برگزیده های پرشین تولز

سقوط دلار به زودی

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
آره ، همه چی ارزون میشه و مملکت میشه بهشت و نرخ تورم تک رقمی میشه و .... اصلاً همه چی رو مفتی میارن میدن در خونه . از گوشت و مرغ بگیر تا گوشی موبایل و لپ تاپ و چیزهایی از این دست.

این روزا ماشاالله همه کارشناس و پیشگوی اقتصادی شدن!!!!

آقا شما زیاد نگران نباش ، برای سلامتیت خوب نیست!

چیه اقا دلار خریدی ؟

درست صحبت کن

این لحن صحبت شما هیچ ربطی به حرفای من نداره

دری وری تحویل نده

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
الاغ هم ميفهمه كه هيچ چي فعلا پايين نمياد اين حرفا رو از كجا تون در مياريد بلا نسبت شما
هفته پيش ٢٥٪ همه چي تو اروپا گرون شده و بالا رفته و هنوز موجش به ايران نرسيده همين قيمتاي الان رو سرتون بزاريد كه تا يكي دو هفته ديگه كه قراره ...

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
الاغ هم ميفهمه كه هيچ چي فعلا پايين نمياد اين حرفا رو از كجا تون در مياريد بلا نسبت شما
هفته پيش ٢٥٪ همه چي تو اروپا گرون شده و بالا رفته و هنوز موجش به ايران نرسيده همين قيمتاي الان رو سرتون بزاريد كه تا يكي دو هفته ديگه كه قراره ...

اشغال جمع کنای کنار خیابون هم الان میدونن که وقتی دلار به بالاترین حدش برسه حد اقل 10% برمیگرده که ثابت بشه

شما نمیدونید ؟

بهرام تابان

Registered User
لایک‌ها
1
با بالا رفتن غیر عادی دلار و مشکلات عدیده ای که بوجود اومد به زودی شاهد سقوط اون هستیم

و من نگرانم از ضرر افرادی که در این مدت دلار خریداری کردند و نفروختن

-------------------

قیمت سایت ها به صورت دروغین هر روز بالاتر میره

ولی این دلار قاچاق به زودی فقط با قیمت 1400 تومان قابل فروش هست

خیلی ها از جمله من فکر میکردن که امکان ثبت خرید و فروش دلار وجود نداره

اما ظاهرا موضوع جدی شده و تا پایان ماه دوباره دلار با قیمت واقعی وارد بازار میشه و اجناس تا حدودی ارزان میشن

-----------------

از اونجایی که تا دیروز قیمت دلار در حال افزایش شدید بود در ادامه این تاپیک ثبت وقایع افت دلار به اطلاع میرسه

با احترام / حجت

جونم بهت بگه ، يا بايد مذاكره صورت بگيره و مشكلات تحريم ها حل بشه يا اينكه كاسه همين كاسه و آش همين آش ، از اين حرف ها بهمني هم مي زد . ولي يك نفر نيست مرد و مردونه بياد لااقل يه مختصر توضيحي ، عذر خواهي ، وعده و وعيدي كه بازار قدري آرام شود . دريغ ...........

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
من خودم سر این بالا رفتن قیمت دلار کلی سود کردم
به نظرم روند رو به رشد قیمت دلار هم از روزی که امارات اون کار رو انجام داد شروع شد ولی در هر حال بازار به این صورت اگر باقی بمونه بدون شک تا عید هم قیمت دلار بالاتر میره و هم قیمت سکه

وی افزود: در پی این نگرانی ها بانک مرکزی باهماهنگی بانکها تصمیم گرفت از امروز تا پانزدهم بهمن فرصتی را برای این دسته ازهموطنان ایجاد کند.

تاریخ خبر اشتباهه

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان در تمامی شعب های بانک ملی ؟؟ پیش فروش میکنن یا فقط در شعب های خاص ؟؟؟

saeedhashemee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو این 33 سال بعد از انقلاب یک چیز رو خوب یاد گرفتم
چیزی که گران شد از محالاته توی این مملکت ارزان بشه
یادتون باشه هنوز ایران تحریم نشده
یعنی تا امروز چه تحریم امریکا و چه در تحریم اروپا هنوز اعمال نشده و ایران داره نقت میفرشه
اینها همش از ندانم کاری دولتی هاست و همون طرح یارانه هاست

POTK

Registered User
لایک‌ها
19
افزایش قیمت دلار باعث شده قیمت همه چیز سیر صعودی پیدا کنه اونوقت شما نگران ضرر احتمالی عده قلیلی از مردم(دلال) هستی؟! واقعا جالبه.

