برگزیده های پرشین تولز

ایده و کار از شما...سرمایه و زمین از ما

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
سلام دوستان عزیز
ما زمینی در 30 کیلومتری شهر اصفهان بة مساحت بیش از 70000متر داریم که کاربری کشاورزی داره و بدون آب است(آب کم داره که برا استفاده باید جمع بشه). از معدود زمین های دارای سند شش دانگ اطراف است.دارای برق سه فاز میباشد.بة علت کاربری کشاورزی میتوان پروژه های صنعت تبدیلی کشاورزی در آن اجرا نمود مثلا سردخانه- پرورش شترمرغ- گاوداری - مرغ داری - کارخانه رب و صنایع مرتبط بآ کشاورزی.
به علت داشتن سند بآ توجه بة طرح توجیهی وام خوبی بآ بازپرداخت بلند مدت اژ جهاد کشاورزی میتوان گرفت..
ایده های عالی پاداش میگیرند و مشارکت پذیرفته میشود...
سوالی بود حتما بپرسید..
منتظر حضور گرمتان هستم...

Sent from my ST23i using Tapatalk

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
بله دوست عزیز
ارزشش را نمیدونم...

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
کارگاه بلوک زنی و تیرچه بزن گمونم جواب بده می تونی زمینت رو چند بخش کنی و تو چند بخش متفاوت ازش استفاده کنی یه بخش دیگه اش رو انبار جمع آوری ضایعات و تولید نایلون کن یه بخششم بزار واسه تولید کود ورمی کمپوس یه بخششم انبار بزرگ کن جنس عمده بخر انبار کن تو بازار توزیع کن

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
چطور ارزش زمینتون رو نمیدونین؟ این که متری چقدر میارزه؟
داداش الان قیمت ندارم.پارسال چند نفر اومدند برا کشتارگاه بخرند بة قیمت یک ملیارد و نیم که نفروختم...

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
خوب یه سوال دوست عزیز
روی زمین میخوایید کار کنید یا خیر؟یعنی حتما کار باید روی زمین باشه ؟؟

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
سوال بعدی
وضعیت اب زمین چطوریه دقیق؟؟
منظور از این که سرمایه رو هم میزارید چی هست؟روی وام حساب کردید یا از خودتون سرمایه دارید؟

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
یک سوال دیگه هم هست اینکه به چه صورتی میخواهید کار کنید مشارکتی؟؟همکاری؟؟
اگر مشارکتی هست درصد های مدنظرتون رو بفرمایید+شرایط / اگر هم همکاری هست شرایط همکاری

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
ممنون آقای ملکی
اژ نظر آب تقریبا بآ داشتن دو چاه 160 متر عمق آب خیلی کمی داره که تا چند سال پیش ما در استخری خاکی جمع میکردیم و محصولات را آب میدادیم که بة جایی رسید که سودش بآ خرج هایش جور در نمیومد....
سرمایه اصلا ندارم و کاملا روی وام حساب کردم چون وام کشاورزی واقعا خوبه و ما هم چون سند داریم امکان پذیره...
مشکل من اینه که نمیدونم چیکار کنم ? کدام پروژه ها سود بیشتری داره و دردسر کمتر!
هم مشارکت میکنم و هم همکاری ولی همکاری بة شرط داشتن ایده چون اگه ایده اژ خودم باشه که خودم بآ وامم کار میکنم.
شرایط هم دیگه بستگی بة نوع کار داره که تعیین بشود و مشارکت هم بة نسبت پول سود بر میداره...
من فعلا فقط دنبال نوع کار یا پروژه هستم...هر فردی هم که بخواد پول بیاره یا نیاره یا همکاری نکنه یا نکنه ولی ایده خوب داشته باشه کمک میخوام و ایده خوبی پیدا بشه که قابل اجرا باشه پول بابتش میدم...
پس هر کس ایده داره...قصد همکاری+ایده داره...قصد مشارکت+ ایده داشته باشه استقبال میکنم....
سوال بود بازم بپرسید...
ممنون

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
ممنون بابت پاسخ ها
اگر مشکل اب وجود داره که باید بریم سمت چیزی که اب کمی بخواد یعنی نیاز به ابیاری روزانه یا بیشتر از 2 بار در هفته نداشته باشه
خوب چند تا پیشنهاد دارم
1-موز گلخانه ای
(مصرف موز در ایران بالاست / اگر کیفیت بالا تولید بشه میشه صادر هم کرد ولی خیلی احتمال موفقیت در صادراتش کمه چون رقابت بالاست)

پس نیاز به گلخانه مجهز هست تا بشه تولید کرد

باید روی چیزی تمرکز بشه که نیست / نه با سیب زمینی سود خوبی گیر میاد نه چیزی

میشه برای موارد دیگه هم از گلخانه استفاده کرد / شنیدم حتی دارن انبه رو تو گلخانه پرورش میدن
چون متراژ بالاست میشه خیلی کارهای مختلفی که سود ده باشه انجام داد
اما به وام ش هم بستگی داره - اگر بشه رقم بالا دریافت کرد چجوری که مبلغی هم بمونه طوری که بشه وارد صنعت کرد هم میشه با یک تیر چند نشان رو زد

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
اصفهان نیستم وگرنه یه ایده جالب و کاری دارم .
میشه کلی بیان کنید عزیز?
اگر اجرایی و عالی باشه من بابت اطلاعات تکمیلی ایده تون را خریدارم.

