برگزیده های پرشین تولز

کمک در انتخاب نرم افزار حسابداری برای بازرگانی، خرید و فروش

mohandes.chem

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان برای یه شرکت بازرگانی با تعداد اجناس بالا و مشتریان زیاد، یه نرم افزار حسابداری خیلی خوب میخوام در حدود 1.5 میلیون
نرم افزارهای زیر و بررسی کردم:

شایگان
هلو
رافع
محک
سیستم جامع اصناف
بلوط
پازار
پارمیس

میخوام گزارشهای کاملی داشته باشه، پشتیبانیش قوی باشه، یه فرد مبتدی تو استفاده ازش به مشکل برنخوره خلاصه تو این رنج قیمت بهترین باشه
از بین اینا شایگان بیشتر مدنظرم هست
کسایی که تجربه استفاده دارن لطفا تو انتخاب کمک کنن ( با ذکر مزایا و معایب )

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
من به طور كلي نظرم رو ميگم و رو هيچ نرم افزاري تعصب خاصي ندارم.
نكته اول و مهم اينكه با توجه به بودجه شما قاعدتا" سراغ نرم افزارهاي برند اين صنعت نمي تونيد بريد و مجبوريد با شركتهاي كوچكتر كار كنيد اما كاركردن با شركتهاي كوچك و بزرگ هردو هم مزايا داره و هم معايب كه با توجه به تجربه زيادي كه تو اين زمينه دارم مواردي كه همين الان به ذهنم ميرسه رو به ترتيب ميگم
شركتاي بزرگ ( مثل همكاران سيستم و رايورز و ....) :
مزايا :
1- نهايي شدن اكثر فرآيندهاي عملياتي حسابداري در نرم افزارها ( يا به اصلاح استيبل شدن سيستم ها )
2- وجود حداقل مشكل در شركتهاي متوسط به پايين ( از لحاظ حجم كار حسابداري - معمولا" شركتهاي بزرگ يا خيلي بزرگ با هر گونه نرم افزاري مشكلات اساسي دارند كه شرح علت آن از حوصله تاپيك خارجه)
3- وجود تعداد زيادي از مشتريان در صنوف مختلف و مشاركت برندهاي هر صنعت در استفاده از نرم افزارها كه امكان تحقيق را راحت مي سازد
4- امكان سرويس دهي در اكثر نقاط كشور توسط دفاتر اصلي ( دقت كنيد نمايندگي نه ) خود شركتها در همان نقطه

معايب :
1- قيمت بسيار بالاي نرم افزارها با حداقل تخفيف
2- وجود قوانين سفت و سخت براي پرداخت قيمت محصول ( مثلا" تا پرداخت كامل نشه نصب نميشه و يا اخذ هزينه هاي اجباري تحت عنوان آموزش يا نصب جداي از قيمت نرم افزار)
3- قيمت بسيار بالاي پشتيباني يا خدمات پس از فروش كه ظرف چند سال از قيمت خود نرم افزار هم بيشتر ميشه
4- عدم امكان ايجاد تغييرات بنيادي در ساختار نرم افزار به خاطر مشكل خاص مشتري ( شعار اين است : ما با داشتن n تا مشتري متنوع تقريبا كامل شديم شما بايد فرآيندهاي خودتان را تغيير دهيد )
5- عدم سرويس دهي مناسب در زمان پشتيباني به نسبت قيمت اخذ شده از مشتري

و اماشركتهاي كوچك
مزايا :
1- انعطاف در تغيير قيمت نرم افزار با توجه به نياز به جذب مشتري
2- سرويس دهي نسبتا" مناسب به مشتري بنا به همان نياز تعريف شده ( اين مسئله شامل همه شركتها نمي شود و بايد تحقيق كنيد)
3- انعطاف در گنجاندن موارد خاص درخواستي در نرم افزار به نسبت نوع نياز شما
4- معمولا" قيمتهاي پايينتر خدمات پس از فروش به نسبت شركتهاي بزرگ
5- امكان ايجاد تغييرات اساسي بدون ترس از گستره مشتريان
معايب :
1- دايره محدود مشتريان در صنوف و صنايع مختلف
2- عدم استفاده شركتهاي بزرگ يا خيلي بزرگ از اينگونه نرم افزارها ( به طور معمول اما استثنا هم هست )
3- پايين بودن تخصص در زمينه هاي مالي وساير در هنگام توليد نرم افزار
4- عدم امكان سرويس دهي مناسب در زمان پشتيباني به دليل كمبود نيرو و تخصص
5- ناقص بودن نرم افزار در زمينه گزارشات و يا ساير عملكردها ( به همان دليل محدوديت مشتريان )

