده تا خطرات و ریسک و معایت طرح را با واقع بینی به تو نشان دهند.

حالا همه مدارک را در ترازوی عقلت بگذار و تصمیم درست را بگیر.
اینکه فکر کنی با رفتن به خارج همه مشکلات حل می شود و تو پله های ترقی را می پیمایی اشتباه است.
دوستی دارم در امریکا که آنجا را اینطور توصیف می کرد.
آمریکا بوستانی است که از آن فقط بوی پهن پای گلها نصیب من و شما می شود.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
من یه سوال داشتم
امکان اقامت دایم در کشور های دریای خزر هست؟
هزینه زندگی در کشور های دریای خزر چقدره؟
امکان در خوندن هم وجود داره؟
امکان کار چطور؟
اگر کسی به صورت قاچاق بره امکان پناهندگی وجود داره!؟

Nightmare_USA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه ها مخصوصا فیفتی و انجل عزیز
من حیفم اومد که پست ندم و نظرم رو نگم . فیفتی همه و همه حرف هایی که زدی رو قبول دارم در مورد ایران و باور کن من از تو خیلی بدترم و زندگی رو هم به کام خودم و هم به کام خانواده ام زهر کردم و به این مسله هم افتخار نمی کنم هیچ بلکه زجر هم میکشم . ای کاش می تونستی با خصوصیات من آشناشی ، اون وقت به اخلاقت جایزه می دادی.
همه چیز منو زجر میده ، شاید الان خیلی ها به من بتوپن ولی عین شعارهاشون "آزادی" حرفم رو می خوام خیلی راحت بزنم . منزجر ام از هر نوع سنت ( مخصوصا اسلامی) و آداب و رسوم ایرانی و فرهنگ ایرانی( چه عرض کنم بهتر بگم عربی) و کلا از ایرانی جماعت حالت تهوه می گیرم ، جدا از این مسایل شدیداٌ عاشق زبان انگلیسی هستم و یکی از دلایلی که می خوام برم آرزوی انگلیسی صحبت کردن تمام روز هست!
ولی من به تو یه تشکر بدهکارم !!! می دونی چرا؟؟؟ تو باعث شدی من خودم رو از بیرون تماشا کنم ( که تازه خیلی از من آرام تر هستی ، تفکرات طوری به من فشار آورده که منو تبدیل کرده به یه آدم دیوانه پر خاش گر)
تازه من همه فکو فامیلم (پدری) آمریکا هستن و از زور تنهایی و عاشق بازی کاری دادم دست خودم با نامزد کردن دختری که دوستش داشتم و بدبخت کردن اون بخاطر غرق کردنش در افکار مریضم ( این اسمی هست که همه روم گذاشتن ، منظورم اینه که IGNORE میکنن همه من رو) دیگه امیدم به رفتن مثل رویا شده !! می دونی پیامدش چی بوده؟؟؟ زندگی ام شد ،غرق شدن در سریال های LOST,FRIENDS,24,..... (منظورم فرهنگ زیبا و LOGICALLY BASED اون هاست )
هنوز هم بیدار نشدم و بهت قول میدم اگه یه روزی درصد امیدم به رفتن به صفر برسه به خدا قسم که خودم رو میکشم شاید این تئوری تولد دوباره در کالبدی دیگر بدنیا برگشتن درست باشه و من یه جای دیگه بدنیا بیام ( ببین دیگه به کجام رسیده)!!!!!
آره راست میگی جای من و تو اینجا نیست . می دونی چرا؟؟؟ چون احساس SATISFACTION از زنگی ات نداری و این مسئله اگه به زودی در ما حل نشه ، بدجوری زمین می خوریم! یه چیز جالب بهت بگم همین الان که دارم اینو تایپ میکنم توی اتاقم که MY OWN LITTLE WORLD هستش ، صدای تلوزیون میاد که همش داره در باره یک مسابقه تلوزیونی در باره یک مقاله پژوهشی در وصف خصوصیات اون ملاهه " طباطبایی " ، با جایزه ویژه " حج عمره برای 3 نفر" ، با محدودیت زمانی " تا پایان ماه مبارک رمضان " ، به آدرس " بلوار بلال حبشی ، خ ولی عصر...." بفرستن!!!!!!!

امیدوارم منظورم رو منتوجه شده باشی! آخه چقدر دین دین دین دین دین ، اسلام اسلام اسلام اسلام اسلام اسلام اسلام
بابا بسه..................................................

واما در مورد انجل ، شما هم راست میگی چون با هرکی که حرف می زنم همین هارو می گه ، و شرایط برای ملت ترروریست ما در آمریکا خیلی باید سخت باشه و کاملا حق با شماست . ولی دوست عزیز شما بالاخره SURVIVE شدی ؟؟ نه؟؟ آیا الان می تونی توی ایران زندگی کنی؟؟؟ به خدا نه!! نمی تونی . منظور فیفتی از این که رپ گوش میدم و تو سایت های خارجی میگردم این نیست که زندگی همش همینه !!! میخواد بگه که من مسلاٌ با CULTURE آنها کامل آشنا هستم ،فقط ایرادش اینه که به زبون بچه گانه مطرح کرد . حالا همه این جر و بحث ها رو کنار بزارید و بیاین به آدم های مشکل داری مثل ما کمک کنین که چطور از نظر LEGALLY و FINANCIAL ،خدومون رو آماده کنیم.
آخ چقدر حرف زدم . هر موقع میام در مورد این مسائل حرف بزنم عین یه دریچه سد یکم واز میکنم و تخلیه میکنم که نترکم!! ببخشید که سرتون رو درد آوردم!
چقدر سخته دونه دونه مسایلی که مثل زنجیر می مونن رو نگم و بحث رو خاتمه بدم!

