برگزیده های پرشین تولز

اگر از درامد سایت خودتان ناراضی هستید بیایید داخل.درامد بالای 300هزار تومان

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
با سلام خسته نباشید خدمت وبمستران گرامی
چگونه درامدی بالای 200 هزار تومان الی 3 میلیون تومان کسب کنیم؟

همکار گرامی از اینکه در سیستم ما عضو هستید سپاسگذاریم

موضوع :کسب درامد ماهیانه برای شما
بی شک شما دوست دارید که از اینترنت کسب درامد داشته باشید اما ممکن است تا کنون موفق به این امر نشده باشید چرا؟
علت به خاطر این است که شیوه و راه کسب درامد را به خوبی بلد نیستید.ما به شما کمک میکنیم که بتوانید با چند قدم کوشش درامد کسب کنید بدون اینکه کاری انجام بدهید.

قدم اول : یک دامنه دات کام و یا یک ساب دامنه تهیه نمایید.سپس از ما استعلام بگیرید که روی چه محصولاتی کار کنید

روی ۱۰ محصول کفایت میکند
قدم دوم : توضیحات و محصولات را وارد کتید
قدم سوم : هر ما بک لینک بگیرید و بک لینک های جدید و دایم و قوی .اگر سایت پر بازدید دارید کافیست یک پست بدهید و نه پست ویژه

قدم چهارم : یک شماره موبایل کاری بگیرید و در توضیحات به مشتریان اعلام کنید تماس بگیرند. اکثرا از هر ۱۰ تماس با بنده و یا همکارانم موفق شدیم ۹ یا ۱۰ نفر را جذب خرید کالا کنیم (زیرا بدنبال افزایش دانش این رشته بوده ایم).
قدم پنجم: به یک وبلاگ و سایت بسنده نکنید چندین سایت و وبلاگ داشته باشید!
قدم ششم: در سایتهای اگهی رایگان تبلیغات کنید و شماره خودتان را درج کنید.
قدم هفتم: درباره ۷ الی ۸ محصولی که میخواهید فعالیت کنید اطلاعات جامع کسب کنید . با ما در ارتباط باشید تا نحوه پاسخ گویی را به شما آموزش دهیم.
قدم هشتم: وفتی مشتری با شما تماس گرفت پس از مشاوره به ایشان اطلاع دهید که ادرس و کدپستی و نام گیرنده را برای شما پیامک کنند. بعد از قطع تلفن دوباره پیامک ارسال کنید با این مضمون: ادرس کد پستی نام گیرنده پیامک شود!
وفتی ارسال کرد شما در سیستم ما ثبت میکنید و ما ارسال میکنیم. اگر هم نخواستید با ما کار کنید حداقل برای خودتان یک حرکتی انجام دهید.
قدم نهم : ما به شما این اطمینان را میدهیم که همیشه یاور شما باشیم تا پیشرفت کنید.
فدم دهم : آیا میدانید تا به اکنون حدود ۳۰ نفر از طریق کمک ما و پشتیبانی ما و همت خودشان درامدی بالای ۱ میلیون در ماه دارند؟؟؟؟
قدم یازدهم: فعالیت نمایید تا محتاج کار زیر دست ..... نشوید. بعد از آموزش خودتان مستقل خواهید شد و با ایده هایی که در ذهنتان دارید میتوانید پیشرفت نمایید. آینده شما روشن است زیرا هزاران شغل حتی با یک نوک سوزن شما میتوانید درامد کسب کنید....
موفق باشید
سیستم همکاری در فروش ایران امیر. با ۸ سال سابقه همکاری با وبمسترها
همکاری در فروش ایران امیر

Last edited:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
نام کاربری:
omvahid
نام فروشگاه:
پارت.اینجاکجاست؟دات ای ار

الان رفتم تو حسابم 2000 تومن بود حسابشو دارم کم نکنیش

ادرس اصلی سایت خودتان را بدهید . که قبلا داشتید والان دارید

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237

عضو شدم چقدر انرژی گرفت فکرشو نمیکردم برای 300 تومن تا این حد باید زحمت کشید میرم بخوابم دوست دارم ظهر از خواب بلند شدم 300 تومن تو حسابم باشه

فعلا شب بخیر همگی

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
در ایران امیر ثبت نام شد.
نام کاربری:
BrokenHeart

بالا