برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
قیمتا باز پایین اومده!! خرید بزنیم یا پایین تر میاد؟
اين نشون ميده متقاضي براي خريد بيت كوين خيلي كم شده احتمالا بازم به همون چين مربوط ميشه. اين سري سردرگمي بازار خيلي زياد شد.

dss

Registered User
لایک‌ها
198
اینطور که بوش میاد میخواد یبار دیگه بیاد تا 3200

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
الان دیگه بیت نخرید
یا اتر بخرید یا لایت کوین
XRP هم ریسک داره ولی احتمالش هم هست

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
الان دیگه بیت نخرید
یا اتر بخرید یا لایت کوین
XRP هم ریسک داره ولی احتمالش هم هست
منم از قبل مقداري لايتكوين نگه داشتم. بيشتر سپردمو به لايت تبديل مي كنم.
من با لايتكوين بيشتر از بيت كوين كار مي كنم.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
قبلا بیت کوین یهو اومد پایین الان آهسته تر داره میاد پایین
بیت کوین تو hitbtc محدوده 3550-3600 هست ، لایت کوین 46-47 ، اتریوم 255-260
-------------
انگار اکسنچری نیست که با وبمانی بشه دپوزیت کرد؟

حتی نیمشه به ارز دیگه اکسچنج کرد

dss

Registered User
لایک‌ها
198
قبلا بیت کوین یهو اومد پایین الان آهسته تر داره میاد پایین
بیت کوین تو hitbtc محدوده 3550-3600 هست ، لایت کوین 46-47 ، اتریوم 255-260
-------------
انگار اکسنچری نیست که با وبمانی بشه دپوزیت کرد؟

حتی نیمشه به ارز دیگه اکسچنج کرد
tether معادل دلار هست باید تبدیل کنی به این کوین اگه می خوای بیرون بازار باشی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
tether معادل دلار هست باید تبدیل کنی به این کوین اگه می خوای بیرون بازار باشی
وبمانی رو تبدیل کنم به تتر؟
چندتا مارکت که برای آربیتراژ کار میکنم واریز پرفکت مانی دارن ، اکثر مواقع برداشت برفکت مانی ندارن یا فی برداشت pm بالا هست .. میشه بقیه کارنسی هایی که برای ویتدراو هست رو به وبمانی تبدیل کرد...اما دیگه با وبمانی نمیشه جایی دپوزیت کرد .. جایی هم ندیدم که بشه وبمانی رو به پرفکت مانی تبدیل کرد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چندتا مارکت که برای آربیتراژ کار میکنم واریز پرفکت مانی دارن ، اکثر مواقع برداشت برفکت مانی ندارن یا فی برداشت pm بالا هست .. میشه بقیه کارنسی هایی که برای ویتدراو هست رو به وبمانی تبدیل کرد...اما دیگه با وبمانی نمیشه جایی دپوزیت کرد .. جایی هم ندیدم که بشه وبمانی رو به پرفکت مانی تبدیل کرد

خود وبمانی یه امکان برای خرید بیت با وبمانی داره ولی کارمزدش بالاس

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دوستان بیاید ماهم یه کامیونیتی تشکیل بدیم

الان همه چینیا و هندیا باهم کار میکنن یه کوین رو میکشن بالا
ما هم بهتره همین کاررو بکنیم

hemn1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من گفتم یه گروه بزنیم کسی جواب نداد حالا نوبت پامپ!

siamak222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جالبه این چند روزه که اتر و بیتکوین امد پایین dash . zcash نسبت به بیتکوین بالا رفتن فکر کنم بر میگرده به اینکه کوینهای که امریکای باشن یا متقاضی امریکای داشته باشن و چینیها هم تو این گیرو دار رفتن اون سمتی

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
مثل اینکه الان نوبت افزایش قیمته تو hitbtc بالای 3700 هست تا چند بالا میره؟

3500 حداقل بود؟
3500 به نظرم باید استپ میکرد ولی خب اگه 3450 رو هم رد میکرد اونوقت تا 3000 هم جا داشت!
الان به نظرم تا حوالی 3900 جا داره برای صعود ولی بعدش باید دوباره وضعیتش رو بررسی کرد.
در کل بیتکوین هنوز روند کلیش نزولیه تا ماه نوامبر همون طور که قبلا هم گفتم.
#نظر شخصی

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
کلا وبمانی بخاطر مسایل Money Laundering تبدیل به بیتکوین و شرکت های آفشور مثل پرفکت مانی رو که سیستم شفاف مالی رو ندارن ممنوع کرده و بشدت برخورد میکنه ،البته تو خود سیستمشون همونطور که دوستمون گفت چنج به بیتکوین دارن ولی خب کارمزدش بالا میشه،یسری از صرافی های شخصی خارجی هم اگه تبدیل وبمانی به بیتکوین یا پرفکت مانی داشته باشن کارمزد میگیرن وفکر نکنم بصرفه براتون.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان بیاید ماهم یه کامیونیتی تشکیل بدیم

