برگزیده های پرشین تولز

بررسی مشکلات ADSL - سخت افزاری - نرم افزاری

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان هر کس می دونه مودم Paradyne با سپنتا سازگار هست یا نه لطفا بگه:) ،در ضمن سپنتا اجازه دانلود با P2P ها رو میده؟؟؟

بد نبود مدلش هم ذکر می کردید. مقادیر مورد استفاده سپنتا برای VPI/VCI ظاهرا 0/35 و 8/35 هستند. اگر مودم ADSL شما قادر به پذیرش این مقادیر باشد، به احتمال خیلی زیاد مشکلی با سرویس های سپنتا ندارید.

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
اینقدر سپنتا را به دیگران توصیه نکن! :p ممکنه دو روز دیگه با اضافه شدن کاربران کیفیت افت کنه! :lol:
راست میگیا:lol: بچه ها سپنتا بدرد نمیخوره!!!فقط گرونیه بیخوده!!!اصلا مشتری رو تحویل نمیگرن بهترین شرکت دنیا فقط داتک!!!:lol:

voltan

Guest
لایک‌ها
2
از داتک نبلیغ نکن

بچه محل های ما میبینن میرن داتک میگیرن روی سرعت من تاثیر میگذاره ( نیست سرعت من خیلی بالاست الان)

از شوخی گذشته چند درصد احتمال داره اون قانون مسخره برداشته بشه؟ و یه نکته ی دیگه این خسارتی که به خاطر افت سرعت به ما وارد شده کی میده؟ من پول 256 داد و تقریبا یک سوم ماه باید از 128 استفاده کنم ( فکر کنم 2000 تومن خسارت مادی و معنوی بهم وارد شده)

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
سپنتا هم روی برنامه های File Sharing محدودیت گذاشته؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من همچنان سرعتم در حال نوسانه و نميتونه تصميم بگيره که بالاخره ثابت رو چه عددي بمونه که من انقدر از بالا و پايين شدنش حرص نخورم (اگه شانس منه که مياد رو همون 7 کيلوبايت ثابت ميشه
wacko.gif
) بعد از کلي بدبختي کشيدن تازه اوضاع سرعتيمون در اين منطقه خوب شده بودها که اونم نتونستند بخيل ها به ما ببينند
girl_mad.gif

سرعتت خیلی جالبه اگه برام من اینجوری بود سکته میکردم 256 کجا 37 کجا:wacko: اپلود بخوره تو سرشون:f34r:
فکر کنم تجارب زمان کمبود پهناي باند داشتن سبب شده که کمي تا قسمتي در سکته کردنم پيش گيزي به عمل آيد!! ولي واقعا، آخه آپلود به چه درد من ميخوره الان، تازه هر وقت هم که من نياز به اپلود کردن پيدا مي کنم سرعت اونم مياد پايين همون موقع
wacko.gif

خدا صبرتون بده! ;) با دیدن این تصویر، خاطرات چند ماه پیش برایم زنده شد! :lol:
راستش فکر کنم حضرت ايوب هم در برابر صبري که ما از خودمان نشان مي دهيم کم بياره
laugh.gif
ولي براي خودم هم خاطرات وحشتناک چند ماه پيش زنده شده و اميدوارم هرچه زودتر مرده بشه و به حالت عادي برگرده
79.gif

.

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
خدا کنه که برداشته بشه از طرفی دمش گرم این استاد ما رو که با این لایحه به شدت مخالفت کرده:

رمضانعلي صادق‌زاده رئیس کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سلام در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، مبنی بر اینکه ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود گفت:مبنای تصمیم‌گیری از سوی سازمان تنظیم مقررات و رادیویی در خصوص طرح فوق هنوز برای ما مشخص نشده و ما بدنبال استدلال‌های سازمان برای ارائه طرح فوق هستیم.

وی در ادامه افزود: پس از تعطیلات ایام شب‌های قدر معاونت پارلمانی مجلس، جلسه‌ای را با حضور مسئولین مربوطه برگزار و نظرات و پیشنهادات آنها را بررسی و جمع بندی خواهیم کرد.

