برگزیده های پرشین تولز

بانک اطلاعاتی کامل انواع سریالها (مستر عباسی)در کانال 3

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سی دی های همین سخنرانی هاش یه چند ماهی هست توی قم اطراف حرم به فروش میره
ماه!!!؟
ایشون از وقتی خاتمی رئیس جمهور شد به قصد نابودی تفکر اصلاحات وارد عرصه شدن وتا حالا شاگردان زیادی رو تحویل جامعه دادن!
من از قدیم سخنرانیهاشو گوش میدادم و بغیر از چند جمله مفید از هر سخنرانی چیزی جز تفکرات نظامی آمیخته با سیاست جناحی که قصد کنترل کامل جامعه رو داشت ندیدم!موفق هم شدن البته! اونقدر که دیگه آزادانه میاد تلوزیون و حرفاشو میزنه

Last edited:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
همون نقد لاست کافی بود ! نصف چرندیاتی که گفته بود آخرش برعکس از آب در اومد ! بنده خدا یه مشت حرف قلنبه سلنبه میزنه که ملت جوگیر بشن بگن اطلاعات طرف بالاست !

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
چقدر بايد الاغ باشی پول بدی اينا رو بخری
اينم يه جور شيوه کسب درامد هست ديگه
از lcd فروشگاه پخش میشه! همیشه حدود 10-15 نفر ایستادن و همچین محو تماشاش شدن که راه نمیدن آدم بره تو فروشگاه. تازه پیاده رو هم مسدود میکنن

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
از lcd فروشگاه پخش میشه! همیشه حدود 10-15 نفر ایستادن و همچین محو تماشاش شدن که راه نمیدن آدم بره تو فروشگاه. تازه پیاده رو هم مسدود میکنن

اها به اين ميگن targeted marketing!!! اونا انقدر خر هستن که ميشه هرچيزی رو انداخت بهشون به عنوان يه بازار بالقوه بهشون نگاه کن نونت تو روغنه

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
کار این ادم اینه که به قول خودش ذهن شمار رو واکسینه میکنه!
این ینی چی حالا؟!:
ینی اینکه سراغ هر فیلمی که رفتی فقط حرفای این آقارو که به مغرت منتقل شده رو به یاد میاری و هیچ درک شخصی از فیلم یا سریال نداری!
نمیدونم کسی اینجا سریال کایل رو دیدیه با نه؟
این سریال برعکس گفته های ایشون کاملا به نقش محوری خونواده تو تربیت بچه ها تاکید داره! اگه دیده باشین میبینین که بچه دوم شبیه سازی شده که خونواده درستی نداشت چقدر عقده ای و مشکل دار بار اومده بود! برخلاف اولی که توی خانواده رشد کرد!

امثال عباسی و بلخاری میخان این فکر رو تو جامعه رواج بدن که چیزی که ماداریم توی دنیا بهترینه و بقیه فرهنگها و جوامع چیزی در برابر ما ندارن و به قصد نابودی ما اومدن تا لابد مارو هم مثل خودشون به اعماق فلاکت و فقر و بدبختی ببرن!

کودن بودن که شاخ و گوش نداره تازه اينا جزو دکتر مهندس های اين مملکت هستن يعنی قشر بالای اين جامعه
ببين پايينش چه خبره
پ.ن: هوش ايرانی در دنيا نفر اول است!!!!(چپ ميری راست ميری اينم دره گوشت ميگن)

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
پ.ن: هوش ايرانی در دنيا نفر اول است!!!!(چپ ميری راست ميری اينم دره گوشت ميگن)
25r30wi.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
عجب!!!;)

گاش بشناسن دوستان طرف کیه...;)

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
عجب!!!;)

گاش بشناسن دوستان طرف کیه...;)

جدا من نمیدونم طرف کیه حسین جان ، یعنی از سابقش خبری ندارم ...فقط یه نقد چرند در مورد لاست ازش خوندم ... میشه بگی طرف کیه ؟ :eek:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
خیلی باحالن به خدا!

من به شخصه ترغیب شدم برم ببینم محتوای سوپرنچرال چیه! سریالی که تا حالا علاقه ای نداشتم ببینم!

اگه طرف دو تا سریال هم ندیده باشه اینا اسم میدن که بره ببینه!

سوپر نچرال رو که حتما ببین ... خیلی قشنگه ...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
جدا من نمیدونم طرف کیه حسین جان ، یعنی از سابقش خبری ندارم ...فقط یه نقد چرند در مورد لاست ازش خوندم ... میشه بگی طرف کیه ؟ :eek:

مسعود جان این بحث 100% س یا س ی میشه و من نمیخوام توش شرکت کنم.چون به زودی بسته میشه این تایپیک....

