برگزیده های پرشین تولز

کنفرانس معرفی آیفون 4S

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
خواهشن چيزيرو رو که نمیدونيد اصلاً در رابطش اظهار نظر نکنيد...

مشکل گرمايشی در اس 2 با امدن رام 2.3.4 به کلی رفع شد...الان که 2.3.5 امده ديگه فوها..

در کل همه منتظر يه چيز شاختر در شکل و استايل از آيفون بودن.

اين همه هايپ به پا شد ولی گويا هيچی به هيچی...

خودم یه چیزایی پیدا کردم :

هنوز در بیشتر وسایل ارتباطی دنیا از بلوتوث ورژن ۲ استفاده میشود.
البته در بعضی از گوشی های جدید بلوتوث ورژن۲.۱ و ۲.۲ نیز به صورت انگشت شمار به کار گرفته شده است.
این در حالی است که حدود ۱ سال پیش بلوتوث ورژن ۳ پدید آمد. و هنوز ۱ سال از تولد بلوتوث ۳ نگذشته که ورژن ۴ آن هم متولد شد.
اطلاعات کاملی در مورد این سرویس برای شما در زیر نقل کرده ام. امیدوارم از خواندن آن لذت ببرید.
bluetooth.jpg

گروه مشترک‌المنافع ویژه بلوتوث(SIG) با رونمایی از ویژگی‌های نسخه چهارم هسته بلوتوث،اعلام کرد که ساختار طراحی این نسخه، مشابه بلوتوث 3 است که 10 ماه پیش عرضه شده اما موارد کاربرد آن کاملا متفاوت با نسخه قبلی است.
مایکل فولی(Michael Foley)،‌ مدیر SIG اعلام کرد: با عرضه بلوتوث 4، میدان رقابت جدیدی برای طراحان ابزار مبتنی بر فناوری بلوتوث ایجاد خواهد شد و همه آنها سعی دارند که اولین ابزار مبتنی بر این فناوری را وارد بازار کنند. وی افزود: هم‌اکنون مجوز استفاده از فناوری بلوتوث کم مصرف برای محصولات جدید ارایه شده و این گام مهمی در ظهور بازارهای مبتنی بر فناوری بی‌سیم بلوتوث به شمار می‌رود. وی عنوان می‌کند که اتحادیه مسایل بهداشتی مستمر هم‌اکنون نسخه جدید بلوتوث را به عنوان فناوری انتقال داده‌های خود برای نسل جدید راهبری ابزار بهداشتی همراه انتخاب کرده است.
گفتنی است که نسخه سوم بلوتوث، از سرعت انتقال داده تا 24 مگابیت در ثانیه پشتیبانی کرده و هدف از طراحی آن اجرای کاربردهایی چون پخش صدا و انتقال فایل بوده است. اما هدف از طراحی نسخه چهارم بلوتوث، از نظر فنی عملکردی مشابه نسخه سوم است با این تفاوت که این نسخه تنها قابلیت پشتیبانی از پاکت‌های داده کوچک‌تر 8 تا 27 بایتی با سرعت یک مگابیت در ثانیه را دارد. این فناوری همچنین در حسگرهایی که حجم وسیعی از داده‌ها را منتقل می‌کنند، به کار رفته است.
اندرز ادلاند(Anders Edlund)، مدیر بازاریابی بخش بلوتوث SIG می‌گوید: مهم‌ترین ویژگی نسخه سوم بلوتوث، استفاده بهینه از استاندارد Wi-Fi برای ایجاد ارتباط با سرعت بالا بود. وی می‌افزاید: کاربرد اصلی بلوتوث سنتی در ابزاری چون هدست‌ها، انتقال داده بین تلفن‌های همراه و وسایلی از این نظیر است و در مقایسه با فناوری Wi-Fi انرژی کمتری را صرف می‌کند. اما روی‌هم رفته مصرف انرژی در آنها هنوز به حدی نرسیده که بتوان با باتری کم شارژ تلفن همراه و یا حسگر یک دوچرخه از طریق این فناوری داده منتقل کرد.
موارد استفاده بلوتوث 4
ادلاند عنوان می‌کند که هدف اولیه طراحی نسخه چهارم بلوتوث، استفاده از آن در تجهیزات بهداشتی و وسایل مربوط به تناسب اندام است.
وی می‌گوید: بر این اساس یک توپ فوتبال یا یک دوچرخه می‌تواند مجهز به حسگرهایی برای اندازه‌گیری سرعت ورزشکار و مواردی چون این باشد. این فناوری حتی می‌تواند برای کسانی که از نظر روانی یا ذهنی مشکل دارند، کاربردهای بهداشتی داشته باشد. به این نحو که دستبندهای مجهز به حسگری طراحی شوند که از طریق فناوری بلوتوث 4 اطلاعات را از این افراد منتقل کنند و از آنجا که این افراد حافظه خوبی ندارند،‌ تا هفته‌ها بدون نیاز به شارژ کار کنند. به گفته ادلاند، حتی امکان ترکیب فناوری بلوتوث نسخه سوم و چهارم در ابزارهایی چون تلفن‌های همراه نیز وجود دارد. به این صورت که با استفاده از نسخه سوم بلوتوث می‌توان حجم زیادی از اطلاعات را در تلفن‌های همراه رد و بدل کرد و با به‌کارگیری نسخه چهارم این انتقال داده را با مصرف کم انرژی انجام داد.
در حقیقت بلوتوث کم‌مصرف زمینه پیاده‌سازی دو نوع کاربرد تک حالته و دو حالته را فراهم آورده است. در مورد دو حالته، عملکرد کم‌مصرف انرژی با کنترلر بلوتوث کلاسیک ترکیب می‌شود. مورد تک حالته نیز برای ابزار کوچک و کم‌وزن کاربرد دارد.

