برگزیده های پرشین تولز

اکانت پیپل

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
مشتری ها از ایران نیستن
به ظرم سختگیری واسه ایجاد امنیت بهتره
حالا اگه طرف گوشی رو بر نداره چی میشه؟
بعدا تماس میگیرن؟
رباته چی میگه پشت تلفن؟
به چه زبونی حرف میزنه طرف ندونه چی میگه نباید خرید کنه:دی؟

معمولا اگر نتوانند با شما تماس بگیرند بعد از چند ساعت ایمیل می فرستند می خواهند که شماره تماس را تصحیح کنید و ساعت برای تماس مجدد ارسال کنید.

اگر این مرتبه هم نتوانند تماس بگیرند، خیلی راحت پرداخت را کنسل می کنند! فقط وقت تلف کردن آن برای ما می ماند!

در ضمن دفتر ما در ایران آیا امکان برداشت پول به بانک های ایران را دارند؟
نیاز نیست چنین سوال را از شرکتی بپرسید، اصلا چنین چیزی برای ایران امکان پذیر نیست.
باید ابتدا در کشور ما حداقل شعبه یک بانک جهانی وجود داشته باشد سپس چنین سوال بپرسید، در سایر کشورها نمایندگی HSBC و امثال آن هستند و می توانند چنین کاری انجام دهند، ایران که کلا از این لحاظ تحریم هست.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
پلیموس برای هر chargeback شما رو 15 دلار جریمه میکنه. ولی حسنش این هست که هزینه ثابت نداره. در صورتی که مثلا regnow علاوه بر کمیسیونی که میگیره 1 دلار هم بصورت ثابت بر میداره.

آوانگیت، زیر مجموعه های دیجیتال ریور (مثل regnow)، پلیموس و ... همگی بدلیل تحریم با ایران کار نمیکنن. تا یه آدرس و شماره تلفن اونور نداشته باشید بعیده که بتونید سرویس مناسبی پیدا کنید.

اگه قیمت پایین باشه چرا بیشتر میشه؟

پلیوس اگه شارژ بک رخ بده به منم میگه؟ تا مثال کد رجیسترش رو بردارم از دیتا بیسم؟

یا اینقدر حساسیت به خرج میده تا دیگه شارژ بکی رخ نده چون مثل اینکه زنگ میزنه به خریدارها

میشه در مورد اسکایپ هم توضیح بدین؟
شماره ثابت میده؟
هزینش؟
میشه فقط موقع برداشت ثبت کنم بعد که زنگ زدن حذفش کنم؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
15 دلار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟ یکی دیگه نمی تونه اطلاعات خودش رو از دست هکرها محافظت کنه فروشنده جریمه میشه؟

این سایت

cleverbridge.com

اصلا لینک عضویت نداره؟!! باید چیکار کرد؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
متاسفانه اوضاع خیلی بدی شده.

من چند ماه پیش نرم افزاری رو که از طریق Avangate می فروختم، کلا به یک شرکت دیگه واگذار کردم. یه مدتیه با این شرکت ها سر و کار ندارم. البته موقتیه. چون الان چند نرم افزار رو به صورت رایگان منتشر کرده ام و روی یک نرم افزار دیگه دارم کار می کنم که رایگان نخواهد بود.

گزینه دیگری که الان به ذهنم رسید، شرکت آلمانی http://www.cleverbridge.com هست. از این شرکت سوال کردید که به ایران خدمات می دهد یا خیر؟

راستی اینا چرا همچین می کنند؟ اگر به ایران خدمات نمی دهند خوب اسم ایران رو مثل پلیموس از لیستشون خذف کنن.

من چند ماه پیش نرم افزاری رو که از طریق Avangate می فروختم، کلا به یک شرکت دیگه واگذار کردم. یه مدتیه با این شرکت ها سر و کار ندارم. البته موقتیه. چون الان چند نرم افزار رو به صورت رایگان منتشر کرده ام و روی یک نرم افزار دیگه دارم کار می کنم که رایگان نخواهد بود.

