برگزیده های پرشین تولز

صدام مسخرست

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
Liiiiiike
من دستم عرق میکرد جراحی کردم.الان که خوب شدم تازه میفهمم سلامتی عجب نعمتیه .
ما نعمت هایی داریم که گاهی قدرشونو نمیدونیم و فقط وقتی از دست دادیمشون تازه میفهمیم خدا چه نعمتهایی بهمون داده.
امیدوارم همه مریض ها شفا پیداکنن و خدا سلامتی کسی رو ازش نگیره.
شما چیکار کردی بوتاکس تزریق کرن برات؟
مشکل شما چیز عجیبی نیست خیلی ها عرق میکنند

Sent from my C5303 using Tapatalk

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
من دندونای جلوی ام به فنا رفتن ،ریش هام نامنظم و مسخره در میان ! قدم 1.70 و وزنم 54 (( اونم تو سن 25 سالگی !) ، در طول سال بیشتر از دو دست لباس نمی پوشم ،همون لباس هامم شیک نیستن ، پاهام قبلا عمل شده و موقع راه رفتن پامو میکشم ؛ عینکی هستم و گونه هام لاغرن ، اما توی روابط مشکلی نداشتم ، دقت کنید نمیگم توی زندگی مشکلی ندارم آ میگم تو روابط مشکلی نداشتم ، همه که نه اما اگر با 10 نفر ارتباط داشته باشم حداقل 4 نفر از انها دوستم دارند ، دلیلش اینکه خودمو دوست دارم بدون اینکه منتظر باشم کسی منو تایید کنه و با اکثر اطرافیانم با مهربانی برخورد می کنم بدون در نظر گرفتن احساسی که اون اشخاص به من دارند..
منظورم این نیست که ما تمام " ناخوشایند " های زندگی رو بپذیریم اما هر کدوم از ما باید قادر باشیم که
مرز مسائلی را که حل می شوند و مسائلی که حل شدنی نیستند بشناسیم ، تفکیک کنیم

ما باید بدونیم " موفقیت در روابط " تنها بخشی از زندگیه و خیلی از موفقیت ها هستند که در سایه تنها بودن رخ می ده ..
قال عمام مهران

Last edited:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من دندونای جلوی ام به فنا رفتن ، قدم 1.70 و وزنم 54 (( اونم تو سن 25 سالگی !) ، در طول سال بیشتر از دو دست لباس نمی پوشم ،همون لباس هامم شیک نیستن ، پاهام قبلا عمل شده و موقع راه رفتن پامو میکشم ؛ عینکی هستم و گونه هام لاغرن ، اما توی روابط مشکلی نداشتم ، دقت کنید نمیگم توی زندگی مشکلی ندارم آ میگم تو روابط مشکلی نداشتم ، همه که نه اما اگر با 10 نفر ارتباط داشته باشم حداقل 4 نفر از انها دوستم دارند ، دلیلش اینکه خودمو دوست دارم بدون اینکه منتظر باشم کسی منو تایید کنه و با اکثر اطرافیانم با مهربانی برخورد می کنم بدون در نظر گرفتن احساسی که اون اشخاص به من دارند..
منظورم این نیست که ما تمام " ناخوشایند " های زندگی رو بپذیریم اما هر کدوم از ما باید قادر باشیم که
مرز مسائلی را که حل می شوند و مسائلی که حل شدنی نیستند بشناسیم ، تفکیک کنیم

ما باید بدونیم " موفقیت در روابط " تنها بخشی از زندگیه و خیلی از موفقیت ها هستند که در سایه تنها بودن رخ می ده ..
قال عمام مهران
دوست عزیز مشکل شما رو میشه به راحتی با کاشت یک ایمپلنت و کار گذاشتن چندتا روکش حل کرد
پاتو چرا عمل کردی خودتو حتما سپردی دست ارتوپدی های بی سواد متاسفانه اکثر ارتوپدهای ما کارشون بد هست

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوست عزیز مشکل شما رو میشه به راحتی با کاشت یک ایمپلنت و کار گذاشتن چندتا روکش حل کرد
پاتو چرا عمل کردی خودتو حتما سپردی دست ارتوپدی های بی سواد متاسفانه اکثر ارتوپدهای ما کارشون بد هست
این دوستمون راست میگه.هزینه ایمپلنت و روکش بالا هست ولی ارزش داره واقعا اونم تو این سن که اوج جوونیه

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
سلام من یه دوست دارم مشکل شما رو داره خواستی بگو میزارم باهم دیگه حرف بزنید مشکلات هم دیگه رو

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581

این دوستمون راست میگه.هزینه ایمپلنت و روکش بالا هست ولی ارزش داره واقعا اونم تو این سن که اوج جوونیه

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

البته که حق با شماست اما به شرطی که پولشو داشته باشم :general307:
به هر حال من حرفم با استارتر بود که اگر مساله اش با راهکارهای پزشکی و... حل شدنی نیست ، دیدگاهشو تغیر بده و خودشو اذیت نکنه

بالا