من نگرانم از ضرر افرادی که در این مدت دلار خریداری کردند و نفروختن

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
فعلا اینا (آ.آ) افتادن تو سراشیبی هر حکومتی پایان عمری داره مثل همه موجودات هیچ دکتری هم نمیتونه جلوی عزرائیل بگیره تا تو این سراشیبی هستیم پایین آمدن قیمتها مقطعی ولی همیشه رو به بالاست وقتی عزرائیل کار خودش کرد میشه به پایین آمدن قیمتها امیدوار بود, دلار رسید به 1500 همه گفتن میاد پایین هیشکی بخر نبود حالا دلار 1800 رو هوا نعل میکنن :(

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
امیدوارم هر چی زودتر مشکلات حل بشه . نگران مردم کم درآمد هستم . گرون شدن موبایل و لپ تاپ به جهنم ، نگران گرون شدن مواد غذایی و خدمات بهداشتی و پزشکی هستم . اگه تحریم ها شدیدتر هم بشه تجهیزات پزشکی و حمل و نقل مختل میشه . کل نیروگاهها وابسته به قطعات خارجی هستند ، تولید انرزی مختل میشه.

تو این دنیا نمیشه جزیره ای زندگی کرد . کاش درک آقایون بره بالا .قراره مردم روی زمین زندگی کنن نه اینکه فقط زنده بمونن.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
افزایش قیمت دلار باعث شده قیمت همه چیز سیر صعودی پیدا کنه اونوقت شما نگران ضرر احتمالی عده قلیلی از مردم(دلال) هستی؟! واقعا جالبه.

بله حق با شماست

اما جدا از دلال ها همین دوست و نزدیکای خود ما هم برای ثابت نگه داشتن سرمایشون پولهاشون رو به دلار تبدیل کردن

بله اینها همگی در بالا رفتن قیمت دلار بی تاثیر نبوده

اما مردم تقصیری ندارن

کاسبی که مرده - تولید که به صفر رسیده زمین و ملک هم که مرده

دیگه همین روش ها هست که چند سال یه بار یه چیزی رو گیر بیارن سرمایه گزاری کنن

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
تو کرمانشاه فقط شعبه مادر پیش فروش داره .(البته خبر من قدیمیه)

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
دوستان بنظرم شرایط تحریم عملی بشه دلار 5 تومن هم خواهد شد...
میتونه یک شبه این اتفاق بیافته.... به راحتی

با دلار 5 تومنی سکه 2میلیون طلا خواهد داشت با همین قیمت اونس

بهرام تابان

Registered User
لایک‌ها
1
اقداماتي كه بانك مركزي براي كنترل بازار تا حالا انجام داده به شرح زير است :
- بانک مرکزی ابتدا قیمت ارز را بالا برد .
- نرخ ارز مسافری را افزایش داد .
- میزان ارز مسافری را از دو هزاردلار به یک هزار دلار کاهش داد.
-وزارت صنعت و معدن و تجارت اعلام کرد که تعدادی از کالاهای وارداتی از فهرست واردات حذف شده اند . به این ترتیب، ارز دولتی به آنها تعلق نمی گیرد.
- بانک مرکزی صرافی ها را ملزم کرده که فقط ارز به قیمت 1400 تومان خرید و فروش کنند برای همین هم صرافی ها می گویند ارز نمی فروشند.
- بانک مرکزی محدودیت فروش ارز را به اجرا گذاشت با این هدف که التهاب بازار را کاهش دهد.
- بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز و طلا ، ارز را قاچاق اعلام کرد .که به جای مهار نرخ، بازار را آشفته تر کرد.
- تعيين ضرب العجل براي اينكه مردم دلارهايشان را 600 تومان زير قيمت بازار به بانك تحويل دهند .

نتيجه ادامه روند افزايشي ارز در بازار

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
تاپیک باحالی بود!
25r30wi.gif

avan

Registered User
لایک‌ها
207
آخر همین هفته دلار 2200 تومانی رو شاهد خواهیم بود.

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
دوستان در تمامی شعب های بانک ملی ؟؟ پیش فروش میکنن یا فقط در شعب های خاص ؟؟؟

تو تموم شعبه ها پیش فروش انجام می‌شه... اصل کارت ملی و شناسنامه +کپی ... و تمبر هزار تومانی... هفته پیش اقدام کرده بودی تو هر سکه 82 هزار تومنی جلو بودی... اوف خیلی شانس آوردم... :cool:

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
الان بخریم؟ نخریم؟ یکی تو همین انجمن میگه گرون میشه یکی میگه ارزون میشه! تصمیمتون رو بگیرید نتیجه رو زودتر اعلام کنید!

بالا