فعلاٌ بای.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوستان
چند وقتیه که یکی از دوستان به من گیر داده که بیا گرین لاتری ثبت نام کن. و.... ولی من حالم از هر چی قرعه کشی و لاتری هست به هم میخوره. و چیزی که احتمال برنده شدنت یک در صد هم کم تره فایده نداره. فقط یه مساله ای این میان من اگه بخوام به امریکا مهاجرت کنم به صورت سرمایه دار میشه؟ اصلا مثل کشورای دیگه امریکا همچین آپشنی برای مهاجرت داره؟ و چقدر سرمایه میخواد و شرایطش چیه؟ اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. در ضمن من بیست سالمه و کارای معافیت سربازیم داره تموم میشه. بگید چند میلیون دلار باید سرمایه داشته باشی که بتونی مهاجرت کنی به امریکا و شرایط سرمایه چی هست؟ مثلا به منبعی که این سرمایه ازش بدست اومده هم گیر میدن که یه وقت خدایی نکرده از کار خلاف و مواد مخدر و ... بدست نیومده باشه؟
با تشکر

Last edited by a moderator:

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
سلام دوستان
چند وقتیه که یکی از دوستان به من گیر داده که بیا گرین لاتری ثبت نام کن. و.... ولی من حالم از هر چی قرعه کشی و لاتری هست به هم میخوره. و چیزی که احتمال برنده شدنت یک در صد هم کم تره فایده نداره. فقط یه مساله ای این میان من اگه بخوام به امریکا مهاجرت کنم به صورت سرمایه دار میشه؟ اصلا مثل کشورای دیگه امریکا همچین آپشنی برای مهاجرت داره؟ و چقدر سرمایه میخواد و شرایطش چیه؟ اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. در ضمن من بیست سالمه و کارای معافیت سربازیم داره تموم میشه. بگید چند میلیون دلار باید سرمایه داشته باشی که بتونی مهاجرت کنی به امریکا و شرایط سرمایه چی هست؟ مثلا به منبعی که این سرمایه ازش بدست اومده هم گیر میدن که یه وقت خدایی نکرده از کار خلاف و مواد مخدر و ... بدست نیومده باشه؟
با تشکر
امیرحسین نجاری

تا انجا که من می دونم آمریکا هم قانون جذب مهاجر سرمایه گذار رو داره ولی این مبلغ از 500.000 دلار به بالا است.
اگر سرمایه ات بین 500.000 تا 1.000.000 دلار باشه دولت تصمیم می گیره که پولت رو تو کدوم ایالت سرمایه گذاری کنی ولی بالای 1.000.000 دلار خودت ایالت مورد نظرت رو انتخاب می کنی.

این پول نباید از راههای خلاف و ارث به دست آمده باشد.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
تا انجا که من می دونم آمریکا هم قانون جذب مهاجر سرمایه گذار رو داره ولی این مبلغ از 500.000 دلار به بالا است.
اگر سرمایه ات بین 500.000 تا 1.000.000 دلار باشه دولت تصمیم می گیره که پولت رو تو کدوم ایالت سرمایه گذاری کنی ولی بالای 1.000.000 دلار خودت ایالت مورد نظرت رو انتخاب می کنی.

این پول نباید از راههای خلاف و ارث به دست آمده باشد.

سلام
خوشبختانه با این وضع اقتصادی سرمایه ای که من میتونم به امریکا ببرم بیش از یک میلیون دلار است و از راه ارث هم بدست نیامده ولی دولت امریکا مگه از من توضیح میخواد که سرمایه رو از چه راهی بدست آوردم؟
اصلا چطور میتونه اطمینان پیدا کنه که از چه راهی بدست آوردم؟؟؟
با تشکر

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
سلام
خوشبختانه با این وضع اقتصادی سرمایه ای که من میتونم به امریکا ببرم بیش از یک میلیون دلار است و از راه ارث هم بدست نیامده ولی دولت امریکا مگه از من توضیح میخواد که سرمایه رو از چه راهی بدست آوردم؟
اصلا چطور میتونه اطمینان پیدا کنه که از چه راهی بدست آوردم؟؟؟
با تشکر

دقیقا , باید به دولت ثابت کنی که این پول از راه ارث و خلاف و پول شویی و... به دست نیامده است. اگر دولت این کار رو نمی کرد که الان آمریکا متلاشی شده بود
با نشان دادن اوراق مالیاتی , پروانه کسب و کاری که این پول به دست آمده و هزار چیز دیگر .
این نکته رو هم بهت بگویم که اگر در فکر سند سازی هستی , خیلی باید ریزه کاری ها رو مد نظر داشته باشی چون آنها مو رو از ماست می کشند.

بالا