برگزیده های پرشین تولز

تجارت و سرمايه گذاري مبالغ زير 50 ميليون تومان

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
کسایی که به قند خردکنی فکر می کنن یه دیدی به بسته بندی حبوبات داشته باشن

این بسته بندی حبوبات رو خیلی دوست داشتم برم دنبالش پدرم ناامیدم کرد. میگه جواز به این راحتی ها برای کارهای مواد غذایی نمیدن کلی هزینه برای گرفت جواز باید داد.
خلاصه اینکه میگه گرفتن جواز موارد مرتبط با مواد غذایی به این کشکی ها نیست..
خودش قبلا کارخونه مرتبط با مواد غذایی داشت

ehsan_333

Registered User
لایک‌ها
48
بهترین چیزی که من جدید دیدم مغازه سبزی خرد کنیه

چه صفی بود مشتری تا دلت بخواد فراوون

دست هم هنوز زیاد نشده

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
دوستان اگه ه جز مشاغل و فعالیت ها روش های دسترسی به منابع مادی برای اجرای پروژه ها رو هم بگید خوب میشه .
مثلا در مورد روش های دریافت وام های بانکی برای اجرای طرح ها .
روش های اختصاص منابع و غیره ...
ممنون

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
یه ایده میگم ولی اگر کسی بیاد بعدش شعار بده جسارتا هر چی از دهم دربیاد رک و راست بهش میگم . در تجارت احساس و ......... تا جانماز آب کشیدن معنی نداره .

اگر به اقتصاد و واکنش های بازار وارد هستید و در کل میدونید که باید چه چیزی رو کی بخرید و کی بفروشید با توجه به اینکه شما چون دارید کالا می خرید و ممکن هست هزینه های جانبی به شما تحمیل بشه مهم موقع فروشش هست . اون موقع که همه داشتن کیلو کیلو سکه می خردیدن :دی و دسته دسته دلار :دی بنده که خودم صراف هستم هیچ سکه و دلاری نخریدم :دی سیگار کارتون کارتون انبار کردم با 3 نفر این کار رو کردیم از سیگار برگ تا همین معمولی ها سود به دست اومده بالای 80% :دی . اگر پول دستتون هست و سرمایه دارید سعی کنید بازار رو بشناسید . روزهای پنج شنبه روز خرید نیست و همچنین شنبه در ادامه دلیلش رو میگم . این مملکت برای سرمایه گذاری بر روی کالا بهشت دنیاست چون اقتصادی کاملا دولتی داره و رانت سنگینی هم در همین دولتی بودنش وجود داره . سعی کنید ابتدا به علم اقتصاد وارد بشید ساختار اقتصادی ایران رو از بالا تا پائین یاد بگیرید سیستم بانکداری ایران رو بشناسید دیگه سود کردن سخت نیست .

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
یه ایده میگم ولی اگر کسی بیاد بعدش شعار بده جسارتا هر چی از دهم دربیاد رک و راست بهش میگم . در تجارت احساس و ......... تا جانماز آب کشیدن معنی نداره .

اگر به اقتصاد و واکنش های بازار وارد هستید و در کل میدونید که باید چه چیزی رو کی بخرید و کی بفروشید با توجه به اینکه شما چون دارید کالا می خرید و ممکن هست هزینه های جانبی به شما تحمیل بشه مهم موقع فروشش هست . اون موقع که همه داشتن کیلو کیلو سکه می خردیدن :دی و دسته دسته دلار :دی بنده که خودم صراف هستم هیچ سکه و دلاری نخریدم :دی سیگار کارتون کارتون انبار کردم با 3 نفر این کار رو کردیم از سیگار برگ تا همین معمولی ها سود به دست اومده بالای 80% :دی . اگر پول دستتون هست و سرمایه دارید سعی کنید بازار رو بشناسید . روزهای پنج شنبه روز خرید نیست و همچنین شنبه در ادامه دلیلش رو میگم . این مملکت برای سرمایه گذاری بر روی کالا بهشت دنیاست چون اقتصادی کاملا دولتی داره و رانت سنگینی هم در همین دولتی بودنش وجود داره . سعی کنید ابتدا به علم اقتصاد وارد بشید ساختار اقتصادی ایران رو از بالا تا پائین یاد بگیرید سیستم بانکداری ایران رو بشناسید دیگه سود کردن سخت نیست .

