برگزیده های پرشین تولز

آموزش حرفه اي تمام رشته هاي هك !!!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
من فکر کردم مسخره میکنه منظورش کر کر خندس
sarcastic.gif

--------------

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

ببین عزیز من هک که مثلا کتاب داستان نیست شما از 0 تا 20 رو یاد بگیری
هیچ کس هم تو جهان از 0 تا 20 بلد نیست هر کس هم میگه ... :D

حالا بگزریم شما باید ببینی میخوای هکر بشی ؟ کرکر بشی؟ جوجه هکر بشی؟ یا ...

ببین برای هک کردن 1 سایت 1001 راه هست - هک قسمت ادمین - هک سرور - هک هوست - هک ...
برای هک کردن یک ادمین/سرور/هوست هم 1001 تا راه هست ... نصب کی لاگر - بروتفورس - ...

در کل پیشنهاد من اینه که شما یک چیز رو تخصصی دنبال کنی و کاری که من کردم و تو همه چیز یک ناخونک زدم نکنی :D

شما اگه یک کرکر قوی باشی خب میتونی کسایی هم پیدا کنی که اکسپلویت های توپ دارن و کم کم با هم رفیق میشین و تو از اون استفاده میکنی و اون از تو

برنامه نویسی توی همه چیز هک بدردت میخوره از کی لاگر خصوصی نوشتن تا شل کد نوشتن ...

و در آخر بهت بگم اگر فقط هدفت از یادگیری این چیزا برای تامین کردن امنیت سایت خودت هست کاری که باید بکنی اینه که اگر از برنامه های تحت وب معروف استفاده میکنی هر روز آخرین پچ هارو نصب کنی و یک ویندوز بزاری فقط باهاش وارد سیستم های مدیریتی/مالی ت بشی و همچنین از پسورد های طولانی استفاده کنی ... این طوری احتمال هک شدن شما خیلی میاد پایین

اطلاعات شما ممنون از جوابتون !
من هدفم از اموزش هك يه بخشش امنيت سرور خودمه ! بقيش براي چيزايي هست كه تو پست قبلي گفتم..

خب الان ميشه همون كرك - و ... بخش هاي هك را اعلام كنيد با توضيح مختصر از كار هريك !!!
بگيد به دنبال كدوم برم اينده داره و به درد ميخوره ... :):)

هر چيز ديگه اي كه لازمه ممنون ميشم بگيد..

از لطفتون سپاسگذارم..;)

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اطلاعات شما ممنون از جوابتون !
من هدفم از اموزش هك يه بخشش امنيت سرور خودمه ! بقيش براي چيزايي هست كه تو پست قبلي گفتم..

خب الان ميشه همون كرك - و ... بخش هاي هك را اعلام كنيد با توضيح مختصر از كار هريك !!!
بگيد به دنبال كدوم برم اينده داره و به درد ميخوره ... :):)

هر چيز ديگه اي كه لازمه ممنون ميشم بگيد..

از لطفتون سپاسگذارم..;)

:lol:فقط میتونم بخندم البته نه به پست استاد شمشاد کاربر فعال..........

ولی خوب جواب سوالات اینها هست:

1-برای شروع از مقالات آراز صمدی شروع کن خیلی کامل و میشه گفت اولین هکر ایران بوده...

2- اینقدر مبحث نفوذ به شبکه و هک گسترده هست که همین الان شروع کنی 20 سال دیگه ام به 20 نمیرسی

3-امنیت سرور یعنی چی؟ سرور که اولآ تو خود ایران خیلی کم داریم..همه از خارج یه VPS ای چیزی کرایه میکنند و میشه سرور که اونم امنیت اش در حدی هست که اگه بخوای تا همون حد رو یاد بگیری 4-5 سالی مشغول باشی...
بعدشم مثلآ میخوای امنیت ات از این جوجه هکر هایی که مثلآ نخبه هک ایران هستند و سالی 2 بار هک میشند بیشتر باشه؟

4-الان دیگه هک یه جورایی بی فایده شده! مثلآ تو توی یه هاست یه Shell داری میای به روت هم دسترسی پیدا میکنی اصلآ میترکونی سرور رو ((اینکار تو شاید 1 ماه شبانه روز وقت ببره)) ولی تا سایت دستکاری شد به ثانیه نمیکشه میبینی همه چیز برگشت سر جاش Shell شما هم پاک شد ؟! چرا؟چون به محض تغییرات backup قبلی جاش رو گرفت...

یا یه مثال ساده تر بزنم...من 6 ماه پیش یه مشکلی برام پیش اومد رفتم کافی نت ایمیلم رو چک کنم (Gmail( بود ...فرداش دیدم باز نمیشه و طرف کل مشخصات رو عوض کرده بود...شاید به 10 دقیقه نکشید که آخرین اطلاعاتم رو باسه Gmail فرستادم اونها هم اکانت منو با کل ایمیل هاش بهم دادن...

CraCk هم دیگه قدیمی شده...MD5 ها رو که خیلی سایتها آتوماتیک یا با 1 دلار بهت کدشون رو میدن و در حالت BruteForce هم که هی باید آی پی عوض کنی و شاید 1 سال کارت باشه که بخوای پسورد یه پورت رو در بیاری

خلاصه: اینکار خیلی وقت گیر هست و سودی هم نداره چون شاید شما 4 ماه وقت بزاری یه اکسپلویت پیدا کنی که اسمت بره تو چند تا سایت به عنوان جوجه هکر بعدش میبینی زحمت اون 4 ماه ات رو با یه خط یه نفر تو 1 ساعت از بین میبره.....

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان من آموزش هك تضميني به طور نيمه حرفه ي ياد ميدم.

