برگزیده های پرشین تولز

افسانه سه برادر

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از milad_21 :
شرک به نظر من فاجعه ترین کارتونی بود که به عمرم دیدم!!! انقدر مزخرف که حاضر نشدم وقتم رو برای قسمت دوم تلف کنم!!!
72.gif

براستی که چنین است. سخت مزخرف کارتونی بود.

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از esfandiyar2002 :
میلاد جان دمت گرم و سرت خوش باد!!!:D پس اگه ما اینا را بالفرض بخوایم باید به سونی جان زحمتشو بدیم(منظورم همشه ها..:lol: )(چه پررو!!!:D )

همه رو بخوای یعنی چجوری؟!؟ سونی همه اینارو نداره!! Bleach رو می تونی ازش بگیری، اصلاً خود اون Bleach رو به من معرفی کرد!!
30.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
والا من آیدیم نشون دهنده سال تولدم هست که به تقویم طاغوتی میشه2535:blink:
محله برو بیا و عروسکی نخودی رو یادته؟:lol: من سریال زورو سیاه سفید رو هم اویل انقلاب گزاشته بودن هم یادمه(چند سال پیش یه سانسور شدش رو گزاشتن) خلاصه سریال های عتیقه زیاد دیدم!:wacko:

پس هادی و هدی رو هم دیدی؟:D

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از mehrdad1355 :
والا من آیدیم نشون دهنده سال تولدم هست که به تقویم طاغوتی میشه2535:blink:
محله برو بیا و عروسکی نخودی رو یادته؟:lol: من سریال زورو سیاه سفید رو هم اویل انقلاب گزاشته بودن هم یادمه(چند سال پیش یه سانسور شدش رو گزاشتن) خلاصه سریال های عتیقه زیاد دیدم!:wacko:
شهرام جان مطمئنا که یادمه...شما هم یوگی و گوریل انگوری که یادته...
تنسی تاکسیدو و چاپلین چطور؟
سریال مرد شش میلیون دلاری که لی میجرز نقش اول اونو داشت چی؟
اینو فکر نکنم یادت باشه....
تاپکت top cat یادته؟:D فکر نکنم سنت قد بده...;) چون اون موقع دوساله بوده اید..:blink: :lol:

کار و اندیشه که یادت میاد...؟درون و برون چطور؟
من عاشق خنده برون بودم..!!!

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از milad_21 :
همه رو بخوای یعنی چجوری؟!؟ سونی همه اینارو نداره!! Bleach رو می تونی ازش بگیری، اصلاً خود اون Bleach رو به من معرفی کرد!!
30.gif
خوب نه منظورم اینه که من از شما طالبم...:D
الان کامی و ستوده میان می گن چرا دارین اینجا چت می کنین..

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
خوب نه منظورم اینه که من از شما طالبم...:D
الان کامی و ستوده میان می گن چرا دارین اینجا چت می کنین..

دوست عزیز، به زودی یه تاپیک جدید در این زمینه زده می شه و شما هم حتماً خبر می شی!!!
82.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شهرام جان مطمئنا که یادمه...شما هم یوگی و گوریل انگوری که یادته...
تنسی تاکسیدو و چاپلین چطور؟
سریال مرد شش میلیون دلاری که لی میجرز نقش اول اونو داشت چی؟
اینو فکر نکنم یادت باشه....
تاپکت top cat یادته؟:D فکر نکنم سنت قد بده...;) چون اون موقع دوساله بوده اید..:blink: :lol:
کار و اندیشه که یادت میاد...؟درون و برون چطور؟
من عاشق خنده برون بودم..!!!
تنسی تاکسیدو و یوگی(سری جدیدشو دوسال پیش شبکه 5 نشون داد)کار و اندیشه و درون و برونرو دیدم ولی شش میلیون دلاری رو داستانشو شنیدم!ناسلامتی اون موقع بچه کوچولو بودم و طرفدار کارتون:blink:
هادی و هدی که 10 سال پیش کانال دو میزاشت:wacko:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من که هيچی يادم نمياد

احتمالا اون موقع هنوز موز بودم:D

يکی اين افسانه 3 برادر رو برام تعريف کنه !!!!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
آقای esfandiyar2002 می تونین به پست که در signiture من لینکش هست مراجعه کنید!!! ;)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
به نقل از mehrdad1355 :
والا من آیدیم نشون دهنده سال تولدم هست که به تقویم طاغوتی میشه 2535
عجب، شمام که هم سال من هستين
30.gif
به تقويم ميلادي هم ميشه 1976
34.gif

به نقل از daftarekhaterat :
راستش من از اون خرس كه اسمش بامزي بود و عسل ميخورد يادم مياد! بارپابابا هم يادم مياد!...
هي هي، تو مدرسه بچه ها اسم منو گذاشته بودن بامزي !!

