برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی اکانت وریفلی شده Paypal داره که من بگم پول بریزن توش بعد از اون بگیرم؟

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یه اکانت وریفای شده ی پی پال از یک بنده خدا گرفتم که قرار شده تست کنم و در صورت راضی بودن به همه ی برو بچز توصیه کنم!
نکات: (!)
1. با یه نرم افزار که اسمشو نمیگم(اون بنده خدا شاید راضی نباشه بگم!) وصل میشم به اکانت ! (راستی اکانت پریمیر هست) . جالب اینجا که تو سایت ip2location.com شناسایی میشه آی پی و حتی میگه آی پی ثانویه (پروکسی) برای کدوم کشوره!! ولی تو پیپال بدون هیچ مشکلی میرم و میام !! به نظر شما پی پال منتظره پول بیاد تو حساب بعدا کله کنه حسابمو؟

2. این اکانت با یه کارت وریفای شده ! مگه اکانت پریمیر هم با کارت وریفای میشه؟

3 به نظر شما کی کله پا میشه حسابم!؟

اگه مشکلی نباشه من حتما ایشون رو توصیه خواهم کرد به عاشقان پی پال !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از the_patriot :
دوستان من یه اکانت وریفای شده ی پی پال از یک بنده خدا گرفتم که قرار شده تست کنم و در صورت راضی بودن به همه ی برو بچز توصیه کنم!
1. با یه نرم افزار که اسمشو نمیگم(اون بنده خدا شاید راضی نباشه بگم!) وصل میشم به اکانت ! (راستی اکانت پریمیر هست) . جالب اینجا که تو سایت ip2location.com شناسایی میشه آی پی و حتی میگه آی پی ثانویه (پروکسی) برای کدوم کشوره!! ولی تو پیپال بدون هیچ مشکلی میرم و میام !! به نظر شما پی پال منتظره پول بیاد تو حساب بعدا کله کنه حسابمو؟

شما فک کنم همین الان هم کله پا هستی:lol: :lol:

موقعی که شما پولی رو بخوای ترانسفر کنی،آکانتت محدود میشه.
پس بهتره این آکانت رو ببندی و دیگه با کارت قبلی آکانتی رو وریفای نکنی.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از rsbco :
من حدود 5 ساله که دارم با پی پال کار میکنم . تنها یک مورد اینطوری داشتم .
تو آمریکا با داشتن بیش از 360 ملیون جمعیت به جرات میتونم بگم کل این جماعت به اندازه مردم یک شهر کوچک هم دروغ نمیگند .
البته این رو هم بگم که پی پال در صورت درخواست chargeback پول رو بلافاصله نمیگردونه . بلکه در وحله اول پول رو Hold میکنه و رسیدگی میکنه و بعد از رسیدگی به مطالب عنوان شده از جانب فروشنده و خریدار تصمیم گیری میکنه .
برای اینکه بیشتر با این قضیه آشنایی پیدا کنید بهتره قسمت Help پی پال رو مطالعه کنید.

جمعیت آمریکا 217 میلیون هستش که مثله اینکه 360 میلیون ذکر شده بود.

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از the_patriot :

دوست عزيز اين ضرب المثل كه ميگه با دم شير بازي نكن واقعا در مورده pp صدق ميكنه شما ميدونيد اين اكانتي كه شما خريديد چجوري وريفاي شده ؟ با يك گيفت كارد ! چيزي كه خود شما با هزينه اي خيلي كمتر و نهايتا 15 دلار egold ميتونستيد انجام بديد . فقط بدونيد هر لحظه ميتونند اكانت شما رو محدود كنند و ازتون ID proof و utility bill يا credit card statment بخواهند و اگه نتونيد در مدت زمان تعيين شده ارائه بديد اكانتتون بسته ميشه

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از EH$@N :
دوست عزيز اين ضرب المثل كه ميگه با دم شير بازي نكن واقعا در مورده pp صدق ميكنه شما ميدونيد اين اكانتي كه شما خريديد چجوري وريفاي شده ؟ با يك گيفت كارد ! چيزي كه خود شما با هزينه اي خيلي كمتر و نهايتا 15 دلار egold ميتونستيد انجام بديد . فقط بدونيد هر لحظه ميتونند اكانت شما رو محدود كنند و ازتون ID proof و utility bill يا credit card statment بخواهند و اگه نتونيد در مدت زمان تعيين شده ارائه بديد اكانتتون بسته ميشه

