برگزیده های پرشین تولز

دوربین فیلمبرداری کانن، WD TV، ماشین حساب CASIO FX2p، هارد و قاب هارد، TV BOX با قیمت فوق العاده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rok

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام به دوستان :D
بنده قراره چند وقت دیگه به جایی نقل مکان کنم، لذا یه سری اجناس مازاد خودم رو در این تاپیک به فروش میزارم.
تا اونجایی که تونستم سعی کردم قیمتا عادلانه و مناسب باشه، پس حتی الامکان زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید.
بنده در قبول یا رد هر پیشنهاد مختارم (بسته به موقعیت خریدار و نحوه خرید)
هزینه ارسال تماما به عهده خریدار است.
و اجناس پس از واریز پول به خریدار ارسال میشه.
جهت اعتماد سازی هم پیشنهادات نحوه معامله توسط خریدار رو بررسی میکنم.
کلیه اجناس 24 ساعت مهلت تست دارند.
اگر کسی خریدار کل اجناس با هم باشه، اولویت فروش به ایشونه و تمام اجناس با قیمت پایه به ایشون فروخته میشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لیست کلی اجناس:
1- دوربین فیلمبرداری کانن مدل MVX460 به همراه تمام متعلقات و کیف در حد نو (فروخته شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد)
2- هارد 320 گیگ مکستور (دارای یه مشکل کوچیک) (خارج از تاپیک فروخته شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد)
3- قاب هارد 3.5 اینچی Wintech (فروخته شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد)
4- TV BOX (مبدل مانیتور به تلویزیون) مارک Kworld
5- ماشین حساب مهندسی کاسیو مدل FX2 Plus (فروخته شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد)
6- پلیر WD TV
(فروخته شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد)

تصویر دست جمعی!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوربین فیلمبرداری کانن مدل MVX460 فروخته شد به کاربر jabermoradi

من این دوربین رو چند وقت پیش توی یه تاپیک دیگه ای برای فروش گزاشته بودم، اون موقع عجله ای برای فروش نداشتم لذا قیمت بالاتر بود. الان قیمت رو کاهش دادم.
اینو بگم دوربین رو مغازه دار خیابان ناصر خسرو از من 190 تومن برمیداشت، که بنا به دلایلی ترجیح میدم اینجا بفروشمش.

و اما مشخصات:
1- با این دوربین در کل دو تا فیلم پر شده! یعنی حداکثر در حدود 8-7 ساعت ازش استفاده شده.
2- دوربین کاملا تمیز بدون هیچ خطی و خش و عیبی هست. دوربین کاملا مشابه یک نمونه آکبند هست.
3- تمام وسایل جانبی دوربین اعم از جعبه (کاملا سالم)، کابل ها، دفترچه ها، بند و یک مبدل لنز واید همراه دوربین می باشد.
4- یک عدد کیف دوربین فابریک و اورجینال این دوربین (با جعبه!) و دستمال مخصوص نیز با دوربین ارائه میشه.
5- اینم یه لینک از مشخصات دوربین: http://www.canon.co.uk/for_home/product_finder/camcorders/digital/mvx460/index.asp
6- دوربین بسیار خوب و جمع و جوریه و برای خودم در حدود 650 آب خورده و در زمانی که اینو میخردیم تو بازار بسیار کمیاب بود و مجبور شدم و فروشگاه گمرک تو فرودگاه تهیش کنم.
7- ساخت ژاپن

