برگزیده های پرشین تولز

انرژي هسته اي واجبتر ار نون شب!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
جالبه. كشور همه چيش تكميله.مشكلات بيكاري فساد طلاق اعتياد عدم امنيت اقتصاد درب و داغان روحيه افسرده مردم و ... همه حل شده. تنها مشكلمون استفاده فوق صلح آميز از انرژي هسته ايه.
http://www.bbc.co.uk/persian/iran/story/2004/06/040627_he-irannuclear.shtml

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اینقدر صلح آمیزه که اصلا نباید در موردش بحث بشه !

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
صفر و یک عزیز خوب این هم یکی از مشکلات جامعه ما هست که باید حل بشه و داره حل هم میشه. بعد هم مگه وقتی که همه کشور های دنیا داشتند به اینگونه کار ها روی می اوردند تمام مشکلاتشون حل شد بود که رفتند به دنبال این کارها. ولی با وضعیتی که الان ایران داره راستش باید گفت که الان نتنها این مسئله از نون شب واجب تر است بلکه اون قدر اهمیت داره که حداقل مردم باید نون ظهرشون رو هم برای این کار کنار بگذارند

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امام زمان با شمشير وقتي ميتونه همه رو نابود كنه چه نيازي به انرژي هسته اي(آخه چند وقت پيش شهرداري يه تابلو زده بود تو خيابون كه امام زمان با شمشيرش يه موشك رو نابود كرده بود)

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sefrvayek :
جالبه. كشور همه چيش تكميله.مشكلات بيكاري فساد طلاق اعتياد عدم امنيت اقتصاد درب و داغان روحيه افسرده مردم و ... همه حل شده. تنها مشكلمون استفاده فوق صلح آميز از انرژي هسته ايه.
http://www.bbc.co.uk/persian/iran/story/2004/06/040627_he-irannuclear.shtml
بيكاري كه نداريم چون ملت الان همشون سركارن
همه مديران ما متعهد هستن و مفسد بين اونها نيس شايد مردم اينجوري باشن ولي مديرا خالصانه كار ميكنن
اعتياد.......مگه خبرها رو نميخوني همين هفته بود كه 500 تن مواد مخدر رو سوزونديم
ميتونين پولهاتون رو تو بانك بذاريد. سيستم بانكداري بدون ربا امنيتش رو تضمين ميكنه
نقطه چين رو هم براي روحيه مردم داريم پخش ميكنيم
انرژي هسته اي رو هم داريم براي روزي آماده ميكنيم كه نفت و گاز تموم ميشه اونوقت ميتونين تو موتورخونه خونه تون از اتم استفاده كنين

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
منم حرف وحيد رو قبول دارم
وقتي ديگر كشورها اين قدر با ما بد رفتاري مي كنند ماهم حق داريم كه به اين چيزا فكر كنيم
چه طور در زمان شاه آمريكايي ها با ساختن 4 راكتور موافق بودن حالا كه روسا مي خوان اون رو درست كنند اون 2 تا مشكل دارن
انا همش سياسته

بسوزه پدر مادر سياست

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
آمين!!
هر چي مي كشيم از اين سياست پدر سوخته است!! اخه منطق بوش رو كي مي تونه قبول كنه جز خودش كه همه چيز در اختيارشه؟!! نتيجه انتخابات اينده امريكا خيلي مهمه...در اينده خيلي از كشورا مخصوصا ايران خيلي تاثير گذاره. اين بوش اگه بيشتر بخواد بمونه به مارس كه رحم نكرد فكر كنم خورشيد رو هم بكشه وسط محور شرارت!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
وقتي ديگر كشورها اين قدر با ما بد رفتاري مي كنند ماهم حق داريم كه به اين چيزا فكر كنيم
چه طور در زمان شاه آمريكايي ها با ساختن 4 راكتور موافق بودن حالا كه روسا مي خوان اون رو درست كنند اون 2 تا مشكل دارن
اين چه حرفيه؟ رژيم شاه در كنار حل مشكلات مردم و بهبود اقتصاد داشت اين كار رو ميكرد اما اينا همه چيز رو بي خيال شدن فقط دارن به اتم فكر ميكنن

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به احتمال بالاي 90 جمهوري اسلامي از ان پي تي خارج ميشه مگر فشار طرف اروپايي (واسه باقي موندن توي ان پي تي نه) مستمر باشه وگرنه اگه طرف اروپايي يكم شل كنه(يعني واسش ديگه مهم نباشه جمهوري اسلامي توي ان پي تي باشه مثل حالا كه داره اين اتفاق ميفته و وقتي اينا تهديد ميكنن اون طرف اصلا به حسابم نمياره) جمهوري اسلامي بلافاصله خارج ميشه و اين اتفاق بنفع ايرانه.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از vmf :
صفر و یک عزیز خوب این هم یکی از مشکلات جامعه ما هست که باید حل بشه و داره حل هم میشه. بعد هم مگه وقتی که همه کشور های دنیا داشتند به اینگونه کار ها روی می اوردند تمام مشکلاتشون حل شد بود که رفتند به دنبال این کارها. ولی با وضعیتی که الان ایران داره راستش باید گفت که الان نتنها این مسئله از نون شب واجب تر است بلکه اون قدر اهمیت داره که حداقل مردم باید نون ظهرشون رو هم برای این کار کنار بگذارند

