برگزیده های پرشین تولز

بررسی مشکلات ADSL - سخت افزاری - نرم افزاری

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
مرسي Mehrzad6262 عزيز بابت همون موضوعي که خودتون مي دونيد
wink.gif

در مورد پيش فاکتورها که با همون قيمت قبلي اومدن من نظرم اينه که چون اينا زماني فرستاده شدن که قرار نبوده همچين اتفاقي بيفته براي همين به صورت هميشگي حساب شده و بعد اين شبه قانون خانه خراب کن و يوزر بدبخت کن از تو آستين يکي اومده بيرون! البته براي منکه هنوز نيومده ولي چون پيش فاکتور من از پاسداران (شرکت بهار سامانه) به دست بنده در ونک ميرسه، نميدونم که هنوز فرستاده نشده يا تو راهه و چاپار داره مياردش!!

يه سؤال يه کمي بودار هم دارم!! داتک اصلا مال کيه؟ صاحبش وابسته به گروه يا جائيه که مثلا تا تقي به توقي بخوره باهاش چپ بيفتن و بگن شما مال گروه رقيبي و حالا دمار از روزگارت درمياريم يا يه فرد يا افراد معمولي و به هيچ کجا متصل مثل ماهاست؟ اگه اينجوريه که بايد بگم داتک هم مثل ما ملت بدبخت پس چقدر بدبخته
sad.gif
پيش فاكتور من 15 مهر صادر شده و اون موقع فكر كنم اين مصيبت نازل شده بود:wacko:
اگر هم غير از اين باشه الان هركي براي پرداخت ميره بايد مبلغ 128 رو ازش بگيرند...

voltan

Guest
لایک‌ها
2
من پیشنهاد میکنم همه حظوری برن شرکت و پول اینترنتشون رو بدن فکر کنم مطمئن تره

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
يعني 256 بوديد شديد 128 يا خود 128؟ مگه داتک 128 هم داشت؟ يعني 128 رو هم نصف کرده بودند؟!

خب انگاري الان چون هوا طوفاني شده سرعت من هم اون 2 کيلوبايت اضافه شده اش پريد! سرعت دانلود رو 12-13 ميچرخه حالا (البته اين يه فايل همينجوريه براي امتحان سرعت بنده، چون نميدونم چرا دست و دلم به دانلود کردن هيچي نميره حالا! خودم هم دارم به خودم ضرر ميزنم

.

128 دارم 21 - 22 تومان .. دقیق نمودنم چون از وسط برج گرفتم ولی آره سرعتم همینه!:worried:

چی کار کنم تازه میخواستم برم 256 بگیرم که انگار مالید:wacko:

حالا چه کنم با این نشگی:cigar:

اینم تست سرعت

http://www.speakeasy.net/speedtest

122fs2217164.jpg

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
اجب سرعت بالایی دارید!!! این داتک یه موقع چشم نخوره!!!:lol:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نظرت سپنتا حوبه؟

و به نظر شما سرعت من باید چند باشه؟؟؟؟ (ها؟)
من این همه میگم سپنتا بهترین شرکت اینترنت ایران هست بعد میگی سپنتا خوبه!:blink: :happy:
این ها گفتنت خیلی باحال بود:lol:
اگه سرویست 128 باشه از 100 تا 128 خودت سرعت دانلودت هم 12 تا 16 پایین تر از اینا بیاد بدرد نمیخوره برای من 110 هست سرعتم هم 13 تا 15 اگه بخوای ماهی 29900 بدی خیلی از داتک سرتره;) راستی میتونی سالیانه بگیری برات ماهی 25 تومن در میاد البته این قیمت ها با مالیات و .... هست:)

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
نتيجه تست من هم اين بود:
Download Speed: 120 kbps (15 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 113 kbps (14.1 KB/sec transfer rate
)
بد نيست دوستاني هم كه از پارس يا سپنتا دارند تست بكنند ونتيجه رو اينجا بگنند

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
نتیجه تست من 116kbps

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
نتیجه تست سرویس 128Kbps سپنتا در مرکز ولیعصر ساعت 12:52 در سایت speakeasy.net

pic01.png

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
تو رو خدا نتيجه ي تست منو نگاه کنيد يه خورده بخنديد
008.gif

251722.jpg

سرعت دانلودم شده اندازه ي دايل آپ اونوقت آپلودم ...!!!

تست 256 سابق و 128 فعلي داتک در منطقه ي شيخ فضل الله در ساعت 1.15 بعد از ظهر :wacko:

.

