برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت نیازمندی و آگهی رایگان

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
سلام
من اسکریپت نیازمندی رو میخوام منتها بدون مشکل
میشه از نت دانلود کرد
من هر چی دیدم مشکل داشتند
فروشی هم اگه کسی داره قیمت و دمو

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
پیام خصوصی دادم بررسی کنید.

alen_90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این سایت می توانید آگهی خود را قرار داده و به خوبی در سایت های جستجو نمایش داده شوید

همچنین در موتور جستجوی خبر های خبرگزاری ایران می توانید از خبرهای بیش از 100 خبرگزاری و سایت خبری در لحظه مطلع شوید

Www.Parsinfo.info

لطفا

به دوستان خود بگویید

tab100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من خودم ضابط را جندی پیش می خواستم بگیرم تا اینکه یکی از دوستان که مدیر یک ویبلاک موفقی است لینکی از این ادام در یک انجمنی برای من فرستاد و داستان مشکل یک پسر معلول و این ادام بود. و بسیار هم ان زمان شاکی داشت این موضوع . نگرفتم و رفتم استگاه را 210تومان خریدم که الان بسیار راضی هستم
اول سئو خیلی بالاتری داره . سرعت لود خوب
دوم - تمام صفحه های ضابط نام خودش نوشته شده - جز انهایی که در هاست خودش نصب کرده
من شنیدم اسکریپ نیست یک لایه htm را نصب می کنه که حجم کامل 3 مگابایت هم نمی شود - کنترل و فراخوانی هسته از جای دیگر که دست خودش است- این شایعه هم که مدیریت کامل داره برای تمام کاربر ها هم است. یانهم ایشان اصلا انتقاد را دوست نداره هم در ان موقع در انجم مطرح بود . استحضار ایشان من نقل می کنم دیده و شنیده ها را و هیچ طرف را تایید نمی کنم
طبیعی است مدیریت اگهی استگاه خیلی کار امد تر است و من در این 6 ماه تجربه کردهام و از صفخات گوگل تا پیچ رنگ ام که زیاد هم خودم در بالا بردن ان نقشی نداشتم و چون اسکریپ کارش خوب است .
با تجربه خودم از اایستگاه بهترین است - دو پیشنهاد که برید و از خود استگاه تهیه کمید - یادمه یک ایران وب تیم بود که استگاه را می فروخت گرفتم دیدم با ie کار نمی کنه و مشکل داره با هزار زحمت پولک را با کسر مبلغی گرفتم - من راضی هستم و پیشنهاد می کنم اولین و بهترین استگاه را بهتر است تهیه کنید - در هاست خود شا نصب می کنه -- نمونه فایلی که نصب مب کنه را همان لحظه ایمیل می کنه = پشتیبانی من مشکلی نداشتم ولی یک باز متاسفانه فیلتر شدم - رایگان دامنه را تغییر دادنند و تشکر می کنم ازشان

بالا