صادق زاده با تاکید بر این که در صورت نبود دلیل مناسب با طرح پیشنهادی، مجلس تمام تلاش خود را برای رد آن انجام خواهد داد اظهار کرد: تمامی کشورهای جهان به سمت مدرنیزه شدن حرکت می‌کنند و می‌توان گفت یکی از عوامل اساسی مدرنیزه شدن در جهان دستیابی به اینترنت پرسرعت است.

معاون كميسيون صنايع و معادن مجلس ادامه داد: کشور برای توسعه و دستیابی به علم روز نیازمند اینترنت پرسرعت است و من شدیدا با اقدام اخیر سازمان مخالف هستم و منتظر شنیدن استدلال‌های آنها برای پیشنهاد طرح فوق می‌باشم.

وی اظهار داشت: ارایه سرویس‌ها با سرعت بالا نیازمند پهنای باند وسیع است و هر چقدر اینترنت با سرعت بالا ارائه شود شاهد اطلاعات جامع‌تری خواهیم بود و می‌توان گفت محدودیت سرعت و پهنای باند، جامعه اطلاعاتی کشور را با خطر جدی مواجه خواهد کرد.

گفتنی است: بر اساس بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور را با محدوديت مواجه کرده است.

لازم بذکر است مطابق با اين بخشنامه، از اين پس ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلوبيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود و بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

منبع:www.itna.ir

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
سپنتا هم روی برنامه های File Sharing محدودیت گذاشته؟

اگه منظورتون نرم افزارهای P2P هست، من بجز Torrent و در موارد خاص eMule، از بقیه آنها چندان استفاده ای نمی کنم، به همین جهت بطور قطعی نمی توانم درباره سرویس سپنتا اظهار نظر کنم :rolleyes: اما ظاهرا مشکل خاصی در کار نیست.

سرویس های پارس آنلاین هم همیشه با نرم افزارهای P2P مشکل ندارند، فقط گاهی اوقات محدودیت اعمال می شود.

Nemo111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها

می خواستم ببینم که کسایی که اسیا تک دارن وضعشون چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟من که از اول هم وضعم بد بود می دونین که سرعتم فوووووووووووووووووقش 10یا 11 بود با 256 و وسطش هم قطع می شد سرعت 0 می شد هر بار هم که زنگ زدم ادعا می کردن که وضع خوبه من کرم یا یه ویروسی دارم که این جوری می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدشم که دیگه که با تورنت یا ایمیول کار می کردم سرعتم خیلیی پایین بود ولی حداقل قطع نمی شه بمونه
دیگه بی خیال شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
میخواستم ببینم که چرا این فقط با دانلود از هر جایییی به غیر از p2pمشکل قطعی داره الانم که لابد با این وضع افتضاح تر شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بقیه ها چه جورین اینجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مودم مارک فکر کنم coracess می دونین چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
آيا از داتکداران 256 ي سابق عزيز در اينجا کسي هست که اين 2 روزه سرعت دانلودش تا حد افتضاحي کاهش پيدا کرده باشه (يعني خيلي کمتر از 128 منظورمه)؟ نتيجه تست منو که ديديد سرعتم شده دايل آپ؟ الان هم واقعا افتضاحه، يه نيمچه فايل 50 کيلوبايتي رو 2 دقيقه طول داد تا دانلود کرد (باور نکردنيه، سرعت دانلود براش 0.5 شده بود تا بعد رسيد به 4
wacko.gif
). شيخ فضل الله دوباره فکر کنم مرد. از دست رفت. الهي من حلواي مخابرات رو بخورم با اين طرح انقلابيش
mad.gif

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
آيا از داتکداران 256 ي سابق عزيز در اينجا کسي هست که اين 2 روزه سرعت دانلودش تا حد افتضاحي کاهش پيدا کرده باشه (يعني خيلي کمتر از 128 منظورمه)؟ نتيجه تست منو که ديديد سرعتم شده دايل آپ؟ الان هم واقعا افتضاحه، يه نيمچه فايل 50 کيلوبايتي رو 2 دقيقه طول داد تا دانلود کرد (باور نکردنيه، سرعت دانلود براش 0.5 شده بود تا بعد رسيد به 4
wacko.gif
). شيخ فضل الله دوباره فکر کنم مرد. از دست رفت. الهي من حلواي مخابرات رو بخورم با اين طرح انقلابيش
mad.gif

