برگزیده های پرشین تولز

کنفرانس معرفی آیفون 4S

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
بابا اپل داره کی رو مسخره میکنه ؟ واقعا یه افتضاح بود. سهامش هم در حدود 5 درصد سقوط کرد.

واقعا سامسونگ حرف اول رو میزنه. گفتم چرا اپل با سامسونگ بده نگو حرفی برای گفتن نداره. منتظره غول جدید سامسونگ هستم که قراره 11 اکتبر معرفی بشه. شما هم منتظر باشید ..

سامی دمت گرم.

قبول دارم که انتظار بیش ازین از اپل میرفت تو این شرایط بهرانی از نظر رقابتی
اما اگه کمی تامل کنید میبینید که بازم آیفون پیشرو هست

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
آیا واقعا اپل بی پدر شد؟ شرکت اپل اعلام کرده که استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آن که اخیرا به علت بیماری کناره گیری کرده بود، درگذشته است.
اطلاعات تکمیلی

فایل های ضمیمه

• steve.jpg
    steve.jpg
    39.7 KB · نمایش ها: 43
  • vyifojg90mcikuy3ords.jpg
    vyifojg90mcikuy3ords.jpg
    60.5 KB · نمایش ها: 41
Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
وقتی باتری دستگاه یهو شبونه از 90 درصد صبح بلند بشی شده باشه 60 درصد مثل گالاکسی اس یا اس 2 اون موقع هست که متوجه میشی سیستم عاملی که مدام داره منابع سیستم رو میخوره چه مصیبتی سر یوزر میاره....در نظر بگیر جایی هستی که شارژر هم همراهت نیست و باتری گوشی شب موقع خواب 40 درصد هست صبح پا میشی شده 15 درصد چه حسی پیدا میکنی؟

ولی من 1 بار هم این بلا سرنیومده با ایفون ها قبلی ام و این هم 100 درصد همین طوره...اون موقع متوجه میشی که همین 1420 میلی امپر که درست کار میکنه از همون 1620 میلی امپر گالاکسی اس 2 بارها و بارها بهتره و مشکل ساز نیست.

دوست عزیز به هیچ وجه چنین چیزی نیست !!! من اس 2 دارو و این مشکلات تنها تو رام 2.3.3 بود که شارژ خالی میکرد...من رام 2.3.4 Criskelo Rom رو که ریختم به راحتی 2 روز شارژ نگه میداشت با کلی بازی کردن و استفاده..

یک بار هم شب گوشیرو زدم به شارژ و ساعت 6 صبح از شارژ در اوردم...گوشی بدون استفاده و تنها خواندن 1 الی 2 اس ام اس در ساعت 4 بعد ظهر تنها 1 % شارژ کم کرده بود..

در این که ایفون شارژ بیشتری نگه میداره هیچ شکی نیست..ولی این چیزهایم که شما در رابطه با اس 2 میگی اصلا صحیح نیست...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
دوست عزیز به هیچ وجه چنین چیزی نیست !!! من اس 2 دارو و این مشکلات تنها تو رام 2.3.3 بود که شارژ خالی میکرد...من رام 2.3.4 Criskelo Rom رو که ریختم به راحتی 2 روز شارژ نگه میداشت با کلی بازی کردن و استفاده..

یک بار هم شب گوشیرو زدم به شارژ و ساعت 6 صبح از شارژ در اوردم...گوشی بدون استفاده و تنها خواندن 1 الی 2 اس ام اس در ساعت 4 بعد ظهر تنها 1 % شارژ کم کرده بود..

در این که ایفون شارژ بیشتری نگه میداره هیچ شکی نیست..ولی این چیزهایم که شما در رابطه با اس 2 میگی اصلا صحیح نیست...

رام 2.3.4 رو استفاده نکردم ولی 2 تا از دوستان با 2.3.3 دقیقا همین مشکل رو دارن...مصطفی هم که نقل قولش کردم بپرسی ازش همین مشکلات باتری رو داره ....

گالاکسی اس 1 هم که خودم داشتم و اخرین ورژن هم روش بود ولی باز یه موقع هایی اینطوری میشد و اخرش هم راهی براش پیدا نکردم جز فروشش.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
رام 2.3.4 رو استفاده نکردم ولی 2 تا از دوستان با 2.3.3 دقیقا همین مشکل رو دارن...مصطفی هم که نقل قولش کردم بپرسی ازش همین مشکلات باتری رو داره ....

گالاکسی اس 1 هم که خودم داشتم و اخرین ورژن هم روش بود ولی باز یه موقع هایی اینطوری میشد و اخرش هم راهی براش پیدا نکردم جز فروشش.

حتماً بهشون پيشنهاد تعويض رام رو بده..کلاً رام 2.3.3 اصلاً بدرده اس 2 نمیخوره..يجورايی وحشتناکه..

