برگزیده های پرشین تولز

بازي استراتژيك

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من که شک دارم فارسی بشه چيز خوبی شده باشه...تاحالا تجربه خوبی در ضمينه فارسی ها نداشتم...

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
آقا بحث Dungeon Siege شد داغ دل منم تازه شد. چند وقت پیش Expansion این بازی به بازار اومد. منم با اینکه از نسخه اولش خوشم نیومد اما گفتم Expansion اونو بگیرم . آقا هر چه قدر بازی اولش بی معنی و خنک بود هزار برابر این Expansion خنکتر. من همینجا اعلام می کنم که کسی سراغ این بازی نره.تازه فروشنده CD هم به من گفت Expansion این بازی 3 تا سی دی. اما بعد از اینکه بازی رو گرفتم متوجه شدم دوتا سی دی اولش بازی اصلیه و فقط یک سی دیش Expansion . یعنی دو تا سی دی رفت تو پاچم. :(

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
من دیدم همه دارن قات میزنن در یک آن rpg با استراتژی یکی شد و باعث به وجود اومدن اسم دیابلو 2 بازی 2 سال پیش در تاپیک بازیهای استراتژی شد من معذرت میخوام.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از sharifgame :
آقا بحث Dungeon Siege شد داغ دل منم تازه شد. . آقا هر چه قدر بازی اولش بی معنی و خنک بود هزار برابر این Expansion خنکتر. من همینجا اعلام می کنم که کسی سراغ این بازی نره......

(خوشبختانه) من اين بازيو هيچوقت نداشتم و نخواهم داشت.اما اسمش رو زياد شنيده بودم..

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حالا چرا نخواهی داشت...پدر کشتگی مگه باهاش داری؟...ها فهميدم حتماً مال microsoft هست...نه..تصميم درستی گرفتی ؛) :)

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو استراتژی هیچ کس اسمی از Starcraft:Broodwar نبرد! تنها بازی استراتژی که من مریضش شدم . این بازی هنوز که هنوزه پرطرفدارترین استراتژیک دنیاست و مسابقاتش هنوز برگذار میشه.
کارهای Blizzard تمامش شاهکاره ، اصلا کار بد نداره این کمپانی از Diablo بگیر تا Warcraft و بقیه بازیهاش همش یجورایی خلاقیت و نو آوری داشته چه تو Game Play چه تو تکنیکهای گرافیک و موزیک و .... .

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب شد گفتي Starcraft:Broodwar حرف نداره هيچ وقتم قديمي نميشه. آره كارهاي Blizzard همش شاهكاره

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
حالا چرا نخواهی داشت...پدر کشتگی مگه باهاش داری؟...

چون غير از sharifgame يادمه يك نفر ديگه (بادم نيست كي!) هم خيلي از اين بازي بهم بد گفت! خلاصه همه اينها باعث شد كلا وقتي اسم اين بازيو ميشنوم (هر چند بازيش نكردم!!) اما بدم بياد :D
به نقل از en2fa :
...ها فهميدم حتماً مال microsoft هست...نه..تصميم درستی گرفتی ؛) :)
گفتمكه من اينو بازي نكردم..و فقط رو حساب حرف مردم و اسمش نظرم بده بهش.نميدونم چجوره!
در ضمن من تا الان نميدونستم كه اين ماله مايكروسافته.حالا كه اينجوره پس بايد بازي خوبي باشه! 8) و جاي اون "خوشبختانه" بايد بگم "متاسفانه" :mrgreen:

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از Blueman :
کارهای Blizzard تمامش شاهکاره ، اصلا کار بد نداره این کمپانی از Diablo بگیر تا Warcraft و بقیه بازیهاش همش یجورایی خلاقیت و نو آوری داشته چه تو Game Play چه تو تکنیکهای گرافیک و موزیک و .... .

به نقل از usgroup1 :
آره كارهاي Blizzard همش شاهكاره

حرف Blizzard و Diablo شد..منم اين شركتو خيلي قبول دارم..بازي هاشون تا اونجا كه من ديدم سطح بالا بودن و از هركي شنيدم هم همين نظرو داشته .
بدبختانه از سري Diablo من فقط شماره 1 رو (يه قرن پيش) بازي كردم ولي با اينكه اونموقع چيزي از RPG نميدونستم بازم اين بازي حرف نداشت.
حالا اگه وقت كنم ميرم و Diablo2 و LOD هم ميگيرم...

