برگزیده های پرشین تولز

انجمن تخصصي بازي سايبريا2

Marmoolak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا يه انجمن ديگه اينجا بود ولي فكر كنم اون مال سايبريا 1 بود كه فارسيش هم تو بازار هست اما اين يكي انگليسي هستش. من هنوز تمومش نكردم ولي اگه سوالي دارين كه من بتونم جواب بدم در خدمتم.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
دوبله سايبريا2(دارينوس) به بازار اومده يا نه.تو خود سايت نوشته كه به زودي ولي يكي ميگفت اومده كسي خبر داره؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Marmoolak :
اقا يه انجمن ديگه اينجا بود ولي فكر كنم اون مال سايبريا 1 بود كه فارسيش هم تو بازار هست اما اين يكي انگليسي هستش. من هنوز تمومش نكردم ولي اگه سوالي دارين كه من بتونم جواب بدم در خدمتم.
آقا من ديروز ميخواستم در مورده اين بازي يه چيزايي بنويسم خوب شد كه شما اومدي
راستش من يه جا از اين بازي گير كردم ميخوام ببينم كسي ميتونه به من كمك كنه ؟
اون قسمتي كه ماهيگيري ميكنه ميخوام ببينم چه جوري بايد ماهيه نارنجي رو بگيرم كه او خرس كه پشت در هست بره همين مرسي ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
راست ترین قسمت نزدیک به همون پایه ای که روش وایساده باید قلاب بندازی.......
اینم انگلیسیش خودت بخون :
Dock - Go down to the dock. Remember what Brother Andrei's book stated - bears and youki loves orange salmon. Read the fisherman's guide and note that orange salmon "is fairly selective about the color of its prey. However, its preferred food remains green frogs".

Let's go fishing: We need orange salmon for the bear. Orange salmon likes green frogs.

Click on fishing pole. Kate puts the fish basket down.

Click on lure box in front of Kate. I used the top right lure.

There are 4 spots to cast the rod. Left water area by rocks has the blue salmons. Pool behind dead tree has the green salmons. Right water area has the violet salmon.

The area to click on for orange salmon is right of Kate and close to the dock (see orange arrow on graphics).

Test the caught salmons on the bear by throwing the fish out the window of the lodge. The bear is a picky eater - he only wants an orange salmon.

Give the fish filled-fish basket to the youki until you catch an orange salmon.

Bet you couldn't wait to get your chops around that boy, hah.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام خیلی ممنون از راهنماییت ولی این کار رو هم کردم نشد . موقع ماهیگیری یک جعبه هست که داخل اون به قول معروف 9 تا طومع هست میخوام بدونم ربطی به اون 9 تا نداره که با کدومش ماهی بگیرم . الان اگر بگید ربطی نداره اون وقت دیگه من باید چی کار کنم وقتی مستقیم قلاب رو میندازم فقط ماهی سبز رنگ میگیره . اگر میشه بگید چی کار کنم به نظر شما نباید یک ماهی به جز نارنجی ببرم پیشه اون خرسه بعد دوباره بیام ماهی بگیرم
بعد یک سوال دیگه میخواستم بدونم تا آخر این بازی چند درصد مونده ممنون

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببین علی جون.یکم این متنی که من نوشتم رو بخون ..خودت متوجه میشی.
ببین نوشته :
Click on lure box in front of Kate. I used the top right lure
یعنی این بابا که اینو نوشته از سمت راست بالایی استفاده کرده .
در ضمن این عکسو ببین :

fishing.jpg

تو متن هم نوشته :
روی محل بنفش باید قلاب بندازی تا ماهی نارنجی بگیری.
درباره اینکه گقدر مونده باس بگم شاید الان نزدیک 30 - 40 درصد باشی.
بازی خوبیه .