با عرضه این فناوری،‌ برخی شرکت‌های تولید کننده وسایل الکترونیکی نیز حمایت خود را از این فناوری اعلام کرده‌اند. به طور مثال ST-Ericsson سرمایه‌گذاری مشترک دو شرکت STMicro و اریکسون اعلام کرد که تراشه بی‌سیمی با نام CG2900 طراحی کرده که از نسخه چهارم بلوتوث پشتیبانی می‌کند.
ST-Ericsson در بیانیه‌ای اعلام کرد: مشتریان به زودی قادر خواهند بود از طریق تلفن‌های همراه خود و با استفاده از حسگرهای کم‌مصرف بلوتوث، اطلاعات خود را رد و بدل کنند و آنها را به نمایش بگذارند. علاوه بر این می‌توانند با اتصال به اینترنت از طریق تلفن‌های همراه‌شان از کاربردهای بهداشتی و تناسب اندام از راه دور بهره ببرند. با این اوصاف با عرضه نسخه چهارم بلوتوث، تلفن‌های همراه به قطب ایستمی متنوع متشکل از انواع ابزارهای کم‌مصرف نظیر ساعت‌های مچی، تجهیزات پزشکی،‌ وسایل ورزشی، دماسنج‌ها،‌ فشارسنج‌ها،‌ حسگرهای خانگی و یا حتی کنترلرهای کنسول بازی کامپیوتری و وسایل خانگی تبدیل می‌شوند.
گفته می‌شود که نوکیا نیز در حال بررسی این فناوری برای استفاده در گوشی‌های جدید خود است. مارکو ورکاما، مدیر بخش توسعه و تحقیق نوکیا اعلام کرده است این شرکت به فناوری بلوتوث 4 به عنوان فرصتی جدید برای ورود به یک بازار جدید و فضای جدیدی برای بروز نوآوری‌ نگاه می‌کند .

اطلاعات پایه خوبی هست تشکر
دوستان کسی از ارائه بلوتوث 4 در 4 اس اطلاعاتی داره که فعال هست یا نه؟
و اصلا به نظرتون وقتش نرسیده که آیفون در مورد گذاشتن بلوتوث به صورت پیش فرض روی گوشی هاش باری از رو دوش هوادارانش بردار؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
انقدر این طرف و اون طرف در مورد ایفون بعدی بحث شد همه توهم زدن که قراره شاخ غول بشکنه اپل....

صفحات قبل هم گفتم.....ایفون جدید به جز اندازه صفحه نمایش که یکم کوچیک هست به نظر من دیگه مشکلی نداره....پردازنده 2 هسته ای 1 GHz dual-core ARM Cortex-A9 processor و ترکیبش با PowerVR SGX543MP2 GPU برای گرافیک از ایفون 4s قویترین موبایل حال حاضر در اجرای بازی ها و گرافیک رو ساخته...رم هم که شده 1 گیگ.....دوربین هم که خیلی خیلی عالی شده....لنز فوق العاده با کیفیت بالا...نمیدونم دوستان دنبال چی هستن؟!