فقط اگر اطلاعات کلی خاصی درباره ایشون هم میتونی خصوصی با من درتماس باشی هم اینجا هم بری سایت گروه رو ببینی
http://andishkadeh.ir/

سابقه ی خودم هم 6 سال افتخار شاگردی دارم پیششون.

موفق باشی.

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
مسعود جان این بحث 100% س یا س ی میشه و من نمیخوام توش شرکت کنم.چون به زودی بسته میشه این تایپیک....

فقط اگر اطلاعات کلی خاصی درباره ایشون هم میتونی خصوصی با من درتماس باشی هم اینجا هم بری سایت گروه رو ببینی

موفق باشی.

آها، پس شاگرد این بودی حسین جان؟ من جز ابراز تاسف کاری از دستم بر نمیاد.

پ.ن: حوصله ندارم...:eek:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651

موفق باشی.

خب من سعی میکنم در اسرع وقت حداقل چند تا مقاله از این سایتی که گفتی رو بخونم

اما ببین حسین جان صرف اینکه یک نفر مدرک دانشگاهی بالایی داره یا مثلا پست بالایی داره تو کشور نمیشه اون فرد رو آدم بزرگی دونست ، یادمون نره بزرگترین جنایت کارهای تاریخ هم برای پیش برد اهدافشون از متخصص ترین افراد استفاده میکردن . منم علاقه ای ندارم این بحث رو سیاسی کنم اما با توجه به مطلبی که در مورد لاست نوشته بود واقعا ازش ناامید شدم ، یه سری خیالپردازی ها کرده بود که نهایتا هیچ کدوم از پیش بینی هاش هم درست از آب در نیومد .

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سوپر نچرال رو که حتما ببین ... خیلی قشنگه ...
مسلما میبینم دیگه، این آقا خیلی توصیه کرد :D

حسین یا بعضی از دوستان که فکر می کنن آدم خیلی باحالی و پری هست، اوکی حرفی نیست! اما چرا اینجوری نقد می کنن؟!
چرا میشینن محتوای سریالی مثل لاست رو که چندین سال خوراک ماها بوده زید سوال میبرن، بعد یه کلمه از سریال های داغون خودشون نمیگن! اگه تو یه سریالی فرهنگ غربی داره تبلیغ میشه، مثلا تو سریالی مثل فاصله ها یا تاوان یا خلاصه این سریالای جدید چی رو دارن یاد میدن؟

اگه لاست و سایر سریال های غربی مثلث عشقی دارن، سریال های شرقی که بی برو برگرد دارن! اونا چرا دوبله میشن؟
مگه سریال های تی وی خودمون مثلث عشقی نداره که این شکلی انگشت اتهام می گیرن سمتشون ؟!

یه بالایی سر جامعه اومده هر کسی از راه میرسه سر نخ رو می گیره به یه جایی میرسه بهش گیر میده!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
ایشون یک سری مصداق های از این سریال با اتفاقات سیاسی دنیای واقعی پیدا کرده که خیلی خیلی عجیب و ثقیل الباوره ...

یعنی به ضعم ایشون یک تیم روانشناسی نشستن طوری فیلمنامه این سریال رو نوشتن تا مفاهیم مورد تائید خودشون به خورد مردم داده بشه ( تا اینجاش حرفی نیست ممکنه هرکس تو دنیا این کار رو بکنه ) اما این مفاهیم چنان در لایه های پنهان سریال قرار داره که کمتر کسی میتونه بهشون پی ببره و تو دنیا فقط آقای عباسی به این مقام رسیدن .... جای سوال نداره که CIA چرا انقدر هزینه میکنه برای سریالی که مفاهیم اصلیش رو هیچ کس تو دنیا درک نمیکنه ؟ ( و طبیعتا تاثیری هم نداره )

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
فقط چند نمونه از صحبت های ایشون در مورد سریال لاست (دوستانی که لاست رو تا آخر ندیدن اسپویلر رو باز نکنن)

عشق دَنیله، این فرانسوی قبلاً زن بنجامین بوده و از او دختری دارد به نام "الكس"
مشخصآ ایشون یا سریال رو ندیده و فقط یکی براش تعریف کرده , یا موقع دیدن حواسش جای دیگه ای بوده.

