برگزیده های پرشین تولز

کمک در انتخاب نرم افزار حسابداری برای بازرگانی، خرید و فروش

shakiba2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بنظر من هر نرم افزار حسابداری یه مزیتی داره که بستگی به نیاز و کاربرد هایی داره شما قراره تو کارتون استفاده کنید.
ولی در کل پیشنهادم اینه که از همون اول از یه نرم افزار حسابداری جامع استفاده بشه تا بعدا که کارهاتون و نیازهاتون پیشرفت کرده و افزایش پیدا می کنه بتونید از همون استفاده کنید و نیازی به تغییر نرم افزار نداشته باشید.
البته برای شرکت های بزرگ و کوچیک هم میتونه متفاوت باشه و لی در کل باید خیلی جامع و کاربردی باشه و بتونه همه نیازهاتون رو براورده کنه.

imanekut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان برای یه شرکت بازرگانی با تعداد اجناس بالا و مشتریان زیاد، یه نرم افزار حسابداری خیلی خوب میخوام در حدود 1.5 میلیون
نرم افزارهای زیر و بررسی کردم:

شایگان
هلو
رافع
محک
سیستم جامع اصناف
بلوط
پازار
پارمیس

میخوام گزارشهای کاملی داشته باشه، پشتیبانیش قوی باشه، یه فرد مبتدی تو استفاده ازش به مشکل برنخوره خلاصه تو این رنج قیمت بهترین باشه
از بین اینا شایگان بیشتر مدنظرم هست
کسایی که تجربه استفاده دارن لطفا تو انتخاب کمک کنن ( با ذکر مزایا و معایب )

من وقتی می خواستم نرم افزار بخرم خیلی تحقیق کردم هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن، باید تحقیق کنی ببینی بسته به نیازت کدوم یکیش مزایاش به معایبش می چربه
من خودم نرم افزار بازرگانی میلیونر رو انتخاب کردم
چند تا خوبی داره اول این که واقعا کار کردن باهاش سخت نیست و من با این که تحصیلات حسابداری ندارم باهاش راحت کار می کنم، دوم این که قیمتاش مناسب بود واسم و هرچی امکانات نیاز داشتم نبردن بیرون از نرم افزار و به عنوان افزونه ازم پول بگیرن، سوم لازم نبود ساعت ها پشت خط منتظر پشتیبانیشون باشم،هر وقت زنگ بزنم بدون علافی جواب می گیرم،علاوه بر اینا دوستی داشتم که نزدیک به 20 هزار قلم جنس داشت و ار این نرم افزار راضی بود، من با این که اجناسم 10 درصد این بود ولی خیالم راحت شد که کارم رشد کنه به مشکل هنگی و کندی نمی خورم
شمارشون رو الان ندارم اما سایتشون رو میزارم اگه دوست داشتی یه تحقیق دربارش بکن
http://softmiliac.com

imanekut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من وقتی می خواستم نرم افزار بخرم خیلی تحقیق کردم هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن، باید تحقیق کنی ببینی بسته به نیازت کدوم یکیش مزایاش به معایبش می چربه
من خودم نرم افزار بازرگانی میلیونر رو انتخاب کردم
چند تا خوبی داره اول این که واقعا کار کردن باهاش سخت نیست و من با این که تحصیلات حسابداری ندارم باهاش راحت کار می کنم، دوم این که قیمتاش مناسب بود واسم و هرچی امکانات نیاز داشتم نبردن بیرون از نرم افزار و به عنوان افزونه ازم پول بگیرن، سوم لازم نبود ساعت ها پشت خط منتظر پشتیبانیشون باشم،هر وقت زنگ بزنم بدون علافی جواب می گیرم،علاوه بر اینا دوستی داشتم که نزدیک به 20 هزار قلم جنس داشت و ار این نرم افزار راضی بود، من با این که اجناسم 10 درصد این بود ولی خیالم راحت شد که کارم رشد کنه به مشکل هنگی و کندی نمی خورم
شمارشون رو الان ندارم اما سایتشون رو میزارم اگه دوست داشتی یه تحقیق دربارش بکن
http://softmiliac.com

شمارشون رو پیدا کردم 05137606799

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا آوردم سوالم به اینجا مرتبطه دیگه همینجا طرح میکنم

برای فروشگاه ارزانسرا تقریبا در حد سوپرمارکت اگر بخوام بارکد خوان بگیرم همین کافیه یا برنامه حسابداری هم نیازه؟چون مشتری ها باهم میان و سخته بخوام قیمتارو حساب کنم و میخوام بارکدخوان رو بگیرم رو اجناس و جمع قیمتهارو بگه مثل ماشین حساب.
لطف بفرمایید راهنماییم کنید چه چیزایی نیاز دارم
ممنون

بالا