attachment-93058d1324765955-p1030091.jpg

attachment-93060d1324765962-p1030103.jpg

attachment-93064d1324765974-p1030094.jpg

attachment-93059d1324765957-p1030101.jpg

attachment-93063d1324765971-p1030105.jpg

قیمت پایه: 170 هزار تومن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هارد مکستور 320 گیگ خارج از تاپیک به قیمت 65 هزار تومان فروخته شد
هارد مذکور گارانتیش تموم شده.
320 گیگ ساتا هست. (نمیدونم چند مگ بافره)
هارد در حالت کلی و در 95 در صد موارد مشکلی نداره، اما بعضی وقتا بازی در میاره! و سرعت خوندن و نوشتن کند میشه و یا صدای هد هارد شنیده میشه! البته این موارد بسیار محدوده و اگه به عنوان هارد دوم سیستم استفاده بشه تقریبا مشکلی نداره.
من این هارد رو داخل باکس اکسترنال بستم خوب جواب نداد و ایراداش مضاعف شد اما رو سیستم مثل بنز کار میکنه.
تا اونجایی که من میدونم هارد تا به حال ضربه ای بهش نخورده و به هیچ وجه باز یا تعمیر نشده.
خودم وقت بردن به تعمیر گاه رو ندارم و گرنه نگهش میداشتم. هرچند همین جوری هم داره راحت کار میکنه.
شاید به طور کلی هارد برای یوزر مشکلی ایجاد نکنه اما به هر حال من نمیخام مدیون کسی بشم.
لازم به ذکره تست های انجام شده روی هارد همه اکی هستن!
تصاویر تست هارد:
Untitled_1.jpg

Untitled_2.jpg

Untitled_3.jpg

Untitled_4.jpg

Untitled_5.jpg

تصاویر هارد:
P1030138.jpg

P1030139.jpg

قیمت پایه: به 55 هزار تومن کاهش یافت
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قاب هارد اکسترنال Wintech فروخته شد به کاربر peyman_sh
این قاب هارد کمتر از یک ماهه که خریداری شده و ازش استفاده چندانی نشده.
مدل این قاب هارد EX-MOB-90 بوده و مارک اون Wintech هست.
گارانتیش کامل مونده (حدود یک سال)
خط و خش و قری نداره و کاملا سالم و نو هست.
لینک مشخصات و قیمت: رایانه و ماشین های اداری :: ذخیره ساز اطلاعات :: لوازم جانبی :: قاب هارد EX-MOB-90 - چاره: فروشگاه اینترنتی
- مناسب برای هاردهای ‏ "3.5 و ‏"2.5 SATA
- قابلیت نصب هارد تا ظرفیت ‎3 TB
- انتقال داده از طریق USB تا سرعت ‎5 Gbit/s (USB 3.0) ‎
- پلاگ اند پلی
- سازگار با تمامی سیستم های عامل ویندوز
- حاوی کابل رابط (USB 3.0)، آداپتور و آچار مخصوص
P1030135.jpg

P1030136.jpg

P1030137.jpg

قیمت پایه: 28 هزار تومن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مبدل مانیتور به تلویزیون
دستگاه مبدل مانیتور به تلویزیون (آنالوگ) مارک KWORLD بدون نیاز به کامپیوتر
کاملا سالم و بدون عیب و نقص
مجموعه کامل کابل ها و رابط ها (6 سری)
گارانتیش به اتمام رسیده
روی بدنه دستگاه چند تا خط و خش هست.
مناسب اتصال پلی استیشن 2 و 3 و Wii و انواع دوربین به مانیتور و نیز مشاهده کانالهای تلویزیون بدون نیاز به روشن کردن کامپیوتر
لینک مشخصات:
http://www.kworld-global.com/main/prod_in.aspx?mnuid=1248&modid=6&prodid=30
فیلم استفاده از دستگاه:
[video=youtube;WxisubmTzo8]http://www.youtube.com/watch?v=WxisubmTzo8[/video]
P1030129.JPGP1030130.JPGP1030134.JPG

