برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی اکانت وریفلی شده Paypal داره که من بگم پول بریزن توش بعد از اون بگیرم؟

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
من اکانت paypal ندارم! میخوام یه برنامه رو به خارجی ها بفروشم که خیلی طالب داره و همه منتظرشن!
شاید 500 نفر بیشتر شدن توی یکماه که نشده!
اینو ولش کنید, اینجا کسی اکانت paypal داره که شمارشو بده من بذارم توی سایتم و بگم مشتریا پول بریزن به اون!
بعدا از این ریال بگیرم! 20 درصدش هم هر باز دستمزد میدم! هر بار که شد صد تومن ریال بده
منتظرما! یه نفر آدم مطمئن دمش گرم!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به این آدرس ها ایمیل بزن:
info at sinahost.com
info at noorolhoda.biz

دلاری 850 ازت می خرند.
از این قیمت بهتر دیگه پیدا نمی کنی.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
من ازت میخرم . فقط باید مطمئن شم پولش از راه قانونی هست تا مشکلی برام پیش نیاد.

اینجا کسی اکانت paypal داره که شمارشو بده من بذارم توی سایتم و بگم مشتریا پول بریزن به اون

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sixabat :
من اکانت paypal ندارم! میخوام یه برنامه رو به خارجی ها بفروشم که خیلی طالب داره و همه منتظرشن!
اینو ولش کنید, اینجا کسی اکانت paypal داره که شمارشو بده من بذارم توی سایتم و بگم مشتریا پول بریزن به اون!
بعدا از این ریال بگیرم! 20 درصدش هم هر باز دستمزد میدم! هر بار که شد صد تومن ریال بده
سلام
متشکر از vbigdeli عزیز . اگه خواستی بگو می خریم .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من سینا هاست رو تایید میکنم (تا حالا مشکلی نداشته)

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من هم با قیمت بهتر خریدارم چون برای خریدهای خودم میخوام.(به شرطی که قانونی باشه)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از sixabat :

یا به سینا هاست بفروش یا به http://forum.persiantools.com/member.php?find=lastposter&t=44491

بهترین خریداران پی پال در ایران این دو نفر هستند که البته نورالهدی خیلی وقت هستش که در زمینه فعالیت داره.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از rsbco :
من ازت میخرم . فقط باید مطمئن شم پولش از راه قانونی هست تا مشکلی برام پیش نیاد.

یه کاری باهات می کنه که حاضر بشی نرم افزارت رو رایگان کنی:lol: :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از fotocopy :
من intermilan-amin رو میشناسم که مطمئنه

این intermilan-amin الان چی هستش؟یاهو آی دی هستش؟

ghasedak_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vbigdeli :
یا به سینا هاست بفروش یا به http://forum.persiantools.com/member.php?find=lastposter&t=44491

بهترین خریداران پی پال در ایران این دو نفر هستند که البته نورالهدی خیلی وقت هستش که در زمینه فعالیت داره.

سلام
اول ممنون از vbigdeli
در مورد خرید ما فقط به روش های زیر دلارهای پی پال رو خریداری می کنیم.

1- اکانت فرستنده حتما باید تایید شده باشد ، گاهی اوقات برای اطمینان با صاحب اکانت تماس می گیریم.
2- پول هایی که از سیستم های تبلغاتی پرداخت میشه
3- پول هایی که سایت های مثل Sedo بابت فروش دومین واریز می کنند

معمولا برای امنیت خودمون و مشتری هامون فقط از روش های بالا پی پال دریافت می کنیم.
در ضمن بعید می دونم توی ایران کسی بیشتر از ما در زمینه پی پال کار کرده باشه و صابقه اش هم به اندازه ما باشه.
اکثر مشتری های ما هم شرکت های معتبری هستن که توی زمینه های فروش دومین و هاست فعالیت می کنن.
در ضمن آقای مشین چی ( sinahost) هم از دوستان و همکاران خوب ما هستن

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از ghasedak_ :
سلام
اول ممنون از vbigdeli
در مورد خرید ما فقط به روش های زیر دلارهای پی پال رو خریداری می کنیم.

1- اکانت فرستنده حتما باید تایید شده باشد ، گاهی اوقات برای اطمینان با صاحب اکانت تماس می گیریم.
2- پول هایی که از سیستم های تبلغاتی پرداخت میشه
3- پول هایی که سایت های مثل Sedo بابت فروش دومین واریز می کنند

معمولا برای امنیت خودمون و مشتری هامون فقط از روش های بالا پی پال دریافت می کنیم.
در ضمن بعید می دونم توی ایران کسی بیشتر از ما در زمینه پی پال کار کرده باشه و صابقه اش هم به اندازه ما باشه.
اکثر مشتری های ما هم شرکت های معتبری هستن که توی زمینه های فروش دومین و هاست فعالیت می کنن.

