برگزیده های پرشین تولز

آموزش حرفه اي تمام رشته هاي هك !!!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
1- روی این لینک کلیک میکنی

2- My password doesn't seem to be working

3- Did Gmail accept your username? -->yes

4-Did a password reset message arrive at your secondary address?-->No, I didn't receive the message

5-It's been 24 hours since I last tried to sign in to Gmail, including Gmail for mobile, POP, IMAP, or Gmail with other Google products

6-Were you able to successfully answer your security question?-->no

7-Did a link appear at the bottom of the security question results page?-->no

8-http://www.google.com/support/accounts/bin/request.py?ara=1

:lol:

از اینجا به بعدش دیگه به خودت بستگی داره...از شما چند تا ایمیلهایی که تو اینباکست بوده با اسم دقیق کسایی که فرستادن رو میخواد..و آخرین پسوردت که کار میکرده+آخرین باری که باهاش لاگین شدی..

++اگه کمتر از یه حدی ش درست باشه خود Gmail بهت ایمیل پسورد ریکاوری (به ایمیل ContactUs( میده ولی از یه حد پایین تر دوباره بهت فرجه میده که اگه اون رو هم نتونی کامل بگی این دفعه اکانتت رو میبنده تا وضعیت مشخص بشه...:f34r:
ممنون از بابت راهنمایی... :happy:
ولی فکر نکنم خیلی برا من مفید باشه الان!
چون اکانتی که پسوردشو گم کردم مال حدود یکسال و اندی پیشه و اینایی که گفتید باید بهشون بگم رو هیچی یادم نیست!

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
هک حرفه ای؟؟ البته منی که چندين ساله پيش دنباله اينجور چيز ها بودم وقتی کلمه هک حرفه ای رو ميشنوم خندم ميگيره !!
اگر کل هک رو شما از 1 تا 100 در نظر بگيريد و 20 سالم بشينی کتاب و تمرينو...بکنيد بيشتر از 10 15 نميتونيد پيسرفت کنيد..بقيه راه فقط به نخبه بودن و استعداد بسيار بالای طرف برميگرده...
هک به صورت حرفه ای يه چيزی مافوق تصوره !!!
شما برای اين که بتونی يه هکر در حد تقريباً متوسط رو به پايين بشی بايد به کليه زبانهای برنامه نويسی تسلط کامل داشته باشی...خيلی ها فکر ميکنن هک کردن اينه که يه نرم افزار دانلود کنيد بعد کار با نرم افزارو ياد بگيری تمومه !!!
شما ممکنه تو مقوله هک به چيژايی برخورد بکنی که نياز باشه بشينی روزو شب برنامه نويسی کنيد تا به هدفت برسی..

حالا كي گفت هك حرفه اي ؟!

منظور من از 0 تا 20 يعني متوسط به بالا كه يه چيزايي حاليم شه نه اينكه ... :D!!

ببخشيد ! يه وقت شما بعداز از ديدن فيلم پر بار هكر كه از شبكه دوم سيما !!!! پخش شد به اين فكر نيفتاديد ؟
اگر پس از ديدن اين فيلم چنين تصميمي رو گرفتيد ... و مي خواين حساب بانكي مثل اون بابايي كه توي سي ام دي ميزد هلپ هك كنيد ... بايد خدمتتون بگم كه اين طوريا نيست :))) فعلا برين
perl
php
C
sql
رو حداقل ياد بگيريد ، بعد در مورد اين كه يك از 20 رو بخوايد ياد بگيريد ميشه حرف زد !

علي خب چرا ميزني !؟:blink:
من قبل از فيلم هكر تو فكرم بود !!!:f34r:

من نميدونم دوستاني كه ميخوان به هر نحوي كمك كنند چرا با لحن تند و زننده و ... رفتار ميكنند !؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
حالا كي گفت هك حرفه اي ؟!

منظور من از 0 تا 20 يعني متوسط به بالا كه يه چيزايي حاليم شه نه اينكه ... :D!!

علي خب چرا ميزني !؟:blink:
من قبل از فيلم هكر تو فكرم بود !!!:f34r:

من نميدونم دوستاني كه ميخوان به هر نحوي كمك كنند چرا با لحن تند و زننده و ... رفتار ميكنند !؟
زیاد ناراحت نشو !
این دردو منم دارم !:D
:-"
جزو مدرکهای مایکروسافت HACK هم هست !
اونجا اموزش نمیدن ؟!
Cbt و Career فکر کنم اموزششو داشته باشن ! career رو من دارم ! Career.Academy.Hacking.Penetration.Testing.and.Countermeasures.Training.Module-LiBiSO
از من نپرسین چیه ! نت مجانی گیر آوردم نت و تکوندم :D

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اراز که اسم ارمنیه, اما صمدی فارسیه!
چه جوری ممکنه!!

