برگزیده های پرشین تولز

از شاتل سرویس نگیرید

nicedl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
ما اینجا ۶ ماه که مشکل داریم
بعد دائم هم میگن در دست بررسی هست
مرکز ما شب ها مثلا ۶۰ ۷۰ تا سرعت داشت ولی ۶ ماه هی کم کم کم شد .
چرا ؟ چون داشتند دائما می فروختن بدون توجه به ظرفیت مراکز

شاتل فقط داره سود جویی میکنه و کلاه برداری شک نکنید

اینجا الان تا هفته قبل سرعت به ۲-۳ کیلوبایت میرسید ولی الان علاوه بر این PACKAGELOST شدید داره به حدی که هر ۱۰ دقیقه یکبار کلا DATA میره دوباره میاد.

جالبه من که سرویسم 512 هست باید 512 recive و 256 send داشته باشم بدون اینکه کسی بفهمه package همه را به 128 تغییر دادن من هم از سرعت ارسال فهمیدم دیدم send ام رفته رو 128 چون شما چه 128 چه ۲۵۶ چه 512 eco را بگیری فقط send 512 فرق داره دانلود همه رو 512 ست شده که این به زیان کسانیست که 512 میگیرن مثل من.

دیگه از حکایت هامون در شاتل بگم ping 1800 ms که بسیار عالیه :D دوست من از مخابرات ۱۲۸ داره ping اش 250 هست ما 512 داریم اینم پینگمون.

از بی ادبی و احمق فرض کردن مشتری ام بگم که تا دلتون بخواد این پشتیبانی فنی شون بی سواد هست.

یک بار با مدیر کل پشتیبانی صحبت کردم که اسمش رو نمیارم به من گفت شما صبر کنید ما ‍۱۰۰٪ مشکل مرکز شما رو حل میکنیم و اینها همه تقصیر مشکلات مافیایی پهنای باند که به ما نمیدن :lol: مافیا فکر کنید اوج خندس
بعد هی به من میگفت شما اگه مشکلتون خیلی هاد هست برید قرار داد رو بخوانید اگه ما ضرر به شما زدیم طبق اون خسارت بدیم ( قرار دادشون حتی یک بندشم به نفع مشتری نیست )
من هم خیلی صریح سوال کردم الان با این وضع چرا هنوز دارین میفروشین چون داره هی بد تر میشه
گفت ما نه نه نه اصلا ما خیلی زور بزنیم همین مشکلات رو رفع کنیم مشتری جدید نمیگیریم شما شک نکنید.

۵ دقیقه بعد من تماس با واحد فروش داشتم گفتم تو فلان مرکز من سرویس ۵۱۲ میخوام دارین گفت اره
گفتم اخه گفتن اینجا سرعت اش خرابه پشتیبانی به من گفت نمیفروشین الان
گفت نه کیفیت ما عالیه ما تازه تو مرکز شما فروشمون را چند برابر کردیم.

اینها من و شما را احمق فرض میکنند . براحتی دروغ میگند من حتی مشکوکم نکنه میخوان بزارن برن که به این وضع رسیدن.

خلاصه من همه این ها را جهت اطلاع رسانی گفتم که همه آگاه بشوند.
این هم آدرس تاپیکشون همین جا فقط من نیستم ۹۰٪ کاربراشون تو کل ایران از دست این کلاه بردار های دزد شاکین.
بررسی وضعیت ADSL شاتل

خدا نگهدار.

Designer_7

Registered User
لایک‌ها
0
صحبت شما تایید میشه .

شاتل 2 ماهی میشه که سرعت تمامی سرویس های اکو مثل 128 و 256 و 512 رو مقدار واقعی خودش بسته .

یعنی اگه 128 اکو دارید سرعت شما همون 128 کیلوبیت واقعی هست ، یعنی مثل قدیم 512 کیلوبیت نیست !

تا دو ماهه پیش سرعت تمامی سرویس های اکو رو روی 512 بسته بودن !

