برگزیده های پرشین تولز

اصلا سایت ساختن به چه درد می خوره ؟

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
من روز اول می خواستم یك سایت بسازم كه یك عالمه اطلاعات در مورد همه چیز توش باشه !
بعد از یك مدتی فهمیدم كه اگر قرار بود كه همه اطلاعات روی اینترنت توی یك سایت باشه كه دیگه احتیاجی به این همه جستجوگر و سایتهای مختلف نیست كه ..
پس بنابر این قعلا پا در هوا موندم .. اگر خواستید وب سایتم توی امضام هست . ببینیدش و نظر بدید .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اره حرفات کاملا درسته(تک دیس)
یادمه پارسال به من هم پیشنهاد همکاری داده بودی ولی حیق اون موقع همش می گفتی 2شب به بعد انلاینم:blink:
حیف نشد همکاری کنیم
سایت اره خیلی خیلی قشنگ واقعا خود من هم حسوذیم میشد به سایتت:rolleyes:

خوب همون با استعدادهایی که می گی خوب اونها بازیدشون بالا نیست مگه اگر بالا باشه همین سایت هایی که گفتم پول خوبی میدن تازه یه سری دیگه هم هستن اگر سایتت درست وحسابی باشه پول برای تبلیف می دن یعنی همون لوگو بنرتو بذارن ماهی پول میدن جدا از کلیکی

خوب اونا چرا این کارو نمی کنند اگر پول هاست واینترنت و.. فشار میاره بهشون
اگر علاقه داشتند وبلد بودند خوب باید می کردند این کاررو

اما کلا این مشکل هست که نمییان تو اینترنت تبلیغ بدن و..
ومن هم به این کار به عنوان کار اصلا فکر نمی کنم ونخواهم کرد چون این کارها آینده اصلا نداره اما برای منی که الان بی کارم ودارم درس می خونم خوبه یه پولی هم در میاد خوبه

راستی گفتی میایی یه سایت برامون مفتی طراحی می کنی:D
یه سایت خارجی مفتی مشت وتوپ می تونی درست کنی بعد اگر پولی از اون در اومد یه جبران می کنم:D
منظورو بد نگیری تکدیس جان

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mahiar0 :
یادمه پارسال به من هم پیشنهاد همکاری داده بودی ولی حیق اون موقع همش می گفتی 2شب به بعد انلاینم:blink:
حیف نشد همکاری کنیم

خوب همون با استعدادهایی که می گی خوب اونها بازیدشون بالا نیست مگه اگر بالا باشه همین سایت هایی که گفتم پول خوبی میدن تازه یه سری دیگه هم هستن اگر سایتت درست وحسابی باشه پول برای تبلیف می دن یعنی همون لوگو بنرتو بذارن ماهی پول میدن جدا از کلیکی

ومن هم به این کار به عنوان کار اصلا فکر نمی کنم ونخواهم کرد چون این کارها آینده اصلا نداره اما برای منی که الان بی کارم ودارم درس می خونم خوبه یه پولی هم در میاد خوبه

یه سایت خارجی مفتی مشت وتوپ می تونی درست کنی بعد اگر پولی از اون در اومد یه جبران می کنم:D
خوب اگه میشه از یه وب سایت اینقدر در اورد ، مگه من مغز خر گاز زدم میرم سر کار؟
33.gif

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahiar0 :
حیف نشد همکاری کنیم

سلام خوبی؟ مرسی از جوابت و اهمیتی که دادی
بابت تعریف و تمجید از تکدیس هم ممنون ولی تکدیس رو چند ماه پیش ایران بی دلیل فیلتر کرد. منم هاستشو خالی کردم www.Takdis.com

اون قسمت که گفتید سایت های با بازدید کم بهتره نباشن. من شفاف سازی کنم که منم منظورم همین بود. من منظورم همه سایت ها و وبلاگ های در پیت نبود که چپ و راست باز میشن. و مثلا یکی امروز با دوستش قهر میکنه میاد به وبلاگ باز میکنه یک هفته و بعد بیخیال با سایت هم میبینه رفیقش سایت زده میگه جا نمونمه و...
من منظورم اون تعدادی سایت های انگشت شماری بود که واقعا محتواشون عالیه و بنا به دلیلی اینکه نتونستن اونو جایی خوب معرفی با تبلیغ کنن محدود موندن یا .....

بعدش هم شما که مثل بچه های دیگه وضعت خوبه . ولی .... اصلا ولش کن میدونی اینو باید جایی مینوشتم که همه اونایی که دلشون پره میومدن اونجا یه نظری پیشنهادی چیزی بدن. پاکش کنم بهتره.

سایت خارجی هم بله دیگه گفتم که اگه کسی نظری داریه من کپی رایت اونو هم نمیخورم و حتی نظرشو میخرم که حرفی باقی نمونه. من الان چند روزه درگیر طراحی سایت شخصی خودم هستم یعنی 2 ماه میشه.
اینجاست www.AliMOSTAFA.com
که برنامه نویسی اون خیلی وقت گیر هست. چیز خاصی هم نیست. در ضمن تو این سایت شخصیم به قسمت هم قرار دادم برای پابلیش کردن اسکریپت های کوچیک و بزرگی که نوشتم که اونجا قرارشون بدم و بعد توی سایت های اسکریپت آرشیور مثل هات اسکریپت و... معرفیشون کنم ملت استفاده کنن. تقریبا میشه گفت همه تجربیات من هست تا حالا.
البته برای ایرانی هم یه چیزایی ساختم که رایگان استفاده کنن. مثلا دیدم توی سایت های تفریحی خیلی از لینک باکس های درپیت و پر دردسر استفاده میشه که مثلا یه لینک باکس با یه ادمین خیلی قوی ساختم که خیلی جمع و جوره البته اینم انگلیسیه ولی زبان فارسی داره و...
البته این کوچیکشون بود. بعدش اسکریپت دوستیابی به سبک اورکات هست یه فارسی و انگلیسی بازم
تاپ سایت و بلاگ رنک و چند تا دایرکتوری هست

که البته همه اینایی که نوشتم از همه مدل های ایرانی و خارجی که تا حالا ساخته شدن خیلی خیلی سر تر و پیشرفته تر هستن و واقعا براشون وقت گذاشتم و....

من فکر کنم خیلی دیگه بحث رو منحرف کردم نه؟

راستی این چند سایتی که معرفی کردید برای گرفتن تبلیغات با یه نگاهی سطحی میشه راحت اینو گفت که یه چیز پایه ریزی شده و بنه دار نیست. من منظورم این چیزا نیست. کسی که سایت برنامه نویسی داره و وداره آموزش میده که تبلیغ چرخ خیاطی بدردش نمیخوره.

ضمن اینکه تعداد بازدیدها و نوع بازدیدها باید در نظر گرفته بشه. در سایت های خارجی اگه شما سایت تفریحی داشته باشی و روزانه بیست هزار بازدید داشته باشی مثلا برای فضای 550 در 100 پیکسل به شکل عمودی فرض کن 40 دلار بدن برای یکماه.

در حالیکه در یک سایت برنامه نویسی خارجی اگه اون سایت روزیانه 100 بازدید داشته باشه به اندازه بازدیدهای روزانه اون سایت تفریحی بیشتر ارزش داره.

چون تو این یکی 100 نفر آدم برنامه نویس اومده که ارزششون خیلی بالاست و یه تبلیغ به اسکریپت توی این سایت اگه فقط 200 نفر هم ببینش کلی سود و استفاده داره تا اون سایت تفریحی برای همین طبقه بندی و...

نمیدونم متوجه منظورم شدید؟

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
وب سایت زدن احتیاج به یك ایده خوب داره .. من هم دنبال یك ایده خوب برای وب سایت می گردم

بالا