برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khorzoo_khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تبريك مي گم ! با اين حساب ديگه ريشه فساد كاملا از كشور قطغ شد .فقط همين چند نفر صاحباي آويزون بودن كه عكس و فيلم خانوادگي لو ميدادن و خود مردم عزيز و قهرمانمون كه اصلا اهل اين كارا نيستن و ديگه هيچ كسي هم نميتونه از اين سايتا بزنه و ...
البته اصل كار خوب بوده اما اينا با يك سري حرفاي بي ربط خرابش كردن .چند روز پيش وقتي اين خبر رو توي اخبار 20:30 شنيدم كلي خنديدم به خاطر اتهاماتي كه داشت واسه اينا مي خوند : اقدام بر عليه امنيت ملي - اقدام بر عليه انقلاب ! - اقدام براي بر اندازي نرم حكومت ! و ... آخه اينا چه ربطي به قضيه داشت ؟ يعني حكومت با يه سايت ج ن س ي بر اندازي ميشه؟ اينا اين اتهام ها رو براي اين گفتن كه بتونن به راحتي اين افراد رو اعدام كنن.
به جاي اين كارا بايد فرهنگ سازي كنن. چون مشكل ريشه اي هست .

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
چه دل خوشی دارم من
همه25 صفحه رو خوندم!
واقعا هم این مدیرا دستگیر شده قیافه شون شبیه سبزی فروش هست...
راستش کمی هم قرخیدم!!

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
این مضلین یعنی چه؟

یکی دیگر از آن لغاتی است که در طی این سالها از گنجه ی تاریخ درآمده، از این ترجیع بندها زیاد داشته ایم. پروژه ی شکست خورده ی کنترل جامعه از بالا و پائین و هماهنگی همه چیز با ایدئولوژی از طریق صدور بخشنامه و فتوا که مثلا قرار بود به نسل جوان ایران بقبولاند تا قبل از سر زدن مهر خاوران از افق، جهان تاریکخانه ای بوده متعلق به کفر و کفار سر از همینجا که هستیم درآورده و آنچه می بینید واکنش عصبی و از سر استیصال عده ای آدم از همه جا رانده و مانده است که مثل گربه ی افتاده در تله، دربرابر هجوم ملخ وار سـکسجویان گوگلی و مانتوهایی که هر روز پوشیدنشان بدتر از نپوشیدنشان می شود از مکانیزم «حمله به جلو» استفاده می کند. باید دید چرا در میان اینهمه حکومت استبدادی و ضاله در جهان که تخت شهریاریشان از پاریس تا اورشلیم و نیویورک گسترده است فقط جمهوری خلق چین و جمهوری اسلامی ایران و چند بهشت انسانیت و معنویت ِ دیگر از پی آمدهای سوء اینترنت این چنین لرزان و افتان و خیزانند: آیا برای اینکه وجود من و شما و بقیه توهم آنها از «جامعه ی تحت امر»شان را کمی کژ و کوژ می کند؟ یا اینکه نورپرستان ظلمت ستیز ِ داستان ما خودشان عمق گندآب را می شناسند و با این آروغ زنی های گاه به گاه فقط قصد دارند به آن «بقیه» بگویند «ما هنوز همانقدر احمق هستیم که بودیم»؟ طبق عادت معمول رندان حق پرست، تلفیق و بهم چپاندن دو موضوع مختلف برای خاک پاشیدن در چشم امت و تهییج غیرت عوام اینجا هم پای ثابت گنگستر بازیهای این اخلاق مداران عصر جدید شده: معلوم نیست جرم دستگیر شدگان تجاوز به حریم خصوصی دیگران است یا «تجاوز به حریم اخلاقی حوزه»؟ و البته مهم هم نیست، همینقدر که «خودشان» بفهمند هرجا «گرز و گدنک» نیست نود از صد به جاده خاکی می زنند و می شوند مصداق «دلم گرفت از خرقه جمال یار کجاست»(و می روند دنبال عشق و حال)برای دلخوش کُنک ما کافی است، خصوصا که رخ دادن ماجرای آن «سردار نمازگذار به درگاه دُبُر» و باقی ماجراهای مشابه هر از گاهی به ما فرصت زدن پوزخندی رندانه به ریش این جماعت و سرانجام جان کندنهای حقیرشان را می دهد.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
دوستان یه نکته خیلی جالب!