گهگداری افتضاح میشه بعضی وقتها هم قطع میشه
الان هم تا 13 کیلوبایت میره :rolleyes: (نسبت به روزای اول خیلی عالیه)

voltan

Guest
لایک‌ها
2
من از 256 داران سابقم دیشب که آخرین دانلودم بود سرعت دقیقا روی 14.97 ثابت مونده بود واقعا کف بریده بود اصلا تغییر نمیکرد ثابت ثابت

راستی امروز صبح عصر ارتباط گرفتم هیچ اشاره ای به این قانون نکرده بودن

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پس فقط سرعت من خراب شده؟! اي من بيچاره، اي من بدبخت!

من سرعتم اولش که شروع ميکنه به دانلود تا يک دقيقه روي 14-15 است ولي بعدش سير نزولي پيدا ميکنه و مياد پايين تا مي رسه به 3-4 همينجور مي مونه تا يه چند لحظه وبعد ميره بالا و ميشه 12-13 بعد مياد رو 10، يه مدت هم اون رو مي مونه و بعد مياد ميشه 7، بعد ميره رو 8 ولي فوري مياد پايين ميره رو 3.5!!! منم نشستم هي دارم بهش فوت مي کنم تا شايد سرعتش بره بالا!!! ولي تنها چيزي که توش نيست ثباته! شده عين الا کلنگ، ميره بالا، مياد پايين، ميره بالا، مياد پايين، البته منطقه ي شيخ فضل الله است ديگه، کاريش نمي شه کرد، احتمالا همينم که الان با اين وضع پيش اومده همينشم هست بايد کلاهمو کلي بندازم هوا لابد!!

راستی امروز صبح عصر ارتباط گرفتم هیچ اشاره ای به این قانون نکرده بودن
اوه،‌ پس عصر ارتباط امروز اومد (شنبه نيومده بود هنوز) پس يعني هيچي در اين رابطه توش ننوشته بودند؟ خيلي عجيبه، برم ببينم تو علم روز چي، اونتو چيزي نوشته يا نه.

.

tornado2800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نکه سرعتمون خیلی بالا بود اینا دارند کم می کنند :happy:
من که تهران نیستم ولی در آرزوی ADSL هستم ، الا وایرلس دارم
ولی راستی من الانش سرعتم 2 3 کیلوبایته ! اگه پهنای باند این ISP بیارند پایین پس هیچی دیگه ما بریم کلاهمون بندازیم هوا ! همین الانش مسنجر داره به زور وا می شه
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
عقب بودیم ! و داریم عقبتر هم می ریم ! افرین ادامه بدید که عرب ها که ما جلو زدند ! 3 4 سال بعد وقتی یک کشور در پیت دیدند اینترنت پر سرعت داشتند ! ولی ایران جیگرکی ما با DIALUP e1 موند ! می فهمند !
یا حق

voltan

Guest
لایک‌ها
2
خدا رو شرک مخابرات ما خوبه . دی اس ال رو 4 روزه وصل میکنن . تلفن رو هم 2 ساعته میدن از این نظر مشکلی نیست . الان هم دارم دانلود میکنم روی 14.97 البته یه تیک های میزنه ( به سمت بالا یهو 40 یا 30 میشه ) وقتی هم صفحه باز میکنم تا 12 میاد پایین

واقعا خجالت داره زدن سرعت نت رو کردن 128 بعد نه تی وی نه روزنامه نه هیچ جا صداش در نمیاد

ROLEX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واسه دفتر کارم adsl شدیدا لازم دارم کدوم adsl تو اینجا تحت پوششه

پیش شماره ها :
3390
3397

تشکر ...

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سرعت من افتضاح بود، يه نم بارون هم زد افتضاح تر شد!! لطفا اين نمودار ها رو ملاحظه بفرماييد، آخه اينم شد اينترنت پر سرعت؟ اون موقع که رو 11 فيکس وايساده بود باز وضع من بهتر بود، فکر کنم سرعت همه رو بردند بالا، مال منو آوردند پايين
wacko.gif

اين نمودار دانلود الاکلنگي بنده که 1 دقيقه ي اولش خوبه بعد افتضاح ميشه:

252544.jpg

اينم که ديگه آبروريزيه!! 256 که شد 128 که حالا بماند، آخه اين مثلا 128 شون هم که حتي نزديک 128 هم نيست ، حتي تو دايل آپ ها هم کم آورده
161.gif

252545.jpg

.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
لول نکنه یوزر برای شیخ فضل ا.. گرفتن؟! به نظرم برین طرف وایرلس 128 این مخابرات بشو نیست
اینم مال من! من 52 میخوام
girl_cray2.gif
این ماه اکانت چیزی نگرفتم من موندم یه ADSL ... اینجوری نمیشه باید گرفت
28.gif

122fs2379847.jpg

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
پس شمام با بهار سامانه کار ميکنيد؟ چه جالب ^_^

مگه کم هم مي کنند؟ اگه آره پس منم برم بگم کم کنيد از صورتحسابم ديگه بابا
wassat.gif

سرعت هم فعلا رو 14-15 مونده و بالاتر نميره که ما دل نازکمان کمي بيشتر خوش شود و به افق آينده با اميدواري بيشتري بنگريم :wacko:

.

ادرس سایت بهار سامانه رو کی داره ؟؟ میخوام تعرفه هاشو ببینم

voltan

Guest
لایک‌ها
2
یه سوال
بارون روی دی اس ال تاثیر میگذاره؟
چند دقیقه پیش اینجا رگبار وحشت ناکی میزد و چراغ لینک هم مرتب چشمک زن یا خاموش میشد . به خاطر رگباره؟

arashcs

Registered User
لایک‌ها
4
روزنامه اعتماد امروز دوشنبه 24 مهر :

لینک

گروه‌ اجتماعي‌، مريم‌ ذوالفقار: فعلا بايد تا 128 كيلوبيت‌ راه‌ بيفتد بعدا براي‌ بيشتر از آن‌ تصميم‌ گيري‌ مي‌كنيم‌. اين‌ تصميمي‌ هم‌ كه‌ گرفته‌ شده‌ تصميم‌ موقت‌ است‌ تا نظم‌ و نظامي‌ داده‌ شود.
محمود خسروي‌ رييس‌ سازمان‌ تنظيم‌ مقررات‌ و ارتباطات‌ راديويي‌ كه‌ چند روز پيش‌ با امضا و ارسال‌ نامه‌يي‌ به‌ شركت‌هاي‌ ارايه‌ دهنده‌ اينترنت‌، ارايه‌ پهناي‌ باند بالاتر از 128 كيلوبيت‌ را ممنوع‌ اعلام‌ كرده‌ بود، اعمال‌ اين‌ محدوديت‌ و ممنوعيت‌ را موضوعي‌ موقتي‌ ارزيابي‌ مي‌كند، اگرچه‌ با تاكيد بر اينكه‌ مجموعه‌يي‌ از سياستگذاران‌ در خصوص‌ اين‌ موضوع‌ تصميم‌ گرفته‌ اند، رفع‌ اين‌ ممنوعيت‌ را با ترديد مواجه‌ مي‌ سازد.
بحث‌ بر سر سرعت‌ پايين‌ خطوط‌ اينترنتي‌ در كشور ما بحثي‌ است‌ به‌ قدمت‌ راه‌ اندازي‌ اينترنت‌ در كشور كه‌ حتي‌ با راه‌ اندازي‌ خطوط‌ پرسرعت‌، اينترنت‌ ثح‌ئ‌ؤ و حتي‌ اينترنت‌ بي‌ سيم‌ از شدت‌ طرح‌ آن‌ هيچ‌گاه‌ كاسته‌ نشده‌ است‌. با اين‌ حال‌ و در شرايطي‌ كه‌ تاكيد متوليان‌ اين‌ بخش‌، هميشه‌ بر بهبود شرايط‌ خطوط‌ و بالا بردن‌ سرعت‌ اينترنت‌ در كشور و براي‌ استفاده‌ كنندگان‌ بوده‌ است‌، چند روز قبل‌، نامه‌ يي‌ با امضاي‌ رييس‌ سازمان‌ تنظيم‌ مقررات‌ و ارتباطات‌ راديويي‌، به‌ شركت‌هاي‌ ارايه‌دهنده‌ اينترنت‌ ارسال‌ شد كه‌ در آن‌ بر خودداري‌ اين‌ شركت‌ ها از ارايه‌ اينترنت‌ با پهناي‌ باند بالاتر از 128 كيلوبيت‌ به‌ مكان‌هاي‌ شخصي‌ و عمومي‌ تاكيد شده‌ بود. اين‌ نامه‌ در حالي‌ به‌ شركت‌هاي‌ اينترنتي‌ ابلاغ‌ شده‌ است‌ كه‌ بر اساس‌ برنامه‌ پنج‌ساله‌ چهارم‌ توسعه‌ بايد يك‌ ميليون‌ و 500 هزار پورت‌ اينترنت‌ پرسرعت‌ در كل‌ كشور توسط‌ شركت‌هاي‌ خصوصي‌ و دولتي‌ ايجاد شود
بااين‌ وجود، رييس‌ سازمان‌ تنظيم‌ مقررات‌ و ارتباطات‌ راديويي‌، در گفت‌ و گو با «اعتماد»، مي‌گويد: اين‌ ممنوعيت‌ مشكلي‌ در خصوص‌ ايجاد خطوط‌ پرسرعت‌ ايجاد نمي‌كند، چون‌ بيشتر از
64 كيلوبيت‌ خطوط‌ پرسرعت‌ است‌ و شركت‌ ها هنوز مي‌ توانند اينترنت‌ با پهناي‌ باند 128 كيلوبيت‌ ايجاد كنند
! خسروي‌ به‌ مرجع‌ اتخاذ اين‌ تصميم‌ اشاره‌يي‌ نمي‌كند و مي‌افزايد: گروهي‌ از سياستگذاران‌ در اين‌ رابطه‌ تصميم‌ گرفته‌اند. وي‌ اعمال‌ اين‌ محدوديت‌ را تنها مختا كساني‌ كه‌ پس‌ از اين‌ متقاضي‌ دريافت‌ خطوط‌ پرسرعت‌ باشند، نمي‌ داند و مي‌گويد: اين‌ ممنوعيت‌ تا اطلاع‌ ؤانوي‌ براي‌ همه‌ اعمال‌ مي‌شود و كساني‌ را هم‌ كه‌ پيش‌ از اين‌ از خطوط‌ پرسرعت‌ استفاده‌ مي‌كرده‌اند در برمي‌گيرد. خسروي‌ مي‌ گويد: تا الان‌ هم‌ هيچگاه‌ اينترنت‌ با سرعت‌ بيشتر از 128 كيلوبيت‌ ارايه‌ نشده‌ و شركت‌ ها فقط‌ پول‌ اينترنت‌ 256 را مي‌ گرفتند! مدير روابط‌ عمومي‌ سازمان‌ تنظيم‌ مقررات‌ و ارتباطات‌ راديويي‌ نيز با تاييد اين‌ خبر، به‌ ايرنا گفته‌ است‌: مطابق‌ با اين‌ بخشنامه‌، از اين‌ پس‌ ارايه‌ اينترنت‌ پر سرعت‌ با ظرفيت‌ بيش‌ از 128 كيلو بيت‌ بر ؤانيه‌ به‌ تمام‌ كاربران‌ اينترنتي‌ )شخصي‌ و عمومي‌( ممنوع‌ خواهد بود. حسام‌الدين‌ عرب‌ زاده‌ افزود: اين‌ بخشنامه‌ به‌ دستور وزارت‌ ارتباطات‌ صادر شده‌ و موقتي‌ است‌. به‌ گفته‌ وي‌ اين‌ بخشنامه‌ تا زماني‌كه‌ ضوابط‌ و شرايط‌ جديد براي‌ ارايه‌ اينترنت‌ پر سرعت‌ توسط‌ شركت‌هاي‌ چؤچمشخا شود، قابل‌ اجرا است‌. وي‌