قیمت پایه: به 22 هزار تومن کاهش یافت
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ماشین حساب مهندسی CASIO FX2 Plus فروخته شد به کاربر mohamad_skiller
کاملترین ماشین حساب مهندسی
قابلیت محاسبه انتگرال نامعین و رسم گراف و .....
کاملا سالم و بدون عیب
گارانتی به اتمام رسیده
کاور چند تا خط و خش داره ولی داخل دستگاه کاملا تمیز است
لینک قیمت و مشخصات:
http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=9119
http://orado.com/item-1530.htm
http://www.albasco.com/casio-fx-2-plus.html
P1030142.JPGP1030143.JPG
قیمت پایه: 100 هزار تومن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پلیر وسترن دیجیتال WD TV فروخته شده به کاربر arashb
کاملا سالم و بدون عیب
همراه با کابل اچ دی 2 متری
گارانتی تموم شده
بدنه چند تا خط و خش ریز داره
مشخصات کلی دستگاه تو همین فروم موجوده
مناسب برای دیدن فیلم های فول اچ دی در تلویزیون های ال سی دی و ...
P1030148.JPGP1030150.JPGP1030152.JPG
P1030147.JPG
قیمت پایه: 55 هزار تومن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پیشنهادات معاوضه هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت

سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید

Last edited:

reza-joon

Registered User
لایک‌ها
14
من پلایر رو 60 هستم

Last edited:

rok

Registered User
لایک‌ها
16
هارد رو 45 خریدارمم اونم بخاطر مشکلاتی که گفتید

متاسفانه فروش زیر قیمت پایه برام اصلا مقدور نیست. اگه بخام به این قیمت بدم نگه میدارمش. ایراد هارد اونطوری ها هم نیست، اگه به عنوان هارد دوم روی پی سی بسته بشه تقریبا بدون مشکل کار میکنه.
نمیدونم شاید این ایرادش یه چیز جزیی باشه که متاسفانه من حوصله پیگیری و رفع اون رو ندارم.
من در کل جنسی رو که دارم زیاد ازش تعریف نمیکنم که اگه خدای نا کرده مشکلی داشت شرمنده خریدار بشم. به هر نتایج تست های هارد هست.
در خدمتون هستم. :cool:

STEPS

Registered User
لایک‌ها
26
دوست عزیز شما کدم شهر هستید؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Player رو 62 هستم

rok

Registered User
لایک‌ها
16
دوربين چند مگا هست
فيلم خوره يا مموري
چون لينك مشخصات خرب هست ميپرسم

حق با شماست. لینک مشخصات اصلاح شد.
Canon MVX460 Mini DV Camcorder - Canon UK

بررسی دوربین:
Canon MVX460 Review | Camcorders | CNET UK

دوربین در اصل مینی دی وی هست و فیلم خور. البته کارت SD هم بهش میخوره. عکاسی این دوربین معمولیه ولی فیلمبرداریش دیجیتال و در نوع خودش عالی.

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
زیرنویس srtجواب میده

قابلیت عقب جلو کردن زیر نویس داره

rok

Registered User
لایک‌ها
16
زیرنویس srtجواب میده

قابلیت عقب جلو کردن زیر نویس داره

دوست عزیز حقیقتش من با این دستگاه فیلم زیر نویس دار نگاه نکردم! و در مورد ساپورت srt اطلاعی ندارم. میتونید در مورد امکانات و قابلیت های این دستگاه از اساتیدی که در همین فروم از این دستگاه استفاده کرده و در موردش اطلاعات دارند سوال کنید.

rok

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان اگه پیشنهاد معاوضه هم داشته باشید مطرح کنید بررسی میکنم
:happy:

khashayar_pc

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
پلیر فیلم های بلوری رو پخش می کنه؟ ISO
تاریخ پایان مزایده رو اعلام میفرمایید؟

jabermoradi

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز حقیقتش من با این دستگاه فیلم زیر نویس دار نگاه نکردم! و در مورد ساپورت srt اطلاعی ندارم. میتونید در مورد امکانات و قابلیت های این دستگاه از اساتیدی که در همین فروم از این دستگاه استفاده کرده و در موردش اطلاعات دارند سوال کنید.
سلام
دوست عزیز مدل پلیر رو بگید یه سرچ کنیم اگه خوب باشه من دوربین و هاب هارد و اینو توافقی ازت ور میدارم
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا