برگزیده های پرشین تولز

تجارت و سرمايه گذاري مبالغ زير 50 ميليون تومان

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان کسی درباره هزینه احداث گلخونه چیزی میدونه ؟ منظورم سازه و کل تاسیساتی که لازم داره‌( سرمایشی/ گرمایشی و تهویه و آبیاری و ...)
هر 1000 متر چقدر درمیاد؟ من هرچی تو اینترنت گشتم فقط آگهی طرح توجیهی دیدم چیزی راجع به اینکه هزینه های احداث رو نوشته باشه ندیدم.
ممنون میشم اگر دوستان اطلاعی دارن ا این موضوع منو راهنمایی کنن.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
دوستان با 25 تومان فعالیتی میشه کرد ؟

دمن میتونی بیای کرج خونه قولنامه ای بخری 5 تومن هم میتونی رهن بدیش .بعد میتونی پول بذاری بانک مسکن که وام بگیری تبدیلش کنی به سند دار
البته قولنامه ای تو کرج زیاده مشکلی هم نداره من دوستم گرفته اول گفتیم یه وقت کلاه برداری در میاد الان چند ساله گرفته بعدم به جای قسط و وام مسکن راحت اجارشو میگیره میذاره تو جیبش .
راحت هم خرید و فروش میشه

saeed31861

Registered User
لایک‌ها
24
مثلا "نفت و پالایش" از زیر مجموعه وزارت نفت یه گونی دلار میده به یه مزدور که بره تجهیزات حفاظت کاتدیک برای نفت بخره. :D

سیناترای عزیز مثالهای دیگه ای هم میتونید که امکان نقد کردنش زیادتر بشه.
موردی که شما فرمودید نیاز به رانت داره تو اداره و..... کارپردازو.................

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دوستان کسی درباره هزینه احداث گلخونه چیزی میدونه ؟ منظورم سازه و کل تاسیساتی که لازم داره‌( سرمایشی/ گرمایشی و تهویه و آبیاری و ...)
هر 1000 متر چقدر درمیاد؟ من هرچی تو اینترنت گشتم فقط آگهی طرح توجیهی دیدم چیزی راجع به اینکه هزینه های احداث رو نوشته باشه ندیدم.

دوست عزیز پدر من چندین سال گلخانه تولید گلهای زینتی شاخه ای داشت. بزار خیالت رو راحت کنم. حداقل 100 میلیون باید اولش داشته باشی. بعدش که راه افتاد و به بهره برداری رسید و تولیدت شروع شد جهاد تا 250 میلیون وام هم میده

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
اره من میدونم تو بخش خودم بپرس بهت جواب بدم تاپیک داره :D

دمن میتونی بیای کرج خونه قولنامه ای بخری 5 تومن هم میتونی رهن بدیش .بعد میتونی پول بذاری بانک مسکن که وام بگیری تبدیلش کنی به سند دار
البته قولنامه ای تو کرج زیاده مشکلی هم نداره من دوستم گرفته اول گفتیم یه وقت کلاه برداری در میاد الان چند ساله گرفته بعدم به جای قسط و وام مسکن راحت اجارشو میگیره میذاره تو جیبش .
راحت هم خرید و فروش میشه
نه این از این بابت میخام که یه کاری شروع کنم و گرنه اون ور هم تاپیک زدم
بدنبال یه درامد ماهیانه هستم

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38
راحت هم خرید و فروش میشه

باریکلا بر خلاف پی گیری هایی که درباره من میکردی بنگاه مشاره املاکی هم که هستی
به نظر منم کمپین تشکیل بدین .یه پسره امین بروجردی تو یه تاپیک هر چی از دهنش اومد به زنها گفت و شرو ور گفت سر یه تاپیکی که کامبیز زده بود انگار نه انگار که بنش بکنن .مدیری که بنش کرده بیاد بگه چند روز بن کرده

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38
ندیدم والا .شرمنده .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر منم کمپین تشکیل بدین .یه پسره امین بروجردی تو یه تاپیک هر چی از دهنش اومد به زنها گفت و شرو ور گفت سر یه تاپیکی که کامبیز زده بود انگار نه انگار که بنش بکنن .مدیری که بنش کرده بیاد بگه چند روز بن کرده

erfan_sbs2

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
کسانی‌ که با سرمایه گذاری در زمینهٔ پوشاک مارک دار اصلی‌ با سود دهی بالا و سرمایهٔ اول کم (از ۲.۵ میلیون) موافق هستن و علاقه ماند به شروع کار دارن یا کسای ک مغازه دارن یا مزون دارن و میخوان پوشک اصل زنان با قیمت کمتر از هر تکه ۱۵ تومن تهیه کنن، من می‌تونم کمکشون کنم تو این زمینه.
اگه سالی‌ داشتید تو پخّ لطفا.

