برگزیده های پرشین تولز

بعلت گرمای هوا: یک شنبه تهران اصفهان و... تعطیل شد

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=190764
تکذيب افزايش 70درصدى ماليات اصناف

رئیس شورای اصناف در جمع نمایندگان اصناف کشور تاکید کرد:افزایش 70 درصدی مالیات اصناف شایعه‌ای بیش نبوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، نوده فراهانی در جلسه شورای اصناف که با نمایندگان اصناف کل کشور برگزارشدبا اشاره به اینکه افزایش 70 درصدی مالیات اصناف شایعه‌ای بیش نیست تصریح کرد: جلسات متعددی با حضور معاون امور مالیاتی وزارت اقتصاد برگزار شده است که در این جلسات قرار شد خود اصناف از طریق خود اظهاری و بر اساس تفاهم نامه میزان پرداخت مالیات را تعیین کنند تا عدالت مالیاتی رعایت شود.
وی ادامه داد: در بودجه کلان سال گذشته 15.4 هزار میلیارد تومان بابت درآمد مالیات پیش‌بینی شد که از این میزان تنها 11.7 هزار میلیارد تومان تحقق یافت.
وی گفت:امسال نیز تفاهم‌نامه‌ای امضا شده است که براساس آن 90 درصد از درآمد مالیاتی به عهده اصناف گذاشته و تنها 10 درصد در اختیار وزارت اقتصاد به منظور پاسخگویی به دیوان محاسبات است.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اگه استان هاي شمالي رو تعطيل مي كردند خيلي با مزه مي شد :دي
فکر میکنین اینجا کم گرمه ؟
اتفاقا اینجا به خاطر رطوبت زیاد بدتره و از گرمای زیاد ادم میخواد منفجر بشه

عرق ادم رو میشوره

----------------------

انقده حالا اینجا بازار هم داریم که بخوان ببندن ؟

اوضاع همه خرابه !

قربانت / حجت

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
جالب اینجاست 1و2 هفته پیش دمای آبادان نزدیک 60 رسید به طوری که اخبار آبادان که هیچوقت نمی گفت دما 50 درجه است و همیشه می گفت 49 درجه اعلام کرد دمای ابادان 55 درجه است و تا چند روز اینده 10 درجه نیز گرمتر می شود. هواشناسی خرمشهر نیز دمای 63 درجه را ثبت کرد.ولی هئیت دولت محترم ککشم نگزید و الان که هوا خنک تر است اعلام تعطیلی کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
الان من نمی دونم البرزیم .. تهرانیم .. کرجیم ... !:wacko:

من که عمرا برم پادگان !:happy:

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
به معنای واقعی کلمه ، جون!
دو روز خدمتم افتاد عقب! همین فردا راهی بودم!
18 تیر باید میرفتم که به خاطر جمعه و مبعث افتاد بیستم ، الان هم که بازم دو روز افتاد عقب! :D
/
کسی میدونه پادگان و **** وظیفه و اینا هم تعطیله یا نه؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
به معنای واقعی کلمه ، جون!
دو روز خدمتم افتاد عقب! همین فردا راهی بودم!
18 تیر باید میرفتم که به خاطر جمعه و مبعث افتاد بیستم ، الان هم که بازم دو روز افتاد عقب! :D
/
کسی میدونه پادگان و **** وظیفه و اینا هم تعطیله یا نه؟

ایول چه شانسی داری .. 4 روز خدمت میشی ...:happy:

من بودم میرفتم اونجا بعد بر میگشتم ... 90٪ تعطیله ولی..

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آقا نیروانتظامی هم تعطیله یا نه ؟!
من که توی ستاد هستم یعنی تعطیله؟

aryavirgin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها پارسال هم برای پادگان ها اینطوری شد.......
تو خبر ها ننوشته بود مراکز نظامی ولی تق و لق شد همه چی....

خالا باید دید .. کسی خبری شنید بگه

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
در طول تاریخ یه همچین کیسی وجود نداره که یه مملکت باید تعطیل شه بخاطر گرمای هوا!!
توی هیچ کتاب و روزنامه و پوست آهویی! ننوشته.
بیاین جرات داشته باشین بگین تحریم ها دارن کمرمون رو خورد میکنن نیروگاه جدید باید بسازیم عرضه نداریم.حالا قضیه بنزین هنوز مونده.
...

