برگزیده های پرشین تولز

الكترومغناطيس - خفن ترين و سخت ترين درس برق

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان والا من رشتم مهندسی پزشکی بود. سالی که کنکور فوق دادم یکدفعه بدون هماهنگی مغناطیس به درسها اضافه شد. ما اصلا این درس رو نمی گذرونیم. من خودم نشستم خوندم خیلی آسون بود. نزدیک کنکور آموزش عالی فهمید گند زده ضریبشو با تجزیه یکی کرد. من توی کنکور مغناطیس زدم بدم نزدم
اینطوری که میگید سخت نیست.

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دوستان والا من رشتم مهندسی پزشکی بود. سالی که کنکور فوق دادم یکدفعه بدون هماهنگی مغناطیس به درسها اضافه شد. ما اصلا این درس رو نمی گذرونیم. من خودم نشستم خوندم خیلی آسون بود. نزدیک کنکور آموزش عالی فهمید گند زده ضریبشو با تجزیه یکی کرد. من توی کنکور مغناطیس زدم بدم نزدم

لابد مقدمه + فصل1 رو خوندید :دی

bache-mosbat

Registered User
لایک‌ها
12

به عنوان یه کامپیوتری که ارشد رفته برق تایید می کنم!

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
خط اولو نمیفهمم اما بعد .....مشکل ما بیشتر با استاده تا خوده درس عاشق همین مسائل توهمیه والا اره شاید خوددرس ثقیل نباشه واسه همه بچه های بخش کابوس شده ..........یه درس هرچه قد که سخت باشه اما اگه استاده خوبی داشته باشه میتونه واسه همه شیرینو قابل هضم باشه این استاده که مشخص میکنه درس سخته یا اسون مثلا همین راضی مهندسی شاید واسه خیلیا ناجور باشه اما واسه خودم خیلی عزیز بود چون استادش کار درست بود اما خدا نکنه ادم گیره 1 روانی بیفته......

شدیدا حرفتو تایید می کنم! خدایا ما رو از دست دبوانگان خلاص کن! بگو امین....

ولی ببین اون مسئله توهمیا واسه ابراز فضله! تو امتهان ممکنه یکی دوتا ازشون بده ولی ریتم بقیه معمولیه! واسه همینم بیخیال 20 شو تارگتو بزن 18 یا 17 برو تو شیکم استاد! غمت نباشه! این تازه اولشه!

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
لابد مقدمه + فصل1 رو خوندید :دی

نه دوست عزیز کامل خوندم خودم هم خوندم فکر میکنم راحت بود البته لا نظر شما در مورد تجزیه هم موافقم.

rezacommunicatn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من این درس خیلی سخت نیس خفنم نیس خیلی هم توپ و باحاله اگه دمبال ی کم خلاقیت باشی باید بگم ک این درس درسی که میتونی خودت نشون بدی
کتاب چنگ رو هم بنداز دور برو کتاب پارسه دکتر عبدالعالی بخون بعد برو سراغ کتاب جکسون میترکونیش...:D

بالا