جمله ای دیگه در مورد لاست :
پیامی كه در این فیلم القا می‌كند این است: اولاً تمام آدمهای این فیلم حرامزاده است، یعنی در هر قسمت، گذشته این افراد جزیره را بررسی می‌كند
یعنی الآن من و بقیه افرادی که لاست رو دیدیم , پیامی که از این سریال گرفتیم حرومزاده بودن آدمهاش هست lol

در مورد شخصیت سعید توی لاست :
از تمدن اسلامی با یك میلیارد و 300 میلیون نفر یك نفر را آورده است. یك افسر شكنجه‌گر عراقی زمان صدام. اسم‌ آن سعید جراح (Sayid Jarrah) كه یك هنرپیشه بسیار فاسد آمریكایی است. این هنرپیشه یك رگش هندی است، یك رگش غربی است، همانند سلمان رشدی؛ این در زندگی خانوادگی‌اش یكی از فاسدترین هنرپیشه‌های غرب است. یعنی بك‌گراندی كه مخاطب از او دارد، این را انتقال می‌دهد به جامعه اسلامی. یعنی نماینده‌‌‌ی یك میلیارد و 300میلیون مسلمان، در آن جزیره جهانی این آدم است.
دوستانی که سریال رو تا آخر دیدن , یادشون هست که همین سعید فاسد شکنجه گر که میخواسته اسلام رو خراب بکنه , آخرش فداکاری میکنه و با مرگ خودش باعث نجات بقیه میشه

توی مطلبش بارها به یهودی بودن بن تآکید میکنه , جوری از یهودی بودنش صحبت میکنه که انگار سریال مدافع اونها هست و میخواد یه پیامی بده !!!
و جالبه که همین جناب بن وقتی همه دارن میرن بهشت , جا میمونه و باهاشون نمیره

کلآ ایشون تخصص زیادی توی استفاده از لغات سنگین و جذاب داره و فن بیانشون هم خیلی قوی و تآثیرگذار هست. ولی حداقل در این یک موردی که من سریالش رو دیدم و حرفهای ایشون رو شنیدم , متآسفانه بیشتر تفکرات خودشون و تئوری توطئه رو شاهد بودم تا نقد درست حسابی.
طبق گفته های ایشون الآن باید دیدگاه و تفکر همه ماهایی که این همه مدت لاست رو می دیدیم , عوض شده باشه و آمریکای جنایت کار روی ما تآثیر گذاشته باشه ! :دی حیف که این طور نیست ...

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105

حسین یا بعضی از دوستان که فکر می کنن آدم خیلی باحالی و پری هست، اوکی حرفی نیست! اما چرا اینجوری نقد می کنن؟!
چرا میشینن محتوای سریالی مثل لاست رو که چندین سال خوراک ماها بوده زید سوال میبرن، بعد یه کلمه از سریال های داغون خودشون نمیگن! اگه تو یه سریالی فرهنگ غربی داره تبلیغ میشه، مثلا تو سریالی مثل فاصله ها یا تاوان یا خلاصه این سریالای جدید چی رو دارن یاد میدن؟

اگه لاست و سایر سریال های غربی مثلث عشقی دارن، سریال های شرقی که بی برو برگرد دارن! اونا چرا دوبله میشن؟
مگه سریال های تی وی خودمون مثلث عشقی نداره که این شکلی انگشت اتهام می گیرن سمتشون ؟!

یه بالایی سر جامعه اومده هر کسی از راه میرسه سر نخ رو می گیره به یه جایی میرسه بهش گیر میده!

خواهر، کلا حوصله ندارم مطلب خیلی زیاد بنویسم. کار این فرد تغذیه ی ایدئولوژیک اعمال تمامیت خواهانه ی یک **** تمامیت خواه هست. مفاهیمی که طرح می کنه، حتی اونایی که از بس تکرار شدن به نظر شنونده ی ایرانی بدون مطالعات اجتماعی "بدیهی" می رسن، عموما حتی وجود خارجی ندارن. یعنی عباراتی که استفاده می شه عبارت های شناخته شده ی جامعه شناسی یا اقتصاد نیستن. حتی با یه استدلال ساده چنان عبارت هایی در علوم انسانی "بی معنی" هستن. (مثال می خواین: تهاجم فرهنگی. کاملا عبارت بی معنی هست از منظر علوم انسانی.)

این عبارت ها صرفا اختراع شدن تا اعمال سرکوبگرانه و تمامیت خواهانه رو توجیه کنن، همین و بس.