در رابطه با گلکسی اس هم بايد بگم من اس هم داشتم که دادمش به خواهرم...اون مشکل هم حل شدنی بود..معمولاً وقتی رامی عوض میشه بايد حتماً قبل از نصب و بعد از نصب گوشی full wipe و فکتوری ريست بشه که اين مشکلات پا برجا نمونه...و همچنين چندين بار گوشی بايد کامل باطری خالی کنه وه فول شارژ بشه تا رام رو گوشی اوپتيمايز بشه..در نهايت اگر باز هم اين مشکل بود باطری رو کاليبره کرد..

کلاً گلکسی اس و اس 2 اگر کسی بخواد همينجوری بگيره دستش ازش استفاده کنه اصلاً نمیتونه براش دلچسب باشه ولی وقتی کلاً با چندو چوندش آشنا شی هر کاری بخوای میتونی روش انجام بدی که همونی که بخوای بشه..

-----------------

من خيلی از سايتهارو چک کردم..در رابطه با حافظه رم آيفون خيلی ها زدن معلوم نيست چند هست..ولی اکثراً زدن احتمالاً 512 خواهد بود.

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
بله منم رو 2.3.3 مشکل باطری داشتم رو اس و با تعویض رام بهتر شد
یه سوال دارم چرا باطری من داغ میکنه موقع استفاده طوری که گرمیشو احساس میکنم ؟
مشکل مربوط به چیه ؟ شاید هم چون با آیفون هم کار میکنم حساسیتم بیشتر شده

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
یه سوالی داشتم . فروش سامسونگ گلگسی 1 و 2 تو اروپا شروع نشده یا ممنوعه؟

چون من تازگی که اونجا بودم 5 6 تا کشور مختلف هم بودم حتی یه دونه گلکسی ندیدم همه فقط فقط آیفون 4
به نظرم که دنیا به دنبال سی پی یو دو هسته ای و صفحه امولد و اینا نیست . برند شرکتی که گوشی رو می سازه و قیافه هم براشون خیلی مهمه و هم چنین قابلیت مسیجینگ و شبکه ها ی اجتماعی که
اگه اینا رو در نظر بگیریم همه به سمت اپل می رن و این واقعیت رو من با چشم خودم دیدم. یا شاید اونجا گلکسی ها عرضه نشدن . نمی دونم

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
یه سوالی داشتم . فروش سامسونگ گلگسی 1 و 2 تو اروپا شروع نشده یا ممنوعه؟

چون من تازگی که اونجا بودم 5 6 تا کشور مختلف هم بودم حتی یه دونه گلکسی ندیدم همه فقط فقط آیفون 4
به نظرم که دنیا به دنبال سی پی یو دو هسته ای و صفحه امولد و اینا نیست . برند شرکتی که گوشی رو می سازه و قیافه هم براشون خیلی مهمه و هم چنین قابلیت مسیجینگ و شبکه ها ی اجتماعی که
اگه اینا رو در نظر بگیریم همه به سمت اپل می رن و این واقعیت رو من با چشم خودم دیدم. یا شاید اونجا گلکسی ها عرضه نشدن . نمی دونم

بله همونطوری که خودتون هم اشاره کردین گوشی آیفون نفوذ و خواهان بیشتری تو اروپا داره و در کل دنیا و دلایل زیادی هم داره نمونه اش کارایی فوق العاده اون با اپ های عالی و منحصر به فردش و کلی امکانات دیگه که متاسفانه ما تو ایران از این امکانات بی بهره هستیم
2 تا اپراتور تلفن همراه داریم که به زور دارن اونم به شکل ناقص نسل دوم فن آوری ارتباطات رو ارائه میدن که کلی هم توش حرف و حدیثه...

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
فقط 4 روز تا عرضه 4s باقی مونده...
سامسونگ هم که تو این یکی دو روزه میخواد محصول جدیدشو معرفی کنه

برنامه 8mm HD واسه فیلمبرداری با افکت های جالب که من شخصا خیلی دوسش دارم با لینک دانلود آخرین ورژنش

8mmappicon19909.jpg

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بله منم رو 2.3.3 مشکل باطری داشتم رو اس و با تعویض رام بهتر شد
یه سوال دارم چرا باطری من داغ میکنه موقع استفاده طوری که گرمیشو احساس میکنم ؟
مشکل مربوط به چیه ؟ شاید هم چون با آیفون هم کار میکنم حساسیتم بیشتر شده

گلکسی اس که اصلا مشکل داغی نداشت.

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
گلکسی اس که اصلا مشکل داغی نداشت.

گفتم که شاید به خاطر حساس بودنم بوده یا قاب کپدیسی که انداختم روش البته با تعویض رام مشکل حل شد و شارژ هم بیشتر نگه میداره
دوستان کسی رام کاستوم شده s2 برای گلکسی رو نصب کرده ؟
من امروز نصب کردم جالب و ردیف شده
توصیه میکنم امتحان کنین.

