برگزیده های پرشین تولز

افزايش پهناي باند

Same

Registered User
لایک‌ها
0
اگه برای کافی نت از یک خط ISDN استفاده شود بهتر است یا از دو خط معمولی بطور همزمان استفاده شود.چرا؟ این سوال رو از این جهت پرسیدم که اگه مورد دوم بهتر باشد یا فرقی نکند در خرید مودم برای خط ISDN و همچنین هزینه مخابراتش در تبدیل خط عادی به ISDN صرفه جویی میشود!

-VAFA-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Same :
DSL و مخابرات رو که باید فراموش کرد چون اگه بخوام این کارو بکنم یه ISDN بگیرم که بیشتر میصرفه. اما وایرلس چی؟ آیا اون هم نیاز به مخابرات داره؟ چه چیزهایی نیاز داره و تقریبا چه قدر هزینه؟

شما یه جفت از این تجهیزات رو نیاز خواهید داشت:
برای مثال اگه سنا-او کار کنید:
این آنتن رو
SAP-2412.jpg
با این اکسس پوینت:
SL-3054AP3%20Aries2.JPG
برای مسافت3کیلومتر نیاز خواهی داشت البته رو سرعت 11 مگ حالا برای 1 کیلومتر میتونی یه آنتن اومنی دایرکشنال بگیری که ارزونتر هم باشه
fهمین هارو اگه مثلا با D-Link کار کنی حدود 700~850 تموم میشه برات.

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
برای استفاده از وایرلس 1 ملیون خیلی زیاده به نظر من
برای مسافت های کم مثل زیر 5 کیلومتر بخوبی میشه از محصولات لینک سیس استفاده کرد که شرکتش مال شرکت سیسکو هست و کیفیتشون هم خیلی خوبه
در مورد سرویس های پراکسی بیس با نظر دوستان موافقم اما ما خودمون کاربران زیادی وی سرویس های پراکسی بیس داریم که اغلب هم آی اس پی هستن و مشکلی هم ندارند و با اینکه ما اصرار می کنیم که سویچ کنید به سرویس های آی پی بیس روی ماهواره های پر کیفیت مثل هلاس اما همونطور روی پراکسی بیسشون موندن و باهاش حال می کنن
در مورد سرویس های پراکسی بیس هم یکی از مزیت های پاییه ددیکیتد این سروی سها هست که خودش تضمینی هست برای قطع نشدن این سرویس و تعداد آی پی زیادی که به کاربر میده خودش کمک بزرگی هست

-VAFA-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی متاسفم که این رو میگم ولی واقعیتیه که عینا برام ثابت شده:
از ایرانیها هیچ سرویسی نگیرید چون چون به قول خودشون پیچ باندوید رو از سر بی وجدانی و دلبخواه کم و زیاد! میکنن
البته نه اینکه خودم ایران نباشم اینرو از اینجهت میگم که غیر ایرانیها متوجه این مساله شدن که مشتری داری کنن و حد اقل اینکه در حقش ظلم نکنن ولی ماها نه!
نمونه بارزش رو میشه تو همین آی-اس-پی ها دید که بنا به میزان فروش کارتشون(اشتباه نکینید! پهنای باند رو بالا نمیبرند) بلکه سهمیه من نوعی رو که من 100%ش رو خریدم 80% میکنند
من اگه جای شما بودم مشکلات اینترنت وان-وی یا هزینه های اینترنت تو-وی رو تحمل میکردم ولی سراغ همشهریام نمیرفتم

Bahman_am

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Same :
اگه بخوام از دیشی که تقریبا در 1 کیلومتری مکان ما قرار داره استفاده کنم چکار می تونم بکنم و به چه وسایلی (در هر دو جا) نیاز دارم؟

ممنونم
احتمالا شما ميخواي كه ديشت تو آي اس پي نباشه كه بهت گير بدن .
ميتوني از وايرلس استفاده كني ولي هزينه زيادي داره .

بالا