اما در مورد کیفیت شبکه شاتل بگم که تو منطقهء ما افتضاح هست ، یعنی شبکشون Packet lost داره ،

من خودم زمانی که با *** وصل میشم در هر 10 دقیقا حداقل یکبار قطع میشم ! حتی گاهی کانکشن دیکسکانکت

میشه و گاهی کانکشن وی پی ان قطع میشه ، یعنی دائما" این دیتا قطع و وصل میشه !!!! یعنی دیتا میره و میاد و

نوسان داره ، شبکه اشون Stable نیست !

فوق العاده افتضاح شده ، دانلود شبانه هم که همون 10 ، 11 کیلو بایته !!

سرعت پایین هیچی ، قطعی ها و پکت لاست که داره دهنم رو سرویس کرده !!

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
حرفهای عزیزان تائید می شه، تنها در صورتی که مجبورید از شاتل سرویس بگیرید، در غیر اینصورت ، تمامی رقبای این شرکت ، کیفیت خدمات و پشتیبانیشون ، یک سر و گردن بالاتره.
روی دانلود رایگان شبانه هم هیچ حساب نکنید که اون مه مه رو لولو 7-8 ماهیه برده ;)

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
خیر !
من 128 > 30کیلوبایت درثانیه می گیرم !
ثابت هم هست !
البته شبا گاهی کم میشه ولی زیر 20 نمیاد !
کاملا هم راضیم ... گرچه کمی گرونه...

birdy

Registered User
لایک‌ها
0
دانلود شب تقریبا قطع شده. از ساعت 1و نیم تا 4ونیم رپیدشر و دیگر سایتهای دانلود رو بستن!
شاتل خیلی بد شده و من فکر مینم مشتریهای فعلیش هم باید فکری کنند و به انها مرتب زنگ بزنند!

Behi ™

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من بدبخت چی بگم کل کار من با نت بازی هست

تو mw2 بودم صد بار قطع شد میرفتم تو سرور تیر می زنی 1 دقیقه گیر می کنه یهو می بینی مردی :blink::hmm:

شاتل عمتو !

واقعا سرویس کرده مارو

من گه بخورم ماه دیگه شارژ کنم

10 روز مونده تموم شه sms میاد که صورت حسابتون صادر شد مرتیکه های پفیوس موقع سرویس دادنشون که میشه

اینه وضع پینگ آخه من به کی بگم

هم پینگ بالاس هم نوسان داره

مرکز مخابراتی هم شیخ فضل الله هست

یعنی گندشو در اوردن لینکا هم که همش اررور میده نمیشه دانلود کرد زیاد

زنگ میزنم پشتیبانی میگم پینگم بالاس میگه با یاهو پینگ بگیر گرفتم 500 داد میگه پینگتون خوبه ! مشکلی نداره

میگم آقای محترم چیچی خوبه دهن من سرویس شد تو این بازی اینقدر قطع شد از تورنومنت عقب افتادم

میگه به شاتل ربطی نداره که عقب افتادین !!

یکی نیست بگه از سرویس تخمیه شما دارم استفاده می کنم ناسلامتی

خلاصه خیلی دلم خونه ! نمی دونم به کی بگم اینجا خودمو خالی کردم :hmm:

Last edited:

xms

Registered User
لایک‌ها
387
کلاً قراردادهای همه شرکتها یک طرفه به نفع خودشون هست دریغ از SLA

تنها راه نجات شاتل این که مثل بچه ادم قیمتش را کاهش بده

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
بابا من بدبخت چی بگم کل کار من با نت بازی هست

تو mw2 بودم صد بار قطع شد میرفتم تو سرور تیر می زنی 1 دقیقه گیر می کنه یهو می بینی مردی :blink::hmm:

شاتل عمتو !

واقعا سرویس کرده مارو

من گه بخورم ماه دیگه شارژ کنم

10 روز مونده تموم شه sms میاد که صورت حسابتون صادر شد مرتیکه های پفیوس موقع سرویس دادنشون که میشه

اینه وضع پینگ آخه من به کی بگم

هم پینگ بالاس هم نوسان داره

مرکز مخابراتی هم شیخ فضل الله هست

یعنی گندشو در اوردن لینکا هم که همش اررور میده نمیشه دانلود کرد زیاد

زنگ میزنم پشتیبانی میگم پینگم بالاس میگه با یاهو پینگ بگیر گرفتم 500 داد میگه پینگتون خوبه ! مشکلی نداره

میگم آقای محترم چیچی خوبه دهن من سرویس شد تو این بازی اینقدر قطع شد از تورنومنت عقب افتادم

میگه به شاتل ربطی نداره که عقب افتادین !!