با یه سرچ ساده در گوگل تونستم با دیتا بیس هک نشده آویزون قبل از به فنا رفتن که توسط گوگل کش شده بود رو ببینم!

قضیه جالب اینه که در یکی از ماه های سال 2007 فعالیت این سایت یک شخصی با آی دی ENTEZAMI ( انتظامی ) یه تاپیک در آویزون میزنه با این مضمون :

هشدار به تمامی اعضای آویزون چند نفر از اعضای این سایت دستگیر شدند از شما خواهشمندیم همکاری خود را با سایت قطع کنید

ایشون صد در صد یا از عوامل **** بودن که خواستن هشدار بدن به بقیه افراد...حالا چرا نمیدونم...

ولی نکته جالب اینجاست که کلیه اعضای آویزون حرف ایشون رو به شوخی و خنده برگزار کردن و حتی یکی از مدیران از همه جا بی خبر این طور نوشته:

فكر ميكنم اين تاپيك بيشتر جاش بايد توي شوخي و سرگرمي باشه
تاپيك منتقل شد
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیچاره این مدیره ظاهرن روحش خبر نداشته...

بقیه اعضا هم شروع کردن به مسخره بازی با این پست ها:

فردا همه با هم میریم ملاقاتشون

باشه قطع میکنم شما برو نگیرنت یه وقتی

یکی بیاد من رو دستگیر کنه . امشب باد سرد میاد این تاپیک هم دیدم از ترس دارم یخ می کنم
بابا یکی بیاد من رو دستگیر کنه کارتن خالی گیر نیاوردم امشب

بقیه صفحات این تاپیک میره تو سایت گرداب و قابل مشاهده نیست!

حالا نمیدونم این قضیه چی بوده...جدی بوده...نبوده...میخواستن از 2 سال پیش هشدار بدن...

Last edited:

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان یه نکته خیلی جالب!

با یه سرچ ساده در گوگل تونستم با دیتا بیس هک نشده آویزون قبل از به فنا رفتن که توسط گوگل کش شده بود رو ببینم!

قضیه جالب اینه که در یکی از ماه های سال 2007 فعالیت این سایت یک شخصی با آی دی ENTEZAMI ( انتظامی ) یه تاپیک در آویزون میزنه با این مضمون :

هشدار به تمامی اعضای آویزون چند نفر از اعضای این سایت دستگیر شدند از شما خواهشمندیم همکاری خود را با سایت قطع کنید

ایشون صد در صد یا از عوامل **** بودن که خواستن هشدار بدن به بقیه افراد...حالا چرا نمیدونم...

ولی نکته جالب اینجاست که کلیه اعضای آویزون حرف ایشون رو به شوخی و خنده برگزار کردن و حتی یکی از مدیران از همه جا بی خبر این طور نوشته:

فكر ميكنم اين تاپيك بيشتر جاش بايد توي شوخي و سرگرمي باشه
تاپيك منتقل شد
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیچاره این مدیره ظاهرن روحش خبر نداشته...

بقیه اعضا هم شروع کردن به مسخره بازی با این پست ها:

فردا همه با هم میریم ملاقاتشون

باشه قطع میکنم شما برو نگیرنت یه وقتی

یکی بیاد من رو دستگیر کنه . امشب باد سرد میاد این تاپیک هم دیدم از ترس دارم یخ می کنم
بابا یکی بیاد من رو دستگیر کنه کارتن خالی گیر نیاوردم امشب

بقیه صفحات این تاپیک میره تو سایت گرداب و قابل مشاهده نیست!

حالا نمیدونم این قضیه چی بوده...جدی بوده...نبوده...میخواستن از 2 سال پیش هشدار بدن...

آدرس بده بريم توش ببينيم چجوريه

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه ماجرا پلیسی شده. من که تخمه آوردم میشکنم و این تاپیک رو میخونم

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
امشب که شوک گذاشته بود تقریبا اینترنت رو زیر سوال برد.
این رو پدر و مادر ها میبینن فکر میکنن ما توی نت داریم چیکار میکنیم.چه وضعشه آخه.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
مادر من ميگفت تو تو اين سايتا ميري همش : ))
ابرومون رفت جلو همه

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
به نبودیم چقدر مارو تحویل گرفتن :D

عزیزان سپاهی که نمیاد با هویت خودش و آواتار این شکلی و نظرات واضح خودشو لو بده :lol:

از اون نترس که های و هو داره ... از اون بترس که سر به تو داره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
استفاده از اینترنت فرهنگ میخواد.