آقای رضایی،من یک بار با گیفت این کارو کردم که همون روزی که 100 دلار دریافتی داشتم،آکانت لیمیت شد و مدارک خواست:(

شما می تونید یک آکانت پرسنال برای من باز کنید؟

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
شما فک کنم همین الان هم کله پا هستی :lol: :lol:
البته منظور حتما "حسابم "هست !:rolleyes:

این اکانت محدودیتش 2500 $ هست

:( دیپزرت شدم!
اینا معمولا چه زمانی این کارو میکنند؟ وقتی بخوای پول از حساب در بیاری؟ آخه یکی از اساتید می گفت(فکر کنم خود شما قبلا گفتید احسان جان) که گیر نمیدن هر چی پول به حساب بیاد وقتی میخوای ترانسفر کنی گیر بازار ه!! آره؟

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از the_patriot :

اینا معمولا چه زمانی این کارو میکنند؟ وقتی بخوای پول از حساب در بیاری؟ آخه یکی از اساتید می گفت(فکر کنم خود شما قبلا گفتید احسان جان) که گیر نمیدن هر چی پول به حساب بیاد وقتی میخوای ترانسفر کنی گیر بازار ه!! آره؟

طبق چيزي كه خود pp گفته يكي از چيزهايي كه باعث ميشه اكانت شما تحت investigate قرار بگيره high activity هستش يعني زياد با حسابتون دريافت يا پرداخت داشته باشيد يا مبلغ بالا با حسابتون دريافت كنيد . بله معمولا وقتي ميخواي پول رو بكشي بيرون اين كار را انجام ميدن چون قبل از اين خطري تهديدشون نميكنه

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از vbigdeli :
آقای رضایی،من یک بار با گیفت این کارو کردم که همون روزی که 100 دلار دریافتی داشتم،آکانت لیمیت شد و مدارک خواست:(

شما می تونید یک آکانت پرسنال برای من باز کنید؟
شما ديگه خيلي بدشانسي:D ببينيد اين pp هيچ قاعده خاصي نداره و هر چيزي كه فكر كنيد امكانپذيره يه سري به سايتhttp://www.paypalsucks.com/ بزنيد ببينيد راجبش چي نوشته :blink: پرسنال وريفاي شده؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از EH$@N :
شما ديگه خيلي بدشانسي:D ببينيد اين pp هيچ قاعده خاصي نداره و هر چيزي كه فكر كنيد امكانپذيره يه سري به سايتhttp://www.paypalsucks.com/ بزنيد ببينيد راجبش چي نوشته :blink: پرسنال وريفاي شده؟

آره آقای رضایی قبلا وریفای شده بود و دو بار دریافتی داشتم،ولی تا اومدم به یک آکونت دیگه ترانسفر کنم،لیمیت شد! و یوتیلیتی بیل خواست.

دمت گرم اگه میتونی یک آکانت برام ردیف کن.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از the_patriot :

آره موقع ترانسفر گیر میدن خفن!
بیخیاله این آکانت بشی بهتره،چون مثله من میشی:(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از vbigdeli :
آره آقای رضایی قبلا وریفای شده بود و دو بار دریافتی داشتم،ولی تا اومدم به یک آکونت دیگه ترانسفر کنم،لیمیت شد! و یوتیلیتی بیل خواست.

دمت گرم اگه میتونی یک آکانت برام ردیف کن.
این یوتیلیتی بیل و این دنگو فنگا با داشتن مثلا یه ویزا کارت واقعی مشکلش حله؟

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از shervinrv :
این یوتیلیتی بیل و این دنگو فنگا با داشتن مثلا یه ویزا کارت واقعی مشکلش حله؟
اين دنگ و فنگا تا وقتي با ايران مشكل داره حل نميشه منتها شما وقتي يه ويزا كارت داشته باشيد خوب ميتونيد خريداتون رو با اون انجام بديد يا حتي ميتونيد با كارتتون به pp ديگران هم پول بريزيد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از EH$@N :
اين دنگ و فنگا تا وقتي با ايران مشكل داره حل نميشه منتها شما وقتي يه ويزا كارت داشته باشيد خوب ميتونيد خريداتون رو با اون انجام بديد يا حتي ميتونيد با كارتتون به pp ديگران هم پول بريزيد
مسئله مهم واسه پی پال گرفتن پول هست آخه تقریبا همه جا به پی پال پول میریزن ولی به کارت نه.

بالا