کارت درسته ها

این شرکت ها رو از کجا میارین چون توی سرچ اینا رو ندیدم
ای شرکت توی آمریکا هم دفتر داره مثل اون نباشه خوبه میل زدم
گفتم ایران رو قبول می کنن یا نه
بعد هم گفتم لینک عضویت رو پیدا نکردم
فکر کنم از ایناست که دردسر عضویت دارن خدا بخیر کنه
تو ی صفحه پرداختشون ایران رو آدم حساب کردن حالا واسه عضویت خدا می دونه
نگه نشه احتمالا با همون قبلیه کار می کنم
این پلیمیوس نمی دونستم 15 دلار کم میکنه بقیه هم همینقدر کم می کنن؟

اینجا لیست مشتریهاشونه
http://www.cleverbridge.com/?scope=aboutus&id=TxWjPXWqR3&progress=clients

دمش گرم winrar هم از این استفاده میکنه
واقعا خارجی ها گناه دارن باید حتی واسه زیپ کردن فایلها هم پول بدن

ادیت

# Payment Procedure

We provide our customers with the various payment methods, such as credit card, bank transfer, cash payment, direct debit, PayPal, check and giropay, etc. For payments by credit card, we require your credit card number, the card’s expiration date and your credit card’s security code. Your payment details are then transferred to our payment provider for transaction processing. For payments by direct debit, we require your name, your account number and the bank routing number. Additionally, you can also pay for goods by check or in cash. In this case, we will not require any information other than the delivery address. In order to ensure a secure, encoded transfer of your personal data, we use the SSL (secure sockets layer) standard on all our websites. This means that your personal data and the payment information provided during our ordering process will be transferred securely. For further information, please see below: 10. Data Access and Security. Paying by credit card is an easy and comfortable payment method. In order to avoid defaults on payment, we reserve the right to obtain information on your creditworthiness from third parties for certain payment methods (direct debit, purchase on account), e.g. based on mathematic-statistical processes. In this event, you will be explicitly informed during the ordering process.

اینا همه چیز میخوان که؟
ثبت نام هم مثل اینکه دستیه

# Collection and Processing of Personal Data

Data that we collect is provided voluntarily by you for the purposes of registration, online orders, faxed orders, or orders submitted by telephone or e-mail. We process personal data as necessary to process orders and / or registrations made using our websites or other sales channels. When you establish contact with us, you will only be requested to provide information relevant to the corresponding situation. Said data includes, among other things, the collection, storage and use of delivery and billing addresses, e-mail addresses and payment data (so-called inventory data). In the interest of improving our customer service and preventing fraud, we store this data, along with the articles you ordered and any correspondence (e-mail, letter, fax), in our system. Should a contractual relationship be entered, your data will, upon your request and after the contractual relationship has been fully executed, be blocked from further processing and deleted after the mandatory storage periods defined in tax and commercial legislation have passed. Upon accessing our web-based ordering system, certain additional information is automatically collected and then saved in protocol files (so-called usage data). This information includes, among other things, internet protocol addresses (IP addresses), browser type, internet service provider (ISP), date/time stamps. We are authorized to access this data in order to maintain our operating ability and prevent fraudulent access to our ordering service. Within the scope of cleverbridge AG’s personalized services, your registration data will, subject to your consent, be used for advertising, market research and tailoring electronic services. Furthermore, the information collected from you upon visiting our website may, subject to your consent, be merged into a user profile in order to provide advertising that is personally tailored to you. You can withdraw your consent to use our personalized services at any time in the future.

Last edited:

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
15
این سایت

cleverbridge.com

من انگلیسی رو تازه شروع کردم یاد بگیرم. انگلیسی رو در حد دبیرستان بلدم.

لطفا یه نفر که انگلیسیش خوبه ایمیل بزنه ببینیم اصلا با ایرانی ها کار می کنن؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
من انگلیسی رو تازه شروع کردم یاد بگیرم. انگلیسی رو در حد دبیرستان بلدم.

لطفا یه نفر که انگلیسیش خوبه ایمیل بزنه ببینیم اصلا با ایرانی ها کار می کنن؟

ایمیل زدم
منتظر جوابم

کسانی که انگلیش بلدم اینارو ترجمه کنن فکر کنم کم کم باید استفاده کنیم :دی

محض رضای خدا
تورو خدا
ما رو آدم حساب کنین
من به ا ن رای ندادما
من دخترم باهات دوست میشما اگه منو قبول کنین :دی
حاجی اینم شیرینی بچه هات
شماره حساب بده از خجالت در میام

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله! پلیموس به طرز ناجوانمردانه ای این کار رو انجام میده. کلا پلیموس جالب نیست. پیمنتش هم خیلی دیره.

