برگزیده های پرشین تولز

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
me too
21.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
شما 2 تا با من موافقید یا مهدی:blink: ؟!؟!؟؟! کناره گیری علی دایی از تیم کار درستیه یا اینکه سر کاریم ؟ :blush:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از IcedAngel :
شما 2 تا با من موافقید یا مهدی:blink: ؟!؟!؟؟! کناره گیری علی دایی از تیم کار درستیه یا اینکه سر کاریم ؟ :blush:
شرمنده ها!! ولي فكر كنم سر كار بيدين
187.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از mahdi206 :
شرمنده ها!! ولي فكر كنم سر كار بيدين
187.gif
فرض میکنیم نبیدیم ... بزار حرف دلم رو بزنم :( ولی جدی ایدوارم خونده باشه و بازم بخونه ... علی دایی از ترکیب تیم باید برود ... واقعا" بازیش افت کرده

hossein1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين مى تواند شعار و دليل سرمربى تيم ملى فوتبال ايران باشد وقتى كه ما ليست فوتباليست هاى دعوت شده به اردوى تيم ملى را بدون اسم رضا عنايتى مى بينيم واگرنه چه دلايل منطقى ديگرى وجود دارد كه بهترين مهاجم گلزن ليگ برتر به تيم ملى دعوت نمى شود يا اينكه چرا ما ايرانيان هميشه بايد مخالف تمام دنيا عمل كنيم؟
به هر حال به همين دلايل است كه رشد ورزشى ما هم با تمام دنيا تفاوت دارد و ما سال ها با هم فاصله داريم. وقتى كه تمامى تيم هاى مطرح جهان سعى مى كنند تا از استعدادهاى كشورشان حمايت و در نهايت استفاده كنند معلوم نيست كه در ايران از يك مهاجم عاشق فوتبال كه با مدرك آمار گل و پاس گل خود استعداد و توانايى خود را به همه اثبات كرده و در حال حاضر بهترين گلزن ايران است چه(۱۴ گل در ۲۳ بازى) توقعى دارند.
بايد يك پايش را ببندد پشتش و ۹۰ دقيقه به روى يك پا بازى كند و گل بزند تا او را ببينند زير آقاى گل بودن ساده براى سرمربى تيم ملى ايران كافى نيست. يك مهاجم بيشتر از گل زدن يا پاس گل دادن ديگر چه كارى مى تواند انجام دهد تا بتواند خودش را به سرمربى تيم ملى تحميل كند.
اين جمله را هم ما فقط در ايران و از سرمربى تيم فوتبال ايران مى شنويم كه يك بازيكن بايد خود را به او تحميل كند چون درواقع اين كار يك سرمربى است كه استعدادها و توانايى ها را ديده، شناخته و بر حساب علم، تجربه و دانش از آنها براى حضور در تيم ملى دعوت كند. به همين دليل مى گويند ليست اسامى دعوت شدگان و نه ليست اسامى تحميل كنندگان! زيرا ورزش حرفه اى و ملى در سطح بالا كه به زور تنها نيست بلكه استعداد، توانايى، آمادگى بدنى و روحى، شعور بازى و تاكتيك مى خواهد كه بيننده اهل فن بشناسد و حمايت كند تا همه به اتفاق به هدف اصلى برسند.
زمانى كه ما در اروپا راجع به رضا عنايتى صحبت مى كنيم كه در فصل
۸۴-۸۳ و ۸۱-۸۰ آقاى گل ايران شده، در فصل ۸۳-۸۲ و ۸۲-۸۱ نفر سوم شده و در حال حاضر با آمادگى عالى در رأس بهترين گلزنان ليگ برتر است و به احتمال زياد براى بار سوم آقاى گل ليگ برتر خواهد شد، هيچ كس نمى تواند قبول كند كه چرا به تيم ملى دعوت نمى شود.
رضا عنايتى كه حتى اگر براى سومين بار هم آقاى گل ليگ برتر ايران شود و داراى ركورد تاريخى (زيرا تا به حال هيچ كس نتوانسته سه بار آقاى گل ليگ برتر ايران شود) باز هم راهش در مسير تيم ملى به بن بست خواهد رسيد. پس بايد از مسؤولان تيم ملى سؤال كرد كه چه معيارى براى آنها قابل قبول است؟ روى چه حسابى يك بازيكن كه در نيم فصل گذشته در آلمان بيشتر از ۵ بازى كامل نكرده و اصلاً آمادگى بدنى نداشته اتوماتيك وار فيكس است ولى رضا عنايتى دعوت نمى شود؟
از اين مثال ها زياد مى توان زد و به همين دلايل است كه خيلى ها در داخل و خارج حرف از باندبازى، پارتى داشتن و مسائل و معيارهاى غيرورزشى در تيم ملى مى زنند. حتى مربى هايى كه در آلمان با ما صحبت مى كنند در ايران بوده اند و آشنا به وضعيت ايران هستند صحبت از رد و بدل شدن پول براى حضور در تيم ملى ايران مى كنند. به آنها چه جوابى بايد داد؟ ولى ما همچنين مثل هميشه برخلاف تمام دنيا كار مى كنيم.
يك نگاه به ليست زير گلزنان اروپا و حضور آنها در تيم ملى كشورشان حرف مرا تصديق مى كند

فوتبال ایران با این سرمربی به کجا دارد میرود......................:wacko:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا ما اصلا نميگيم دايي نباشه ، دايي باشه فيكس هم باشه ، ولي آخه آرش برهاني و يا رسول خطيبي دعوت ميشه بعد عنايتي دعوت نميشه آدم حرصش ميگيره
113.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کی پایه است یک اعتراض خفن اینتنتری بر علیه دایی راه بندازیم؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
کی پایه است یک اعتراض خفن اینتنتری بر علیه دایی راه بندازیم؟
من خيلي پايم! ولي وقتي تو استاديوم اينهمه آدم عليه دايي شعار ميدادن مگه فهميد كه اعتراض اينترنتي ما رو بفهمه؟! اومد گفت يه سري با من دشمنن چشم ندارن ببينن من تا صد سالگي هم فيكس تيم مليم:happy:
اين هيچيييييييي نوفهمه

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بابا تو دیگه کی هستی-----صد سالت شده تیم ملی هستی

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حداقل میشه یکم شلوغ کرد
ضمن اینکه فکر میکنم اس امن اس خوبه چون زیاد پخش میشه. من گاهی یک جوکی میفرستم 3 روز بعد کل تهرانو دور میزنه میرسه به خودم!
هر روز به دوستاتون اس ام اس بزنید:
بیرون انداختن علی دایی از تیم ملی حق مسلم ماست!

دارم یک پتیشن هم درست میکنم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
من پایم هوار تا ... !!!!! هر کاری میشه بکنیم ... واقعا" دلم نمی خواد تو جام ببینمش .. ضربه سر نخواستیم ... اونم جلو اروپاییها که همه قد در هستن

travis2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب به نظر شما زوج خط حمله ايران بايد كيا باشند ؟
به نظر خود من با توجه به اينكه گوش راست براي مهدوي كياست جواد كاظميان با آمدگي فعليش خداييش حقش هست كه يكي از مهاجمها باشه

سياوش اكبر پور هم به شرط اينكه زياد بهش بازي بدند ميتونه گزينه خوبي باشه

گزينه هاي ديگه :دايي- هاشميان-آرش برهاني-عنايتي-خطيبي- فضلي- فرهاد مجيدي -سامره -خداداد و ...

شما اون دو تايي كه واقعا حقشون هست رو بگين

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
کاظمیان و عنایتی چطوره؟
90.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از travis2 :
خب به نظر شما زوج خط حمله ايران بايد كيا باشند ؟
به نظر خود من با توجه به اينكه گوش راست براي مهدوي كياست جواد كاظميان با آمدگي فعليش خداييش حقش هست كه يكي از مهاجمها باشه

سياوش اكبر پور هم به شرط اينكه زياد بهش بازي بدند ميتونه گزينه خوبي باشه

گزينه هاي ديگه :دايي- هاشميان-آرش برهاني-عنايتي-خطيبي- فضلي- فرهاد مجيدي -سامره -خداداد و ...

شما اون دو تايي كه واقعا حقشون هست رو بگين
علی کریمی یه گزینه میتونه باشه ...
کاظمیان هم خوبه خدایی

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از milad_21 :
علی کریمی تو حمله؟! نه نه نه!
چرا نه ؟! علی کریمی کجا بازی کنه ؟ ... البته راست میگی بازی سازیش بهتر از گل نزدنشه ... ولی دوسش دارم ... سرش رو میندازه پایین یه دفعه دیدی رفت ... ! بعد دنگ میزنه به تیر :D

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نظر من هاشمیان و سیاوش اکبر پور . نیمه دوم از 65 به بعد که دفاعای مقابل خسته اند کاظمیان بیاد تو حال کنیم

بالا