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
انقدر این طرف و اون طرف در مورد ایفون بعدی بحث شد همه توهم زدن که قراره شاخ غول بشکنه اپل....

صفحات قبل هم گفتم.....ایفون جدید به جز اندازه صفحه نمایش که یکم کوچیک هست به نظر من دیگه مشکلی نداره....پردازنده 2 هسته ای 1 GHz dual-core ARM Cortex-A9 processor و ترکیبش با PowerVR SGX543MP2 GPU برای گرافیک از ایفون 4s قویترین موبایل حال حاضر در اجرای بازی ها و گرافیک رو ساخته...رم هم که شده 1 گیگ.....دوربین هم که خیلی خیلی عالی شده....لنز فوق العاده با کیفیت بالا...نمیدونم دوستان دنبال چی هستن؟!

دقیقا
کاش صفحشم بزرگ میشد
چون همین الان هم ایون 4 خیلی خیلی از بقیه گوشی ها قشنگ تره

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
Sohrab - سهراب سپهری
ir2zlg6yi8hvzoddwc.jpg

سهراب سپهری ( ۱۵ مهر ۱۳۰۷ در کاشان - ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران) شاعر و نقاش ایرانی بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است. این نرم افزار شامل تمام اطلاعات پیرامون سهراب سپهری است.
ویژگی ها:
★ اثار سهراب شامل تمام اشعار (هشت کتاب)، نقاشی ها، اتاق آبی (نثر)
★ صوت اشعار شامل 39 قطعه با صدای خسرو شکیبایی، شهرام ناظری، محمدرضا شجریان، محمد اصفهانی، علیرضا عصار (مجموعا بیش از 3 ساعت با بالاترین کیفیت)
★ ترجمه انگلیسی اشعاری که تا کنون ترجمه شده اند
★ آلبوم تصاویر شامل بیش از 120 تصویر از سهراب با بالاترین کیفیت موجود به همراه توضیحاتی مربوطه
★ به یاد سهراب شامل سوگ سپهری، آثار منتشر شده در رابطه با سهراب و سهراب از نگاه دیگران
★ درباره سهراب شامل زندگی نامه تصاویری از خانه سهراب در کاشان و تصاویری از لوازم شخصی وی، نامه های سهراب و مجموعه خاطرات او
★ طراحی زیبا
★ پشتیبانی از Retina

دانلود با لینک مستقیم حجم 210 mb

برنامه کاملا جامع و جالبی هست و اگه احیانا خلاف مقرارات باشه گذاشتن برنامه های کرک شده ایرانی برای آیفون " بفرمایین ادیت کنم.

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
دقیقا
کاش صفحشم بزرگ میشد
چون همین الان هم ایون 4 خیلی خیلی از بقیه گوشی ها قشنگ تره
موافق نظر شما هستم
جا داشت که صفحشم کمی تغییر بده
احتمالا رو 5 اعمال خواهد شد.

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
آنلاکش رو سایت اپل زده 799$ ، 899$ و 999$

فکر نمی کنم 64 گیگش تا معرفی ایفون بعدی زیر 1.100 یا 1.150 برسه :دی

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
آنلاکش رو سایت اپل زده 799$ ، 899$ و 999$

فکر نمی کنم 64 گیگش تا معرفی ایفون بعدی زیر 1.100 یا 1.150 برسه :دی
بله احتمالا همینطور خواهد شد
با این دوربینی که 4s داره واقعا کمبود فضا احساس خواهد شد در مدل 16 گیگ
البته با قیمت کذایی وارد بازار ایران میشه و با قیمت بالای 1500

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
pt فقط بازارچه اش خوب کار میکنه بقیه قسمتا خبری نیست گویا
دوستان نظر شما چیه؟

Reza_parvizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت حدود 1400 برای 32 گیگ هست.البته احتمال میدم.
چون من باید 1400 برای خرید واریز کنم شاید پول پست هم بیاد روش.فعلا مشخص نیست.

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
چند روز پیش برخی سایت‌ها اعلام کردن که iPhone 4s دارای 512MB حافظه کمکی هست! چون اپل هیچ جا اشاره نکرده بود و هیچ جا هم ارسما اعلام نکرده بودن. فقط برخی شایعات بود که 1 گیگ حافظه داره.

البته این موضوع کوچکترین اهمیتی نداره، فقط چون بعضی دوستان بعد از معرفی 4s گفتن حافظه 1 گیگابایت داره گفتم اینجا اعلام کنم.
و ظاهرا اون‌وری‌ها هم خیلی دنبال این موضوع بودن تا اینکه iFixit تاییدش کرد.

بالا