شما از كجا ميدوني كه داره حل ميشه؟ اينكه من از مشكلات ديگه اسم بردم به اين معني نبود كه حل كردن اونها با دست يافتن به انرژي هسته اي بصورت همزمان امكان پذير نيست. به اين دليل بود كه راديو تلويزيون (وسائل تحميق جمعي) اين روزها همش به اين مساله ميپردازند و به هر صورت ممكن ميخوان كه ذهنيت مردم رو به قضيه مثبت كنند. در ثاني آنچه كشورهاي ديگر در چه زماني ميكنند بهيچ وجه ملاك براي ما كشور ما نيست. با جمله آخرت هم موافق نيستم. اين جور پيشرفتها مال جوامعي است كه مردمش نون شب و ظهر و صبح داشته باشند.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از als_1360 :
انا همش سياسته

بسوزه پدر مادر سياست

ترديدي نيست كه هر كشوري به منافع خودش فكر كند. منافع آن موقع آمريكا شايد آن موقع اقتضا ميكرد موافق باشد. بحث بر سر اين است كه منابع ما محدود است و كشور غرق در مشكلات است. نبايد به بهانه دفاع نظامي همه دغدغه ما بشود دستيابي به انرژي اتمي.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
يه سوال ديگه: به نظرتون عبارت " استفاده صلح آميز از انرژي هسته اي" روزي چند بار از تي وي پخش ميشه؟ بجز رسانا هاي عمومي جاي ديگه اي هم شنيده ايد؟ قبلا شنيده بوديد؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
یعنی دیگه اونا کاری به کاره ایران ندارن؟! یعنی ایران هر غلطی که خواست بکنه؟
متن رو درست نخوندي دقيق بخون ميفهمي منظورم رو.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
به احتمال بالاي 90 جمهوري اسلامي از ان پي تي خارج ميشه مگر فشار طرف اروپايي (واسه باقي موندن توي ان پي تي نه) مستمر باشه وگرنه اگه طرف اروپايي يكم شل كنه(يعني واسش ديگه مهم نباشه جمهوري اسلامي توي ان پي تي باشه مثل حالا كه داره اين اتفاق ميفته و وقتي اينا تهديد ميكنن اون طرف اصلا به حسابم نمياره) جمهوري اسلامي بلافاصله خارج ميشه و اين اتفاق بنفع ايرانه.
من دوزاریم جدیدا کج شده !!!!!!!!! این ان پی تی که می گن از فامیلایه پی تی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
یا باید به فکر اتم باشند یا مثل بعضی ها که تو اینجا هم هستن باید دنبال دشمن و نفوذی (از نوع آی دی تقلبی ساخته شده از طرف سیا )باشند :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
ان پي تي پيمان منع گسترش تسليحات اتمي است. جناب هاشمي رفسنجاني امروز تهديد فرموده اند كه كشورهاي غربي كاري نكنند ايران از اين پيمان خارج شود!

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
خدايش ايران از پر رويي(حقش) كم نمي آره از اينش خوشم مي آد

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
من نمی فهمم چرا شماها با پیشرفت ایران مخالفید؟ این اصلا چه ربطی به **** و این حرفا داره؟؟
راکتور اتمی در شرایط حاضر خیلی بدرد کشور میخوره...حالا برای جنگ باشه خوب نیست اما بد هم نیست یخورده حال این انگلیس پدرسوخته و بوش رو بگیریم...بابا خیلی اینا دارند تند میرند...
بعد هم من که باور کردم اینا بیشتر قصدشون برا انرژیه...شما رو نمیدونم. استفاده از واژه هایی مثل انرژی اتمی صلح امیز هم بسیار ضروریه...محور شرارت و تروریسم باید با همچین کلمه هایی هر چند مسخره جواب داد!!
من هم با als موافقم! خوشم میاد ایران کم نمیاره!! هر کی دیگه بود تا حالا جا زده بود!! همسطح لیبی نیستیم، اما دیدید با چه ذلتی دارند سوارشون میشند؟!؟

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از milad_sm :
من نمی فهمم چرا شماها با پیشرفت ایران مخالفید؟ این اصلا چه ربطی به **** و این حرفا داره؟؟
راکتور اتمی در شرایط حاضر خیلی بدرد کشور میخوره...حالا برای جنگ باشه خوب نیست اما بد هم نیست یخورده حال این انگلیس پدرسوخته و بوش رو بگیریم...بابا خیلی اینا دارند تند میرند...
بعد هم من که باور کردم اینا بیشتر قصدشون برا انرژیه...شما رو نمیدونم. استفاده از واژه هایی مثل انرژی اتمی صلح امیز هم بسیار ضروریه...محور شرارت و تروریسم باید با همچین کلمه هایی هر چند مسخره جواب داد!!
من هم با als موافقم! خوشم میاد ایران کم نمیاره!! هر کی دیگه بود تا حالا جا زده بود!! همسطح لیبی نیستیم، اما دیدید با چه ذلتی دارند سوارشون میشند؟!؟
اينا انرژي اتمي رو براي دفاع از قدس و نوار غزه و كرانه هاي باختري ميخوان نه براي توليد انرژي

بالا