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
دوست عزیز پدر من چندین سال گلخانه تولید گلهای زینتی شاخه ای داشت. بزار خیالت رو راحت کنم. حداقل 100 میلیون باید اولش داشته باشی. بعدش که راه افتاد و به بهره برداری رسید و تولیدت شروع شد جهاد تا 250 میلیون وام هم میده
ممنون از جوابتون. اما چند سوال برام پیش اومد:
1- منظورتون اینه برای 1000 متر حداقل 100 میلیون لازمه؟ یعنی متری 100 هزار تومن میشه احداث گلخونه؟
2- بغیر از این هزینه های دیگه ای هم داره؟
3- وام رو بعد راه اندازی و شروع تولید میدن؟!! خب اگر کسی اونقدر سرمایه داشته باشه که بتونه کل گلخونه رو با پول خودش راه بندازه و به تولید برسونه دیگه وام میخواد چیکار؟!! منظورم اینه برای احداثش وام نمیدن؟
میشه بیشتر راهنمایی کنین.
ممنون.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
ممنون از جوابتون. اما چند سوال برام پیش اومد:
1- منظورتون اینه برای 1000 متر حداقل 100 میلیون لازمه؟ یعنی متری 100 هزار تومن میشه احداث گلخونه؟
2- بغیر از این هزینه های دیگه ای هم داره؟
3- وام رو بعد راه اندازی و شروع تولید میدن؟!! خب اگر کسی اونقدر سرمایه داشته باشه که بتونه کل گلخونه رو با پول خودش راه بندازه و به تولید برسونه دیگه وام میخواد چیکار؟!! منظورم اینه برای احداثش وام نمیدن؟
میشه بیشتر راهنمایی کنین.
ممنون.

شما برای صادرات به مسائلی مثل سرد خانه ، حمل و نقل استاندارد و ... مسائل دیگه نیاز دارید که حداقل 2 برابر هزینه ساخت گلخانه در می یاد

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
خوبه تاپیک با پیشنهادهای دوستان رونق گرفته .

برای سرمایه های 5 - 10 میلیون تومان ، چند مورد فعالیت در بستر فضای نت سراغ دارم .
با خواب سرمایه ی کم و درآمدزایی مناسب به نسبت سرمایه .

علاقمندان پیغام خصوصی بدن .

سپاسگذار

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
خوبه تاپیک با پیشنهادهای دوستان رونق گرفته .

برای سرمایه های 5 - 10 میلیون تومان ، چند مورد فعالیت در بستر فضای نت سراغ دارم .
با خواب سرمایه ی کم و درآمدزایی مناسب به نسبت سرمایه .

علاقمندان پیغام خصوصی بدن .

سپاسگذار

همینجا نمیشه .اگه نمیشه بیزحمت برای من بفرستین

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
شما برای صادرات به مسائلی مثل سرد خانه ، حمل و نقل استاندارد و ... مسائل دیگه نیاز دارید که حداقل 2 برابر هزینه ساخت گلخانه در می یاد
یعنی همه اینایی که گلخونه دارن سردخونه هم دارن و ...؟!!!:blink:
مگه حتما باید صادر بشه؟ توی ایران فروش نداره؟!!!:worried:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
راحت هم خرید و فروش میشه
اینو میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32

حق با لاو لایفه عزیزه :happy: 90% گلهای تولیدی گلخانه باید به کشورهای عربی صادر بشه. گلهای شاخه ای مثل لیلیوم و آنتالیوم و ژرویرا و میخک بازار گرمی دارند و برای صادر کردنشون به کشورهای حوزه خلیج فارس باید بعد از بریده شدن در محفظه دربسته ای که حدود 20 میلی لیتر آب داره قرار بگیره. قوطی ها گلویی لاستیکی دارند و اگه سر و ته بهش آب خالی نمیشه. اینجوری تا 3-4 روز گل تازه میمونه تا برسه به کشور مقصد و مصرف بشه