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
سلام ، می خواستم ببینم این طرح ممنوعیت سرویس بیشتر از 128kb الان داره اجرا میشه یا نه؟

بعد از دوستانی که سرویس پارس آنلاین رو استفاده مي کنند سوال دارم که چقدر سرعت دانلود دارن و این سرعت

تو P2P حدودن همون هست یا نه ؟ با توجه به اینکه پارس آنلاین تا عید فطر هزینه نصب نمی گیره آیا الان بهترین گزینه

هست یا نه؟
:)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اينم گراف مربوط به دانلود همينجوري با DAP

251731.jpg

اين نمودار براي من خيلي آشناست، چون تمام اون دو ماهي که منطقه ي ما دچار مشکل کمبود پهناي باند شده بود همينجوري بود و بدتر از اين. دست کم اون موقع که شده بود 128 و دانلود 11 کيلوبايتي نوسان نداشت، ولي از ديروز که مثلا چند کيلوبايت بهش اضافه کردند کارش خراب شده! هي ميره بالا، هي مياد پايين، ثابت هم نميشه، نتيجه ي تست تحقيرآميزش رو هم که اون بالا در پست 4910 مشاهده ميفرماييد
wacko.gif

سلام ، می خواستم ببینم این طرح ممنوعیت سرویس بیشتر از 128kb الان داره اجرا میشه یا نه؟
پس چي که اجرا شده، من 256 بودم شدم 128 و کمتر @_@

shakira

Registered User
لایک‌ها
89

بعد از دوستانی که سرویس پارس آنلاین رو استفاده مي کنند سوال دارم که چقدر سرعت دانلود دارن و این سرعت

تو P2P حدودن همون هست یا نه ؟ با توجه به اینکه پارس آنلاین تا عید فطر هزینه نصب نمی گیره آیا الان بهترین گزینه

هست یا نه؟
بله اجرا میشه ولی تنها شرکت سپنتا هست که اعمال نکرده دمش گرم:)
شکا پارس نگیر اگه مجبورم شدی نگیر خیلی چرته یا داتک بگیر یا سپنتا:D موفق باشید:happy:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
008.gif

251722.jpg

تست 256 سابق و 128 فعلي داتک در منطقه ي شيخ فضل الله در ساعت 1.15 بعد از ظهر :wacko:

.
سرعتت خیلی جالبه اگه برام من اینجوری بود سکته میکردم 256 کجا 37 کجا:wacko: اپلود بخوره تو سرشون:f34r:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
نتیجه تست سرویس 128Kbps سپنتا در مرکز ولیعصر ساعت 12:52 در سایت speakeasy.net

pic01.png
اجب سرعت خفنی
293.gif
ولی جالبه اپلودت کمه
297.gif
خدا کنه همین جوری سرعتت بالا باشه امیر جان حال کنی
79.gif
منم برم تست سرعت بگیرم
157.gif

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون ، گرچه اینکه گفتی سپنتا اعمال نکرده مطمئن باش بالاخره مجبور می شه این کار رو بکنه

راستی با مودم Paradyne میشه از سرویس سپنتا استفاده کرد یا مودم رو خودشون باید بدن؟

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
سرعت من 103 بود ساعت 2:20 دقیقه بعد از ظهر:f34r: با سرعت 128 سپنتا;)

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
ممنون ، گرچه اینکه گفتی سپنتا اعمال نکرده مطمئن باش بالاخره مجبور می شه این کار رو بکنه

راستی با مودم Paradyne میشه از سرویس سپنتا استفاده کرد یا مودم رو خودشون باید بدن؟
فعلا کگه کاری نکردن شاید گذاشتن برای اخر ماه!;) درباره مودم از امیر پویان عزیز سوال کن:happy:

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان هر کس می دونه مودم Paradyne با سپنتا سازگار هست یا نه لطفا بگه:) ،در ضمن سپنتا اجازه دانلود با P2P ها رو میده؟؟؟

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
008.gif

251722.jpg

.

خدا صبرتون بده! ;) با دیدن این تصویر، خاطرات چند ماه پیش برایم زنده شد! :lol:

هست یا نه؟

- ظاهرا محدودیت 128Kbps برای کاربران معمولی، هنوز بطور کامل اعمال نشده است. بعضی از شرکت های سرویس دهنده هنوز با همان سرعت قبلی در حال سرویس دادن هستند. البته شاید با شروع ماه جدید آنها هم محدودیت را اعمال کنند.
- من چند وقتی است که با سرویس 128Kbps پارس آنلاین هم کار می کنم، سرعتش نسبتا بد نیست، اما خیلی وقت ها روی سیستم های P2P محدودیتی های اعمال می کنه.

بله اجرا میشه ولی تنها شرکت سپنتا هست که اعمال نکرده دمش گرم:)
شکا پارس نگیر اگه مجبورم شدی نگیر خیلی چرته یا داتک بگیر یا سپنتا:D موفق باشید:happy:

اینقدر سپنتا را به دیگران توصیه نکن! :p ممکنه دو روز دیگه با اضافه شدن کاربران کیفیت افت کنه! :lol:

اجب سرعت خفنی
293.gif
ولی جالبه اپلودت کمه
297.gif
خدا کنه همین جوری سرعتت بالا باشه امیر جان حال کنی
79.gif
منم برم تست سرعت بگیرم
157.gif

اون اوایل که سرویس 128Kbps آفتاب سپنتا گرفته بودم، سرعتش Download از 13KB/s بالاتر نمی رفت. اما ماه بعدش، یکم افزایش سرعت داشتم. اما در کل سرعت Upload از همون اولش همینطوری بود و بالاتر نیومد.

بالا