داوطلباش درخواست فرم از طريق پي ام بدن و پس از واريز كردن بودجه شروع به آموزش ميكنيم.

نكته: كلاسها به صورت آنلاين به وسليه ياهو مسنجر است.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دوستان من آموزش هك تضميني به طور نيمه حرفه ي ياد ميدم.

داوطلباش درخواست فرم از طريق پي ام بدن و پس از واريز كردن بودجه شروع به آموزش ميكنيم.

نكته: كلاسها به صورت آنلاين به وسليه ياهو مسنجر است.
حتما، بچه الان سریعا اقدام می کنند، یکم صبر کن جایی نریا !!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تو بیا اون کاری که باید انجام بده اموزش پیش کش
پ ن : بیخیال شدم انقدر فرار نکن بی جنبه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
چه دنیایی شده!!!!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
...من 6 ماه پیش یه مشکلی برام پیش اومد رفتم کافی نت ایمیلم رو چک کنم (Gmail( بود ...فرداش دیدم باز نمیشه و طرف کل مشخصات رو عوض کرده بود...شاید به 10 دقیقه نکشید که آخرین اطلاعاتم رو باسه Gmail فرستادم اونها هم اکانت منو با کل ایمیل هاش بهم دادن...
سلام. میشه لطف کنید بیشتر در این مورد توضیح بدین؟
چه اطلاعاتی رو و به کجا و چطوری فرستادین که اکانت رو براتون برگردوندن؟

از شمشاد عزیز بابت آف تاپیک عذر میخوام. نمیشد جای دیگه بپرسم!!! :blush:

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام. میشه لطف کنید بیشتر در این مورد توضیح بدین؟
چه اطلاعاتی رو و به کجا و چطوری فرستادین که اکانت رو براتون برگردوندن؟

از شمشاد عزیز بابت آف تاپیک عذر میخوام. نمیشد جای دیگه بپرسم!!! :blush:

1- روی این لینک کلیک میکنی

2- My password doesn't seem to be working

3- Did Gmail accept your username? -->yes

4-Did a password reset message arrive at your secondary address?-->No, I didn't receive the message

5-It's been 24 hours since I last tried to sign in to Gmail, including Gmail for mobile, POP, IMAP, or Gmail with other Google products

6-Were you able to successfully answer your security question?-->no

7-Did a link appear at the bottom of the security question results page?-->no

8-http://www.google.com/support/accounts/bin/request.py?ara=1

:lol:

از اینجا به بعدش دیگه به خودت بستگی داره...از شما چند تا ایمیلهایی که تو اینباکست بوده با اسم دقیق کسایی که فرستادن رو میخواد..و آخرین پسوردت که کار میکرده+آخرین باری که باهاش لاگین شدی..

++اگه کمتر از یه حدی ش درست باشه خود Gmail بهت ایمیل پسورد ریکاوری (به ایمیل ContactUs( میده ولی از یه حد پایین تر دوباره بهت فرجه میده که اگه اون رو هم نتونی کامل بگی این دفعه اکانتت رو میبنده تا وضعیت مشخص بشه...:f34r:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آراز صمدی از بهترین ها توی هک بود که مقالاتش جزو اولین مقالات بود
فکر کنم آذری بود

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
فرشاد بیا اینجا رو ببین
http://www.ashiyane.org/forums/
--------
کسی نیاد داد و بیداد کنه

امير باز نشد :(

چه دنیایی شده!!!!

ممنونم بابت اين همه اطلاعاتي كه دادي :blink::(

جانا سخن از زبان ما مي گويي...

ميلاد تو هم اسپم ؟! تو تايپيك من :D:D

فک کنم در این مورد همه اتفاق نظر داشته باشیم

امير تو تايپيك منم !:؟:lol:

اراز که اسم ارمنیه, اما صمدی فارسیه!
چه جوری ممکنه!!

عليرضا تو اين گير و دار چي كار به اسمش داري اخه :D

دوستان لطفا كمك كنيد نه اسپم !!! :blush:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
هک حرفه ای؟؟ البته منی که چندين ساله پيش دنباله اينجور چيز ها بودم وقتی کلمه هک حرفه ای رو ميشنوم خندم ميگيره !!
اگر کل هک رو شما از 1 تا 100 در نظر بگيريد و 20 سالم بشينی کتاب و تمرينو...بکنيد بيشتر از 10 15 نميتونيد پيسرفت کنيد..بقيه راه فقط به نخبه بودن و استعداد بسيار بالای طرف برميگرده...
هک به صورت حرفه ای يه چيزی مافوق تصوره !!!
شما برای اين که بتونی يه هکر در حد تقريباً متوسط رو به پايين بشی بايد به کليه زبانهای برنامه نويسی تسلط کامل داشته باشی...خيلی ها فکر ميکنن هک کردن اينه که يه نرم افزار دانلود کنيد بعد کار با نرم افزارو ياد بگيری تمومه !!!
شما ممکنه تو مقوله هک به چيژايی برخورد بکنی که نياز باشه بشينی روزو شب برنامه نويسی کنيد تا به هدفت برسی..

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشيد ! يه وقت شما بعداز از ديدن فيلم پر بار هكر كه از شبكه دوم سيما !!!! پخش شد به اين فكر نيفتاديد ؟
اگر پس از ديدن اين فيلم چنين تصميمي رو گرفتيد ... و مي خواين حساب بانكي مثل اون بابايي كه توي سي ام دي ميزد هلپ هك كنيد ... بايد خدمتتون بگم كه اين طوريا نيست :))) فعلا برين
perl
php
C
sql
رو حداقل ياد بگيريد ، بعد در مورد اين كه يك از 20 رو بخوايد ياد بگيريد ميشه حرف زد !

Last edited:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
خوب قیلتره با یه قیلتر شکن برو

بالا