یکی نیست بگه از سرویس تخمیه شما دارم استفاده می کنم ناسلامتی

خلاصه خیلی دلم خونه ! نمی دونم به کی بگم اینجا خودمو خالی کردم :hmm:
اگه امکان داشته باشی از مخابرات بالای ۱۲۸ بگیری بهترین پینگ ممکن رو دارن.

بعد هم ببین فراتر اندیشان ماهان تو منطقتون وایرلس میده یا نه× پینگش از مخابراتم بهتره...

من با مخابرات و همینطور فراتر پینگ ۱۵۰ میگیرم از گوگل، البته مخابرات یگم افت کرده اما الانم ۲۰۰ ه

nemoonehtt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كاملا موافقم
شاتل افتضاح شده به قول معروف .......:f34r:
همه جا دارن 128kb كم كم 60 تا 70 سرويس ميدن اين تو پاكت لاست2 ماه مونده.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
حرف Parsa تایید میشه . من اصفهان - مرکز خاتم الانبیا از شاتل سرویس دارم . اینجا شرکت هایی مثل صبانت سرعتشون در حد فرغون'ه !‌( صبانت / لایزر / پارس آنلاین / پیشگامان )‌ ولی شاتل رو هم با این که با ترس و لرز گرفتم ولی الان راضی ام .
از مرداد تا حالا ۳۵ گیگ دانلود داشتم که حداکثر بین ۱۰-۱۲ ساعتش زیر ۲۰ کیلو بوده .

پینگش هم روی سرورهای pgameserver / csnini / eram که میدونید سرورهای کانتر هستند زیر ۱۰۰ هست .
مسلما هر سرویس دهنده ای توی مراکز مخابراتی شلوغ کیفیت خدماتش میاد پایین . حالا شماها میرین مثلا مخابرات میگیرین تو این تاپیک ببینید که چه قدر با مخابرات مشکل دارن ( اینجا ) .

در مورد مشکلات پهنای باند هم تا جایی که من در جریان هستم در اصفهان , واگذاری و ارایه پهنای باند مستلزم گذر از هفت خوان رستم و کشتن دیو سفید'ه !!!!!

به هر جال ایشالله که اون سرویس دهنده جدید مشکلاتی نداشته باشه و بتونید با خیال راحت از سرویسشون استفاده کنید .

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
شاتب سرعتش افتضاحه ... كسي نخره كه تو پاچش حقيقتا رفت ه

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
منم موافقم سرعت سرویس های اکو رو به سرعت اسمی کاهش داده که همه تغییر بدن به سرویس های آرت. آرت شم که خیلی افتضاح شده. دوستم از اکو به آرت تغییر داد سرعت روزش خوبه 70 ایناس ولی شب از همون روز اول که تغییر سرویس داد سرعتش از 7 بالاتر نمیرفت.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
از طريق سازمان بازرسي كل كشور شكايت كنيد رسيدگي ميكنند .

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوستان من هم شاتل استفاده میکنم هم ایرانسل هم داتک باور کنید همشون مشکل دارند دیگه اعصاب نذشاتن هم سرعت لود پیج کمه هم پینگشون بالاست این مشکل سراسری هست

JVC

Registered User
لایک‌ها
263
اون بنده خداهای که برای اولین بار میخوان به نت وصل بشن از کجا باید بدونن که شاتل دزده نا خواسته میافتن در دام شاتل.
از دشمنان دوست نما غافل نشید که اونا برای اینکه گیگ هدیه بگیرن کاربر برای شاتل جور میکنن. بعضی ها هم این طوری میره توی پاچه شون.

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان من هم شاتل استفاده میکنم هم ایرانسل هم داتک باور کنید همشون مشکل دارند دیگه اعصاب نذشاتن هم سرعت لود پیج کمه هم پینگشون بالاست این مشکل سراسری هست

من که از ایرانسل دارم هیچ مشکلی ندارم.

EHSAN2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شاتل باعث خفت کاربراش شده.

بالا