برگزیده های پرشین تولز

کلوپ منصرفین از شاتل

کیفیت اینترنت DSL شاتل ؟

• Total voters
    66

test_hashemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تازه در مورد سرعت دانلود شاتل به شما حال اساسی داده.سرعت دانلود 128 باید حدود 16 باشه.داتک و مخابرات و خیلی جاهای دیگه که بیشتر از 14 دانلود نمیده چون سرویسشون 1 به 10 هست

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

اصلا شما بگو سرعت دانلود 100 مگ بر ثانیه! وقتی ما نتونیم از فیلتر رد شیم اون اینترنت 1000 تومان می ارزد؟

چیرو میخوایم دانلود کنیم با سرعت بالا؟

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
اصلا شما بگو سرعت دانلود 100 مگ بر ثانیه! وقتی ما نتونیم از فیلتر رد شیم اون اینترنت 1000 تومان می ارزد؟

چیرو میخوایم دانلود کنیم با سرعت بالا؟

پورت های قندشکن به شدت محدود شده و این محدودیت بعد ساعات اداری تشدید هم میشه.شما پروتکل l2tp و ***** را امتحان کردی؟ من 512 شاتل داشتم پس دادم چون بعد یک مدت دانلود شبانه را کلا محدود کرد.سرعت در حد 4 کیلو! اما هیچ مشکلی با قندشکن نداشتم عالی جواب میداد.قندشکن های دیگرو امتحان کنید.الان قندشکن روی اینترنت مخابرات عالی جواب میده چه برسه شاتل

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
من حدود 5-6 سالی سرویس شاتل داشتم.حدود 2-3 ماهی میشه که با شاتل فسخ قرارداد کردم و از مخابرات سرویس گرفتم.شاتل در ماههای اخیر بسیار سرویس دهیش بد شده بود و ظاهرا دیگه براشون اهمیت نداشت که مشتریهای پروپا قرصشون دارن از شاتل میرن.اون 20-30 نفری که مستقیما به واسطه من به شاتل اومده بودن همگی با من انصراف دادن.همگی از وضعیت خراب سرویس دهی شاتل شاکی بودیم.الان همگیمون از مخابرات سوریس داریم و در مجموع خیلی راضی هستیم.از شاتل خیلی بهتره.از اینکه از شاتل رفتم خیلی راضی هستم و باید زودتر اینکار رو میکردم.دوران طلایی شاتل خیلی دووم نیاورد.

test_hashemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پورت های قندشکن به شدت محدود شده و این محدودیت بعد ساعات اداری تشدید هم میشه.شما پروتکل l2tp و ***** را امتحان کردی؟ من 512 شاتل داشتم پس دادم چون بعد یک مدت دانلود شبانه را کلا محدود کرد.سرعت در حد 4 کیلو! اما هیچ مشکلی با قندشکن نداشتم عالی جواب میداد.قندشکن های دیگرو امتحان کنید.الان قندشکن روی اینترنت مخابرات عالی جواب میده چه برسه شاتل

به نكته جالبي اشاره كرديد ...

من طي انجام انصرافم از شاتل چندين بار تلفني مجبور شدم باهاشون صحبت كنم ... طي يكي از اين گفتگوها به من گفتند چرا سرويستون رو به 512 ارتقاء نميديد كه بتونيد راحت از چيز پي ان (البته اونا نگفتند چيز پي ان!) استفاده كنيد؟
پاسخ من به اونها اين بود كه من زير پوشش همين مركز مخابراتي 3 پرووايدر ديگر اينترنت رو چك كردم با سرعت 128 و هيچكدوم هيچ مشكلي با چيز پي ان نداشتند، حتي اينترنت مخابرات كه فكر نميكنم ديگه ارزونتر از اون اينترنت وجود داشته باشه هم چيز پي ان رو ساپرت ميكنه ... سرعتش پايين هست ولي به هر صورت ميشه ازش استفاده كرد.

و به نظر من اساساً توانايي استفاده از چيز پي ان ربطي به سرعت ندارد. همونطوري كه اشاره كردم سرعت من ديشب بسيار زياد بود ولي باز هم نميتونستم چيز پي ان استفاده كنم. هيچ پورتي PPTP, L2TP و نه SSTP .

شاتل خير از زندگيت نبيني ...

test_hashemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من حدود 5-6 سالی سرویس شاتل داشتم.حدود 2-3 ماهی میشه که با شاتل فسخ قرارداد کردم و از مخابرات سرویس گرفتم.شاتل در ماههای اخیر بسیار سرویس دهیش بد شده بود و ظاهرا دیگه براشون اهمیت نداشت که مشتریهای پروپا قرصشون دارن از شاتل میرن.اون 20-30 نفری که مستقیما به واسطه من به شاتل اومده بودن همگی با من انصراف دادن.همگی از وضعیت خراب سرویس دهی شاتل شاکی بودیم.الان همگیمون از مخابرات سوریس داریم و در مجموع خیلی راضی هستیم.از شاتل خیلی بهتره.از اینکه از شاتل رفتم خیلی راضی هستم و باید زودتر اینکار رو میکردم.دوران طلایی شاتل خیلی دووم نیاورد.

با شما موافقم ..

من قبل از اينكه انصراف از شاتل بدم چند سرويس دهنده ديگر رو هم چك كردم كه مخابرات هم يكي از اونها بود.
با اينكه به نظر فقيرانه ترين اينترنت مياد هم ولي باز سگش ميارزد به شاتل!
ولي خوب من خودم ترجيح ميدم بد از شاتل سراغ يك سرويس دهنده خصوصي برم. كه احتمالا پارس آنلاين باشد.

شاتل خدا لعنتت كنه

الفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مخابرات از نظر من اتفاقا بهترینه .... فقط به نظر فقیرانه میاد اونم به خاطر دولتی بودنشه که اسم دولت دنبال هرچی باشه ملت فکر می کنن یه چیزش میشه .... ولی انصافا این بار کارشون خوب بوده :D

Fame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من رفتم فسخ کردم ......

همه انصراف بدید تا حالیشون بشه......................

Last edited:

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175
مدیران پی سی ورد زیاد برای حمایت از شاتل خودشون رو جر میدن.

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
مدیران پی سی ورد زیاد برای حمایت از شاتل خودشون رو جر میدن.

اصلا حمایت از ورود تبلغات چی های شاتل از همون p30world بوده که متاسفانه دیدن هیچ کس اعتراض نمی کنه و فعالیتشون رو به جاهای دیگه از جمله اینجا هم گسترش دادن . الان شما برید توی تاپیک شاتل . یه سری پیدا شدن عاشق :heart:شاتلن . اینجوریش رو ندیده بودیم اصلا ! :blink:

جریان p30word از این قراره وقتی ما به جعل رای گیری ها توی p30world شکایت کردیم اول از همه ادمینش تمام پست های مارو پاک کرد بعد ما رو هم بن کرد . وقتی که عکسش رو من و چند تا کابردیگه توی اینجا گذاشتیم و موضوع علنی شد . تازه به روی خودشون آوردن . اونم یه طوری حرف می زدن که انگار نه انگار و کاملا توی حرف هاشون تضاد بود و معلوم بود کاملا ..............................................

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
من قبلا گفتم باز هم می گم : این موضوع حعل رای گیری های اینجا و p30world سنگ لحدی بود بر اعتبار نداشته شاتل :thumbsdow

این هم تاپیک قصه ما در این مورد :

شاتل روزهای بدی رو در انتظارت می بینم . همینکه تبلیغات چی هات رو راه انداختی برات دروغ جعل کنن توی ایجا کاملا دلیل خوبیه برای ورشکستگیت . بهت قول میدم سال آینده دیگه کسی حتی اسم شرکت آشغالت رو هم یادش نمی یاد ... :devil:

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,373
من قبلا گفتم باز هم می گم : این موضوع حعل رای گیری های اینجا و p30world سنگ لحدی بود بر اعتبار نداشته شاتل :thumbsdow

این هم تاپیک قصه ما در این مورد :

شاتل روزهای بدی رو در انتظارت می بینم . همینکه تبلیغات چی هات رو راه انداختی برات دروغ جعل کنن توی ایجا کاملا دلیل خوبیه برای ورشکستگیت . بهت قول میدم سال آینده دیگه کسی حتی اسم شرکت آشغالت رو هم یادش نمی یاد ... :devil:

شایعه شده بود که شاتل تهدید کرده بوده اونا رو که اگر خلاف ما مطلب بگید, شیلترتون میکنم.

