برگزیده های پرشین تولز

اونهائی که ماشین 50 میلیون به بالا میخرن شغلشون چیه؟

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
شما برای خودتون بافید برای خودتون تز و تئوری بدید برای خودتون هر کاری دوست دارید بکنید کی به کیه! امیدوارم یک روز ثروتمند نشید که امثال خودتون راجع به شما چنین فکری کنند و میخوام بدونم که اون موقع چطوری میخواهید رفتار الانتون رو توجیح کنید!

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
میبینم که این تاپیک همینجوری داره میره...:D

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میدونید چی افراد انگشت شماری توی دنیا هستند که ذهنشون فراتر از جامعه ایران کار میکنه از یه جوان بپرسی آرزوت چیه میگه خونه ماشین و زن و پول این یعنی چی یعنی قریب به اتفاق 70 میلیونی جمعیت جوان همینطوری فکر میکنند معنی زندگی رو در همین چیز ها میبینند بهمین منوال برای بدست آودن این ثروت از پدرشون یاد میگیرن چطوری دزدی کنن حق مردم رو بخورند خلاصه هر لگد مالی که میشه به کشور کرد
این قضیه برای کشور آمریکا که این ژن بد را برای جوانان ایرانی به ارث گذاشته میبنیم یک آمریکایی دوست داره ثروتمند باشه بخاطر همین این تکنیک رو توی فیلم های سینمائی با موضوعات مختلف در ذهن جوانان ایرانی جا میده بعدش جوان ایرانی مثل همون فیلم های آمریکا تا یک کمری رو میبینه آب از لبش سرازیر میشه

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میدونید چی افراد انگشت شماری توی دنیا هستند که ذهنشون فراتر از جامعه ایران کار میکنه از یه جوان بپرسی آرزوت چیه میگه خونه ماشین و زن و پول این یعنی چی یعنی قریب به اتفاق 70 میلیونی جمعیت جوان همینطوری فکر میکنند معنی زندگی رو در همین چیز ها میبینند بهمین منوال برای بدست آودن این ثروت از پدرشون یاد میگیرن چطوری دزدی کنن حق مردم رو بخورند خلاصه هر لگد مالی که میشه به کشور کرد
این قضیه برای کشور آمریکا که این ژن بد را برای جوانان ایرانی به ارث گذاشته میبنیم یک آمریکایی دوست داره ثروتمند باشه بخاطر همین این تکنیک رو توی فیلم های سینمائی با موضوعات مختلف در ذهن جوانان ایرانی جا میده بعدش جوان ایرانی مثل همون فیلم های آمریکا تا یک کمری رو میبینه آب از لبش سرازیر میشه

به نظر من درست نیست
آدم از همون اول دنبال ثروت و بهترینها بود
تو هر زمان و مکانی

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا فقر سخن نگفته باشد _ علم و هنرش نهفته باشد

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثروت را نبود فتاده را پای زدن _ تا دست فقیری بگیری مردی

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داربی تو بسیجی چیزی نیستی؟اگر نیستی که هیچی... بچه ها لطفا پستای الکی و من در آوردی ندید فکر کنید بعد پست بزنید...
پست های بی ریبط هم نزنید
ممنون

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نخیر بسیجی = بنیاد سازماندهی یه مشت جوجه
نه خیر عضو نیستم

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز همون بسیجی هم جز طبقات موازی با **** است من بعنوان یه انسان متسوط اجتماع پدرم هم شبازنشسته شرکت نفت بوده این مطالب رو نوشتم

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم جزو متوسط یا پایین ترم... من بابا و مامانم استاد و معلم بودن که بازنشستن هر دوشون....اما شما به هرکی که پولداره داری انگ دزدی میزنی این آخه درست نیست .خودت کلاهت رو قاضی کن...
من گفتم حتی کسانی رو میشناسم که از دیدن چهره نورانیشون لذت میبری یعنی حتی اگر زشت هم باشن بخاطر نورشون دوست داری نگاهشون کنی و اون نور نشون دهنده اعمال اونهاس...بعضی ها هستن خوشگلن ولی وقتی میری نزدوکشون چهره کریهی دارن که باز هم نشون دهنده اعمالشون هست...بگذریم...
اما این درست نیست که هرکی پولداره دزد باشه تو تجارتم عرف شرعیش 20 25% سوده نه بیشتر از همینقدرم میشه آدم ثروتمند بشه...
انشالله که همه تون ثروت از هم نظر نه فقط پول بشید ما که بخیل نیستیم (منظورم خودم رو میگم) دوست داریم همه داشته باشن نه فقط خود(که ندارم)

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
دوست عزیز همون بسیجی هم جز طبقات موازی با **** است من بعنوان یه انسان متسوط اجتماع پدرم هم شبازنشسته شرکت نفت بوده این مطالب رو نوشتم

بابا چرا اینقدر رسمی حرف میزنی تو؟؟:(

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
حتما ارث و میراث ....
شایدم زیر خاکی....
یا رو خاکی ....