الان همه چینیا و هندیا باهم کار میکنن یه کوین رو میکشن بالا
ما هم بهتره همین کاررو بکنیم
خیلیها رو هم دیدم میخواستن همچین کاری انجام بدن بعد ازدیدن گروه های خارجی که متاسفانه چند وقته بشدت زیاد شده اینگونه گروههای پمپ و دامپ،اکثر سر دسته این گروها هم فکر میکنم هندی ها و پاکستانی ها و یا از جنوب شرقی آسیا هستن و افراد بشدت کلاهبرداری هستن(خودشون کف قیمت میخرن و بعد از اعلام خرید تو گروه افراد بی تجربه درست در بالاترین نقطه یعنی همونجایی که سر دسته ها دارن دستشون رو خالی میکنن دست به خرید میزنن!)در کل به نظرم از چند زاویه میشه به این قضیه نگاه کرد:
اول اینکه ایرانی ها با هم نمیسازن و تو کار تیمی ضعیف هستن وهر کسی به فکر منافع شخصی خودش هست و دیر یا زود با هم اختلاف پیدا میکنن.
دوم اینکه سرمایه بالایی میخواد و همینطور یه سری استراتژی های خاصی داره.
سوم که به نظرم مهمترین نکته این کار هست اینه که از نظر اخلاقی کار درستی نیست به هیچ عنوان!

خلاصه دوستان مراقب اینگونه گروها و حتی گروهایی که ادعای سیگنال دهی با ریت بالا دارن و الان چند وقته من زیاد بهشون برخود میکنم باشید.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
چند وقته نق نزدم یکم نق بزنم :D
صبح لایت کوین روی 48 خریدم، 50 فروختم، 2 درصدی هم برای کارمزد رفت. حالا لایت کوین 52 دلار هم رفته.. یعنی 3 درصد سود، مفت از دستم در رفت

کلا وبمانی بخاطر مسایل Money Laundering تبدیل به بیتکوین و شرکت های آفشور مثل پرفکت مانی رو که سیستم شفاف مالی رو ندارن ممنوع کرده و بشدت برخورد میکنه ،البته تو خود سیستمشون همونطور که دوستمون گفت چنج به بیتکوین دارن ولی خب کارمزدش بالا میشه،یسری از صرافی های شخصی خارجی هم اگه تبدیل وبمانی به بیتکوین یا پرفکت مانی داشته باشن کارمزد میگیرن وفکر نکنم بصرفه براتون.
پس به همین خاطر هست جایی نمیشه وبمانی رو اکسچنج کرد..
قیمت اکسنچج خود وبمانی زیاد بد نیس الان 3851 وبمانی هست ... اما فی انتقال زیاده و مثل اینکه برداشتش طول میکشه
Due to your passport level your operation will be performed in 48 hours after the payment.

فی انتقال برای 0.1 بیت کوین 0.00269 میشه ، زیاده

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
سایت wex.nz (همون btc-e سابق خودمون) داشتم نگاه میکردم قیمتاش چقد بالاست البته فی برداشت دلارش هم خیلی بالاست برعکس همیشه که فی برداشتش پایین بود ولی فی دپوزیت بالا بود الان دقیقا برعکسه ،احتمالا میخوان دلار وارد حسابهای سایت بشه یکم جون بگیره سایتشون.
راستی یادم رفت تبریک میگم به هم دوستان بخاطر بالا اومدن سایت ،شیرینی یادتون نره :)
با اینکه زخم خورده ایم ولی لامصب سایتش یجوریه اعتیاد داره انگار! من خودم لایتکوین داشتم یه مقدار برداشت زدم وقتی سایت بالا اومد ولی دوباره بیتکوین دپوزیت کردم :)
به نظرتون توکن ها کی به قیمت اصلیش میرسه و آیا اصلا به قیمت واقعی کوینها میرسه?

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سایت wex.nz (همون btc-e سابق خودمون) داشتم نگاه میکردم قیمتاش چقد بالاست البته فی برداشت دلارش هم خیلی بالاست برعکس همیشه که فی برداشتش پایین بود ولی فی دپوزیت بالا بود الان دقیقا برعکسه ،احتمالا میخوان دلار وارد حسابهای سایت بشه یکم جون بگیره سایتشون.
راستی یادم رفت تبریک میگم به هم دوستان بخاطر بالا اومدن سایت ،شیرینی یادتون نره :)
با اینکه زخم خورده ایم ولی لامصب سایتش یجوریه اعتیاد داره انگار! من خودم لایتکوین داشتم یه مقدار برداشت زدم وقتی سایت بالا اومد ولی دوباره بیتکوین دپوزیت کردم :)
منم قبلا رو سايتش خيلي برنامه ريزي كرده بودم. حجم ليست اردرهاش خيلي عالي بود. ميشد رو سود خوب ازش حساب كرد. الان نمي دونم چه وضعيتي داره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

بستکی به توکن ها داره

اگر گوین مذخرفی باشه نمیشه روش حساب کرد

ولی میگن خوب سایت قراره توکن ها رو بخره احتمالا

بالا