حرف شما درسته

این کاری که شما انجام دادید نیاز به جا داره
یه انبار بزرگ که بخری انبار کنی

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705

دکتر جون حالا دیگه تنها تنها یه گوشه میشینی نون و ماستتو میخوری
خوب عزیزم به ما هم میگفتی دیگه .این پیشنهاداتتو

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
طبق این خبر
مجلس لایحه بودجه را مجددا بررسی می‌کند: نرخ ۱۵۰۰ تومانی برای دلار؟
الان موقع خرید یه چیزه که وقتی اینو اجراییش کنن بیست سی درصد میره روی قیمتش !!
دیگه پرتغال فروشو خودتون پیدا کنید ! البته منظور دلار سکه نیست !!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
طبق این خبر

میشه واضح تر بگید ؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
بهترین چیزی که من جدید دیدم مغازه سبزی خرد کنیه

چه صفی بود مشتری تا دلت بخواد فراوون

دست هم هنوز زیاد نشده

اگه کسی خواست اینکارو انجام بده در محدوده تهران میتونم سبزی مورد نیازش رو زیر قیمت همه جا تامین کنم. یکی از آشناها حوالی پالایشگاه تهران سبزی کار هستند.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دوستان ما یه کارگاه گرفتیم 140 متر حوالی جاده شهریار. یه دستگاه قندخردکنی هم گرفتیم و یه نیسان هم گرفتیم. قراره کار رو شروع کنیم. سوله ای که گرفتیم فضای خالی زیاد داره کسی چیزی به نظرش میرسه که بشه در کنار قندخردکنی انجام داد؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
میشه واضح تر بگید ؟
چیزایی که الان دلار دولتی میگیرن و بخاطر این قیمتشون گرون نشده ,اگه این دلار 1500 تومنی اتفاق بیفته اونا یه بیست درصدی حداقل میره روی قیمتشون !

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
یه سوال. دووووولّار دولتی گرون بشه، آزاد هم گرون میشه؟ :D (عجب سوال احمقانه ای :D)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
چیزایی که الان دلار دولتی میگیرن و بخاطر این قیمتشون گرون نشده ,اگه این دلار 1500 تومنی اتفاق بیفته اونا یه بیست درصدی حداقل میره روی قیمتشون !

الان غیر از سازمان های دولتی هیچ کس دلار دولتی نمیگیره ! یا با پارتی میگیرن ! اونایی هم که میگیرن از موقعیت سواستفاده میکنن و گرون میفروشن !
به قیمت برنج های وارداتی نگاه کنید ! جز اقلام اساسی هم هست

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
الان غیر از سازمان های دولتی هیچ کس دلار دولتی نمیگیره ! یا با پارتی میگیرن ! اونایی هم که میگیرن از موقعیت سواستفاده میکنن و گرون میفروشن !
خب همین دیگه !!

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710

خب همین دیگه !!

دوتا مثال میزنی؟!

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دکتر جون حالا دیگه تنها تنها یه گوشه میشینی نون و ماستتو میخوری
خوب عزیزم به ما هم میگفتی دیگه .این پیشنهاداتتو

من دقیقا موقعی که داشتم این کارو میکردم توی همین انجمن گفتم :( که بعدش همون سکه بخر اومد شد اداره جهانی سلامت و شروع کرد به شعار دادن :(

طبق این خبر

کشک است :دی البته اگر هنوز 2 زار شعور توی این مملکت مونده باشه میشه کشک . چیزایی که من جدیدا از اینا دیدم فهمیدم این 2 زار هم توشون نیست :blink: بعید نیست حالا گند و گه این کارشون هم دربیاد :wacko:

حرف شما درسته

این کاری که شما انجام دادید نیاز به جا داره
یه انبار بزرگ که بخری انبار کنی

نه لازم هم نیست اصلا بخری :دی شهرک پرند :دی 2 واحد آپارتمان رو تا خرخره چپوندیم :دی از انبار هم ارزونتر در اومد :دی البته بزرگ بودن ناگفته نمونه

saeed31861

Registered User
لایک‌ها
24
من دقیقا موقعی که داشتم این کارو میکردم توی همین انجمن گفتم :( که بعدش همون سکه بخر اومد شد اداره جهانی سلامت و شروع کرد به شعار دادن :(

کشک است :دی البته اگر هنوز 2 زار شعور توی این مملکت مونده باشه میشه کشک . چیزایی که من جدیدا از اینا دیدم فهمیدم این 2 زار هم توشون نیست :blink: بعید نیست حالا گند و گه این کارشون هم دربیاد :wacko:

نه لازم هم نیست اصلا بخری :دی شهرک پرند :دی 2 واحد آپارتمان رو تا خرخره چپوندیم :دی از انبار هم ارزونتر در اومد :دی البته بزرگ بودن ناگفته نمونه

دكتر جان،به نظر شما الان وقت خريده چيه عزيز؟
منم پيشنهاد داير كردن رنك كوره اي رو دارم.كه در كنار اون كارواش با ابگرم رو ميشه راه انداخت.مزيت بزرگش اينه كه از حرارت كوره ميشه براي تهيه ابگرم استفاده كرد.
و از اينها گذشته جديدا شنيدم يك محفظه اي هست كه موتور خودروهاي سنگينو كه باز كردند دالخش ميزارند و با ابگرم فشار بالا ميشويندش.(به خاظر افزايش قيمت بنزين براي مكانيكها اصلا صرف نميكنه كه با بنزين بشويند.) كه باز هم از حرازت كوره براي تهيه ابگرم ميشه استفاده كرد.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705

ندیدم والا .شرمنده .

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
دوستان با 25 تومان فعالیتی میشه کرد ؟

بالا