خب اينجا همه ي کارتون ها رو که گفتيد، چرا کسي واتو واتو رو نگفت؟ يا الفي؟ اون گربه، خپل رو کسي يادش هست
34.gif
يا اوني که پره هر وقت يه آرزو داشت بادکنکشو باد ميکرد و ميرفت تو فضا پيش ماه و ستاره ها و آرزوشو ميگفت و وقتي برميگشت آرزوش برآورده شده بود؟ يا پروفسور بالتازار، زبل خان (ياد رستوران آشپزباشي بخير!) سايمون در سرزمين گچ هاي نقاشي (يا يه اسمي شبيه اين!)، آقاي دماغ، آقاي کلاه، آقاي خوشحال، آقاي عصباني!! بلفي و ليلي بيت، يونيکو (من هميشه عاشق تک شاخ ها بودم!)، زنبور مايا (اينا اسمشو کرده بودن نيک و نيکو!) .... هي... جووني کجايي که يادت بخير !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laugh1.gif

حالا گذشته از همه ي اين يادآوري خاطرات، سريال عروسکي افسانه سه برادر رو کسي نداشت؟ آخ که شديدا دلم هواي ليو بي رو کرده!! من افسانه سه برادر ميخوامممممممممممممممممممممممممممممممممم !
hysteric.gif
(اسمايلي لوس بچه نداشتم، اينو گذاشتم!)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نقل از milad_21 :
Bleach که یه کارتون ژاپنی خفن هست که من خیلی باهاش حال می کنم، توضیح فکر نمی کنم بشه داد! باید ببینید! اگر بخواین، SonyStyle داره، می تونه در اختیارتون بذاره!!!

Friends که یه سریال کمدی خدا بوده که من واقعاً فکر نمی کنم از این خنده دارتر به اون زودی ها ساخته بشه!!!
21.gif
پخشش تموم شده! راجع به 6 تا دوست صمیمی هست و اتفاقاتی که در طول 10 سال برای اینها می افته! این سریال 10 سال از 1994 تا 2004 پخش می شده!!! کلاً 240 قسمت!

Desperate Housewives یک سریال جدید هست که سبکش با friends فرق داره و الان همچنان در حال پخشه! راجع به 4تا زن و اتفاقاتی که در محله شون می افته!! از پربیننده ترین هاست و چندین جایزه گرفته!! بیشتر خانم های خونه دار نگاه می کنن! ولی من حودم معتادش شدم!!
10.gif

LOST راجع به تعدادی آدم که در یک جزیزه گرفتار شدن!!! هنوز در حال پخش! بسیار پر طرفدار و برنده کلی جایزه!!!
9.gif
سلام
آقا يک سؤال با چی download ميکنی؟
چون منم الان 2-3 هفته هست که دارم friends رو dl ميکنم اما تازه 2 تا season رو تونستم!

در ضمن joey هم بدک نيست،ادامه همون داستان joey هست!

چيز ديگه اي تو اين مايه ها نميدونی...بزارم dl شه؟
راستی scrubs رو هم حتماً توصيه ميکنم..بعضاً از friends هم بهتره!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Persiana :
عجب، شمام که هم سال من هستين
30.gif
به تقويم ميلادي هم ميشه 1976
34.gif

هي هي، تو مدرسه بچه ها اسم منو گذاشته بودن بامزي !!

خب اينجا همه ي کارتون ها رو که گفتيد، چرا کسي واتو واتو رو نگفت؟ يا الفي؟ اون گربه، خپل رو کسي يادش هست
34.gif
يا اوني که پره هر وقت يه آرزو داشت بادکنکشو باد ميکرد و ميرفت تو فضا پيش ماه و ستاره ها و آرزوشو ميگفت و وقتي برميگشت آرزوش برآورده شده بود؟ يا پروفسور بالتازار، زبل خان (ياد رستوران آشپزباشي بخير!) سايمون در سرزمين گچ هاي نقاشي (يا يه اسمي شبيه اين!)، آقاي دماغ، آقاي کلاه، آقاي خوشحال، آقاي عصباني!! بلفي و ليلي بيت، يونيکو (من هميشه عاشق تک شاخ ها بودم!)، زنبور مايا (اينا اسمشو کرده بودن نيک و نيکو!) .... هي... جووني کجايي که يادت بخير !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laugh1.gif

حالا گذشته از همه ي اين يادآوري خاطرات، سريال عروسکي افسانه سه برادر رو کسي نداشت؟ آخ که شديدا دلم هواي ليو بي رو کرده!! من افسانه سه برادر ميخوامممممممممممممممممممممممممممممممممم !
hysteric.gif
(اسمايلي لوس بچه نداشتم، اينو گذاشتم!)
من از بس که حدود سال 66 این واتو واتو رو تابستونش گزاشتن دیگه حالم ازش بهم میخوره!

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
آخ که چه قدر از این درون و برون با اون صدای زیقشون(؟) بدم می اومد.

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

من یه چند سال پیش کارتون سه برادر را دیدم واقعا عالی بود.

چند تا عکس پیدا کردم نمی دونم برای فیلمش هست یا نه؟؟
three_kingdoms.jpg

farid_491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اینکه بازیش رو هم دادند بیرون؟
B00082ZQWW.01.LZZZZZZZ.jpg

بالا