برگزیده های پرشین تولز

ایا حاضری در شبکه اجتماعی به نام قاصد !! عضو بشی؟

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
امکاناتش خیلی کمه
بعد از آزمون و خطا امکانات به مرو زمان اضافه میشه انشالله تا آخر هفته امکان رادار اضافه میشه تا هم کسب و کارها استفاده کنن و هم افراد معمولی ( این مورد به دلیل همگیر شدن مجدد کرونا تو اولویت قرار گرفت )

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
متاسفانه ایده و امکانات خیلی جذاب که در هیچ شبکه اجتماعی یا پیامرسان وجود ندارد رو دوست داریم هرچه زودتر پیاده سازی کنیم اما نیرو هامون محدود هستن و حجم کار بالا

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
با عرض پوزش باید عرض کنم روی گزینه خوبی سرمایه گذاری نکردید. مشابه سایت شما هم قبلا موارد متعددی داشتیم که معروف ترین آنها کلوب و فیس نما می باشند. این دو سایت هم اخیرا با مشکلات متعددی روبرو شدند و بخش زیادی از کاربران خود را از دست دادند. در اینگونه سایت ها غالبا فقط از تبلیغات می توان کسب درآمد کرد که جذاب نمی باشد. بهتر بود به سراغ سایت خدماتی می رفتید، اینطور می توانستید از ارائه خدمات یا فروش به راحتی کارمزد خود را دریافت کنید.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سیستم ارسال پیامک ما بر عهده sms.ir می باشد که بهترین خدمات رو ارائه میده و در کسری از ثانیه به تمامی خطوط حتی بلک لیست sms ارسال خواهد کرد ، سیستم تایید ایمیل راهکار خوبیه ، در صورتی که ما ۷ سال پیش شبکمون رو راه اندازی میکردیم
سیستم ارسال پیامک با بهترین خدمات بعد از سه بار تلاش در طول چند روز هیچ اس ام اسی را برای من ارسال نکرد :rolleyes:
برای همین گفتم تایید ایمیل هم باید وجود داشته باشه :)

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
با عرض پوزش باید عرض کنم روی گزینه خوبی سرمایه گذاری نکردید. مشابه سایت شما هم قبلا موارد متعددی داشتیم که معروف ترین آنها کلوب و فیس نما می باشند. این دو سایت هم اخیرا با مشکلات متعددی روبرو شدند و بخش زیادی از کاربران خود را از دست دادند. در اینگونه سایت ها غالبا فقط از تبلیغات می توان کسب درآمد کرد که جذاب نمی باشد. بهتر بود به سراغ سایت خدماتی می رفتید، اینطور می توانستید از ارائه خدمات یا فروش به راحتی کارمزد خود را دریافت کنید.
هدف چیز دیگریست ...

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوست عزیز نگرانی شمارو برای کسب کار بنده متوجه هستم اما هیچکس دلسوز تر از خودم برای پولم نیست راه درستی رو انتخاب کردم از نظر خودم چون بنده در زمان اوج محبوبیت و آزاد بودن تلگرام مشابه قاصد رو با بیش از 100هزار عضو داشتم اون زمان بچه دبیرستانی ای بیش نبود و درامد خیلی خوبی داشتم اما الان برگشتم دوباره به اون کار تجربه هام بیشتر شده و میدونم تبلیغات گذینه اصلا خوبی برای یک کسب و کار نیست حداقل در ایران وگرنه گوگل با اون قدرتش با تبلیغات میچرخه

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سیستم ارسال پیامک با بهترین خدمات بعد از سه بار تلاش در طول چند روز هیچ اس ام اسی را برای من ارسال نکرد :rolleyes:
برای همین گفتم تایید ایمیل هم باید وجود داشته باشه :)
بله حق با شماست انتظار همچین ترافیکی رو نداشتیم تعداد اس ام اس رو محدود خریداری کرده بودیم , احتمالا دلیلش این بوده الان مشکل بر طرف شد

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام دوست عزیز نگرانی شمارو برای کسب کار بنده متوجه هستم اما هیچکس دلسوز تر از خودم برای پولم نیست راه درستی رو انتخاب کردم از نظر خودم چون بنده در زمان اوج محبوبیت و آزاد بودن تلگرام مشابه قاصد رو با بیش از 100هزار عضو داشتم اون زمان بچه دبیرستانی ای بیش نبود و درامد خیلی خوبی داشتم اما الان برگشتم دوباره به اون کار تجربه هام بیشتر شده و میدونم تبلیغات گذینه اصلا خوبی برای یک کسب و کار نیست حداقل در ایران وگرنه گوگل با اون قدرتش با تبلیغات میچرخه

البته بنده قصد جسارت نداشتم. صرفا برداشت خودم را گفتم هر چند که شاید برداشت بنده کاملا اشتباه باشد.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
دوستانی که فقط "قاصد" رو میکوبن یا به سخره میگیرن، و هدفش رو زیر سوال میبرن، جرات داشته باشند و سایت های بسیار ارزشمند خودشون رو معرفی کنند ببینیم اونها تا حالا چه سایتی عرضه کرده اند. اگر نه که نظر کارشناسی ندن در زمینه اجرای شبکه اجتماعی که هیچ تجربه و تخصصی بابتش ندارن.
حالا خوبه که هرچی محتوای بی ارزشه در تلگرام و اینستاگرام پر بازدیده و مشخصه مردم دنبال چی هستند! اگر اونها بدردبخوره که نیست، شبکه داخلی نیاز به حمایت داره. حتی اگر ناقص باشه. حتی اگر بخش خصوصی راه اندازی ش کرده و از جیبش سرمایه گذاشته.

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
دوستانی که فقط "قاصد" رو میکوبن یا به سخره میگیرن، و هدفش رو زیر سوال میبرن، جرات داشته باشند و سایت های بسیار ارزشمند خودشون رو معرفی کنند ببینیم اونها تا حالا چه سایتی عرضه کرده اند. اگر نه که نظر کارشناسی ندن در زمینه اجرای شبکه اجتماعی که هیچ تجربه و تخصصی بابتش ندارن.
حالا خوبه که هرچی محتوای بی ارزشه در تلگرام و اینستاگرام پر بازدیده و مشخصه مردم دنبال چی هستند! اگر اونها بدردبخوره که نیست، شبکه داخلی نیاز به حمایت داره. حتی اگر ناقص باشه. حتی اگر بخش خصوصی راه اندازی ش کرده و از جیبش سرمایه گذاشته.
حتی اگر پول مردمو بالا بکشه
بیان توی تاپیک بگن
بزنه همه رو حذف کنه، بیاد اینجا داستان بگه
جواب مردمو بده مرد مومن
انتخابات نیست که شعار میدی

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
حتی اگر پول مردمو بالا بکشه
بیان توی تاپیک بگن
بزنه همه رو حذف کنه، بیاد اینجا داستان بگه
جواب مردمو بده مرد مومن
انتخابات نیست که شعار میدی
پول شمارو من بالا کشیدم آیا؟ قاصد از شما درخواست پول کرد آیا؟
این مورد رو متوجه نشدم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
پول شمارو من بالا کشیدم آیا؟ قاصد از شما درخواست پول کرد آیا؟
این مورد رو متوجه نشدم
ایشون صحبت کابر iranexplorer.net نقل قول کردن و خطاب صحبتشون با اون هست , ظاهرا در یه تاپیک دیگه مشکلی بوده

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیزم طوفان جان شما نطرخواهی کردی و برای پیشرفت کارت توصیه میکنم فقط گوش باشید و نظرات رو بشنوید تا همه ازادانه نظر بدن و بدونید کجای کارید
اگر این کار رو انجام دادید مطمئن باشید تو هر کسب و کاری میتونید موفق عمل کنید چون شرط اول هر کسب و کاری خصوصا اینترنتی . محترم شمردن نظات کاربران هست و اینده دست کاربران هست
چون کسب و کار شما کاربر محور هست و هر کاربر بر اساس بعد دید خودش داره نظر میده

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
بله حق با شماست انتظار همچین ترافیکی رو نداشتیم تعداد اس ام اس رو محدود خریداری کرده بودیم , احتمالا دلیلش این بوده الان مشکل بر طرف شد
به هر حال برای من هنوز اس ام اس فرستاده نمی شه . موفق باشید . خدانگهدر :confused:

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
به هر حال برای من هنوز اس ام اس فرستاده نمی شه . موفق باشید . خدانگهدر :confused:
عجیبه , میشه توی پ خ نحوه شماره وارد کردنتونو ارسال کنید؟ حتی ارسال به بلک لیست زیر 1ثانیه ارسال میشه

Last edited:

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
دوست عزیزم طوفان جان شما نطرخواهی کردی و برای پیشرفت کارت توصیه میکنم فقط گوش باشید و نظرات رو بشنوید تا همه ازادانه نظر بدن و بدونید کجای کارید
اگر این کار رو انجام دادید مطمئن باشید تو هر کسب و کاری میتونید موفق عمل کنید چون شرط اول هر کسب و کاری خصوصا اینترنتی . محترم شمردن نظات کاربران هست و اینده دست کاربران هست
چون کسب و کار شما کاربر محور هست و هر کاربر بر اساس بعد دید خودش داره نظر میده
سلام ممنون از دیدگاهتون
دوستانی که در اینجا فعال هستن کاربر معمولی نیست و هرکدوم یک سایت بزرگ یا کوچک رو مدیریت میکنن شبهات و سوالاتی دارن که با نظاره کردن به جوابشون نمیرسن , بله تمام نظرات و تفکرات پیش ما عزیز شمرده میشه

بالا