برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
صندوقهای با درآمد ثابت، به سرعت در حال جذب منابع سرمایه گذاران هستند. جمع منابع وارد شده به این صندوقها، از زمان ابلاغیه بانک مرکزی (11 شهریور) تا امروز نزدیک به 20 هزار میلیارد تومان بوده است. این بدان معنی است که تقریبا کل سود سپرده پرداختی در **** بانکی در یکماه گذشته، در صندوقهای با درآمد ثابت سرمایه گذاری شده است. در حال حاضر، نرخ سود صندوقهای سرمایه گذاری به طور میانگین 19.3 درصد روزشمار است

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
دوستان وضعیت گردشگری چگونست؟؟؟؟
با این قضیه بازداشت و اینا؟
سپرده یکسالش مطمئنه یا صندوقش؟

ali_1990

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان یک سوال :
اگر تو صندوق امین آشنا قبل 25 ام که سودها واریز میشه مثلا 15 ام تمام واحد ها رو ابطال کنیم . سودی به ازای اون 15 روزی که واحدها تو صندوق بوده ، واریز میشه ؟

bia2learn

Registered User
لایک‌ها
88
دوستان یک سوال :
اگر تو صندوق امین آشنا قبل 25 ام که سودها واریز میشه مثلا 15 ام تمام واحد ها رو ابطال کنیم . سودی به ازای اون 15 روزی که واحدها تو صندوق بوده ، واریز میشه ؟

از 25م ک سود احدها محاسبه میشه، قیمت هر واحد شروع میکنه ب بالا رفتن، و از 25م ریست میشه قیمت ب 100 هزار تومن و مابه التفاوت اون 100 هزار تومن و قیمت هر واحد ک همون سود هست، ب حساب شما واریز میشه. در واقع اون مقداری ک قیمت هر واحد بالا رفته، ب اندازه همون سود روزانه هستش. در واقع شما واحدها را ک ابطال کنید، ب قیمتی ابطال کردید ک سود اون 15 روزتون هم درش لحاظ شده.

ali_1990

Registered User
لایک‌ها
65
از 25م ک سود احدها محاسبه میشه، قیمت هر واحد شروع میکنه ب بالا رفتن، و از 25م ریست میشه قیمت ب 100 هزار تومن و مابه التفاوت اون 100 هزار تومن و قیمت هر واحد ک همون سود هست، ب حساب شما واریز میشه. در واقع اون مقداری ک قیمت هر واحد بالا رفته، ب اندازه همون سود روزانه هستش. در واقع شما واحدها را ک ابطال کنید، ب قیمتی ابطال کردید ک سود اون 15 روزتون هم درش لحاظ شده.
پس اگر کسی 24 ام ، که قیمت هر واحد تو اوج و مثلا 102 هزار تومن هست . 10 واحد بخره . فرداش که سودها محاسبه میشه و قیمت هر واحد به 100 هزار تومن برمیگرده ، 20 هزار تومن به حسابش واریز میشه در حالی که فقط پولش یک روز بوده ؟

bia2learn

Registered User
لایک‌ها
88
پس اگر کسی 24 ام ، که قیمت هر واحد تو اوج و مثلا 102 هزار تومن هست . 10 واحد بخره . فرداش که سودها محاسبه میشه و قیمت هر واحد به 100 هزار تومن برمیگرده ، 20 هزار تومن به حسابش واریز میشه در حالی که فقط پولش یک روز بوده ؟

بله دوست عزیز، اما دقت کنید ک اگر سود واریزی هر واحد ب فرض 2 هزار تومان باشد، این 2 هزار تومان ب حساب شما ب عنوان سود واریز میگردد ولی از اصل پول شما (ک قیمت هر واحد هستش) کسر میشه. نه خانی اومده و نه خانی رفته میشه!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام
دوستان سود واریز حساب آینده ساز بانک آینده کماکان همون 21 درصده ؟

