برگزیده های پرشین تولز

اگه بهتون بگن 1 روز ديگه بيشتر زنده نيستين چي كار ميكنين

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
خوب اینجوری که کاری نمیشه کرد!!! من یاد دوست دخترهام میوفتم:lol:
حالا اگه اون زیر دوراه داشته باشین! تلاش برای زنده موندن! منتهی به قیمت قطع دست یا پا توسط خودت(یا احتمال قطع نخاع)که ممکنه این تلاشت هم نافرجام باشه ! یا مردن! کدوم رو انتخاب می کنی!

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
من اگه فردا قرار بود بمیرم دیگه امروز درس نمی خوندم شبشم میومد اینجا با بچه صفا میکردیم! :cigar:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sefid :
من اگه فردا قرار بود بمیرم دیگه امروز درس نمی خوندم شبشم میومد اینجا با بچه صفا میکردیم! :cigar:
حالا فرض کن فرید رو گرفتن و صبحی می خوان***** اونموقع چیکار می کنی اگه جا فرید بودی؟

arad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تزریق میکنم !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
مرگ و زندگي دست خداست! من به اميد اينكه فردا نميرم و از خدا عمر طولاني تر بگيرم مي نشستم دعا مي كردم. همين! البته بستگي به سن و سال هم داره ، مثلا اگه 70 سالم باشه كه ميگم آخ جون ولي اگه الان بخواد اين اتفاق بيفته خيلي زوده!

KgbCia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد تا حالا هيشكي يه جواب جدي نداده.اين رويه چرت و پرت گفتن تو اكثر تاپيك هاي ديگه هم وجود داره.البته بجز اونايي كه آقايون روش حساسند مثل تخصصي ها كه نمي ذارن از بحث اصلي خارج بشه.البته اينجا رو خيلي نميشه امر و نهي كرد. :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahdi206 :
مرگ و زندگي دست خداست! من به اميد اينكه فردا نميرم و از خدا عمر طولاني تر بگيرم مي نشستم دعا مي كردم. همين! البته بستگي به سن و سال هم داره ، مثلا اگه 70 سالم باشه كه ميگم آخ جون ولي اگه الان بخواد اين اتفاق بيفته خيلي زوده!
ببینید یک موقعیتهای هست که ادم میدونه مدت خیلی کمی از عمرش مونده! مثل اون جریان آوار یا یک تصادف و بستری شدن دربیمارستان!حالا ممکنه این کسی که عمر کمی ازش مونده یکی از نزدیکانتون باشه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از KgbCia :
ببينيد تا حالا هيشكي يه جواب جدي نداده.اين رويه چرت و پرت گفتن تو اكثر تاپيك هاي ديگه هم وجود داره.البته بجز اونايي كه آقايون روش حساسند مثل تخصصي ها كه نمي ذارن از بحث اصلي خارج بشه.البته اينجا رو خيلي نميشه امر و نهي كرد. :eek:
من كجاي پستم شوخي بود؟ جدي جدي گفتم.

KgbCia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید باید می گفتم خیلی هاش.البته بجز پست آخری شما.
معذرت

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من از همین الان دل دوستان رو بدست میارم تا اون روز هم وقت بیارم در مورد شبکه و سی شارپ و الکترونیک مطالعه کنم.

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
من هم باور کنید اولین کاری که می کردم می زدم به صحرا با این غلطایی که کردم!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از KgbCia :
ببخشید باید می گفتم خیلی هاش.البته بجز پست آخری شما.
معذرت
خواهش مي كنم. منم اگه لحنم تند بود ببخشيد!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
حالا اگه اون زیر دوراه داشته باشین! تلاش برای زنده موندن! منتهی به قیمت قطع دست یا پا توسط خودت(یا احتمال قطع نخاع)که ممکنه این تلاشت هم نافرجام باشه ! یا مردن! کدوم رو انتخاب می کنی
از اون حرفها بودها!! خب معلومه!! مردن رو ترجیح میدادم!! من همینجوری سالم هم میخوام بمیرم چه برسه قطع نخاع باشم1!!

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
بعضی ها هم مردن به روش گا$&#*^$#%$& ترجیح میدن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
از اون حرفها بودها!! خب معلومه!! مردن رو ترجیح میدادم!! من همینجوری سالم هم میخوام بمیرم چه برسه قطع نخاع باشم1!!
حالا زیر اوار موندی! دست خودت هم نیست و مردم دارن درت میارن!(که اکثریت که مردم عادی درمیارن فلج میشن و ...) اونموقع بعد اینکه ناقص اوردنت بیرون چی!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
حالا زیر اوار موندی! دست خودت هم نیست و مردم دارن درت میارن!(که اکثریت که مردم عادی درمیارن فلج میشن و ...) اونموقع بعد اینکه ناقص اوردنت بیرون چی!!!

چه چيزايي ميپرسي سيد :D

untizionist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برا اينكه رو ازراييل كم شه خودكشي مي كردم :p ... ولي بعدش مي رفتم جهنم. پس خودكشي نمي كنم. مي افتم به پا هر كي كه بهم حق داره... ولي يكي تو همين جا يه حرف خوبي بهم زد. گفت خاك تو سرت ( يا يه همچين چيزي) كه منتظري بت بگن روز اخر عمرته زود تر اينكارو مي كنم. ولي نه الان حال ندارم :blink:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اگه بفهمم فقط يه روز از عمرم مونده سريعا ميرم شركت و كارهاي عقب افتاده مو تموم ميكنم.

raspina

Registered User
لایک‌ها
0
من اگه بهم بگن يه روز ديگه از عمرم مونده با اجازه اون يه روزم حذف ميشه چون همونجا سكته ميكنم . ولي كلا از مرگ بدم نمياد . احساس بدي در موردش ندارم ( البته مرگ خودم ، طالقت مرگ نزديكامو رو ندارم ) :(

بالا