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دنبال iPhone 5 ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
اولین نمونه از دوربین iphone 4s ، بسیار حیرت آور !

گوشی Apple iPhone 4s بدون شک هیچ گونه انتظار آپدیتی نداشته است ولی کیفیت دوربین جلو آن بهتر شده است.نمی توان گفت که بهترین دوربین است ولی شرکت قول داده که کارهای تاثیر گذاری را روی عکس برداری این گوشی انجام دهد.

همانطور که Tim cook ادعا کرده که "اکثر کاربران بهترین دوربینی که تا حالا دیده اند را صاحب خواهند شد و همچنین دوربین فیلم برداری عالی نصیبشان خواهد شد" . قرار دادن همچنین دوربینی با همچنین تعریفی داخل ضخامت 9.3 میلیمتری کار بزرگی است.دارای کیفیت 8MP دوربین و شفافیت f/2.4 است.همچنین این رو هم می دانیم که iPhone 4s دارای دوبین 5 مگاپیکسلی است.
اپل آماده است تا آخرین اسمارفون رو که خیلی هم دهن پر کن است را به همراه آخرین مجموعه نمونه عکس ها رو در سایت خود قرار دهد.ما جدا نمی دانیم که از لحاظ عکاسی چه تلاشی در تهیه این عکس ها داشته اند ولی قطعا می دانیم که واقعا حیرت آور است.

طبیعتا شما نمی توانید همچنین عکس هایی را بگیرید ولی در اینجا توانایی های آن به نمایش در آمده است.

6woeqsyx9ik85qgoam2y.jpg
nz8mwd06sq2f8ks6d9.jpg

4o0u1u7rqoyibzklbbwm.jpg
h5dij9gi4y4u3h4res33.jpg

zlmhssq2uv3k85cq9tqb.jpg
7wezrnex2uulkz9x56b2.jpg

au1r5fcjtfy63nvjrxo2.jpg

منبع

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
فکر کنم اگه اپل به جای اسم 4S اونو به عنوان آیفون 5 معرفی میکرد این همه حرف دیگه زده نمیشد
cpu تغییر کرده باطری بهتر شده دوربین بهتر شده همچنین بلوتوث! LCD هم که بهترین رزولیشن رو داشت دیگه دست بهش نزدن، مشکل آنتن هم که حل شد، Sriri هم اضافه شده
نمیدونم دیگه از یه گوشی جدید چی میخواین! فقط قیافش تغییر نکرده و بزرگتر نشده که به نظرم بهتر که شبیه پاره آجر نکردش
حتما باید جورابتونم بشوره تا راضی بشید؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
فکر کنم اگه اپل به جای اسم 4S اونو به عنوان آیفون 5 معرفی میکرد این همه حرف دیگه زده نمیشد
cpu تغییر کرده باطری بهتر شده دوربین بهتر شده همچنین بلوتوث! LCD هم که بهترین رزولیشن رو داشت دیگه دست بهش نزدن، مشکل آنتن هم که حل شد، Sriri هم اضافه شده
نمیدونم دیگه از یه گوشی جدید چی میخواین! فقط قیافش تغییر نکرده و بزرگتر نشده که به نظرم بهتر که شبیه پاره آجر نکردش

میدونید مشکل اینکه دوستان چه در این انجمن چه در جاهای دیگه صرف نظر از سیستم عامل فقط در حال مقایسه سخت افزار 4S با سایر گوشی ها هستند و توقع این رو داشتند یه چیز خارق العاده رو ببینند و طرفداران اپل زمانی به وجد میمومدن که بطور مثال 4s دارای سی پی یو 4 هسته ای با کلا 2 گیگ بود و صفحه نمایشش 4.5 اینچ میشد یا باریکتر میشد و دوربینش 12 مگ میشد و ............
من کمپانی اپل رو دوست دارم (ولی خودم طرفدار پروپاقرص اندرویدم :D ) ولی دوستان باید کمی واقع بینانه به موضوع نگاه کنند

عمو میلاد

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
67
ببین دوست عزیز
وقتی ایفون 3g بود و 3GS اومد همه متحیر شدیم
وقتی بازم 4 اومد بیشتر هیجان زده شدیم
چون تغییرات زیاد بود و در مقابل سایر گوشی ها بهتر بود
اما الان که گالکسی اس 2 اومده بعد و بازارو سمت خودش برگردونده خیلی بده که ایفون بعداز یک دوره یه محصول با تغییرات بسیار کم رو بیرون بده
من که دیشب داشتم نا امید شدم...