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
ممنون بابت پاسخ ها
اگر مشکل اب وجود داره که باید بریم سمت چیزی که اب کمی بخواد یعنی نیاز به ابیاری روزانه یا بیشتر از 2 بار در هفته نداشته باشه
خوب چند تا پیشنهاد دارم
1-موز گلخانه ای
(مصرف موز در ایران بالاست / اگر کیفیت بالا تولید بشه میشه صادر هم کرد ولی خیلی احتمال موفقیت در صادراتش کمه چون رقابت بالاست)

پس نیاز به گلخانه هست..
چون متراژ بالاست میشه خیلی کارهای مختلفی که سود ده باشه انجام داد
اما به وام ش هم بستگی داره - اگر بشه رقم بالا دریافت کرد چجوری که مبلغی هم بمونه طوری که بشه وارد صنعت کرد هم میشه با یک تیر چند نشان رو زد
ممنون از نظرتون
از لحاظ وام مطمئن هستم محمد جان چون هرکی وام گرفته از جهاد کشاورزی, اضافه هم آمده...
گلخانه هم خوبه و از طرفی من اطلاعاتی بدستم رسید که شاید تابستان عملی بشه و زمین آبدار بشود البته مطمئن نیستم کاملا هنوز...
کسی از کاربران اطلاعاتی در مورد گلخانه داره??هزینه هاش به چه صورتیه??

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
میشه از گلخانه های پیش ساخته استفاده کرد که از متراژ 1000 تا 10000 متر هستند
هم فروش و هم اجاره امگان پذیر هست
برای 1000 متر از 50 میلیون شروع میشه

به اینم یه نگاهی بنداز
http://hadsanjorjafki.parsiblog.com/Posts/20/

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
دوستانی که ایده دارند و قصد همکاری یا مشارکت دارند لطفا کم لطفی نکنند و پست بذارند.توافق میکنیم.من کنار میام باهاتون....
-----------------
آقای corner براتون پیام دادم.ملاحظه بفرمایید...
--------------
گلخانه بة دلایل زیاد اژ لیست خارج شد...
ممنون

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
همشهری اگر واقعا مرد عمل هستید .قدم اول اینه که تکلیف آب زمین دقیق مشخص بشه .اگر طرف می خواسته برا کشتارگاه بخره پس یک فکری برای آبش کرده بوده .چون کشتارگاه آب زیاد نیاز داره

باید بروید جهادکشاورزی ببینید چی می گویند .وضعیت سفره های آب منطقه چه طوره مجوز کف شکنی چاه و افزایش عمق می دهند ؟؟؟؟؟؟آب باید آزمایش بشه کیفیتش چه طوره . دقیقا چند متر مکعب آب در روز دارید و.........
اگر بخواهید درخت کاری کنید خاک هم باید آزمایش بشه

همه می روند روی کشاورزی سرمایه گذاری می کنند که وامهای کم بهره بگیرند بعد شما دنبال شریک هستید ؟؟؟؟؟؟؟اونم تو نت؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

نظر من اگر آب در یک حد مناسبی دارید ترکیب باغ درختی و پرورش شترمرغ راه اندازی کنید .درخت مناسب مثل بادام و پسته و.......5-6سال زحمت و خرج داره اما اگر درست و اصولی کار بشه بعدش سرمایه اولیه با سودش را به سرعت بر می گردونه .پرورش شتر مرغ هم که سود دهی مناسبش اثبات شده فقط باید مشتریش را داشته باشید که اونم پیدا میشه

saeed hadian

Registered User
لایک‌ها
224
ممنون ولی من قصد کشاورزی یا دامداری خصوصا بة تنهایی را ندارم....
اول هم گفتم صنایع تبدیلی کشاورزی
شترمرغ خوبه داداش ولی من اینکاره نیستم و فت و فنونش را بلد نیستم و بة شخصه شاهد شکست خیلی اژ افرادی که وارد این کار شدند بودم....
اگر کسی وارد باشه و حتی سرمایه هم نداشته باشه حاظرم باهاش مشارکت کنم و مشکل آب برا این کار هم ندارم چون برا اینکار آب کافی هست و اگه آب کیفیت نداشته باشه آب تصفیه کن میذارم...
ممنون اژ وقتی که گذاشتی

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
وسعت زمینتون زیاده و آب زمین کم.... پس کشاورزی رو بیخیال فاصله تا شهر اصفهان کمه پس میشه رو این فاصله یجورایی حساب باز کرد پرورش موجودات زنده نیاز آبی کمتری دارن این روزا مردم دنبال تفریح و خوش گذرونین می تونی رو اینجور کارا سرمایه گذاری کنی بده برات یه طرح توجیهی پرورش اسب بنویسن برو از روش وام بگیر و داخل همون محوطه پیست اسب سواری دایر کن را یه تبلیغات حساب شده مشتری های خاص خودت رو پیدا می کنی که هم ازت اسب میخرن هم مجموعه ات رو برا اسب سواری کردن کرایه می کنن هم بهت پول میدن که اسب هایی رو که ازت خریدن رو واسشون نگهداری کنی و فقط واسه تفریحاتشون میان بهت سر میزنن جامعه هدف اینکارو جامعه از ما بهترونه که سر دردی برا مول خرج کردن ندارن و تو اصفهانم زیاد هست

بالا