به نظر من جستجو برای شرکتی که به ایرانی ها سرویس بده وقت تلف کردنه. اگر جدی میخواید کار کنید و همیشه هم تنتون میلرزه که نکنه سرویس رو ساسپند کنن. به جای اینکار یه سرویس میل فوروادیگ (یه آدرس) و یه تلفن فورواردینگ بخرید که اصلا حرفی هم از ایران به میان نیاد.
پلیموس و آوانگیت که اصلا وریفای نمیکنن (تو 1-2 سالی که استفاده کردم یک بار هم تماس نگرفتن). regnow و بقیه سرویس های شرکت دیجیتال ریور هم فقط برای وریفای کردن اکانت اولش یه شماره تلفن میدن که باید تماس بگیرید ضمنا هویز دومین رو هم چک میکنن که ایرانی نباشه. توی 3-4 سال گذشته بعد از فعالسازی اکانت، regnow حتی یکبار هم با من تماس نگرفت.

15 دلار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟ یکی دیگه نمی تونه اطلاعات خودش رو از دست هکرها محافظت کنه فروشنده جریمه میشه؟

این سایت

cleverbridge.com

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
بله! پلیموس به طرز ناجوانمردانه ای این کار رو انجام میده. کلا پلیموس جالب نیست. پیمنتش هم خیلی دیره.

به نظر من جستجو برای شرکتی که به ایرانی ها سرویس بده وقت تلف کردنه. اگر جدی میخواید کار کنید و همیشه هم تنتون میلرزه که نکنه سرویس رو ساسپند کنن. به جای اینکار یه سرویس میل فوروادیگ (یه آدرس) و یه تلفن فورواردینگ بخرید که اصلا حرفی هم از ایران به میان نیاد.
پلیموس و آوانگیت که اصلا وریفای نمیکنن (تو 1-2 سالی که استفاده کردم یک بار هم تماس نگرفتن). regnow و بقیه سرویس های شرکت دیجیتال ریور هم فقط برای وریفای کردن اکانت اولش یه شماره تلفن میدن که باید تماس بگیرید ضمنا هویز دومین رو هم چک میکنن که ایرانی نباشه. توی 3-4 سال گذشته بعد از فعالسازی اکانت، regnow حتی یکبار هم با من تماس نگرفت.

http://209.85.129.132/search?q=cach...s+call+me&cd=7&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a
وقتی زنگ بزنن...

they called me and aproved the order now if second order they will call me again?
they will call one first orders and dont call you all the time .

به این فروشنده موقع کش اوت زنگ زدن که؟
من فامیل داریم ولی اصلا دوست ندارم رو بندازم. هیچ دردسر برای فامیلمون ممکنه ایجاد بشه؟
اگه نه ببینم چی میشه
اگه موجودی طرف مثلا 2 دلار باشه بعد شارژ بک بشه چی میشه؟
منفی میشه؟(اینو جدی پرسیدم)

آقا این avangate چجوریه دیگه نرم بگردم مینیمم پرداخت چجوری واریز میکنه (تا حالا 2 بار عضو شدم دفعه سوم با بیل منو میزنن)
در مورد تلفن فرواردینگ هم یه سایتی چیزی اسکایپی توضیحی ممنون

Last edited:

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
این avan رو کم کم می ترسم حساب باز کنم (به متن ایمیل در صفحه قبل مراجعه کنین) فکر کنم این جدیده که حتی اسم ایران رو یادشون رفته بردارن بهتر واسه هر چند فیش هم کمی بیشتره نظرتون چیه.
زیاد تو دیده ایرانی ها نیستن تابلو نشدیم هنوز:دی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
نمیدونم، چون به من یه بار هم زنگ نزدن نه موقع ایجاد اکانت نه موقع پرداخت، فقط regnow برای activate کردن اکانت همون اول یه شماره داد که تماس گرفتم. (البته 1-2 باز زنگ زدم رفت رو منشی تلفی بعد ایمیل زدم و دعواشون! کردم که چرا جواب نمیدید اونها هم زود فعالش کردن :lol: )
اگر حاشیه سودتون اینقدر کم نبود و یک دلار ثابتی که regnow میگیره سود شما رو منتفی نمیکرد! بدون شک بهترین گزینه regnow بود.

بله اگر پول نباشه negative balance میشید!

تلفن فورواردینگ زیاد هست. تو گوگل دنبال local phone number forwarding بگردید.

http://209.85.129.132/search?q=cach...s+call+me&cd=7&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a
وقتی زنگ بزنن...

به این فروشنده موقع کش اوت زنگ زدن که؟
من فامیل داریم ولی اصلا دوست ندارم رو بندازم. هیچ دردسر برای فامیلمون ممکنه ایجاد بشه؟
اگه نه ببینم چی میشه
اگه موجودی طرف مثلا 2 دلار باشه بعد شارژ بک بشه چی میشه؟
منفی میشه؟(اینو جدی پرسیدم)

آقا این avangate چجوریه دیگه نرم بگردم مینیمم پرداخت چجوری واریز میکنه (تا حالا 2 بار عضو شدم دفعه سوم با بیل منو میزنن)
در مورد تلفن فرواردینگ هم یه سایتی چیزی اسکایپی توضیحی ممنون

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
نمیدونم، چون به من یه بار هم زنگ نزدن نه موقع ایجاد اکانت نه موقع پرداخت، فقط regnow برای activate کردن اکانت همون اول یه شماره داد که تماس گرفتم. (البته 1-2 باز زنگ زدم رفت رو منشی تلفی بعد ایمیل زدم و دعواشون! کردم که چرا جواب نمیدید اونها هم زود فعالش کردن :lol: )
اگر حاشیه سودتون اینقدر کم نبود و یک دلار ثابتی که regnow میگیره سود شما رو منتفی نمیکرد! بدون شک بهترین گزینه regnow بود.

بله اگر پول نباشه negative balance میشید!

ممنون دوست عزیز

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کارت درسته ها

این شرکت ها رو از کجا میارین چون توی سرچ اینا رو ندیدم
ای شرکت توی آمریکا هم دفتر داره مثل اون نباشه خوبه میل زدم
گفتم ایران رو قبول می کنن یا نه
بعد هم گفتم لینک عضویت رو پیدا نکردم
فکر کنم از ایناست که دردسر عضویت دارن خدا بخیر کنه
تو ی صفحه پرداختشون ایران رو آدم حساب کردن حالا واسه عضویت خدا می دونه

چند ماه پیش که قصد فروش یکی از نرم افزارهایی رو که نوشته بودم رو داشتم، این شرکت ها رو پیدا کردم. تعدادشون خیلی زیاد بود. ببینم می تونم شرکتی پیدا کنم که مشکلمون رو حل کنه.

این شرکت آلمانی جواب قطعی داد یا نه؟ ایران رو قبول داره؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

از اسکایپ می تونیم با 30-40 دلار یه شماره آمریکایی یا اروپایی بگیریم.

اینطور که پیداست یه سفر باید برم آذربایجان. بانک HSBC انگلیس اونجا شعبه داره. می رم یه حساب باز می کنم و یه شماره تلفن انگلیسی هم از اسکایپ می گیرم.
البته بانک های زیادی اونجا شعبه دارند. یکی نشد، دیگری ...
هزینه سفر به آذربایجان هم هیچی نیست. با 500 تومن 2-3 روزه می رم و بر می گردم.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سایتای روسی ایران قبول دارن
با روسی ها کار کنینن
الان من یادم نست چیزی اما
یه سایت روسی که چیزی میفروشه بریت حتما پیدا میکنین

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
چند ماه پیش که قصد فروش یکی از نرم افزارهایی رو که نوشته بودم رو داشتم، این شرکت ها رو پیدا کردم. تعدادشون خیلی زیاد بود. ببینم می تونم شرکتی پیدا کنم که مشکلمون رو حل کنه.

این شرکت آلمانی جواب قطعی داد یا نه؟ ایران رو قبول داره؟

ممنون میشم اینجا هم بگین

جوابی ندادن

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سایتای روسی ایران قبول دارن
با روسی ها کار کنینن
الان من یادم نست چیزی اما
یه سایت روسی که چیزی میفروشه بریت حتما پیدا میکنین

روسها از پشت خنجر میزنن

اما فعلا همونارو باید چسبید

مساله اینه که شرکت روسی وجود نداره که در این زمینه فعالیت کنه. حداقل من همچین شرکتی نمی شناسم.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
مساله اینه که شرکت روسی وجود نداره که در این زمینه فعالیت کنه. حداقل من همچین شرکتی نمی شناسم.
چرا داره
سایتهای روسی با خودشون کار میکنه
حالا بزار من پیدا کردم میگم اینجا

بالا