نكته دوم اينكه شما با توجه به تعداد بسيار بالاي اجناس و مشتريان قطعا" نياز به تهيه حداقل چهار سيستم حسابداري - انبار - فروش و خزانه داري هستيد و حسابداري تنها به كار شما نمي آيد مگر اين كه برنامه خاصي براي توسعه كارتان نداشته باشيد.
اگر واقعا" به فكر توسعه و گسترش كارتان هستيد پيشنهاد من خريد از شركتهاي بزرگه حتي با وجود هزينه بسيار بالاو در غير اينصورت اكثر شركتهايي كه نام برديد كار شما را به هر صورت راه مي اندازند
اگر نكته اي بود در خدمتم فقط چون اين قسمت انجمن رو دير به دير سر ميزنم در صورت نياز بهم پ خ بزنيد

Last edited:

hajibandeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با نرم افزار حسابداری زیادی کار کردم. به نظر من بهترین نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری میزان. همه امکانات نرم افزار حسابداری رو داره . کار کردن باهاش راحته . مشکلات نرم افزار حسابداری دیگه رو نداره . می تونید ازشون بخواهید که براتون دموشو بفرستند . انوقت توی همون دمو تفاوتشو با نرم افزار حسابداری دیگه می بینید. خیلی حرفه ای. الانم بیشتر شرکتها با نرم افزار حسابداری میزان کار می کنند. نرم افزار هایی که در بالا گفتید زیاد مناسب کار حسابداری شرکتی نیستند.
لینک نرم افزار حسابداری میزان در پائین براتون می گذارم.
نرم افزار حسابداری،نرم افزار حسابداری پیمانکاری

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
از نرم افزار هلو فروشگاهی پیشرفته یا سیستم آسان ویژه مشاغل استفاده کن . خواستی در خدمتم

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
دوست گرامی من از شرکتهایی دارویی بزرگ که خرید میکنم همشون از نرم افزار هلو استفاده می کنن به نظرم باید کامل تر و کاراتر از همشون باشه

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
داداش من خودم.زیادکارکردم.الانم دکترای حسابداری امریکامیخونم.ولی اگه میخوای ا.همکاران سیستم.٢.پارسیان.٣.هلو.۴.اساسیستم.۵.رافع.۶.شایگان.٧.برنامه حسابداری بازاریان.که خیلی هم سادست.١۵هزازتومن قیمتشه.

srmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من تحقیقی راجع به نرم افزار حسابداری میزان انجام بده
چون من خودم سال هاست که با این نرم افزار حسابداری دارم کار می کنم هم در قسمت نرم افزار حسابداری و هم انبارداری و حقوق و دستمزد زیرا نرم افزار حسابداری با این ها لینک می شه
و نرم افزار حسابداری و یا مابقی نرم افزار های این شرکت بسیار پشتیبانی قوی دارد
این هم لینک سایت نرم افزار حسابداری میزان که اگه خواستید برای بازدید استفاده کنید: http://www.hesabdari-mizan.com/product4.aspx

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
اگر هلو خواستی میتونم با قیمت پایین تر از بازار بهت بدم . اگر تهران هستی که نصب و راه اندازی و حتی کارهای مالی هم انجام میدم . تقریبا 10 ساله کار مالی شرکت های بزرگ بازرگانی رو انجام میدم . موفق باشی

محمدرضا8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان برای یه شرکت بازرگانی با تعداد اجناس بالا و مشتریان زیاد، یه نرم افزار حسابداری خیلی خوب میخوام در حدود 1.5 میلیون
نرم افزارهای زیر و بررسی کردم:

شایگان
هلو
رافع
محک
سیستم جامع اصناف
بلوط
پازار
پارمیس

میخوام گزارشهای کاملی داشته باشه، پشتیبانیش قوی باشه، یه فرد مبتدی تو استفاده ازش به مشکل برنخوره خلاصه تو این رنج قیمت بهترین باشه
از بین اینا شایگان بیشتر مدنظرم هست
کسایی که تجربه استفاده دارن لطفا تو انتخاب کمک کنن ( با ذکر مزایا و معایب )

با سلام، تو حسابداری هم مثل حرفه های دیگه تجربه حرف اول رو میزنه، من نرم افزار حسابداری پارسیان رو به شما معرفی میکنم: parsiansoftgroup.com چون همه ی مزیت های نرم افزارهای حسابداری توی این نرم افزار گلچین شده و خلاقیت تو تمام قسمت های نرم افزار موج میزنه، هیچ نرم افزاری نداریم که از تو فاکتور بشه بارکد چاپ کرد، از کاردکس کالا رفت به فاکتور، از دفتر تلفن به کارت حساب، از فاکتور به کارت حساب، از کارت حساب به فاکتور، از کارت حساب به ریزگردش حساب، راس گیری چک ها یا فاکتور ها از کارت حساب، مشاهده چکهای وصول نشده داخل فاکتور ، اینایی که عرض کردم خدمتتون قطراتی از دریا بود. رضا: 09017764074 موفق باشید.

arezoojabbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بنظر من که تدبیر از همه بهتره محاسبه ی بهای تمام شدش بی نظیره گزارشاتش زیاده فقط دیزاینش بده و گرافیکش خوب نیست وگرنه هیچ مشکلی نداره
برلیان هم نرم افزار خوبیه گزارشات زیادی داره و این یکی از اصلی ترین ویژگی هاییه که یه نرم افزار باید داشته باشه قیمتش هم پایینه
کاکتوس سرعتش بالاست و پشتیبانیش عالیه

Last edited:

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
نرم افزار بیلان هم برای شرکت های بازرگانی گزینه ی مناسبیه . سرعت بالا و منوی گزارشات متنوعی داره .

padideh3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار حسابداری یکپارچه پدیده

قابل نصب و اجرا در محیط ویندوز XP
شامل :
1 ) سیستم حسابداری دوبل استاندارد
2 ) سیستم دفاتر قانونی و استاندارد روزنامه / کل / معین و تفصیلی
3 ) سیستم انبارداری ( تعدادی و ریالی )
4 ) سیستم خرید و فروش و صدور فاکتورهای اتوماتیک
5 ) سیستم عملیات چک و بانک و صندوق
6 ) سیستم حقوق و دستمزد
7 ) سیستم صورتهای مالی / ترازنامه و سود و زیان
و دهها عملیات حرفه ای حسابداری دیگر ....

این نرم افزار کلیه ی استانداردهای حسابداری و حسابرسی را داشته و رعایت نموده و دارای گواهی و تاییدیه فنی از شورای عالی انفورماتیک کشور و مرکز توسعه رسانه ها و نرم افزارهای دیجیتالی کشور می باشد .

برای تهیه این نرم افزار بسیار بی نظیر با شماره تلفن تهران 22528744 و یا شماره همراه 09356809227 تماس حاصل نموده و یا به وبلاگ گروه نرم افزاری یاران به آدرس اینترنتی زیر :

Www.yaransoft.blogfa.com

مراجعه فرمایید .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,023

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
چند ساله نرم افزار هوشمند نانوتكنيك رو استفاده ميكنيم عاليه امكانات نسخه پايه اش از نسخه فول هلو بيشتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
محک کار باهاش خیلی راحت و اسونه امکاناتشم تقریبا هرچیزی که نیاز داشته باشید داره گزارشات خیلی خوبی هم داره و . . .
فقط یه سری مشکلات ریز داره مثلا گاهی پیش میاد اسناد اتوماتیک به درستی ثبت نمیشن ( شاید هر ۴۰۰ تا سند یکی )
پشتیبانی خیلی خوبی هم دارن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

kamankeshseo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یکی از روشهایی که می تونید تشخیص بدبد که چه نرم افزاری بهترین نرم افزار حسابداری است اینه که اول نیازهای خودتان را ببینید و بعد امکانات اون نرم افزار حسابداری را بررسی کنید و سپس با مقایسه ایندو می توان بهترین نرم افزار حسابداری را برای اون کسب و کار مشخص کرد.
البته بحث قیمت را هم مطرح کرده اید. نمی دانم قیمت چقدر برای شما مهم است. بنده همیشه قیمت را در آخر ملاک قرار می دهم.
من هم اینجا یک نرم افزار حسابداری را به شما معرفی می کنم البته قیمتش را باید بپرسید شاید این مبلغی که شما می خواهید ، نداشته باشند.
نرم افزار حسابداری بیت محصول شرکت داده پردازان ارگس است. البته این نسخه برای شرکت های کوچک و فروشگاهها است. نرم افزار حسابداری سما و نرم افزار حسابداری باتیز هم دارند که برای شرکت های بزرگتر می باشد. فیلم های آموزش حسابداری با این نرم افزارها را هم می توانید از سایت شرکت دانلود کنید.
آدرس وب سایت شرکت هم http://argess.ir است که همه چیز در آنجا نوشته شده است.

موفق باشید

ali.azariacc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من خودم چندین ساله از نرم افزار حسابداری شایگان سیستم استفاده میکنم و برای شرکتهای متوسط و کوچک خیلی مناسب هستش. یکی از امکانات بالقوه این برنامه انعطافپذیری بالای این برنامه هستش که با استفاده از پارامترهای مختلف طراحی شده است. میتونید اطلاعات بیشتر را از وبسایت شرکت نرم افزار حسابداری شایگان سیستم دریافت کنید.

بالا