وقتی شما در زمینه های دیگه به پدر مادر خودتون اثبات میکنید که عاقلانه رفتار میکنید. وقتی اجازه نمیدید وقتتون بیهوده تلف بشه. وقتی شما با درایت خودتتون خوب رو از بد تمیز میدید. دیگه دلیلی نداره که پدر و مادر شما بالا سر شما وایسن تا ببینن که تو اینترنت چکار میکنید.

استفاده از اینترنت نیاز به فرهنگ داره . هرچیزی جای خودش رو داره.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
استفاده از اینترنت فرهنگ میخواد.

وقتی شما در زمینه های دیگه به پدر مادر خودتون اثبات میکنید که عاقلانه رفتار میکنید. وقتی اجازه نمیدید وقتتون بیهوده تلف بشه. وقتی شما با درایت خودتتون خوب رو از بد تمیز میدید. دیگه دلیلی نداره که پدر و مادر شما بالا سر شما وایسن تا ببینن که تو اینترنت چکار میکنید.

استفاده از اینترنت نیاز به فرهنگ داره . هرچیزی جای خودش رو داره.
اون که بله.ولی خوب بی تاثیر نیست .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
امشب که شوک گذاشته بود تقریبا اینترنت رو زیر سوال برد.
این رو پدر و مادر ها میبینن فکر میکنن ما توی نت داریم چیکار میکنیم.چه وضعشه آخه.
لول !! بابای من اینو دیده بود اومده بود میگفت بپا نگیرنت !! :دی

mohammad_agha

Registered User
لایک‌ها
9
19 Aug 2007 02:16 راست می گی به این تاریخ هست

پیج دو هم تو کش گوگل هست

این مربوط می شه به تابستونه 86

یعنی از 86 گرفتن؟؟!!

اون وقت این ادمین چه قدر باید حماقت به خرج بده واین ورا پیداش بشه؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
راستی اطلس گرداب رو دیدید؟ تا جاییکه من دیدم حداقل تا مضلین 6 رفته بود !!!
احتمال داره صاحبای سایتای دیگه رو که گرفتن ، سایتشون فعلا آپدیت میشه :D

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
19 Aug 2007 02:16 راست می گی به این تاریخ هست

پیج دو هم تو کش گوگل هست

این مربوط می شه به تابستونه 86

یعنی از 86 گرفتن؟؟!!

اون وقت این ادمین چه قدر باید حماقت به خرج بده واین ورا پیداش بشه؟

نه احتمالا از اون سال پیگیری ها شون شروع شده...

چون امشب تو تلویزیون یارو میگفت شناسایی و دستگیری اینا در یک پروسه طولانی مدت انجام شده...

خب اینا هم فکر نمیکردن شناسایی بشن!

در ضمن سیاوش رو هنوز نشون ندادن...عکسی هم ازش نیومده...معلوم نیست گرفته باشتنش...

باید ببینیم عکس های متهمین مضلین 2 که مربوط به آ و ی ز و ن هست کی ممیاد...

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
نه احتمالا از اون سال پیگیری ها شون شروع شده...

چون امشب تو تلویزیون یارو میگفت شناسایی و دستگیری اینا در یک پروسه طولانی مدت انجام شده...

خب اینا هم فکر نمیکردن شناسایی بشن!

در ضمن سیاوش رو هنوز نشون ندادن...عکسی هم ازش نیومده...معلوم نیست گرفته باشتنش...

باید ببینیم عکس های متهمین مضلین 2 که مربوط به آ و ی ز و ن هست کی ممیاد...
مگه این سیاوش نیست؟
476_975.jpg

این رو نشون داد که ! نداد؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
راستی اطلس گرداب رو دیدید؟ تا جاییکه من دیدم حداقل تا مضلین 6 رفته بود !!!
احتمال داره صاحبای سایتای دیگه رو که گرفتن ، سایتشون فعلا آپدیت میشه :D

اطلس کجاست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا