برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

blue2000

Registered User
لایک‌ها
18
ممنون از توصیه هاتون ...

من الان از اورژانس میام :(

لنز چشم راست رو هر کاری کردم در نیومد . خوشحال بودم که روز اول استفاده از لنز سخت 8 ساعت لنز تو چشممه . اومدم لنزها رو در بیارم از ساعت 8 نشستم . لنز چشم چپ تو 5 ثانیه در اومد . چشم راستو هر فنی بود زدم در نیومد . تا ساعت ده درگیرش بودم . چشمم قرمز شده بود. گفتم شاید خشک شده افتاده :D. دیگه ترسیدم رفتم اورژانس . دکتر کشیک هم با دستگاه نیگاه کرد گفت چیزی نمیبینم و احتمالا افتاده خلاصه گفتم آقا من یه چیزی تو چشم حس میکنم . دوباره نگاه کرد از گوشه چشمم با چنگک و قطره بیحسی در آوردش . گفت تا یک هفته لنز نزن + یک قطراه آنتی بیوتیک واسه خراشیدگیه قرنیه . از هر چی لنز سخت بعد از 10 ساعت استفاده بیزار شدم . حالا بعد از یک هفته با چه دل و جراتی برم سمت اینا......:wacko: براستی حیف آن نازنین پول ها . شما همچین تجربیاتی دارین . یعنی داغون شدم کاکو ....
سلام
گفتم که استفاده نکن
2 ساعت باید استفاده می کردی نه 8 ساعت
من برام پیش نیومده بود تا به حال.چون پشتکار شما رو نداشتم:D

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

Dark B0y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرتون اگه تامین اجتماعی قبول کنه کل پولو میده یا چقدرشو؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
به نظرتون اگه تامین اجتماعی قبول کنه کل پولو میده یا چقدرشو؟

تامین اجتماعی خیلی گدا بازی درمیاره اما sos بقیشو میده. اما بهتره یک زنگ بزنی سوال کنی.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان اون خبر عدم سرویس دهی توس شرکت صوفیا طب به دستگاههای Wavelight‌توسط اداره کل تغییر کرده به دستگاههای Laser Sight‌برای همین همچنان این دستگاهها در ایران خدمات دهی میشن.

Dark B0y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میلاد دستگاهی که باهاش عمل میکنه اسمش چیه ؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
میلاد دستگاهی که باهاش عمل میکنه اسمش چیه ؟

دستگاهش خیلی خوبه allegratoo اما نگهداریشون خوب نیست. این دستگاه رو هم اجاره به سرط تملیک خریدن. وگرنه لیزرم میرفتن ارزونترین رو میخریدن.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Taraneh khanoom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اون خبر عدم سرویس دهی توس شرکت صوفیا طب به دستگاههای Wavelight‌توسط اداره کل تغییر کرده به دستگاههای Laser Sight‌برای همین همچنان این دستگاهها در ایران خدمات دهی میشن.

واقعاً فوق العادین با این اطلاع رسانی های بجا.. جناب یاسینی من این هفته عکسامو بردم پیش دکترم (م. عابد) و چون فقط می خواستن وقت عمل رو بگذارن و مریض داشتن دیگه وقتی نبود که من ازشون این درخواستمو بکنم که عملم با Alegrato باشه! و خجالت هم می کشم می ترسم بهشون بر بخوره یا..! شما چون از نزدیک دیدینشون به نظرتون روز عمل، می تونم بهشون بگم عصبانی نمی شن که چرا دخالت می کنم تو کارشون ؟:D خیلی از اطلاعات مفیدتون استفاده کردم و می خوام حتماً ازشون استفاده یشه برای عملم..و حالا که در نور نیست لااقل در ونک با بهترین دستگاه باشه..دکترمم که ازش خیالم راحته:) مرسی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
واقعاً فوق العادین با این اطلاع رسانی های بجا.. جناب یاسینی من این هفته عکسامو بردم پیش دکترم (م. عابد) و چون فقط می خواستن وقت عمل رو بگذارن و مریض داشتن دیگه وقتی نبود که من ازشون این درخواستمو بکنم که عملم با Alegrato باشه! و خجالت هم می کشم می ترسم بهشون بر بخوره یا..! شما چون از نزدیک دیدینشون به نظرتون روز عمل، می تونم بهشون بگم عصبانی نمی شن که چرا دخالت می کنم تو کارشون ؟:D خیلی از اطلاعات مفیدتون استفاده کردم و می خوام حتماً ازشون استفاده یشه برای عملم..و حالا که در نور نیست لااقل در ونک با بهترین دستگاه باشه..دکترمم که ازش خیالم راحته:) مرسی

دوست من از من میشنوید از مقاره عابد همچین چیزی رو نخواهیدو خیلی به این چیزها حساسه. خودش کارو بلده. دکتر مقاره واقعا آدم خفنیه. نگران نباشید اگر با دستگاهی عمل می کنه حتما به اون کاملا وارده. در ونک هر دو تا دستگاه تکنولاس و الگراتو هست. ولی دکتر معمولا با الگراتو عمل می کنه نگران نباشید.

saharn61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
2 تا سوال داشتم خدمتتون
1. آیا عمل کراس لینکینگ عوارض داره؟
2. آیا شما خانوم دکتر روشنک نظری رو میشناسین و ایشون واسه این نوع عمل تخصص دارن؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام دوست عزیز
2 تا سوال داشتم خدمتتون
1. آیا عمل کراس لینکینگ عوارض داره؟
2. آیا شما خانوم دکتر روشنک نظری رو میشناسین و ایشون واسه این نوع عمل تخصص دارن؟

سلام
1- خیر عوارض مهمی نداره.
2- بله کارشون خیلی خوبه. فکر می کنم 3 سال پیش ازدواج کردن و اگر خوب یادم باشه سال قبل هم بچه دار شدن. سلام برسونید بهشون بگید یاسینی سلام رسوند اگر یادش نیومد بگید زمانیکه توی مطب دکتر جعفری نسب بودن من مرتب بهشون برای لنز های سنسار سر می زدم سریع یادشون میاد. ایشون از شاگردان خیلی برچسته دکتر جعفری نسب بودند.

saharn61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1- خیر عوارض مهمی نداره.
2- بله کارشون خیلی خوبه. فکر می کنم 3 سال پیش ازدواج کردن و اگر خوب یادم باشه سال قبل هم بچه دار شدن. سلام برسونید بهشون بگید یاسینی سلام رسوند اگر یادش نیومد بگید زمانیکه توی مطب دکتر جعفری نسب بودن من مرتب بهشون برای لنز های سنسار سر می زدم سریع یادشون میاد. ایشون از شاگردان خیلی برچسته دکتر جعفری نسب بودند.
ممنون که جواب دادین. راستش من یکم تردید دارم که پیش ایشون این عمل رو انجام بدیم یا پیش دکترهای کلینیک نور (البته ایشون در کلینیک نگاه عمل میکنن)
در ضمن بیمه تامین اجتماعی این نوع عمل را تجت پوشش قرار میده؟

Amin123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.من  ازمايش توپوگرافي دادم..قوز قرنيه ندارم.٢٤ سالم هست٠ چشم راستم ٧.٤-نزديك بيني با ١.٧٥- استيگ و ضخامت قرنيه ٥٣٣ ميكرو وچشم چپم ٦.٨٠- نزديك بيني با ٢.١٣-استيگ و ضخامت قرنيه ٥٢٤ميكرو هست 
يعني ضخامت قرنيه بعد از عمل در هر دو چشمم ٣٩٥ ميكرو با احتساب      
Flap خواهد ماند.(تراش چشم راست ١٣٨ ميكرو  و چشم چپ ١٢٩ ميكرو)
من در صورت عمل به قوز قرنيه يا مشكل ديگري برخورد نخواهم كرد؟
من ساكن شيراز ام. بسيار ممنونم

Last edited:

Taraneh khanoom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من از من میشنوید از مقاره عابد همچین چیزی رو نخواهیدو خیلی به این چیزها حساسه. خودش کارو بلده. دکتر مقاره واقعا آدم خفنیه. نگران نباشید اگر با دستگاهی عمل می کنه حتما به اون کاملا وارده. در ونک هر دو تا دستگاه تکنولاس و الگراتو هست. ولی دکتر معمولا با الگراتو عمل می کنه نگران نباشید.
چه خوب شد پس از شما پرسیدم.. و از نگرانی هم درم آوردین... متشکرم، خیلی زیاد

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ممنون که جواب دادین. راستش من یکم تردید دارم که پیش ایشون این عمل رو انجام بدیم یا پیش دکترهای کلینیک نور (البته ایشون در کلینیک نگاه عمل میکنن)
در ضمن بیمه تامین اجتماعی این نوع عمل را تجت پوشش قرار میده؟

خانم دکتر کارشون خیلی خوبه. من نمونه عملشون رو دیدم. اگر ایشون رو انتخاب کنید مشکلی نیست. فکر می کنم تو نگاه عمل می کنن. سلام من رو حتما برسونید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام.من  ازمايش توپوگرافي دادم..قوز قرنيه ندارم.٢٤ سالم هست٠ چشم راستم ٧.٤-نزديك بيني با ١.٧٥- استيگ و ضخامت قرنيه ٥٣٣ ميكرو وچشم چپم ٦.٨٠- نزديك بيني با ٢.١٣-استيگ و ضخامت قرنيه ٥٢٤ميكرو هست 
يعني ضخامت قرنيه بعد از عمل در هر دو چشمم ٣٩٥ ميكرو با احتساب      
Flap خواهد ماند.(تراش چشم راست ١٣٨ ميكرو  و چشم چپ ١٢٩ ميكرو)
من در صورت عمل به قوز قرنيه يا مشكل ديگري برخورد نخواهم كرد؟
من ساكن شيراز ام. بسيار ممنونم

نه دوست عزیز به نظر میاد که بعد از عمل برای شما مشکلی پیش نیاد.دکترتون کیه؟

بالا