من خیلی دوستش دارم .
;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا ممنون ردیف شد . خیلی حال میده این بازی ولی من دوباره یه جا دیگه گیر کردم . یک قسمت هست که یک هواپیما سقوت میکنه بعد یه جایی هم هست که یک گیرنده رادیویی هست میخوام بدونم چه فرکانسی رو باید بدم کلا میخوام ببینم این قسمت چه جوریه ممنون

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ببينم عمو كوكو اينو با راهنما تمومش كردي؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
ببین علی جون اینجوری نمیشه اینجا رو ببین »
http://www.the-spoiler.com/ADVENTURE/Microids/syberia.2.1/
مرحله به مرحله نوشته چیکار باس بکنی . اگر تو ترجمه انگلیسیش مشکلی داشتی بپرس عمو .
راستش من انگليسيم زياد خوب نيست
اگر فارسي بود خيلي خوب ميشد اگر Turkish يا Swedish هم گير آوردي بد نيست

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه ممد جان . اولن تمومش نکردم هنوز . وسطشم . بعدشم حداکثر سعیم رو میکنم از WT کمتر استفاده کنم . فقط تو معمای دیوار یخیه که باید موشه رو مجبور کنی میوه قرمزه رو بیاره واست گیر کردم . واقعا چیز نامفهومی بود .

بازی خوبی شده . آخر گرافیک بازیهای ادنچره که تابحال دیدم . خیلی خوبه . ازش review هم خوندم ملت حال کرده بودن فطیر ! مخصوصا از صداهاش ! خیلی عادی و عالی . باگ هم نداره .

اگر جایی گیر کردی علی آقا بپرس هستمت .
;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
دمت گرم بازم رديف شد حالا ميشه بگي چه قدر از من جلو تر هستي ؟

گرافيك اين بازي هم به قول شما واقعا عاليه تازه من اين بازي رو دارم با MX 440 SE بازي ميكنم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
دمت گرم بازم رديف شد حالا ميشه بگي چه قدر از من جلو تر هستي ؟

گرافيك اين بازي هم به قول شما واقعا عاليه تازه من اين بازي رو دارم با MX 440 SE بازي ميكنم
والا من یکم گیج زدم حدود 2-3 ساعت از سیو های بازیم پرید دیگه حال نداشتم دوباره برم .....:(
نتونستمم که بخاطر اون حماقت خودمو ببخشم و ادامه بدم .....من اول 2 فصل مونده به آخر بازیم. یهنی اول جزیره پنگوئن ها !
FX5200 هم دارم . بد نیست .
خوشت میاد . 1 رو که بازی کردی؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
والا من یکم گیج زدم حدود 2-3 ساعت از سیو های بازیم پرید دیگه حال نداشتم دوباره برم .....:(
نتونستمم که بخاطر اون حماقت خودمو ببخشم و ادامه بدم .....من اول 2 فصل مونده به آخر بازیم. یهنی اول جزیره پنگوئن ها !
FX5200 هم دارم . بد نیست .
خوشت میاد . 1 رو که بازی کردی؟؟
دمت گرم فعلا كه دارم كشكي رد ميكنم خيلي باحاله
راستي من يك رو بازي نكردم اون چه جوريه ؟ اگر اين رو برم آخرش بازم حال ميده كه يك رو بازي كنم ؟
راستي بازيه Broken Sword هم مثل سايبريا حال ميده ؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از ali206speed :
دمت گرم فعلا كه دارم كشكي رد ميكنم خيلي باحاله
راستي من يك رو بازي نكردم اون چه جوريه ؟ اگر اين رو برم آخرش بازم حال ميده كه يك رو بازي كنم ؟
راستي بازيه Broken Sword هم مثل سايبريا حال ميده ؟

اگه الان بتوني پيداش كني بازي longest journey خداي adventure هاي pc.