در ضمن من خیلی وقته که از شاتل اومدم بیرون شاید حدود یک سال و اندی بشه.

همون وقتا رفتم شرکت داده پردازی پارس مشهد, گفتم میخوام پورت من رو سریع خالی کنید. گفتن میشه دلیل انصرفاتون رو بگید؟ گفتم آره, برای اینکه شاتل دزده. این رو بلند گفتم طوریکه همه کارمندهای شاتل که اونجا بودن شنیدن و همه برگشتن من رو نگاه کردن.

بعدش هم رفتم به دوستام پیشنهاد دادم که بیان بیرون و اونا هم دونه دونه اومدن بیرون از شاتل و از مخابرات گرفتن.

خود من هم از همون اوائل که مخابرات سرویسهاش رو عمومی کرد تو مشهد, رفتم گرفتم.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
پارس آنلاین و شاتل و صبانت تست کردم 2 تای اولی رفتن recycle bin صبانتم مدتی در روز 1-2 بار قطعی داره اما هنوز قابل تحمل (فکر کنم کل سرویسها از 12 شب اونجوریکه از رفقا و سرویس خودم تست کردم سایه مرگ جمهوری میاد بالای سرشون چون سرعت شدید افت میکنه این جماعت گویا از شب خوف میکنن :D)

15498

Registered User
لایک‌ها
107
من واسه دادشم و واسه خودم و خونه بابام گرفتم و بعد از 6 ماه اعصاب خوردی هر سه رو کنسل کردم و ترجیه دادم هزینه نصب و اتلاف وقت و قبول کنم و انصراف بدم و از شرش راحتشم.افتضاحه 512 عین دیال اپ.واقعا این بدترین شرکت اینترنتیه

Fame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
تحریم کنید این دزدان رو . . . اینا خیلی پر رو شدن . . .

لطفا برید سرویس هاتون رو پس بدید تا ورشکسته بشه . . .

Last edited:

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315
واقعا افتضاحه
من 3 ماه اول كه گرفتم سرعت در حد بوندس ليگا بود ولي چند وقته كه ديگه رفته رو اعصابم
ديگه تمديد نميكنم .
من تهرانم .به نظرتون توي جنوب غرب تهران چه سرويس دهنده اي بهتره ؟؟؟

finepix

Registered User
لایک‌ها
83
واقعا افتضاحه
من 3 ماه اول كه گرفتم سرعت در حد بوندس ليگا بود ولي چند وقته كه ديگه رفته رو اعصابم
ديگه تمديد نميكنم .
من تهرانم .به نظرتون توي جنوب غرب تهران چه سرويس دهنده اي بهتره ؟؟؟

از خود مخابرات بگیرید سرویس دهی عالی، هیچ زمان هم احتیاج به پشتیبان نخواهید داشت.

ابلیس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاتل با یوزر هات در نیفت و گرنه ور می یفتی :medieval:

Fame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
انتخاب شاتل به عنوان برترین ارایه دهنده خدمات اینترنت برتر کشور با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و .......... و تندیس طلایی و لوح تقدیر دریافت کرد

bestoperator.png

مملکت به باد رفت دوستان .......... خبر ندارید !
:hmm:

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
من که رفتم یه خط دیگه سفارش دادم روی خط جدید می خوام پارس ببندم !

نصف این قیمتی که می دم ۴ برابر سرعت ازش می گیرم !

من کل ماه پیشو ۱۰ کیلو بایت دانلود داشتم !!!!

زنگ می زدم می گفتند چون زیاد دانلود کردی سیستم اینجوری کرده !!!

بعد با سرعت ۱۰ کیلو برام ۱۶ گیلگ مصرف زده بودن !!! حالا خوبه نامحدوده اما خداییش اگه زورت نمی رسه که نامحدود بدی غلط می کنی اسمش رو می زاری نامحدود

خیلی خیلی دزد شده شاتل

بالا