یه سرچ تو گوگل بکن...به نظر میاد تنبلی خودم برات انجام میدم بیا::happy:
http://www.google.com/search?hl=fa&q=آراز+صمدی&lr=

ممنون از بابت راهنمایی... :happy:
ولی فکر نکنم خیلی برا من مفید باشه الان!
چون اکانتی که پسوردشو گم کردم مال حدود یکسال و اندی پیشه و اینایی که گفتید باید بهشون بگم رو هیچی یادم نیست!

خوب برادر اگه این اطلاعات هم یادت نیست دیگه راهی نداره( شما فرقی با اون کسی که صاحب اکانت نیست نداری)

زیاد ناراحت نشو !
این دردو منم دارم !:D
:-"
جزو مدرکهای مایکروسافت HACK هم هست !
اونجا اموزش نمیدن ؟!
Cbt و Career فکر کنم اموزششو داشته باشن ! career رو من دارم ! Career.Academy.Hacking.Penetration.Testing.and.Countermeasures.Training.Module-LiBiSO
از من نپرسین چیه ! نت مجانی گیر آوردم نت و تکوندم :D

به مدرک نیست..از این مدرکها من که هیچ داداش کوچیکم هم راحت با یه سرچ گوگل گیر میاره..هک رو نمیدونم که ارزش حقوقی اش دقیقآ چقدره ولی یه دوستی هست که تو ماکروسافت(در اصل میکرو نیست>؟) کار میکنه و از دوبی تمام مدارک اش رو گرفته الان هم سالی 300 هزار دلار درآمدش هست..:wacko::lol:

ببخشيد ! يه وقت شما بعداز از ديدن فيلم پر بار هكر كه از شبكه دوم سيما !!!! پخش شد به اين فكر نيفتاديد ؟
اگر پس از ديدن اين فيلم چنين تصميمي رو گرفتيد ... و مي خواين حساب بانكي مثل اون بابايي كه توي سي ام دي ميزد هلپ هك كنيد ... بايد خدمتتون بگم كه اين طوريا نيست :))) فعلا برين
perl
php
C
sql
رو حداقل ياد بگيريد ، بعد در مورد اين كه يك از 20 رو بخوايد ياد بگيريد ميشه حرف زد !

الان هم هنوز کسانی هستند که هلپ و هلوپ پول جا به جا میکنند...اگه یه کم اطلاعات داشته باشید الان BOA بانک آمریکایی معروفی هم هست به صورت آنلاین فقط میتونی 1000 دلار بفرستی..این یعنی اینکه خودشون هم میدونن سیستمشون همچین امن نیست..یا خیلی از سیستم های بانکی مثل WACHOVIA اکانت هایی که میدن اکثرآ فقط پول از یه حساب خودت به حساب دیگه که به اسم خودت هست منتقل میشه...و و و و (اطلاعاتی که میدم به درد زیر 18 سال نمیخوره ممکنه جو زده بشن از فردا یه کیلاگر بندازن رو کامپیوتر یه آمریکایی و فکر کنن 10000 دلار کاسب شدند پس همینجا تمومش میکنم) :(:lol::blink:

آراز صمدی از بهترین ها توی هک بود که مقالاتش جزو اولین مقالات بود
فکر کنم آذری بود

یادش به خیر بعد از جریان تصادف و اینکه 2 تا مامور انداختن بالا سرش که مراقبش باشه دیگه خبری ازش ندارم!!

امير باز نشد :(

:blush:

به قول چند تن از دوستان =>

آشیانه= ناشیانه ( ناشی+آن+ه=>ناشی اند دیگه)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
micro نه !
مایکروسافت هست ! داخل لیست خود مایکروسافت MCSE , CCNA , CCNP , MCSD و اینا هک هم هست بصورت جدا نرم افزار هم هست !
امتحانها و کلاسهای مایکروسافت بصورت کاملا پیشرفتس یه بچه کوچولو MCSE نمیتونه بگیره ، درسته سنین پایین جزو نابغین مایکروسافت حساب شدن که گرفتن البته هک رو نشنیدم کسی داشته باشه .. امتحانهای مایکروسافت هم خیلی سخته .. هرکس قبول نمیشه کلاساشم ! الان هم یه خورده ارزون ههم یه خورده گرون شده ! یعنی قیمتش تغییری نکرده :D

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آموت CCNA داره اما متاسفانه چون مدرک دانشگاهیم کامپیوتر نیست تا به حال که به دردم نخورده !

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
micro نه !
مایکروسافت هست ! داخل لیست خود مایکروسافت MCSE , CCNA , CCNP , MCSD و اینا هک هم هست بصورت جدا نرم افزار هم هست !
امتحانها و کلاسهای مایکروسافت بصورت کاملا پیشرفتس یه بچه کوچولو MCSE نمیتونه بگیره ، درسته سنین پایین جزو نابغین مایکروسافت حساب شدن که گرفتن البته هک رو نشنیدم کسی داشته باشه .. امتحانهای مایکروسافت هم خیلی سخته .. هرکس قبول نمیشه کلاساشم ! الان هم یه خورده ارزون ههم یه خورده گرون شده ! یعنی قیمتش تغییری نکرده :D

خیلی خوب حالا زیادی جو گیر نشو...به مدرک نیست با یه سرچ گوگل هر مدرک و ID کارتی بخوای گیر میاد...
در ضمن مایکرو نداریم :lol:

شما احتمالان ادبیات انگلیسی و فارسیت خیلی ضعیفه مدرکت هم از همین گوگلی ها هست...

Micro : میکرو
Macro : ماکرو

که در هر 2 حالت ی نداره ...

Micro Soft هست یه شرکتی هم هست به اسم Macro Soft که اون اصلآ بحث اش فرق داره..

بعدشم مدرک هک؟یعنی میکروسافت میاد میگه من مدرک میدم که کار نفوذ به شبکه یا هک انجام بدید؟ از اون حرفهای من در آوردی بوداااااااااا!!! Security Manager/Security Administrator یه چیزی هست Mr Hacker هم یه چیزی جدیدتر!!!

Last edited:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستانی که میخوان یاد بگیرند به من پی ام بدن که تو کلاس ها ثبت نام کنند.

البته اگر دوست داشتن ، کلاس ها 3 قسمت هست ، هک 1 و 2 و 3

خود بهروز هم درس میده مجموع هزینه 500 تومان ، مدت گلاس ها 2 ماه 1-2 هفته

موفق باشید ،راستی از اول آبان هم شروع میشه

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حالا ناراحت نشیا ، اما اصلا با این بهروز حال نمی کنم ، اوایل اومد یه راهی رو بره دید نشد زد توی یه خط دیگه ، خودش رو لوس کرد حالام داره راحت پول در میاره با این که خیلی بارش نیست :)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حالا ناراحت نشیا ، اما اصلا با این بهروز حال نمی کنم ، اوایل اومد یه راهی رو بره دید نشد زد توی یه خط دیگه ، خودش رو لوس کرد حالام داره راحت پول در میاره با این که خیلی بارش نیست :)

میشه یه توضیحی بدی که چه راهی میخواست بره؟؟

بعدشم دیگه کفر نگو مومن ، که خیلی بازش نیست!!! میشه اسم یکی رو که خیلی بارش به من بگی من بشناسمش ، برم ازش چیز یاد بگیرم:)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
http://www.cbtplanet.com/hacking-penetration-testing-countermeasures.htm
Hacking, Penetration Testing and Countermeasures CBT Training Features:

Engaging instructor-led Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training videos
Hands-on interactive labs
Chapter review test questions
Clear and precise demonstration videos to watch over and over if needed.
No need to worry about cancelled Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training classes
No need to worry about cancelled Hacking, Penetration Testing and Countermeasures boot camps
No need for online access
The best single and multi-user licensing agreement in the industry

** The Unlimited Corporate Server Access License allows the customer to distribute the training on a network server (LAN) to an unlimited number of employees concurrently. If you need the course to be SCORM compliant, please contact us at 1-866-718-7246.

One of the best ways to combat crime is to think like a criminal. This is true for cyber crimes as well as other criminal acts. Learn how hackers and malware exploit systems so that you can defend yourself from attacks by enrolling in the Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training course.

Instead of taking time out of your busy work schedule to attend classes, consider the convenience of computer based training. The self-paced Hacking, Penetration Testing and Countermeasures CBT is an extensive course offering all of the same instruction that you’d normally receive in a classroom but it’s delivered to your computer’s desktop. You’ll see and hear a certified instructor by watching the Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training videos on CD. Full motion video means that the images are crystal clear. Plus, you can re-watch any segment to make sure you fully understand.

The Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training takes place according to your needs. Work as fast or slow as you want without worrying about getting bored or falling behind in class. In fact, when you have the self-paced Hacking, Penetration Testing and Countermeasures CBT, you can jump ahead or review any topic at any time.

The Hacking, Penetration Testing and Countermeasures training covers ethical hacking and penetration testing, footprinting and reconnaissance, TCP/IP and scanning basics, enumeration and verification, hacking and defending wireless modems, hacking and defending web servers and applications, sniffers and session hijacking, hacking and defending Windows systems, hacking and defending Unix systems, rootkits, backdoors, Trojans, tunnels, Denial of Service attacks, botnets, pen testing tools, Intrusion Detection Systems, firewalls, honeypots and honeynets, and ethical and legal issues.

ببين اينو !

حالا اينكه دوستان تيكه ميان‌! بماند !
من يه خورده خودم عجله اي همه اينارو ميچكم‌! تا شايد كمكي به دوستان كرده باشم ! اما نميدونستم‌!
به هر حال ! بعد نيست به اين سايت هم سري بزنيد كه تموم اموزشهاي مايكروسافت رو داره !
در ضمن !‌
مدرك مايكروسافت مدركي نيست كه با سرچ گوگل به دست بياد مدركي جهاني مثل مايكرو دست هركس نيست ..
اگه ميبود حقوقش اونقدر نبود ..

بالا