تاكيد كرد: بخشنامه‌ مذكور براي‌ تمام‌ شركت‌هاي‌خصوصي‌ و شركت‌هاي‌ مخابرات‌ كه‌ خطوط‌ ثح‌ئ‌ؤبه‌ كاربران‌ ارايه‌ مي‌دهند، ابلاغ‌ شده‌ است‌. همچنين‌ به‌ گزارش‌ ايرنا، ابلاغ‌ اين‌ دستور در حالي‌ صورت‌ گرفته‌ است‌ كه‌ هنوز بسياري‌ از مديران‌ و كارشناسان‌ شركت‌هاي‌ چؤچ از جزييات‌ اين‌ بخشنامه‌ جديد سازمان‌ تنظيم‌ مقررات‌ اطلاع‌ چنداني‌ ندارند و برخي‌ از آنها تصور دارند كه‌ اين‌ بخشنامه‌ فقط‌ در مورد كاربران‌ خانگي‌ صادق‌ است‌. مدير يكي‌ از شركت‌هاي‌ ارايه‌ دهنده‌ اينترنت‌ پرسرعت‌ با اظهار شگفتي‌ از ابلاغ‌ چنين‌ بخشنامه‌يي‌ گفته‌ است‌: بسياري‌ از مشتريان‌ ما از پهناي‌ باند بيشتر از 128 كيلو بيت‌ بر ؤانيه‌ استفاده‌ مي‌كنند و ميزان‌ تقاضا در اين‌ سطح‌ در حال‌ افزايش‌ است‌. به‌ گفته‌كارشناسان‌، طبق‌ تغييرات‌ جديدي‌ كه‌ در نحوه‌ ارايه‌ اينترنت‌ در كشور اعمال‌ شده‌ و مطابق‌ با قوانين‌ جديد از اين‌ پس‌ دولت‌ فقط‌ تامين‌كننده‌ و شركت‌هاي‌ خصوصي‌ فقط‌ توزيع‌كننده‌ اينترنت‌ هستند، اعمال‌ چنين‌ محدوديت‌هايي‌ براي‌ توزيع‌ اينترنت‌ توسط‌ بخش‌ خصوصي‌ جاي‌ تامل‌ دارد و اين‌ نخستين‌ باري‌ است‌ كه‌ براي‌ سرعت‌ و پهناي‌ باند اينترنت‌ ارايه‌ شده‌ به‌ كاربران‌، محدوديت‌ اعمال‌ مي‌شود. رمضانعلي‌ صادق‌زاده‌ رييس‌ كميته‌ مخابرات‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ در گفت‌ و گو
با اعتماد از صدور چنين‌ دستوري‌ اظهار بي‌اطلاعي‌ مي‌كند و مي‌افزايد: با توجه‌ به‌ تعطيلي‌ مجلس‌ نسبت‌ به‌ اين‌ موضوع‌ اطلاع‌ چنداني‌ ندارم‌. وي‌ مي‌ افزايد: بايد دلايل‌ ايجاد اين‌ محدوديت‌ توضيح‌ داده‌ شود. نماينده‌ مردم‌ رشت‌ در مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ مي‌گويد: بايد در رابطه‌ با استفاده‌ از اينترنت‌ به‌ سمتي‌ برويم‌ كه‌ كاربران‌ بتوانند از اين‌ طريق‌ حتي‌ به‌ تماشاي‌ شبكه‌هاي‌ تلويزيوني‌ و دانلود فيلم‌هاي‌ ويديويي‌ بروند. صادق‌زاده‌ با بيان‌ اينكه‌ اطلاعي‌ درخصوص‌ چرايي‌ اين‌ ماجرا ندارد، مي‌ افزايد: ايجاد اين‌ ممنوعيت‌ با توجه‌ به‌ شايعات‌ فقط‌ به‌ دليل‌ ايجاد محدودهاي‌ منكراتي‌ نمي‌تواند باشد، چرا كه‌ در هر حال‌ مثلا فيلم‌هاي‌ ويديويي‌ وجود دارد و اين‌ محدوديت‌ فقط‌ براي‌ اينترنت‌ معنا ندارد. وي‌ مي‌ گويد: شايد مسوولان‌ صدور اين‌ نامه‌ مي‌خواهند به‌ اين‌ وسيله‌ مجوزهاي‌ لازم‌ براي‌ براي‌ كساني‌ كه‌ مي‌خواهند از طريق‌ اينترنت‌ به‌ دانلود فيلم‌هاي‌ ويديويي‌ و ماهواره‌يي‌ بپردازند، ضابطه‌مند كنند. اين‌ نماينده‌ مجلس‌ مي‌افزايد: در هر حال‌ اين‌ ممنوعيت‌ از نظر فني‌ مشكل‌ساز خواهد بود.

:( :( :(

بالا