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
تاریخ انقضای مجوز فعالیت صندوقها از سازمان بورس و اوراق بهادار (منبع) که تمدید اونها در بخشنامه های جدید منوط شده به رعایت مصوبه های ابلاغی در مورد سقف سرمایه گزاری در سپرده های بانکی:

امین آشنا ایرانیان بانک حکمت ایرانیان: 1399/01/25
بانک گردشگری: 1398/04/26
گسترش فردای ایرانیان بانک آینده: 1398/07/17
لوتوس پارسیان: 1397/07/17
گنجینه زرین شهر: 1398/07/18

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان
بنده رو راهنمایی کنین
حدود 32 میلیون دارم ، گشادم و نمیخام کار کنم میخام بزارم بانک سودشو بگیرم
به نظرتون بهترین بانکی که مطمئن باشه ( عین موسسه ها نشه ) و سود خوبی بده کدوم بانکه ؟؟؟
عای ام نیاز به راهنمایی

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
دوستان الان مثلا صندوق اعتماد ملی حدود 1124.4 میده بابت ابطال که تا تاریخ 18 هم هست!
با یک حساب سر انگشتی میشه 22.8% که رقم خیلی خوبی هست!!
ولی خب ممکنه 10 روزه بعدی سود بیاد پایین و در نهایت سود بشه 20% پس کسی که الان میخواد ثبت نام کنه ممکنه به سود دهی 20% تا اخر ماه نرسه
مثلا به 16 برسه! که خب یک جورایی ضرر هست!
در کل اینم میگم در نظر بگیرید چیز مهمی هست
پس صندوق 100% سودش 20% نی!
ممکنه شما تو وسط ماه برداری 23 بهت بدن اخر ماه 20 %
ولی در کل باحال تره نسبت به بانک و روز شمار!
فقط تاخیر دارن مثلا ملی میگه شنبه باطل کنی
2 شنبه یا 3 شنبه تو حسابته!
2 شنبه باطل کنی ممکنه 4 شنبه بیاد ممکنه شنبه :|
اون صندوق هایی که زودتر پول رو میدن به نظرم بهترن!!!
بانک گردشگری میگه ما هر روزی تا قبل ساعت 2 درخواست بدید همون روز پولو میدیم!
درسته یا حرف الکی زده؟
و سوال اخر!
من مثلا 19 هم که امروز هست باطل میکنم سود ابطال تو سایتا همیشه 1 روز قبله!
مثلا تا 18 مهر بروزه موقعی که میخوان به من پول بدن تا مبنا قیمت روز 18 هم هست یا روز 19هم؟
این برام خیلی مهمه
کسی اگه تمامی سوالا رو جواب بده ممنون میشم

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
دوستان الان مثلا صندوق اعتماد ملی حدود 1124.4 میده بابت ابطال که تا تاریخ 18 هم هست!
با یک حساب سر انگشتی میشه 22.8% که رقم خیلی خوبی هست!!
ولی خب ممکنه 10 روزه بعدی سود بیاد پایین و در نهایت سود بشه 20% پس کسی که الان میخواد ثبت نام کنه ممکنه به سود دهی 20% تا اخر ماه نرسه
مثلا به 16 برسه! که خب یک جورایی ضرر هست!
در کل اینم میگم در نظر بگیرید چیز مهمی هست
پس صندوق 100% سودش 20% نی!
ممکنه شما تو وسط ماه برداری 23 بهت بدن اخر ماه 20 %
ولی در کل باحال تره نسبت به بانک و روز شمار!
فقط تاخیر دارن مثلا ملی میگه شنبه باطل کنی
2 شنبه یا 3 شنبه تو حسابته!
2 شنبه باطل کنی ممکنه 4 شنبه بیاد ممکنه شنبه :|
اون صندوق هایی که زودتر پول رو میدن به نظرم بهترن!!!
بانک گردشگری میگه ما هر روزی تا قبل ساعت 2 درخواست بدید همون روز پولو میدیم!
درسته یا حرف الکی زده؟
و سوال اخر!
من مثلا 19 هم که امروز هست باطل میکنم سود ابطال تو سایتا همیشه 1 روز قبله!
مثلا تا 18 مهر بروزه موقعی که میخوان به من پول بدن تا مبنا قیمت روز 18 هم هست یا روز 19هم؟
این برام خیلی مهمه
کسی اگه تمامی سوالا رو جواب بده ممنون میشم
متوجه منظور دقیق شما نشدم ولی سودهای محقق شده روزانه در تمامی صندوقها هر روز اعلام میشه در بخش"بازده صندوق". اگر روند خطی باشه و خیلی بالا پایین نداشته باشه همانند صندوق امین آشنا اتفاقا هر موقع از ماه واحدهارو ابطال کنید باز سود روزشمار 23% رو دریافت می کنید.