اصلا برو کارکن مگو چیست کار

حساب کن من 25 سالگی فارغ تحصیل بشم... 2 سال باید برم سربازی...این 27 سال
حالا برم سرکار ....زیادش ماهی 1 تمن در بیارم..... هیچی نخورم هیچی نپوشم
سر سال 12 میلیون میشه ....
باید 10 سال کار کنم تا بتونم یه خونه عادی بخرم ....
این 37 سالگی ....حالا باید3 سال کار کنم تا یه ماشین و لوازم منزل و جهاز بخرم ....
این 40 سالگی .... نه ...تورو خدا تو بگو ...حالا سگ به من زن میده ؟؟

asedel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من متولد سرزمین نفت و گاز امیدیه هستم و 24 سال سن دارم الان هم مقیم شیراز هستیم
مدرک تحصیلی بنده فوق دیپلم برق صنعتی هست
خوب در مورد من اصلا دوست ندارم ماشین گرون قیمت توی خیابان های ایران ببنیم با این وضع تورم و ارزانی بنزین و ناز کشیدن دولت برسر مردم همین اوضاع میشه
هرکسی با یک کشتی مثل کمری2007 بیاد توی خیابون و فضای خیابون رو اشغال کنه
توی همین وقت اداری ایران عقب افتاده ترین کشور جهان است توی کشور های اروپایی مردم شعور دارند برای اینکه حق الناس رو رعایت کنند در وقت اداری با وسایل نقلیه عمومی جابجا میشن در صورتیکه توی خانه هاشون بهترین ماشین رو برای سفر گذاشتند

ولی توی ایران یه بچه سوسول 19 19 ساله یه هندفری بلوتوث روی گوش گذاشته سوار هیوندای یا پرادو یا کمرینشسته داره قیافه میداد ولی خودش نمیدونه عقب افتاده ترین انسان روی ایران است
همین ها به کشور خیانت میکنند و حق الناس توی ایران پشم میشه

من کوچیکتم داداش اگه ایده ای داری بگو چیکار کنیم ...
:cool:

asedel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم جزو متوسط یا پایین ترم... من بابا و مامانم استاد و معلم بودن که بازنشستن هر دوشون....اما شما به هرکی که پولداره داری انگ دزدی میزنی این آخه درست نیست .خودت کلاهت رو قاضی کن...
من گفتم حتی کسانی رو میشناسم که از دیدن چهره نورانیشون لذت میبری یعنی حتی اگر زشت هم باشن بخاطر نورشون دوست داری نگاهشون کنی و اون نور نشون دهنده اعمال اونهاس...بعضی ها هستن خوشگلن ولی وقتی میری نزدوکشون چهره کریهی دارن که باز هم نشون دهنده اعمالشون هست...بگذریم...
اما این درست نیست که هرکی پولداره دزد باشه تو تجارتم عرف شرعیش 20 25% سوده نه بیشتر از همینقدرم میشه آدم ثروتمند بشه...
انشالله که همه تون ثروت از هم نظر نه فقط پول بشید ما که بخیل نیستیم (منظورم خودم رو میگم) دوست داریم همه داشته باشن نه فقط خود(که ندارم)

s.t.s اینرو خوب اومدی داداش ... با تو موافقم ...

darbee من کاملا" تو رو درک می کنم داداش ...

هیچ حکومتی ابدی نیست ... مگه نه؟؟؟

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز دیدم تو شیراز چند تا بنز سفید داشتن باهم هم مسابقه میدادن توی بلوار خوب دیدم توی اولی یه دختر بی حجاب بود و توی اون بنز دومی و سومی پسر های سوسول بودند

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
شما این 20 و 25 درصد رو از کدوم مرجعی ذکر کردید؟!
همین20 یا 25 درصدی که گفتید 5 درصد فرقشه در حالی که حتی 1 درصد اضافه هم حرامه ولی شما فکر میکنید که نیست!
حالا متوجه شدید سود و درآمد حرام چطوری بدست میاد.

بالا