برگزیده های پرشین تولز

تنیس/بدمینتون/پینگ پنگ و سایر ورزشهای راکتی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یا علی... با اجازه استاد سالیوان ، در این تاپیک درباره تنیس صبحت میشه : : مسابقات ، تنیسورها و هرچی و هر کی خوشتون میاد ..

تنیس ورزش بسیار محبوب و پرطرفداریه که حیفه تو ایران قدرش شناخته نشده ... انشالا که خیر باشه ... بهرحال اگه مشکلی داره این تاپیک ببخشید ... ما تازه کاریم :cool:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مسابقات NASDAQ-100 Open در بخش زنان به مرحله 1/4 نهایی رسیده و شاراپووا ( سید 4 ) به میسکینا خورده ( سید 10 ) ... کلا تا حالا 3 بار میسکینا برده و یک بار شاراپووا که این بردش هم همین آخرین بازیشون بوده ( نیمه نهایی اوپن فرانسه ) ...

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
الانه که حامد بیاد و این تاپیک رو ببنده....
حامد جدیدا در راستای مبارزه با رشد قارچ گونه تاپیک ها اقدامات تحسین برانگیزی رو انجام داده....

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از seymour :
یا علی... با اجازه استاد سالیوان ، در این تاپیک درباره تنیس صبحت میشه : : مسابقات ، تنیسورها و هرچی و هر کی خوشتون میاد ..

تنیس ورزش بسیار محبوب و پرطرفداریه که حیفه تو ایران قدرش شناخته نشده ... انشالا که خیر باشه ... بهرحال اگه مشکلی داره این تاپیک ببخشید ... ما تازه کاریم :cool:
منم هستم
بین تنیسورهای زن از شاراپووا خوشم میاد البته نه از بازیش از قیافش:blink:
اما اگه مردونه بشه جالبتر میشه بین مردا واقعا کلاس بازی فدرر یه چیز دیگس . الان یه نفر دیگه اومده نمیدونم باقلاتیس :blink: میدونی چند سالشه؟ میگن مستعده!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از PaTientMan :
الانه که حامد بیاد و این تاپیک رو ببنده....
حامد جدیدا در راستای مبارزه با رشد قارچ گونه تاپیک ها اقدامات تحسین برانگیزی رو انجام داده....

دستت درد نکنه انقدر حال دادی ... مگه این تاپیک عیب و ایرادی داره :blink: ... موضوعش هم نه موقتیه که بگیم با 10 تا پست تمامه ... نه خیلی خاص که بگیم میشه تو دل یه تاپیک دیگه به جواب رسید ... من اول خواستم به آقای حامد خان یه Pm بزنم ... بعد به خودم گفتم بابا ، یه بخش ورزش اگه برای رشته های اصلی ، تاپیک تخصیی نداشته باشه که دیگه هیچی ... مدیرای اینجا هم که همه عاقلن ... یا علی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از us lover :
منم هستم

خسته نباشید ... ولی همونم کافیه ... :cool:

به نقل از us lover :
اما اگه مردونه بشه جالبتر میشه بین مردا واقعا کلاس بازی فدرر یه چیز دیگس . الان یه نفر دیگه اومده نمیدونم باقلاتیس :blink: میدونی چند سالشه؟ میگن مستعده!

والا واقعا کلاس بازی مردها بالاتره ... شما سرعت سرویس ها رو ببینی مال زن ها ، خیلی وقت ها ( مخصوصا ست دو به بعد ) به 100 نمی رسه ... ولی خوب اونا هم گناه دارن ... فیزیکشون همینه ...

ولی اگه ESPN رو ببینی ، زن های قدیمی ( مثل مارتینز و سلز ) خیلی فرزتر از الان بودن ... این یه حقیقته که الان در دوران اوج تنیس نیستیم ...

باگداتیس ( یا به قول تلویزیون ایران : باقداتیس ) هم 20 سالشه و اهل قبرسه ...

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از seymour :
باگداتیس ( یا به قول تلویزیون ایران : باقداتیس ) هم 20 سالشه و اهل قبرسه ...
جالبه هرچند هنوز بازیشو ندیدم تو رولند گرس فرانسه شرکت میکنه میشه دیدش از ماهواره

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از us lover :
منم هستم
رو منم حساب کنید :thumbsup:
من تو تنیسورهای زن٬اشتفی گراف رو دوست دارم نه قیافه شو ٬بازیشو میگم. ولی شاراپوا رو فقط به خاطر چهره شه که دوست دارم !!:rolleyes:

.البته الان دیگه خانم گراف خداحافظی کرده و همسر آندره آغاسیه.... چند سال قبل تو خبرا خوندم تو فرودگاه با چاقو خانم گراف رو زدن. البته شما نمی خواید نگران باشید. حالش خوبه والان دو تا بچه هم دارن.:p

اسطوره تنیسورهای زن همین خانمه و سالها طول میکشه رکوردهاش جابجا بشه.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از seymour :
والا واقعا کلاس بازی مردها بالاتره ... شما سرعت سرویس ها رو ببینی مال زن ها ، خیلی وقت ها ( مخصوصا ست دو به بعد ) به 100 نمی رسه ... ولی خوب اونا هم گناه دارن ... فیزیکشون همینه ...
من فکر میکنم اگه همین تنیسورهای زن مثل امیلی مورسمو٬ ژاستین هنین هاردن و ... با مردهای ایرانی مسابقه بدن برنده میشن.باور کنید سرویسهاشون خیلی قویتره.:happy:
البته مشکل زنهای ایرانی اینه که استعداد دارن ولی امکاناتشون کمه . ولی وضعیت آقایون کاملا برعکسه.:p

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از KOSLA :
از قهرمان بزرگ بوریس بیکر بیوگرافی نداری؟

بجای بیوگرافی تکراری و کلیشه ای که کی بود و کجا متولد شد ( از اون مزخرفات دیوید کاپرفیلدی :cool: ) بریم سر اصل مطلب :

+ 6 تا گرنداسلم برده و یک مدال طلای المپیک
+ جوانترین مرد برنده ویمبلدون ( 18 سالگی )
+ یکی از اولین بازیکنان قدرتی مدرن ( یعنی سروهای سنگین و ... - البته الان که دیگه اصلا همه قدرتی بازی می کنند )
+ 49 تا title انفرادی ( مثلاآغاسی 60 تا برده و سمپراس هم 64 تا ... پس کارش درست بوده ...:happy: )
+ جالبه که در بیشتر عمر حرفه ای اش دوم بود ( پشت سر لندل و ادبرگ ) وفقط 12 هفته اول بود !
+ یکی از طولانی ترین بازی های تاریخ تنیس ، بین اون و جان مک انرو : 6 ساعت و 39 دقیقه !! :wacko: ( اخه اون موقع tiebreak نبود دیگه ، مثلا ست سوم شدن 10-8 ! )
+ بین 20 تنیس باز برتر تاریخه . ( 18 ام )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از bocelli :
من تو تنیسورهای زن٬اشتفی گراف رو دوست دارم نه قیافه شو ٬بازیشو میگم. ولی شاراپوا رو فقط به خاطر چهره شه که دوست دارم !!:rolleyes:

دقیقا هم سلیقه ایم ... ولی شاراپووا رو من بازیشم دوست دارم .. چرا که نه ... :hmm: خوب فرضامثل کرنیکووا نیست که فقط ظاهرا تنیسوره :happy:یا مثل این هنتچکووا که اگه کمتر به سر و وضعش می رسید حتما بهتر عمل می کرد ... شکی نیست که خوش قیافه ترین بازیکنیه که تونسته No.1 بشه :cool: ...مجله FHM هم که امسال بعنوان یکی از 10 زن جذاب انتخابش کرد ... که 100% بخاطر اینه که بازیش هم خوبه ...

به نقل از bocelli :
چند سال قبل تو خبرا خوندم تو فرودگاه با چاقو خانم گراف رو زدن. البته شما نمی خواید نگران باشید. حالش خوبه والان دو تا بچه هم دارن.:p

bocelli جان ... فکر کنم مونیکا سلز رو با استفی گراف اشتباه گرفتی ... اونی که چاقو خورد ، مونیکا بود ( سال 93 ) یادمه خیلی کوچیک بودم ( 10-11 سال ) که این خبرو شنیدم ... شما پس باید سنت بالا بشه و خیلی علاقه مند باشی که یادته ...ایول :)

راستی تو زمین بازی بود نه تو فرودگاه .

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از seymour :
دستت درد نکنه انقدر حال دادی ... مگه این تاپیک عیب و ایرادی داره :blink: ... موضوعش هم نه موقتیه که بگیم با 10 تا پست تمامه ... نه خیلی خاص که بگیم میشه تو دل یه تاپیک دیگه به جواب رسید ...
نه اصلا ایرادی نداره...
من فکر کردم قبلا یه تاپیک با همین موضوع اینجا بود و گفتم شاید حامد بیاد و اینجا رو ببنده....

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
تاپیک خوبیه , امیدوارم مثل بعضی از تاپیکا نشه که بعد از چند تا پست تعطیل شه.

البته تاپیک مشابه بود , ولی حالت اخبار داشت .

موفق باشین.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
در ضمن من تو مردا , از سافین و تو زنا از انا ایوانوویچ خوشم میاد.

رافائل نادال هم , خیلی خوبه و جوونه , چند هفته قبل هم فدرر رو در فینال (یادم نیست چی بود) شکست داد.

باقداتیس هم در کل خوبه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از hamedsullivan :
تاپیک خوبیه , امیدوارم مثل بعضی از تاپیکا نشه که بعد از چند تا پست تعطیل شه.
البته تاپیک مشابه بود , ولی حالت اخبار داشت .
موفق باشین.

نه حامد جان ... خیالت راحت باشه ... :cool:

به نقل از hamedsullivan :
چند هفته قبل هم فدرر رو در فینال (یادم نیست چی بود) شکست داد
بازی های دوبی بود ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از bocelli :
اسطوره تنيسورهاي زن همين خانمه و سالها طول ميکشه رکوردهاش جابجا بشه.

دقيقا درست گفتي ... بعضي از رکوردهاش :
+ تنها فردي که( زن و مرد ) که در يک سال همه گرند اسلم ها و طلاي المپيک رو برده
+ بيشترين No.1 ( بين زن و مرد ) 377 هفته ( يعني حدود 7 سال :wacko: )
+ تنها فردي که هر کدوم از 4 گرند اسلم رو ، حداقل 4 بار برده ( کلا 22 بار )
+ و البته خوش شانس ، چون هم اون و هم سلز در پيک دوران کاريش بودن که سلز چاقو خورد و ديگه اين شد تنها اون بالاها ...

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از seymour :
دقیقا هم سلیقه ایم ... ولی شاراپووا رو من بازیشم دوست دارم .. چرا که نه ... :hmm: خوب فرضامثل کرنیکووا نیست که فقط ظاهرا تنیسوره :happy:یا مثل این هنتچکووا که اگه کمتر به سر و وضعش می رسید حتما بهتر عمل می کرد ... شکی نیست که خوش قیافه ترین بازیکنیه که تونسته No.1 بشه :cool: ...مجله FHM هم که امسال بعنوان یکی از 10 زن جذاب انتخابش کرد ... که 100% بخاطر اینه که بازیش هم خوبه ...

bocelli جان ... فکر کنم مونیکا سلز رو با استفی گراف اشتباه گرفتی ... اونی که چاقو خورد ، مونیکا بود ( سال 93 ) یادمه خیلی کوچیک بودم ( 10-11 سال ) که این خبرو شنیدم ... شما پس باید سنت بالا بشه و خیلی علاقه مند باشی که یادته ...ایول :)

راستی تو زمین بازی بود نه تو فرودگاه .
اکی ...یادمه این مطلبو اون زمان تو دنیای ورزش خوندم
read.gif

دقیقا درست میگید الان که آرشیومو نگاه کردم می بینم که اون شخص مونیکا سلز بوده.و من اشتباه کردم. البته صبح هم شک داشتم که اون شخص گرافه یا مونیکا چون اسم مونیکا رو یادم رفته بودو این خبر مال 13 سال قبله واون زمان هشت نه سالم بود
candy.gif
تو اون سالها خانم سلز به همراه گراف جزء تنیسورهای قدرتمند زمان خودشون بودن.تو آقایون هم پتریک رافتر و پیت سمپراس تو اوج بودن.

اینطور که شما گفتی الان باید حدود 22 ساله باشی. ..منم همینطور!;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
bocelli جان
شرمنده ... من اصلا متوجه نشدم شما دختری .. وگرنه اون سن رو نمی گفتم ... :cool: ... اینم از صبح یادم رفت بذارم ... داشته باشین ... باید از روی همین می فهمیدم !!

به نقل از bocelli :
البته مشکل زنهاي ايراني اينه که استعداد دارن ولي امکاناتشون کمه . ولي وضعيت آقايون کاملا برعکسه.:p

دقيقا موافقم .. ولي خوب بايد قبول کرد که زن هاي ايراني از لحاظ بدني fitness پاييني دارن و اين هم بخاطر کمبود امکاناته :hmm:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستی ... شاراپووا هم میسکینا رو برد و رفت برای نیمه نهایی ... این پنجمین بار در این فصله که شاراپووا میره برای نیمه نهایی ... با توجه به اینکه کلا هم توی 5 جام شرکت کرده ، رکورد خوبیه ...ولی خوب فقط یه بار تونسته اول بشه ( pacific life open ) و این بده !:cool:

بلیک هم با فدرر بازی می کنه که یادآور بازی قبلی شون همین ماه پیشه که فدرر برد ... ای خدا بگم چی کرات کنه راجر ...:f34r:

بالا