بانک گردشگری و شهر اگر صبح از شعبه ابطال کنید حداکثر تا عصر مبلغ به حسابتون واریز میشه.

NAV هم طبق تعریفش برای یکروز قبل قابل محاسبه هست و ملاک ابطال هم طبعا NAV روز قبل هست در بانک گردشگری، در غیر اینصورت بایستی تا روز کاری بعد صبر کنند تا NAV روز درخواست ابطال قابل محاسبه باشه. مگر اینکه قیمت پایه واحد (100 هزار تومان) رو همون روز واریز کنند و روز بعد مابه التفاوت، که فکر نمیکنم اینطور باشه.

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
متوجه منظور دقیق شما نشدم ولی سودهای محقق شده روزانه در تمامی صندوقها هر روز اعلام میشه در بخش"بازده صندوق". اگر روند خطی باشه و خیلی بالا پایین نداشته باشه همانند صندوق امین آشنا اتفاقا هر موقع از ماه واحدهارو ابطال کنید باز سود روزشمار 23% رو دریافت می کنید.

بانک گردشگری و شهر اگر صبح از شعبه ابطال کنید حداکثر تا عصر مبلغ به حسابتون واریز میشه.

NAV هم طبق تعریفش برای یکروز قبل قابل محاسبه هست و ملاک ابطال هم طبعا NAV روز قبل هست در بانک گردشگری، در غیر اینصورت بایستی تا روز کاری بعد صبر کنند تا NAV روز درخواست ابطال قابل محاسبه باشه. مگر اینکه قیمت پایه واحد (100 هزار تومان) رو همون روز واریز کنند و روز بعد مابه التفاوت، که فکر نمیکنم اینطور باشه.
بازده صندوق بانک حکمت الان حدود 23 هست
گردشگری هم 23
ملی بالای 26!
و باطل کردناشون حدود حکمت 21.5
گردگشری 21.7
ملی حدود 23!
تو گردشگری گفت هر موقع باطل کنی اصل هر تعداد واحد همون روز واریز میشه
فرع یا همون سود با اختلاف 2 روز کاری!
منم میخوام بدونم فرع پول رو بر مبنای nav همون روز که باطل کردی میدن یا روز قبل

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
دوستان
بنده رو راهنمایی کنین
به نظرتون بهترین بانکی که مطمئن باشه ( عین موسسه ها نشه ) و سود خوبی بده کدوم بانکه ؟؟؟
عای ام نیاز به راهنمایی

صداقتت قابل احترام هست . ولی یکم دیر رسیدی . بانک ها فعلا یکساله 15 درصد باز میکنن و روز شمار 10 درصد . سود بیشتر فعلا تو صندق ها هست .

wate

Registered User
لایک‌ها
94
سلام. سود صندوق توسعه صادرات آرمانی که بیشتراز گنجینه زرین شهر هست.
پس چرا دوستان فقط اسم گنجینه زرین شهر رو میارن و دیگه اشاره ای به اون صادرات آرمانی نمیکنن؟
یا شاید اینطور نیست.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
دوستان
بنده رو راهنمایی کنین
عای ام نیاز به راهنمایی
خیلی قشنگ گفتی اما 32 تومن ماچم بانک بهت نمیده با این غلظت گفتی نمیخوام کار کنم .من 600 میلیون بانک گذاشتم اما این همه مطمن حرف نمیزنم با جملت حالی کردم

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
سلام. سود صندوق توسعه صادرات آرمانی که بیشتراز گنجینه زرین شهر هست.
پس چرا دوستان فقط اسم گنجینه زرین شهر رو میارن و دیگه اشاره ای به اون صادرات آرمانی نمیکنن؟
یا شاید اینطور نیست.
1-2 ماه که ملاک خیلی مطمینی نیست، بایستی به سابقه سود پرداختی نگاه کرد که با مبالغ میلیاردی جبرانی در بانک شهر همواره 22% بوده، البته از این به بعد 20%. (بانک شهر در مقایسه با بانک بانك توسعه صادرات ايران در مقایسه با صندوق امین آشنا بانک حکمت)

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
بانك دي هم از 96/7/1 تمامي حساب كوتاه مدت رو 10 درصد كرده و مبالغ مسدودي رو آزاد كرده.

در مورد بانك آينده خيلي جالبه بانك مركزي گفته حساب يكساله 23 درصدي رو اگر بخواهيد مبالغي ازش برداشت كني قبل يكسال به جاي 21 درصد با نرخ 10 درصد حساب حساب ميشه. دوستان كسي از اين موضوع مطلع هست. چون طبق قانون خود بانك آينده براي حساب آينده ساز برداشت از حساب با نرخ 21 درصد حساب ميشه.
در مورد حساب آينده ساز آيا مي شه با پايا يا ساتنا بهش مبلغ واريز كرد و مبلغ واريزي با نرخ 21 حساب ميشه.يكي از عزيزان گفته بود با پيشخوان مجازي ميشه اين پيشخوان مجازي چيه داستانش همون اينترنت بانك هست.

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
دوستان صندوق بانک ملی یا ملت الان چند درصد میدن و هرموقع بخوام پولمو میتونم برداشت کنم و این که همه شعبه بانکا انجام میدن یا نه یه توضیح بدین بی زحمت

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
دوستان امروز شنیدم (شخصا تأیید نمی‌کنم) واریزی حسابهای آینده ساز بانک آینده از 10 مهرماه به بعد 10 درصد حساب شده و میشه.
اگر اطلاع دارین برای سایر دوستان شفاف سازی بفرمایین

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
همه دارن 10 درصد میشن یک حساب ویژه داشتم برای خیلی سال پیش بانک اقتصاد نوین کوتاه مدت قبلا 22 میداد 2 سال پیش کم کردن شد 16 مسدودی 2 میلیون اسمش سپند بود من 3 تا حساب داشتم امروز دیدم 2 تومن ها ازاد شده زنگ زدم به دوستم بانک گفت همه شده 10 درصد .پیشنهاد به بچه ها اگر پول بزرگ دارین هی نمیخوایین باهاش بازی کنین هر روز ور دارین باز بزارین صندوقش کنید .راجب صندوق هم زیاد حرف زده شده تو جو این چند روزه دلار و سکه هم نرین که خبری نیست بادش میخوابه بعد چند روز مسکنم خبری نیست حداقل تا تیر سال دیگه .کلا سرمایه گذاری در بانک رو لوس کردن با درصد بالا با 100 هزار تومن روز شمار بیاین 23 باز کنین بعد مردم دنبال این بودن 5 میلیون کجا بخوابونن سود کنن مسخره بازی شده بود حالا تب تاب خوابید بهتر شد .خلاصه مطلب اگرصندوق میزارین زیر 6 ماه نزارین که با ابطال هزینه ایناش به مشکل نخورین .امید وارم همه سود خوبی بگیرن

بالا