برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
شرمنده داداش:eek:
اعصاب نميذارن به مولا:wacko:
دشمنت شرمنده
23.gif

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
به به به به...
امیر علی فعال شدی!
میخوای بری استرالیا پس. بابا مطمئن باش برای وردو به این کشور اولین چیز همین IELTS بود که دوستان گفتن. دوم اینکه، خداییش باید معدل کل فارغ التحصیلیت زیاد باشه. اینا ملاکه. بعد پول.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آنکس که چیز دارد میز نداردو آنکس که میز دارد چیز ندارد.

من راحت IELTS میتونم بگیرم ولی مدرک کشاورزی رو ندارم. AMIR-ALI مدرک کشاورزی رو داره ولی IELTS سخته بگیره باید بره کلی بخونه.

دنیای چرتوپرتیه. بگذریم

پ.ن: جریان دانشگاه چی شد نئوناز؟ برو بازم یه تاپیک جدید بزن تعریف کن

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
آنکس که چیز دارد میز نداردو آنکس که میز دارد چیز ندارد.

من راحت IELTS میتونم بگیرم ولی مدرک کشاورزی رو ندارم. AMIR-ALI مدرک کشاورزی رو داره ولی IELTS سخته بگیره باید بره کلی بخونه.

دنیای چرتوپرتیه. بگذریم

پ.ن: جریان دانشگاه چی شد نئوناز؟ برو بازم یه تاپیک جدید بزن تعریف کن

بیخی اینجا. میایم تاپیک میزنیم نفهمیده چی شد چی نشد اقا بهروز ییهو میاد میبنده بنا به تضخیص خودش! :D بعدا یا تو مسنجر بهت میگم یا تو پی ام! :D

راستی من اسم مستعارم نئو نازه. اسم خودم احمد هست. بابا اینقد نگید نئو ناز!:wacko: :snitch:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
كاري نداره كه تو تابستون ميگيرم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
اين ياهوو كه كانكت نميشه
اكسپلوررم كه دايم بسته ميشه
پي سي هم كه دايم ريستارت ميشه
با اين همه سختي من يه ترد باز كردم
اين بهروز اومد پاكش كرد
انلاين باشيد الان ميام منم

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام
كسي اطلاعاتي راجع به اقامت استراليا نداره
من دارم ليسانس ميگيرم
ميخام برم استراليا ادامه تحصيل و كار و ...

شما الان توی کدوم شهر داری تحصیل میکنی ؟! چه رشته ای ؟! کی لیسانست رو میگیری ؟!

عالیه . با 75 ملیون میتونی با یکی از این شرکتای معروف مث گلدن گروپ قرار داد ببندی و بری ...

اسرالیا تنها کشوریه که به محض ورود اقامت میدن

کارم فراوون ، برو حالش رو ببر

سلام
یه ذره بیشتر راجب این شرکت گلدن گروپ اطلاعات میدی ؟

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
یه سوال دارم:
آیا قرعه کشی گرین کارد آمریکا پولی شده؟
من به این سایت مراجعه کردم:
https://www.usafis.org/masterssl/start.asp

دوست عزیز

همه شرکت هایی که پول میگیرن الکی هستن ; دورشون نرو
بعد هم برای یک سایت دولتی آمریکا به پسوند .gov توجه داشته باش ! فکر کنم سایت اصلیش این باشه :

http://www.dvlottery.state.gov/

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک جمله برای یادآوری به خودم میگم :
هیچ کس بجز خودت نمیتونه بهت کمک کنه

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کسی در مورد مهاجرت به ایتالیا اطلاعات داره
یه سری اطلاعات بدست اوردم اما بیشتر دنبال تجربه افرادی هستم که اونجا زندگی کردند
برای تحصیل و کار مناسبه ! برای بورسیه تحصیلی چطور ؟ برای کسی که مشکل سربازی داره
البته یکی از نکات مثبتش نسبت به مردم کشورهای دیگه مثل المان شبیه بودن رفتارشون
به ایرانی هاست و این خیلی مهمه!
هر اطلاعاتی دارید بگید

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
برای لینکها ممنون!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
الان مشكل جووناي ما همينه ها ، يه سوال دارن به جاي اينكه بزرگترا به اون بيچاره جواب بدن و راهنماييش كنن مي زنن تو سر و مغز هم و با هم بحث مي كنن.
برادر جواب اين بنده خدارو بده!!!
آقا شما بايد درستو بخوني فقط و فقط اين فكرارم از سرت بيرون كن كه بري و از اين حرفا فعلا.
ليسانس كه از يه دانشگاه تاپ مثل شريف بگيري و apply كني مثلا يه دانشگاه خوب تو آمريكا اونا خودشون بورست مي كنن.
چهار تا مقالم تو دوره ليسانست ميدي و ميري تو كنفرانسهاي اونور ارائه مي كني خودشون ميان دنبالت و براي بورس شدن هم برات خيلي موثره فقط پيگيري كن كه تو مجله اونور مقالت چاپ بشه كه اين نيازمند زبان قوي هستش.
بشين واسه كنكور خر بزن كه انشاالله براي شريف رشته كامپيوتر قبول شي! يكي از دوستاي من شريف كامپيوتر خوند و فوقشم همون شريف بود فكر كنم فوقش مهندسي پزشكي و يه چيزي تو اين مايه ها بود دعوتنامه براش اومد از يه دانشگاهي تو آمريكا تو شهر بالتيمور اسم دانشگاهش رو نمي دونم الانم اونجاس داره دكترا مي خونه از الانم دانشگاه بهش گفته بايد استاد همينجا بشي و بهت خونه و ماشين و در آمد خوب ميديم و براي اينكه دستشم بند كنن الانم براش حقوق در نظر گرفتن و يه كاري كه انجام بده ولي اون خفن ايرانيه برمي گرده.
خلاصه اينكه بايد درستو بخوني واسه كنكور و بجاي اينكه بشيني فكر كني و دغدغه هاتو بيشتر كني ، تمام هم و غمت رو بزاري براي قبول شدن در دانشگاه شريف رشته كامپيوتر.
موفق باشي

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
alibati اطلاعاتت كامل شد اطلاعاتت به منم بده من دارم رو مهاجرت كار ميكنم اما فعلا اماره استراليا رو دارم ميگيرم

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
فكر كنم شما يكم آمار بچه هايي كه رفتن و ويزا هم گرفتن رو تو همين 2 سال اخير مطالعه كني بد نباشه دوست عزيز.
البته جايي اين آمارا نيست ولي تا اونجاييكه من يه بولتن رو مطالعه كردم اين افراد زياد بودن.
شما پستاتو كوتاه تر بنويسي ما هم ميتونيم همه رو بخونيم يكم خلاصه تر بنويس.
اينكه شما خودت رفتي اونجا و تجربه رفتنشو داري قبول ولي صرفا دليل نميشه چون شما اونجا بودي هر چي شما بگي همونه.
حالا اون دكتر نادري هم ايراني بازي در آورده مشكل خودشه.
اون بنده خدايي كه من ميشناسم اهل دروغ و كلاس نيست اصلا تو اين فازا نيست، اينكه سر اينكه اون كدوم دانشگاه بره درس بخونه و هر كدوم از دانشگاه ها براي اينكه جذبش كنن امكاناتش رو براش بيشتر مي كردن كه اين بره اونجا و سرش دعوا بود رو خودم شاهد بودم برا همينم مي دونم كه اين قضيه قطعا راسته.
در آخر اينكه چون با پروكسي از اينجا وصلم نمي تونم رو خنده ها كليك كنم و برات خنده بفرستم شرمنده!!

Last edited:

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من سبک نوشتن جناب electronwizard جالبه و بلند نوشتن ایشان هم برای روشن ساختن ابعاد مطلب هست . بنده که از اطلاعات ایشان استفاده کردم و امیدوارم در اینده از اطلاعات ایشان بیشتر استفاده کنم.

talaiee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
"می توانیم کوتاه ولی مختصر بنویسیم و به وقت و نظر دیگران نیز احترام بگذاریم"

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
بازم ميگم شما به عنوان يكي (يك تجربه از .... ) افرادي كه اونور بودين مي تونين نظر بدين نه از طرف همه ايرانيان مقيم خارج از كشور.

چه جالبه كه شما اهل بحث نيستين و وقتتون هم كمه ماشالله شونصد تا پست اينجا دارين كه يه خروار توش نوشتين تو همش با 5 نفر بحث كردين بعد مي گين من اهل بحث كردن نيستم.

اون بولتنيم كه من گفتم متعلق به يه نماينده مجلس بود در ارتباط با فرار مغزها البته قطعا سايت اينترنتي اونم مال آمريكا معتبر تره!!!! و يه نكته بگم دوست من مهاجرت نكرده فقط رفته درس بخونه بياد.

آره ديگه اون دوست من مهره مار داره ، برو فكر كن ببين چي كار كرده كه همه دنبال اونن اما كسي دنبال شما نيومد البته شايد مشكل از گاوصندوقيه كه شما توش مي خوابي تا حالا درشو كسي نتونسته باز كنه كه بتونن بدزدنت يه شب يه تستي بكن بيرون بخواب ببين اتفاقيه مي افته اصلا؟؟!!!

شركتيم كه من توش كار مي كنم دادش خصوصيه سرمايشم 700 مليارد تومنه گفتم محض اطلاعت بگم كه شما هم در اين بخش تنها نيستين كه تو يه شركت خصوصي داري كار مي كني و وقت سر خاروندنم نداري مثل قضيه تجربه. در ارتباط با پروكسي هم فقط نمي دونم چرا پارس آنلاين IQ بازي در آورده فيلترش كرده در صورتيكه رو بقيه Provider ها اين سايت بازه.
و در آخر اينكه بقول خودتون من نمي خوام با شما بحث كنم من مي گم همه دارن اينجا نظر ميدن شما هم به عنوان يك نفر از .... كه تجربشو داري نظرتو بگو ولي لطفا نظر بقيه رو نقد نفرماييد.

البته خود ستايي نباشه بنده تو اين شركت يكي از مديران ارشد هستم برم كارام مونده سره شمارو هم درد نيارم بالاخره وقتتون كمه ديگه.

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
alibati اطلاعاتت كامل شد اطلاعاتت به منم بده من دارم رو مهاجرت كار ميكنم اما فعلا اماره استراليا رو دارم ميگيرم
امیر جان من اطلاعات خوبی بدست اوردم !
ایتالیا یکی از راحترین کشورهاست !
اما یه چیزی رو نباید فراموش کنی
اگر برای تحصیل میری دانشگاه های ایتالیا دانشگاه های
مهندسی ش خیلی معتبر نیست !
اما رشته های هنریش خیلی قویه !
ببین لینکها رو ببین بعد سوالتت رو بگو اگر تونستم حتما جواب میدم

بالا