thelongestjourney_boxshot.jpg

thelongestjourney_screen003.jpg

thelongestjourney_screen004.jpg

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
رادیکال جان ممنون . میبینم بالاخره ادنچر هم طرفدار پیدا کرد . ما اینجا تک بودیم .....خدا رو شکر .
من از بازیهای خوب ادونچر که میگن اگر بازی نکردید حتما بازی کنید سری بازی Momkey island رو میدونم و از لانگست جورنی خبر نداشتم . محیط خیلی قشنگی داره . من مدتهاست دیگه غیر از بازیهای کاملا رئال اکشن( مثل Call of Duty , Medal of Honor ) بازی اکشن نمیکنم . فقط ادنچر !
چیه هی میرن با تفنگ و نمیدونم لیزر و ....تو یه فضاهای عجیبو غریب جک و جونور میکشن؟؟؟
حال ادونچر هم تو گشتن و پیدا کردن راه حل معماها و ......است .
علی جان اگر سایبریا 1 رو بازی نکردی حتما بازی کن ! اصلا اینها ادامه همند . داستانشون در طول همه . باید بازی کنی . البته 2 اش خیلی بهتره .لی 1 هم لطف خودشو داره !
آقای رادیکال شما داری این بازیو ؟ میتونی اگر بخوایم مثلا با پیک کپیشو برامون بفرستی هزینه اش رو هم میدیم پیک برات میاره . ها ؟ دنبال اینجور بازی های قدیمی گشتن خیلی سخته .......من فقط پایتخت یه جایی رو میشناسم که هر چی خوساتم تابحال داشته . حتی سال پیش ازش Dark Earth رو خوساتم داشت!!!!! اونم بازی قشنگیه !! خیلی ! ادلین بازی ادونچر عمرم بود ....محیطش شبیه همین سایبریا ساخته شده .
میدونید سازندگان سایبریا ( همین طور دارک ارت ....این بازی لانگست جورنی هم اینطور بنظر میرسه ) از تکنولوژی متنفرند و برای همین از محیط های اینجوری ....همه چیز گرد و قدیمی و ....استفاده میکنند.

کسی از بازی A Quiet Weekend in Capriy سراغی داره که اومده یا نه؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
كاكو جان دمت گرم من كه خيلي وقته عشق Adventure هستم يكي از اين بازيها كه خيلي حال كردم Deracula بود
راستي من اون قسمتي كه موش هست گير كردم يه كم اونجارو توضيح بده مرسي

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببین . تو اتاق پیر زنه سمت چپ یه مزقونت..یه چیزی هست(من به هر چیزی که ندونم میگم مزقونت ! ) برش دار . یه ظرف آب هم هست که نمیدونم از کجا باید ورش داری ور میداری تو اون دستگاه پر آب میکنی میری تو همون غار کذایی.

آها ! زیر همون دستگاه اب یه چوب پنبه هست .
بعد اون چوب پنبه رو میکنی تو سولاخ سمت راست . بعد اون مزقونت گردون رو میزاری رو پایه جغد (که تو همون تصویر سمت راسته)بعد میچرخونیش جغده میاد میشینه روش. بعد موشه میترسه میره تو سولاخ سمت چپ . بعد چون پنبه رو میزاری تو سوالاخ بعدی که موش بتونه بپره از روش و بعد هم تو سولاخ بعدیش که راه بسته شه و موشه نتونه بر گرده . بعد آب رو میریزی از سولاخ بالا سمت چپ موشه شنا میکنه میره بالا. یه اسکلت ماهی هم هست(جلو در طویلخ یوکی باس باشه) میندازیش تو سولاخ بالایی موشه میره میوه قرمزه رو میخوره و بعد از اونطرف میاد میندازه بیرون
کلا این از مزخرف ترین معماهایی بود که تابحال دیده بودم !!! :wacko:
بعد میوه رو بده به پیرزنه جادوگر و ...
ولی من توصیه میکنم اول بازی یکش رو بازی کنی بعد 2 . اینجوری خیلی بهتره .

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از ali206speed :
راستش من انگليسيم زياد خوب نيست
اگر فارسي بود خيلي خوب ميشد اگر Turkish يا Swedish هم گير آوردي بد نيست

وا سا دو Swedish

بالا