آقای نجفی،شما یک مشکلی برای خرید دارین و اینکه کمتر از 100 دلار نمی خرین،آیا دلیلی برای این کار هستش؟

راستی آکانت شما پریمیر باید شده باشه،شما بعد از کسر کارمزد پی پال دلاری 850 می خرید یا قبلش؟

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از sixabat :

ميتونيد از اكانت وريفاي شده سوئدي من استفاده كنيد پولشم به قيمت دلار(915) با كسر كارمزد بهتون ميدم لازم نيست20 درصد كارمزد هم بدي منتها اگه با paypal بخواي بفروشي بايد فكر chargeback هم بكني كه ديگه اين مسائلش با خودتون هستش اگه خواستي بهم pm بده

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از ghasedak_ :
شكسته نفسي ميفرمائيد بفرمائيد تو جهان !

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از EH$@N :
ميتونيد از اكانت وريفاي شده سوئدي من استفاده كنيد پولشم به قيمت دلار(915) با كسر كارمزد بهتون ميدم لازم نيست20 درصد كارمزد هم بدي منتها اگه با paypal بخواي بفروشي بايد فكر chargeback هم بكني كه ديگه اين مسائلش با خودتون هستش اگه خواستي بهم pm بده
آقا احسان chargeback رو گیرنده در صورت اعتراض فرستنده باید بده . یعنی پی پال اگه پول تو حساب گیرنده باشه از حسابش کم میکنه . اگر هم نباشه بالانسش منفی میشه و باید پول رو به پی پال برگردونه . این بلا یک بار سر من اومده

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از rsbco :
آقا احسان chargeback رو گیرنده در صورت اعتراض فرستنده باید بده . یعنی پی پال اگه پول تو حساب گیرنده باشه از حسابش کم میکنه . اگر هم نباشه بالانسش منفی میشه و باید پول رو به پی پال برگردونه . این بلا یک بار سر من اومده
دقيقا همينطوره آقاي كريمي منم منظورم اين بود كه در صورتي كه مشتريهاي ايشان chargeback بكنند من از معادل ريالي پولي كه بايد بهشون بدم كم ميكنم ، منم مثل شما نيش chargeback خورده ام :D

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از EH$@N :
دقيقا همينطوره آقاي كريمي منم منظورم اين بود كه در صورتي كه مشتريهاي ايشان chargeback بكنند من از معادل ريالي پولي كه بايد بهشون بدم كم ميكنم ، منم مثل شما نيش chargeback خورده ام :D
مشتری تا 45 روز میتونه chargeback کنه . به هر دلیلی مثلاً ادعا کنه اکانتش حک شده . فروشنده سرویس یا کالا رو ارسال نکرده و .....
من خودم در اینگونه موارد که با پی پال حودم برای افراد پول دریافت میکنم تسویه حساب رو به 45 روز بعد موکول میکنم

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از rsbco :
مشتری تا 45 روز میتونه chargeback کنه . به هر دلیلی مثلاً ادعا کنه اکانتش حک شده . فروشنده سرویس یا کالا رو ارسال نکرده و .....
من خودم در اینگونه موارد که با پی پال حودم برای افراد پول دریافت میکنم تسویه حساب رو به 45 روز بعد موکول میکنم

دقيقا همينطوره مخصوصا براي كالاهايي كه tangible نيستند فروشنده هيچ مدركي نداره

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
خب اینجوری که همه کلاهبرداری میکنن. نه؟
من به شما پول میدم کالا رو میگیرم دوباره پولمو پس میگیرم درسته؟
من حدود 5 ساله که دارم با پی پال کار میکنم . تنها یک مورد اینطوری داشتم .
تو آمریکا با داشتن بیش از 360 ملیون جمعیت به جرات میتونم بگم کل این جماعت به اندازه مردم یک شهر کوچک هم دروغ نمیگند .
البته این رو هم بگم که پی پال در صورت درخواست chargeback پول رو بلافاصله نمیگردونه . بلکه در وحله اول پول رو Hold میکنه و رسیدگی میکنه و بعد از رسیدگی به مطالب عنوان شده از جانب فروشنده و خریدار تصمیم گیری میکنه .
برای اینکه بیشتر با این قضیه آشنایی پیدا کنید بهتره قسمت Help پی پال رو مطالعه کنید.

بالا