//

موضوع دیگه: ادعا می کنم این شکل تهمت زدن ها و حرف زدن ها به خاطر غیر علمی بودن و ابطال ناپذیری در مورد همه ی سریال ها امکان پذیره گفتنشون. حتی همین سریال های تلویزیون جیم الف. امتحان کنید: فقط اسم ها رو عوض کنید ببینید چی در میاد از توش.

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
نمیدونم این بابا کیه و برنامه هاش رو هم ندیدم ... در واقع تو این تاپیک دارم باهاش آشنا میشم ولی :

من سفری دیگر رو میبینم و واقعا داستان جذابی داره. حالا اومدن ایراد گرفتن چرا تناسخ رو مطرح کرده !!! :wacko:

چرا میشینن محتوای سریالی مثل لاست رو که چندین سال خوراک ماها بوده زید سوال میبرن، بعد یه کلمه از سریال های داغون خودشون نمیگن!

معلومه که اینکار رو میکنن... چون فکر میکنن همه ملت باید همسو و همانند با خودشون فکر کنن! چون میترسن عقایدی متفاوت با چیزهایی که تبلیغ میکنن مطرح بشه و افراد بیشتری باهاشون مخالف بشن! بنابراین تا جایی که میتونن مردم رو در فضای بسته اطلاعاتی نگه میدارن و دروغ های بیشتری تحویلمون میدن...

پ.ن: سریال سوپرنچرالز هم توصیه میشه :دی

Last edited:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
خواهر، کلا حوصله ندارم مطلب خیلی زیاد بنویسم. کار این فرد تغذیه ی ایدئولوژیک اعمال تمامیت خواهانه ی یک **** تمامیت خواه هست. مفاهیمی که طرح می کنه، حتی اونایی که از بس تکرار شدن به نظر شنونده ی ایرانی بدون مطالعات اجتماعی "بدیهی" می رسن، عموما حتی وجود خارجی ندارن. یعنی عباراتی که استفاده می شه عبارت های شناخته شده ی جامعه شناسی یا اقتصاد نیستن. حتی با یه استدلال ساده چنان عبارت هایی در علوم انسانی "بی معنی" هستن. (مثال می خواین: تهاجم فرهنگی. کاملا عبارت بی معنی هست از منظر علوم انسانی.)

این عبارت ها صرفا اختراع شدن تا اعمال سرکوبگرانه و تمامیت خواهانه رو توجیه کنن، همین و بس.

//

موضوع دیگه: ادعا می کنم این شکل تهمت زدن ها و حرف زدن ها به خاطر غیر علمی بودن و ابطال ناپذیری در مورد همه ی سریال ها امکان پذیره گفتنشون. حتی همین سریال های تلویزیون جیم الف. امتحان کنید: فقط اسم ها رو عوض کنید ببینید چی در میاد از توش.
خیلی مسخرست!
جوری حرف میزد که احساس می کردم اطرافیانم به راحتی دارن تحت تاثیر قرار می گیرن...

اصلا کار درستی نیست که ذهن عوام رو هدف می گیرن و هر چی میخوان توش می چکونن...
معلومه که اینکار رو میکنن... چون فکر میکنن همه ملت باید همسو و همانند با خودشون فکر کنن! چون میترسن عقایدی متفاوت با چیزهایی که تبلیغ میکنن مطرح بشه و افراد بیشتری باهاشون مخالف بشن! بنابراین تا جایی که میتونن مردم رو در فضای بسته اطلاعاتی نگه میدارن و دروغ های بیشتری تحویلمون میدن...

پ.ن: سریال سوپرنچرالز هم توصیه میشه :دی
خب دیگه انقدرم شوت نیستیم که اینجوری رفتار کنیم...
خود من به عنوان مثالی از جوونایی که سالی 500 ! قسمت فیلم و سریال میبینن! چندین ساله تلویزیون خودمون رو ترک کردم... ترجیح میدم لاست رو شبانه روزی حتی برای ده بار متوالی ببینم اما پای یک قسمت از این نود شبی ها نشینم...

اگه نقده بیان عادلانه نقد کنن... تو این سریال های چند سال اخیر چیا بین مردم رواج داده شده؟ خیانت، نامردی، بی وفایی، سرکشی جوون ها... یک سری داستان های بی محتوا و بی مزه ... که یکبار هم کشش دیدن نداره...

به جای انتقاد از 24 برن ببینن چیکار کردن که این سریال با وجود فصل ها و داستان ها و روند کاری مشابه هیچ وقت برای طرفداراش بی مزه نشد...

بالا