برگزیده های پرشین تولز

آقای مدیر سایت - من می خوام پرشین تولز را بخرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
من خونه شما رو خریدارم
surrender.gif
ایول..عجب جوابی..:lol:
به نظر من اگه هرکدوم از این دوستان واقعا اینقدر ... بودن که اینقدر پول بدن . تا حالا شک نکنید 20/30 تا پرشین تولز داشتیم. 5 /10 میلیون رو جلو مرده بذاری بلند میشه برات لامبادا میرقصه ! (هرچند که در ظاهر مقداری نیست) ولی توی دنیای نت مقدار زیادیه !
واسه همچین سایتی با چنین امکاناتی کم هست...این پول ها هم در دنیای نت هیچی نیست:)

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میشه مثلا یه قسمت یا فقط چند تا تاپیک رو خرید؟
169.gif

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز من نمی فروشم

حالا هی بیاین قیمت بدید

هر موقع خواستم بفروشم بهتان اطلاع می دهم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب مي بينم كه هنوز هم قيمت بالاي دست من زده نشده . يازده ميليون سيصد و هفتاد و دو هزار تومن نقد .

البته دوستي گفته خونه اشو مي فروشه و 20 ميليون مي خره اما پول من نقده و چكش فردا صبح هم كه كشيده بشه همون لحظه پاس ميشه .

تكرار مي كنم : يازده ميليون و سيصد و هفتاد و دو هزار تومن نقد .

منتظر تماستون هستم . هنوز تا انقضاي پيشنهاد من كمي بيشتر از 4 ساعت وقت دارين . شايان جان اقدام كن .

در ضمن پويا جان ، شما گفتي اگه فروخته بشه از اينجا ميري ؟
نيازي نيست عزيزم . خودم اخراجت مي كنم . شايدم بذارمت مدير انجمني چيزي ! ;)

تبليغاتم هم شروع شد :

قابل توجه تمام مديران سايت ،
در صورت انعقاد قرارداد خريد بنده با سايت ، تمام شما عزيزان دل من با حقوق مكفي استخدام خواهيد شد . ميزان رقم دريافتي ماهانه و پاداش اعياد و مناسبات هم با توجه به عملكرد گذشته ي شما و همينطور سابقه ي كاري شما خواهد بود .
حداقل حقوق پرداختي از چهارصد تومان براي كم تجربه ترين مدير خواهد بود و ماكسيمم با رقم هشتصد هزار تومان براي شايان گرامي بسته خواهد شد :cool:

در ضمن براي مديران بازنشسته ي پي تي هم هداياي نفيس و بسيار ارزنده اي هم به رسم قدرداني تهيه و در مراسمي اهدا خواهد شد...

دوستان بجنبيد كه تنها 4 ساعت با اتمام پيشنهاد من وقت باقي داريد .

ضمنا جهت رفاه حال دوستان وسيله ي اياب و ذهاب نيز در محل موجود است ! اگه گفتين منظورم چيه ؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
خب آخرین قیمت چنده هومن خان ؟ ( هومن واسط بین خریدار و فروشنده هست )
شايان جان الان شما اومدي اينجا پي ام دادي كاربرا فكر ميكنند قضيه جدي ولي هرچند 3مدير اصلي كه جواب ندادند

یعنی واقعاً قراره پی تی فروخته شه؟:eek:

نه بابا شوخي است ولي حالا چرا توي اين تاپيك اومده عجيب ازگفتگوي ازاد به اينجا!!!:D

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
حداقل حقوق پرداختي از چهارصد تومان براي كم تجربه ترين مدير خواهد بود و ماكسيمم با رقم هشتصد هزار تومان براي شايان گرامي بسته خواهد شد :cool:
حقوق و بیمه بازنشستگی هم دارید؟:wacko:

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
حقوق و بیمه بازنشستگی هم دارید؟:wacko:

نه بابا شوخي چيه ؟ من الان دارم رايزني هام رو هم براي برنامه هاي آينده با چند تا وب مستر معتبر انجام ميدم .

خير فعلا طرحي براي بيمه و حقوق بازنشستگي نداريم . البته بيمه مشاغل آزاد هست كه ميشه روش حساب باز كرد . براي بازنشستگي هم نميشه حساب كرد چون اگه كسي بخواد حقوق بازنشستگي بگيره بايد حدود سي سال مدير پي تي باشه كه اصلا نميشه حساب كرد تا سي سال ديگه كلا اينترنت چه جوري ميشه .... البته مزايايي براي دوستان بازنشسته خواهيم داشت ...

اخطار :
فقط سه ساعت و نيم تا اتمام پيشنهاد من زمان باقي مانده . اگر مي خواهيد پي ام بديد تا روش تماس و مذاكره رو خدمتتون عرض كنم . :)

شايان جون ، پست بالايي منو خوندي ؟ يالا ديگه ، اقدامي كن ... :f34r:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب تنها دو ساعت به اتمام زمان پيشنهاد من مونده .

در ضمن قابل توجه ديگر دوستان . بنده به هيچ عنوان قصد ندارم فروم ديگري را راه اندازي كنم . پس لطفا پيشنهادات خود را نگاه داريد و راه اندازي سايت ديگري را با هزينه ي كمتر به من پي ام يا ايميل نكنيد ... اگر قصد راه اندازي سايت ديگري داشته باشم تنها با 50 هزار تومن شخصا انجام مي دهم .

چيزي كه براي من در پرشين تولز اهميت دارد سابقه ي چند ساله ، نام معتبر ، كاربران پرتعداد فعال و موضوعات گوناگون پرگفتگو است .

قصد راه اندازي يك سايت با هزينه ي پايين و آغاز به كار با تبليغات ندارم . ....

متشكرم

مديران سايت ، دو ساعت به پايان پيشنها نقد استثنايي من .
باور كنيد امشب مهمان مهمي دارم كه اگر با شما در مورد خيرد سايت به تفاهم نرسم سرمايه گذاري ديگري با ايشان انجام خواهم داد.

آخرين پيشنها من :

پانزده ميليون تومان نقد .

منتظرم ... :)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
یعنی واقعاً قراره پی تی فروخته شه؟:eek:
خب وقتی هومان داره میخره ! لابد میدونه که فروخته میشه دیگه ! مگه تاحالا هومان تاپیک سر کاری یا غیر واقعی زده ؟! ( خدای نکرده ! )

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب وقتی هومان داره میخره ! لابد میدونه که فروخته میشه دیگه ! مگه تاحالا هومان تاپیک سر کاری یا غیر واقعی زده ؟! ( خدای نکرده ! )
َآقا شایان این حرفو جدی داری می زنی ؟

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واسه همچین سایتی با چنین امکاناتی کم هست...این پول ها هم در دنیای نت هیچی نیست:)[/QUOTE]

ببخشیدا جسارت نباشه (نه به شما . نه به سایت) با عرض پوزش اما میشه بفرمایید امکاناتش کجاست که ما نمیبینیم؟ خوب مدت زیادی هست که کار میکنه. کاربر زیاد داره و توی گوگل هم خوب لینک شده. اگه منظور شما از امکانات اینهاست ! آخه یه جوری گفتید امکانات گفتم شاید مثلا اورانیوم غنی شده درست میکنن . یا سکوی پرتاب سفینه فضایی داره ! :D:rolleyes:

در مورد این پول ها . منظور سایت های ایرانی هست . خوب وقتی سایتی مثل پرشین بلاگ که معروفترین وب سایت ایرانی هست که توی تلویزیون ازش صحبت میشه و مقامات مملکتی هم باهاش کار میکنن . حاضر نشدن برای پس گرفتن دامینشون 20 میلیون بدن که واقعا ارزششو داشت . خوب فکر میکنم پس با این حساب 5 یا 10 میلیون عدد زیادی باشه واسه سایت های ایرانی . (البته زیاد که نه ! فقط خووب!)

راستی جدی کسی مگه این مطلب رو جدی گرفته بود که همه میاین میگین شوخی بوده ؟ :f34r:

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
سلام. چیه اینقدر شلوغش کردید ؟

اگر قضیه شوخی بود که می بردیمش توی گفتگوی آزاد .

mocantina.gif

قضیه اینه که حدو یکماه پیش من با احسان و امیر (مدیران سایت ) در مورد مشکلات هاستینگ و سرور
از نزدیک صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به بار سنگینی که روی فروم هست حداقل نیاز
به یک سرور اختصاص مجزا داره که چیزی حدود ماهیانه 300 هزار تومان هزینه شه . خب تبلیغات که
اصلا جوابگو نبود و ثبت نام هم که اینجا رایگان هستش.

یه راه حل مطرح شد و اون اینکه بیایم اینجا رو به صورت سهامی به حدود 100 تا کاربر فعال و مدیر بخش
بفروشیم و اونا رو در هزینه ها مشارکت بدیم ...

به هر حال مطمئن باشید اگر من اینجا رو بخرم یا واسطه باشم هدف فقط و فقط بهتر کردن سرویس دهی
به کاربران بینظیر این فروم استثنایی خواهد بود و تغییر و یا تعطیلی اصلا در کار نیست.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
خوبید؟
هر کسی خرید یه پی ام به من بده ببینیم از فردا کی رییس اینجاس؟

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. چیه اینقدر شلوغش کردید ؟

اگر قضیه شوخی بود که می بردیمش توی گفتگوی آزاد .

mocantina.gif

قضیه اینه که حدو یکماه پیش من با احسان و امیر (مدیران سایت ) در مورد مشکلات هاستینگ و سرور
از نزدیک صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به بار سنگینی که روی فروم هست حداقل نیاز
به یک سرور اختصاص مجزا داره که چیزی حدود ماهیانه 300 هزار تومان هزینه شه . خب تبلیغات که
اصلا جوابگو نبود و ثبت نام هم که اینجا رایگان هستش.

یه راه حل مطرح شد و اون اینکه بیایم اینجا رو به صورت سهامی به حدود 100 تا کاربر فعال و مدیر بخش
بفروشیم و اونا رو در هزینه ها مشارکت بدیم ...

به هر حال مطمئن باشید اگر من اینجا رو بخرم یا واسطه باشم هدف فقط و فقط بهتر کردن سرویس دهی
به کاربران بینظیر این فروم استثنایی خواهد بود و تغییر و یا تعطیلی اصلا در کار نیست.

خوب جریان اون قضیه اینجا پیش میاد که یکی میخواد بره خونه بخره بعد داد میزنه میگه آی من میخام خونه بخرم. اینم صاب خونمه . میخرم ازشا . الان میخرم. خریدم. نه الان میخرم. میخرم. این خونه مال منه. .........از این میخوام بخرم و و و ....

آخرشم ...

زیر امضاش مینویسه :

شایعه درست میکنم .... ::D

من از همین الان به شما تبریک میگم . به صاحب قبلی هم تبریک میگم .:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا