برگزیده های پرشین تولز

انرژي هسته اي واجبتر ار نون شب!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
كسي با پيشرفت كشور مخالف نيست. بحث سر منابع محدود و لزوم سياست گذاري درست در نحوه تخصيص اونهاست. اولويت با مشكلاتي است كه گريبان كشور را گرفت. تا آنجا كه من ميدانم براي استفاده هاي صلح آميز احتياجي به غني سازي اورانيم و سانتريفيوژ هاي عظيم نيست.

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sefrvayek :
كسي با پيشرفت كشور مخالف نيست. بحث سر منابع محدود و لزوم سياست گذاري درست در نحوه تخصيص اونهاست. اولويت با مشكلاتي است كه گريبان كشور را گرفت. تا آنجا كه من ميدانم براي استفاده هاي صلح آميز احتياجي به غني سازي اورانيم و سانتريفيوژ هاي عظيم نيست.
اولويت سرمايه گذاري روي انرژي هسته اي براي ما مهم تره يا IT ؟
از دولتي كه از سايت هاي اينترنتي مي ترسه و اونها رو فيلتر ميكنه ميشه انتظار داشت كه قدرت سياست گذاري روي انرژي هسته اي رو داشته باشه؟

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
ببين...ما الان تنها منبع درامدمون نفته!
50 سال ديگه تموم شه حالا صادرات تو سرش بخوره...يه كاري بايد بكنيم محتاج وارداتش نشيم!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
خوب كه خودت هم ميگي. اون مشكل 50 سال ديگست. مشكلاتي مانند آلودگي هوا مشكل ترافيك اصراف ميلياردها دلار سوخت سوانح هوايي رانندگي بلاياي نيمه طبيعي(!) و 1001 مشكل ديگه مشكلات روز هستند.

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
اره...مشکل زیاده...
اما من چون از برنامه ریزی و تخصیص بودجه و از این جور مدیریت ها چیزی سرم نمیشه، اضهار نظر بهتره نکنم!!
بالاخره نمیشه که فکر اونا رو نکرده باشند! میشه؟! یعنی حالا همه چی کنار، وجدانا این کار شدنیه؟!
میگم...چون اطلاعی ندارم از روش برنامه ریزی کشور چیزی ندارم بگم...مشکلاتی که شما گفتی خیلی مهم اند...

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كشوري كه توش مليت مردمش توسط حكومتش به سخره گرفته ميشه و يا نابود ميشه اصلا توان مقابله با تهاجم خارجي رو نداره چه با سلاح و چه بي سلاح اتمي - اصلا وقتي مليت و نژاد مردم كشوري توسط حكومت همون كشور نابود بشه ديگه اصلا اون كشور نابود شده هست ، وقتي بجاي كشور ايران ميشه كشور جمهوري اسلامي ايران (ببينيد اگه بگن كشور ايران و دولت جمهوري اسلامي حرفي نيست ولي ميگن كشور جمهوري اسلامي ايران) اين يعني اصلا كشوري با موجوديت ايران اصلا وجود نداره.
كشوري كه نامش نام حكومتش باشه مردمش (بخصوص حكومتي از نوع مذهبي) اصلا مليتي ندارن.
اين يه بحث بود يه بحث هم مردم هستن كه :
يه نمونه ساده ميگم : فردا روزي كه ايران(منظورم كشور ايرانه و نوع حكومتش اصلا مهم نيست) بخواد وارد سازمان تجارت جهاني بشه چه چيزي ميتونه صنعت ايران رو نجات بده ؟شماها فك ميكنيد چه چيزي ميتونه صنعت عقب مونده و ناتوان ايران رو در برابر هجوم جنس ارزان خارجي محافظت كنه ؟
حتي همين الانش هم وقتي سوار ماشين ايراني ميشيد همه ميگن ايرانيه ديگه خرابه؟(نميخوام بگم جنس خوبيه نه ولي آيا اين نوع برخورد هم درسته؟صنايع ايران بخصوص صنايعي مثل همين ماشين و الكترونيك با همه كاستي هايي كه دارن بازهم بنظر من فداكاري كردن-نميخوام بگم جنس خوب ميزنن نه ولي با چنگ و دندون دارن ميرن جلو) آيا من و تو كه اينهمه ادعا داريم و با فيس و افاده مهندس و كارگر و صنعت كشورمون رو به همين راحتي بي اعتبار ميكنيم چه خدمتي به كشورمون كرديم كه حالا اينو ميگيم (يا در (فرار مغزها) رفتيم يا خودمون هم به اين وضع دامن زديم) آيا فك ميكنيد فردا در برابر آزادي مرزهاي ورود كالا و سازمان تجارت جهاني توان مقابله داريم يا نه؟ من ميگم نه چرا چون عرق ملي نداريم حاضر به پذيرش ضعف و بهبود اون نيستيم ، فقط حرافيم و حرف ميزنيم ، دشمن من و شما همينجاست خودمونيم نه كس ديگه . اگه قبول كنيم همه ايروني هستيم و زندگي من خوب نميشه تا وقتي مال همسايم خوب نشه اونوقته كه ايران زير و رو ميشه.

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از iranvig :
كشوري كه توش مليت مردمش توسط حكومتش به سخره گرفته ميشه و يا نابود ميشه اصلا توان مقابله با تهاجم خارجي رو نداره چه با سلاح و چه بي سلاح اتمي - اصلا وقتي مليت و نژاد مردم كشوري توسط حكومت همون كشور نابود بشه ديگه اصلا اون كشور نابود شده هست ، وقتي بجاي كشور ايران ميشه كشور جمهوري اسلامي ايران (ببينيد اگه بگن كشور ايران و دولت جمهوري اسلامي حرفي نيست ولي ميگن كشور جمهوري اسلامي ايران) اين يعني اصلا كشوري با موجوديت ايران اصلا وجود نداره.
كشوري كه نامش نام حكومتش باشه مردمش (بخصوص حكومتي از نوع مذهبي) اصلا مليتي ندارن.
اينجوري كه داره پيش ميره تا 10 سال ديگه اسمش ميشه جمهوري لائيك ايران

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
ايران ويگ جان خوشم اومد از عرقت! (با كسره ع بخونيد لطفا!!)
نكته خوبي گفتي!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از milad_sm :
ايران ويگ جان خوشم اومد از عرقت! (با كسره ع بخونيد لطفا!!)
نكته خوبي گفتي!
چا كراتيم داداش. قابل شما رو نداش.

بالا