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
اگر زیر 50 میلیون دارید بازار بورس (کالا) گزینه خیلی خوبی هست ولی رسما قمارخونه به شیوه ....... :blink: . اول توصیه میکنم مطالعه کنید و آشنا به این بازار بشید . چون سود بسیار سنگین داره و همچین ضررش هم مثه سودش سنگینه . پتانسیل بسیار بالائی داره حتی به شخصه میگم برای ایرانی ها از فارکس سود آوریش بیشتره
34938_eskelet_63.gif
. هیچ موقع از بازارهای مالی غافل نشید . بازارهای مالی وارد شدن بهش خعیلی سخته و نیازمند مطالعه و داشتن دانش کافی مربوطه هست ولی کمترین زحمت رو داره . نمیدونم چرا همه دوست دارن خودشون رو توی زحمت بندازن برن بازار و وارد یک سیستم مالی بیمار بشن که پر از چک و بازی هست :(

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
حق با لاو لایفه عزیزه :happy: 90% گلهای تولیدی گلخانه باید به کشورهای عربی صادر بشه. گلهای شاخه ای مثل لیلیوم و آنتالیوم و ژرویرا و میخک بازار گرمی دارند و برای صادر کردنشون به کشورهای حوزه خلیج فارس باید بعد از بریده شدن در محفظه دربسته ای که حدود 20 میلی لیتر آب داره قرار بگیره. قوطی ها گلویی لاستیکی دارند و اگه سر و ته بهش آب خالی نمیشه. اینجوری تا 3-4 روز گل تازه میمونه تا برسه به کشور مقصد و مصرف بشه
پس اگر کسی گل زینتی کشت نکنه نیاز به این چیزایی که جناب لاو لایف فرمودن نداره درسته؟

اگر حرف نزنی کسی نمیگه لال هستی
اینطوری با اطلاعات غلطت شاید یه فرصت از یک نفر بگیری چرا چون میخای خودت مطرح کنی
شیوه های بهتری هم برای مطرح کردن وجود داره
بهتره یکمی سوادت ببری بالا و راجع به چیزی هم که اطلاعی نداری سکوت اختیار کنی
دوست من شما هم زیاد خودت رو ناراحت نکن. فکر نمیکنم ایشون هم قصد بدی داشتن از جوابشون.
ایشون هم طبق اطلاعات و تجربیاتی که داشتن جواب دادن که ممکن هست مقداری نادرست باشه و شاید هم درست .
مطمئن باشین من هم که دنبال این کارم نمیام به صرف گفته چند نفر که اینجا بیان میکنن تصمیم بگیرم و حتما بطور کامل راجع بهش تحقیق خواهم کرد.
از شما هم که اینقدر جدی با این مسله بر خورد کردین ممنونم . توی اون تاپیکی هم که فرمودین سوالاتم رو مطرح کردم. اگر امکان داشت اونجا جوابم رو بدین ممنون میشم.
با تشکر از همه دوستان.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
صرفا منظورم این پست نبود
کلی گفتم و در حد یک راهنمایی

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوستان.
کسانی‌ که با سرمایه گذاری در زمینهٔ پوشاک مارک دار اصلی‌ با سود دهی بالا و سرمایهٔ اول کم (از ۲.۵ میلیون) موافق هستن و علاقه ماند به شروع کار دارن یا کسای ک مغازه دارن یا مزون دارن و میخوان پوشک اصل زنان با قیمت کمتر از هر تکه ۱۵ تومن تهیه کنن، من می‌تونم کمکشون کنم تو این زمینه.
اگه سالی‌ داشتید تو پخّ لطفا.

سلام . میشه راهنمائی کنید می خوام این کار رو انجام بدم . انگار همه از استانبول میارن

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
اگر زیر 50 میلیون دارید بازار بورس (کالا) گزینه خیلی خوبی هست ولی رسما قمارخونه به شیوه ....... :blink: . اول توصیه میکنم مطالعه کنید و آشنا به این بازار بشید . چون سود بسیار سنگین داره و همچین ضررش هم مثه سودش سنگینه . پتانسیل بسیار بالائی داره حتی به شخصه میگم برای ایرانی ها از فارکس سود آوریش بیشتره
34938_eskelet_63.gif
. هیچ موقع از بازارهای مالی غافل نشید . بازارهای مالی وارد شدن بهش خعیلی سخته و نیازمند مطالعه و داشتن دانش کافی مربوطه هست ولی کمترین زحمت رو داره . نمیدونم چرا همه دوست دارن خودشون رو توی زحمت بندازن برن بازار و وارد یک سیستم مالی بیمار بشن که پر از چک و بازی هست :(

برای یه تازه کار برای بورس باید از کجا شروع کنه . همه می گن بازار رو باید بشناسی چطوری ؟ از کجا باید بشناسی؟

بالا