برگزیده های پرشین تولز

cpanel ایران رو تحریم کرده؟

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
من می خوام از شرکتی که سرور ازشون گرفتم بخوام که cpanel واسم نصب کنه ولی شنیدم که ایران رو تحریم کردن.
یعنی با آی پی ایران نمی تونم لاگین بشم؟ کسانی که سرور اختصاصی با کنترل پنل Cpanel دارن لطفا راهنمایی کنن.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
پارسال یا سال گذشتش بود که ایران تحریم شد توی Cpanel اما 6 ماه نگذشت که حل شد. الان هم مشکلی نداره Cpanel مثل بنز کار می کنه!

مطمئنید
اتفاقا من 5ماه پیش سرور گرفتم cpanel
یکمدت به ماه نکشید زدند بستند cpanel رو بخاطر همین تحریم

hubakht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه فعلا که مشکلی نداره ، چون سایتهایی که من باهاشون سروکار دارم و cpanel هم هستن راحت میتونم واردش بشم.:)

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
مطمئنید
اتفاقا من 5ماه پیش سرور گرفتم cpanel
یکمدت به ماه نکشید زدند بستند cpanel رو بخاطر همین تحریم

یه دوره Cpanel که تحریم شد همه Plesk نصب کردن. من از هاستینگ هایی که سرویس می گرفتم به جا Cpanel اومدن Plesk بهم دادن، اما 6 ماه نشد به حالت اول برگشت همه جا و Cpanel دوباره راه افتاد.
خیلی وقت هم هستش Cpanel درست شده. الان هم که از شرکت خودمون هاستیگ دارم باز Cpanel هستش.
برای همین تعجب می کنم شما این مشکل رو داشتید.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
یکسری هاستها هستند وارزند و cPanel ارائه میدند! دلیل نمیشه که ایران رو تحریم نکرده باشه

اصلا کاری نداره، شما با ip ایران توی مرورگرت بنویس cpanel.com
ببین به کجا میره

http://www.cpanel.net/sanctions/iran.html/
Not Found

The requested URL /sanctions/iran.html/ was not found on this server
.

در قوانینش هم نوشته شده.

cPanel product is currently prohibited for export or re-export to Cuba, North Korea, Iran, Iraq, Libya, Syria and Sudan or to any country subject to relevant trade sanctions

@ http://www.cpanel.net/legal-notices.html

محصولات سی پنل در حال حاضر برای صادرات یا صادرات مجدد به کوبا ، کره شمالی ، ایران ، عراق ، لیبی ، سوریه و سودان یا هر کشور به موضوع تحریم های مربوط به تجارت ممنوع است

Last edited:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
منم هاست و vps دارم كه نه وارزه نه چيزي و ماله كارو هستش و cpanel روشون نصبه و مشكلي هم پيش نيومده تا حالا

amk

Registered User
لایک‌ها
9
من همين الان روي يه سيپنل هم آي آر خوابوندم هم با آيپي وطني لاگين ميكنم...وارز هم نيس...

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
اون آیپی که سی پنل رو میخری باهاش و روش سوار میکنی مهم هست. یکی از دوستان کارش این بود. یعنی با آیپی اصلی اصلا لوگین نمیکرد و با یه آیپی دیگه که سوار کرده بود وارد میشد که گیر ندن

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
یه مدت هرچی سرور که توش دامنه .ir داشت یا بو بورده بودن که ایرانی هست فوری می بستند اما الان یک سالی هست که دیگه به اون صورت گیر نمی دن..

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
مطمعنا قبلش اطلاع نمیدن و همانند چند سال قبل یکباره همه را sus میکنند و اون موقع هست که هیچ کاری نمیشه کرد اعتراضی هم کنید بهتون میگن که در قوانین این شرکت نوشته شده که به ایران نمیتونند سرویس بدهند البته امیدواریم که همچین اتفاقی نیوفته ولی در این کار حتی 1 درصد ریسک هم نباید انجام داد .
دایرکت ادمین گزینه مناسبی برای جایگزینی سی پنل مس باشد البته امکانات نسبتا کمتری دارد ولی از لحاظ قیمت بسیار پایین تر و از لحاظ سادگی کارد کرد در حد خوبی می باشد که شما میتونید نسخه فارسی این پنل را نیز نصب نمایید .

بالا