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
انقدر این طرف و اون طرف در مورد ایفون بعدی بحث شد همه توهم زدن که قراره شاخ غول بشکنه اپل....

صفحات قبل هم گفتم.....ایفون جدید به جز اندازه صفحه نمایش که یکم کوچیک هست به نظر من دیگه مشکلی نداره....پردازنده 2 هسته ای 1 GHz dual-core ARM Cortex-A9 processor و ترکیبش با PowerVR SGX543MP2 GPU برای گرافیک از ایفون 4s قویترین موبایل حال حاضر در اجرای بازی ها و گرافیک رو ساخته...رم هم که شده 1 گیگ.....دوربین هم که خیلی خیلی عالی شده....لنز فوق العاده با کیفیت بالا...نمیدونم دوستان دنبال چی هستن؟!

بله کاملا موافق حرف های شما هستم
اپل همه کاری کرده رو گوشی جدیدش انجام داده غیر از تغییر در ظاهر گوشی که اگه این امر محقق میشد میشد گفت آیفون 5 " ولی به نظرم اپل واسه آیفون 5 یه نقشه دیگه ای داره کاملا دیدنی خواهد بود
انتظارات به حق دوستداران از اپل بالاست و فشار رقیبان روز افزون...
امیدوارم هر چه زودتر وارد بازار ایران بشه و قیمتش متعادل

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
یه سال ما رو سرکار گذاشت ! هی شایعه و تبلیغ و ... فقط واسه گرم نگه داشتن بازار خودش !

این پردازندش هم حرفی برای گفتن نداشت در برابر برند های دیگه !

سیری هم به درد عمش میخوره , ایده جدیدی هم نبود رو گوشی های دیگه هم هست فقط اونجا اسم و اینا نداشت ! در ضمن لهجه ما ایرانی ها هم که ... :lol: خود اون آقای که معرفیش کرد دیدید چطوری حرف میزد‌؟‌ انگار داره بهش دیکته میگه !

نقطه قوتش فقط دوربین سونیش و گرافیک بالاش هست !

این اپل که همش سامسونگ رو مسخره میکرد حالا خودش بدتر از اون شده !‌:eek:

کلا تو کنفرانس حرفی برا گفتن نداشتن و فقط رو آمار مانور دادن!

در ضمن اپل بدون استیو یعنی هیچ , شاید خود استیو میدونست که اپل در حال سقوط هست و خودشو کشید کنار

iMosi

Registered User
لایک‌ها
0
من تو کف باتری آیفون جدیدم:eek:
خیلی زیاده:blink:....البته باسیستم بسته اپل قابل توجیه هست...
ولی بعد از چهار ماه تاخیر تو معرفی :eek:....باید یه سوپر فون میداد بیرون نه این که از چهار ماه پیش سخت افزار مثلش اومده;)

کسانی که میخواین آیفون بعدی رو بگیرید به نکسوس بعدی هم فکر کنید....صفحه نمایشش خم میشه!!!!:eek:
سامسونگ: یک چیز بزرگ در راه است! | نارنجی

ولی من یه قابلیت OTG گلکسی رو به صد تا آیفون نمیدم:D

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين هم مقايسه سخت افزاری و نرم افزاری sii و iphone 4s

Samsung-Galaxy-S-II-vs-Iphone4S.png

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
سامسونگ مهندس هاش هر روز که از خواب بیدار میشن یه گوشی جدید طراحی میکنند ولی اپل همچین سیاستی نداره
اگه میخواست کلا یک گوشی جدید با ساختار جدید ارائه بده اشتباه محض بود چون از فروش آیفون قبلی کم میکرد
در ضمن من فکر نمیکنم مقایسه دو گوشی که از 2 سیستم عامل مختلف استفاده میکنند زیاد درست باشه
آیفون قبلی IOS رو با نرمی تمام و بدون هیچ مشکلی اجرا میکرد... حالا که در 4S سخت افزار رو هم ارتقا داده فبها!!! پس فکر نمیکنم احتیاجی داشت که سخت افزار خارق العاده ای نسبت به اصطلاح رقیبش ارائه بده

مقایسه بالا هم کاملا یک طرفه است! صفحه گلکسی شاید بزرگتر باشه ولی رزولیشن آیقون بیشتره، در ضمن اندروید مزیت حساب نمیشه! اون قسمت باطری جدا شدنی به عنوان مزیت هم خنده داره! اونجای هم که آیفون بهتره، نشون نداده...