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
تحول سبز: دقایقی پیش صدا و سیمای ایران خبر از تعطیلی روزهای یک شنبه و دوشنبه از طرف دولت را اعلام نمود. به گزارش تحول سبز، دولت احمدی نژاد روز یک شنبه و دوشنبه را در تهران و چند شهر دیگر تعطیل اعلام نمود. علت این تعطیلی ها نیز گرمای هوا در این شهر ها اعلام گردیده است. اما بنظر میرسد علت اصلی تعطیل اعلام کردن روز یک‌شنبه و دوشنبه حراس دولت از اعتصابات از قبل اعلام شده بازاریان میباشد. همچنین بنظر میرسد اعلام کردن تعطیلی در چند شهر دیگر بازی با افکار عمومی میباشد تا تعطیلی تهران به تنهایی مرتبط با اعتصابات اعلام شده از سوی بازاریان تلقی نگردد . لازم به ذکر است در چند روز گذشته بازار تهران در اعتصاب گسترده بسر میبرد.

منبع : balatarin.com

حکومت ثابت کرد این اعتصابات چه صدمه ای به **** میزنه، بخاطر همین به بهانهء گرمای هوا یکشنبه و دوشنبه رو تعطیل کردن! به خیالشون مردم هم که هالوووووو

Last edited:

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
در پی ابتکار جالب دولت مموتی نژاد دولت عربستان سعودی اعلام کرد به علت گرمی هوا 6 ماه اول سال تعطیل است

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
تعطیلی روز های یکشنبه و دوشنبه بخاطر گرمی هوا؟؟؟؟؟:eek::eek:
مگه این اولین بار هستش که هوا تا این حد گرم شده...اگه این موج گرما ادامه پیدا کنه همینطوری تعطیلی ادامه پیدا میکنه؟؟
شهرهای جنوبی کشور که همیشه تو این فصل از سال گرمتر از تهران و .. هستند چرا سایر اوقات تعطیل نمیشن؟؟لابد اونجا ها سازمان هواشناسی وجود نداره تا بفهمن هوا گرمتره..
قبول کردن اینکه تعطیلی صرفا بخاطر گرمی هوا باشه سخت و غیر منطقی بنظر میرسه( بنظر من)..........

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
مسخرست واقعا مسخرست
کم تعطیلی شهادت و تولد و ولادت و سالگرد و چهلم و هفتم داریم حال بیا و گرما و سرما هم حساب کنیم درصد قابل توجهی از سال تعطیله :wacko:
یه مشت گشا... دارن تصمیم می گیرن
به نظرم گرما اونقدرها هم نیست که بخوان تعطیل کنن پس مردم جنوب که این همه گرما می کشن آدم نیستند ؟باید حداقل 3 ماه تعطیل باشن دیگه :blink:
پ ن :اینا رو کسی که از گرما زیاد متنفره میگه :cool:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
یه دلیل دیگش هم میتونه ناتوان بودنشون توی تامین برق باشه ..:wacko:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اره کلا از هیچ نظر مساعد نیست انگار

نه از نظر جوی اینوری

نه از نظر جوی اونوری

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
خیلی جالب، چند وقت پیش دمای هوای اهواز یه کم از جهنم خنک تر بود، به قول شخص مدیر عامل برق استان خوزستان دمای هوا زیر تابش مستقیم هوا تا 70 درجه هم می رسید + اون موقع حاضر نشدن خوزستان رو 2 روز که هیچ 2 ساعت تعطیل بکنن ...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
واقعا متاسفم براتون که همه کارهای دولت عدالت محور و خدمتگذار رو به سخره میگیرید. هر تصمیمی که گرفته میشه صدها و شاید هزارها ساعت کار کارشناسی پشتشه .

پ.ن : لووووووووووووووووووووول !

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اخ که بازاریا بگن 3 شنبه و 4 شنبه تعطیل میکنیم
یا تا 4 شنبه تعطیل میکنیم

ای اب میشن اینااااا

بالا