برگزیده های پرشین تولز

چطوری وارد تنظیمات مودم بشم؟

aryafz

Registered User
لایک‌ها
14
مال مخابراته از مخابرات گرفتم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
وضیفشونه یوزر پسوورد اشتراک رو بهتون بدن پس وقتی ویندوز عوض میکنی چطور یوزر پسوورد رو وارد میکنی ؟ o_O

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
وضیفشونه یوزر پسوورد اشتراک رو بهتون بدن پس وقتی ویندوز عوض میکنی چطور یوزر پسوورد رو وارد میکنی ؟ o_O
یوزر و پس مودم، پشت خودش نوشته
یا اگر تغییر داده باشه و یادش نیاد، مودم رو باید ریست کنه

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
مودم رو یکبار ریست کنید و با یوزر و پسورد admin وارد شوید
و مودم رو دوباره تنظیم کنید.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
چرا سر خودت رو درد میاری، فروشنده سرویس وضیفه اش است که به شما یوزر و پسورد رو بده، زنگ بزن گیر بده انقدر تا بهت بدن.

aryafz

Registered User
لایک‌ها
14
آقا من نمیتونم مودم رو ریست کنم چون رمز و... سرویس اشتراک رو ندار.......فقط میخوام بدونم چطور رمز مودم رو پیدا کنم؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
راه که وجود داره، ولی باید رایانه ات رو چند ماه تا چند سالی روشن بگزاری. یه نرم افزار brute hack/brute force میگیری و میگزاری تا تمام پسورد های ممکنه رو از 1 تا zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz دونه به دونه تست کنه تا در نهایت رمزی که اجازه ورود رو بده برات پیدا کنه. البته همونطور که گفتم بسته به طولِ پسورد و قدرت رایانه شما این کار میتونه ماه ها تا سال ها به طول بیانجامه.

راستی، قبل از ایجاد دردسر بیشتر، برای ورود به مودم این پسورد ها رو هم امتحان کن: شماره تلفن منزل شما، شماره تلفن به همراه کد شهر، شماره تلفن به همراه کد مرکز (اگه مرکز مخابرات 2 هستید، tct2 اگه مرکز مخابرات 3 هستید tct3)

اگه به هیچ وجه فروشنده احمقی که سرویس بهتون داده نمیاد و user و password رو بهت نمیده، یا علی. این رو بخون و استفاده کن:
1- نرم افزار brutus رو از اینجا دانلود کرده و فایل دریافتی را از فشردگی خارج کنید و یک جایی روی رایانه خود قرار دهید.
2- فایل BrutusA2.exe را در محل استخراج پیدا کنید و اجرا کنید.
3- در مرحله اول، brutus را تنظیم میکنید که پسورد های پیش فرض و رایج را استفاده کند، نام کاربری را هم از آنجا مودم شما tplink میباشد و مطمئناً admin میباشد روی Single user قرار میدهید و admin را در کادر نام کاربری وارد میکنید. آدرس مودم را هم در بخش Target وارد کنید (تصویر زیر را مشاهده کنید) و در انتها کلید start را بفشارید.
BrutusOnWord.jpg

اگه پسورد مودم پیدا بشه، در لیست Positive Authentication Results آن را مشاهده خواهید کرد، و اگر نشد باید به مرحله بعدی برید که وقت گیر خواهد بود البته میتونید این مرحله رو با ترفندی نظیر پیش بینی حروف و اعداد قابل استفاده سرعت ببخشید. برای مثال معمولاً اکثر کاربرها و نصاب ها از حروف کوچک و اعداد در محدوده a تا z و 0 تا 9 و در نهایت علاعمی نظیر - _ و فضای خالی در رمزنگاری استفاده میکنند، کمتر پیش میاد که حروف بزرگ و یا علاعم دیگری رو استفاده کنند.

4- نحوه Pass Mode را به Bruteforce تغییر دهید.
5- کلید Range را بفشارید و گزینه مورد نظر و محدوده و نحوه ساخت پسورد را انتخاب کنید.
brutusforce.jpg

جهت سرعت بخشیدن به پروسه یافتن پسورد میتونید از Custom Range استفاده کنید و حروف و اعداد و علامت مورد نظر را در این کادر وارد کنید و یا اگر اطمینان نداید که چه حروفی مورد استفاده قرار گرفته است میتوانید گزینه Full Keyspace را انتخاب کنید که کلیه حروف و اعداد و علامت ها را در پروسه جای دهد (البته زمان بیشتری نیز صرف جستجو خواهد شد).

محدوده پسورد یابی را نیز از Min Length تا Max Lenghth انتخاب میکنید، اگر نمیخواهید که رایانه را برای مدت زمان بالایی روشن نگه دارید میتوانید این محدوده را کم کم افزایش دهید، برای مثال فعلاً از 1 تا 5 کاراکتر را تست کنید، فردا 5 تا 6 کاراکتر را، روز بعد 6 تا 7 کاراکتر .....

نکته: اگه نرم افزار brutus در حین کار crash میکنه، میزان Connections را کم کنید و یا Timeout را اضافه کنید، اعداد پیش فرض روی اکثر سیستم ها باید بدون مشکل کار کنند ولی میتونید کمی آن ها را تغییر دهید و سرعت کار نرم افزار را چند دقیقه ای آزمایش کنید تا بهترین محدوده را برای تعداد کانکشن و تایم آوت پیدا کنید.

aryafz

Registered User
لایک‌ها
14
من گزارش کردم گفتن از همون خطی که اینترنت بهش وصله تماس بگیرید بهتون داده میشه
ببخشید که وقت دوستان رو گرفتم

سارا حمیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام برای تغییر رمز وای فای باید وارد صفحه تنظیمات مودم بشید و در مرورگر آدرس پیش فرض 192.168.1.1 رو وارد کنین. بعد نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنین که اگر تاحالا مودمتون رو تنظیم نکردین، نام کابری، admin یا super admin و پسورد password یا admin است. حالا به بخش وایرلس مراجعه کنین و سپس گزینه Wireless Security رو انتخاب کنین. در این مرحله باید گزینه Password ،Shared Key و یا Passphrase رو پیدا کنین تا رمز عبور خودتون رو وارد کنین. در بخش Security Mode سه نوع رمزگذاری وجود داره که به صورت WEP ،WPA و WPA2 هستند. گزینه WPA2 در بین این گزینه ها بهتر هست. حالا باید در بخش Network Name و یا SSID نام مودم خودتون رو انتخاب کنین. در نهایت باید این تغییرات رو ذخیره کنین. برای این باید گزینه Save ،Save Settings و یا Apply رو انتخاب کنین. یه بار مودم رو خاموش و روشن کنین تا اتصال اینترنت شما برقرار بشه. تمام این مراحل رو من از یه مقاله فهمیدم که لینکش رو براتون میذارم.

Last edited:
بالا