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215

من هم تقریبا با حرف‌های شما موافقم، همین تغییر پردازنده به نظرم اصلا کم نیست!
اختلاف سرعت بین iPad و iPad2 اینقدر زیاد بود و هست که با اینکه دقیقا اختلاف سخت‌افزاری چندانی با هم نداشتن باعث شد خیلی‌هایی که نیاز به این سرعت داشتن دستگاه‌هاشون رو ارتقاء بدن!
اندازه اسکرینش هم به نظرم من کافیه، من به راحتی روزی یکی دو ساعت باهاش دارم فیدهای گودر می‌خونم! و مسافرت هم میرم حتما یک کتاب یا مجله pdf رو با لذت تمام و به راحتی می‌خونم!
الان هم iOS 5 اینقدر قابلیت عالی داره که میتونه به تنهایی کلی جاذبه خرید ایجاد کنه!

یه چیزی رو هم متوجه نمیشم چرا برخی می‌خوان ثابت کنند iPhone برتر از سامسونگ یا HTC هست یا برعکس! و هر دو طرف هم میگن که طرف مقابلوشن در اشتباهن!! باور کنید این یک جور توهین به هم دیگه‌است. کسی با آشنایی و اشراف کامل میره انتخاب میکنه اگر iPhone یا کار با iOS رو دوست داشته باشه هرچقدر سامسونگ برتری داشته باشه آیفونش رو انتخاب میکنه و اگر هم سامسونگ (کار با آندروید) رو دوست داشته باشه هرچقدر هم iPhone برتری داشته باشه او هم انتخاب خودش را تغییر نمیده! اگر اختلاف سلیقه در این حد گسترده نبود که فقط یک شرکت می‌تونست در این بازار وسیع زنده‌ بمونه. حالا مدام بیاین بگین این فلان رو داره اون نداره و یا این بزرگتره و اون کوچیکتره!

و اینکه من این جنگ رو اصلا بین سامسونگ و HTC با اپل نمی‌بینم، جنگ اصلی بین OS اپل و گوگل (آندروید) هست! :guitar:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سامسونگ مهندس هاش هر روز که از خواب بیدار میشن یه گوشی جدید طراحی میکنند ولی اپل همچین سیاستی نداره
اگه میخواست کلا یک گوشی جدید با ساختار جدید ارائه بده اشتباه محض بود چون از فروش آیفون قبلی کم میکرد
در ضمن من فکر نمیکنم مقایسه دو گوشی که از 2 سیستم عامل مختلف استفاده میکنند زیاد درست باشه
آیفون قبلی IOS رو با نرمی تمام و بدون هیچ مشکلی اجرا میکرد... حالا که در 4S سخت افزار رو هم ارتقا داده فبها!!! پس فکر نمیکنم احتیاجی داشت که سخت افزار خارق العاده ای نسبت به اصطلاح رقیبش ارائه بده

مقایسه بالا هم کاملا یک طرفه است! صفحه گلکسی شاید بزرگتر باشه ولی رزولیشن آیقون بیشتره، در ضمن اندروید مزیت حساب نمیشه! اون قسمت باطری جدا شدنی به عنوان مزیت هم خنده داره! اونجای هم که آیفون بهتره، نشون نداده...

تو مقایسه بالا اصلا در رابطه با این که کدوم بهتره یا قویتره صحبت نشده..فقط تفاوتها گفته شده...اونهایی که ابی رنگ هست تفاوت هاست

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
تو مقایسه بالا اصلا در رابطه با این که کدوم بهتره یا قویتره صحبت نشده..فقط تفاوتها گفته شده...اونهایی که ابی رنگ هست تفاوت هاست

به نظر نمیرسه آبی ها تفاوت ها باشه
اینجوری باید همه رو آبی میکرد
به طور مثال رزولیشن رو آبی نکرده

anyway

به نظرم اگه آیفون cpu چهار هسته ای هم رو 4S میزاشت فرقی نمیکرد چون به اندازه کافی آیفون سریع هست
کلا IOS نسبت به اندروید منابع کمتری استفاده میکنه

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
هر جا اپل بهتره نشون نداده
یه چیزای مسخره هم تازه مزیت نشون داده
هر کی درست کرده خیلی بامزه بوده

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
من هم تقریبا با حرف‌های شما موافقم، همین تغییر پردازنده به نظرم اصلا کم نیست!
اختلاف سرعت بین iPad و iPad2 اینقدر زیاد بود و هست که با اینکه دقیقا اختلاف سخت‌افزاری چندانی با هم نداشتن باعث شد خیلی‌هایی که نیاز به این سرعت داشتن دستگاه‌هاشون رو ارتقاء بدن!
اندازه اسکرینش هم به نظرم من کافیه، من به راحتی روزی یکی دو ساعت باهاش دارم فیدهای گودر می‌خونم! و مسافرت هم میرم حتما یک کتاب یا مجله pdf رو با لذت تمام و به راحتی می‌خونم!
الان هم iOS 5 اینقدر قابلیت عالی داره که میتونه به تنهایی کلی جاذبه خرید ایجاد کنه!

یه چیزی رو هم متوجه نمیشم چرا برخی می‌خوان ثابت کنند iPhone برتر از سامسونگ یا HTC هست یا برعکس! و هر دو طرف هم میگن که طرف مقابلوشن در اشتباهن!! باور کنید این یک جور توهین به هم دیگه‌است. کسی با آشنایی و اشراف کامل میره انتخاب میکنه اگر iPhone یا کار با iOS رو دوست داشته باشه هرچقدر سامسونگ برتری داشته باشه آیفونش رو انتخاب میکنه و اگر هم سامسونگ (کار با آندروید) رو دوست داشته باشه هرچقدر هم iPhone برتری داشته باشه او هم انتخاب خودش را تغییر نمیده! اگر اختلاف سلیقه در این حد گسترده نبود که فقط یک شرکت می‌تونست در این بازار وسیع زنده‌ بمونه. حالا مدام بیاین بگین این فلان رو داره اون نداره و یا این بزرگتره و اون کوچیکتره!

و اینکه من این جنگ رو اصلا بین سامسونگ و HTC با اپل نمی‌بینم، جنگ اصلی بین OS اپل و گوگل (آندروید) هست! :guitar:

با این حرفتون کاملا موافقم و به نظر میرسه آندروئید گوگل خودشو نزدیک کرده به ios اپل و حالت رقابتی گرفته که به نظرم خوبه چرا که از تک بعدی در میاد بازار و تنوع برای مصرف کننده ایجاد میشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
من تو کف باتری آیفون جدیدم:eek:
خیلی زیاده:blink:....البته باسیستم بسته اپل قابل توجیه هست...
ولی بعد از چهار ماه تاخیر تو معرفی :eek:....باید یه سوپر فون میداد بیرون نه این که از چهار ماه پیش سخت افزار مثلش اومده;)

کسانی که میخواین آیفون بعدی رو بگیرید به نکسوس بعدی هم فکر کنید....صفحه نمایشش خم میشه!!!!:eek:
سامسونگ: یک چیز بزرگ در راه است! | نارنجی

ولی من یه قابلیت OTG گلکسی رو به صد تا آیفون نمیدم:D

وقتی باتری دستگاه یهو شبونه از 90 درصد صبح بلند بشی شده باشه 60 درصد مثل گالاکسی اس یا اس 2 اون موقع هست که متوجه میشی سیستم عاملی که مدام داره منابع سیستم رو میخوره چه مصیبتی سر یوزر میاره....در نظر بگیر جایی هستی که شارژر هم همراهت نیست و باتری گوشی شب موقع خواب 40 درصد هست صبح پا میشی شده 15 درصد چه حسی پیدا میکنی؟

ولی من 1 بار هم این بلا سرنیومده با ایفون ها قبلی ام و این هم 100 درصد همین طوره...اون موقع متوجه میشی که همین 1420 میلی امپر که درست کار میکنه از همون 1620 میلی امپر گالاکسی اس 2 بارها و بارها بهتره و مشکل ساز نیست.

aligator2006

Registered User
لایک‌ها
43
بابا اپل داره کی رو مسخره میکنه ؟ واقعا یه افتضاح بود. سهامش هم در حدود 5 درصد سقوط کرد.

واقعا سامسونگ حرف اول رو میزنه. گفتم چرا اپل با سامسونگ بده نگو حرفی برای گفتن نداره. منتظره غول جدید سامسونگ هستم که قراره 11 اکتبر معرفی بشه. شما هم منتظر باشید ..

سامی دمت گرم.

بالا