يادمه چند وقت پيش يكي از اين مجله هاي بازي اينجا يه مقاله خيلي خوبي درباره Blizzard و سرگذشت اين شركت نوشته بود 7-8 صفحه.
راستي ميدونستيد ظاهرا بازي Lost Vikings هم ماله Blizzard بوده...

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ای جونم lost vikings....من شنيدم نسخه 2 هم امده....فکر اونم تو سايت ممد خوندم..نه؟

در مورد microsoft هم گفتم فکر کنم چون بدت اومده!!! نگفتم حتماً مال اون هست...گمراه نشی يهو بگی تو گفتی ها..

راستی اين StarCraft که ميگيد همون قديمی يه هست يا يک expansion جديد يا نه اصلاً يک بازی جديد؟!!
چون من قديميه رو بازی کردم و کلی حال...هرچند از اينا بود که همه فيلم هاش رو برداشته بودن اما خوب خيلی باحال بود...
با همشون تموم کردم جز اون موجود عجيب قريبا...خيلی از اونا بدم ميومد...

LOD?!!!اين ديگه چيه؟
Diablo 2 هم مگه expansion نيست؟!!
برم بگيرمش اما..چون من diablo 1 رو نتونستم فيلم هاش رو ببينم...مشکل داشت cd!!!

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
starcarft همونه منتها یک expansion داره بنام broodwar که خیلی بازی رو عوض کرده . یعنی یونیت اضافه کرده و damage هارو کم و زیاد کرده و طبق معمول سناریو جدید نوشتن براش.
اون موجود زشت ها هم اسمشون zerg بود :) من هنوز یه چیزایی ازش یادم میاد : 6pool rush برای زرگها ، دراگون راش برای پروتوس ها و .... .
diablo 2 تا اونجا که من میدونم یک بازی کامل هست که expansion هم داره. از اونجایی که 2 سال پیش تمومش کردم و دیگه بازی نکردم اسم اکسپنشن رو یادم نمیاد . فقط یادمه که Bail( درست نوشتم؟ ) برادر وسطیه برمیگرده . فکر کنم لقبش هم lord of destruction بود ( یا مال mephisto این بود؟ ) یادم نیست درست... .
lost vikings 2 هم درسته ، خیلی وقته اومده .

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اسم expansion ديابلو 2 Lord Of Destruction هستش همون لقب Baal (فكر كنم اينجوري بود اسپلش)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از en2fa :
ای جونم lost vikings....من شنيدم نسخه 2 هم امده....فکر اونم تو سايت ممد خوندم..نه؟
Lost Vikings 2 خيلي وقته كه اومده.
هم نسخه PC داره و هم براي Super Nintendo هست.من هر دو رو دارم.اما راستش نشستم بازي كنم زياد.
اما يك چيز مهم,اگه يه وقت خواستي اين بازيو بگيري,از من ميشنوي نسخه Super Nintendo رو بگير و با اموليتور اجراش كن,چون نسخه سوپر نينتندو حجمش فقط 1 مگابايت هست!! در حاليكه نسخه PC حجمش 21 مگابايت!! و اين درحاليه كه تقريبا كوچكترين فرقي هم از نظر گرافيكي باهم ندارن و فقط نسخه PC كاراكتر ها يك كمي حالت 3D بهشون دادن.ولي بنظر من نسخه SNES كلا خوش ساخت تره براي اينجور بازي اي و گرافيك و صداي تر تميز تري داره (خود بازي هيچ فرقي نداره و دقيقا يكيه)
به نقل از en2fa :
در مورد microsoft هم گفتم فکر کنم چون بدت اومده!!! نگفتم حتماً مال اون هست...گمراه نشی يهو بگی تو گفتی ها..
نه..گفتم كه من اين بازيو ندارم,اما همون لحظه كه گفتي با اينكه ميدونم همينجوري گفتي :) شك كردم و رفتم چك كردم ديدم شماره 2 اين بازي ماله مايكروسافته :D
البته امتياز خيلي خوبيم گرفته بود..اما شماره 1 و اكسپنشن رو نميدونم.
به نقل از en2fa :
LOD?!!!اين ديگه چيه؟
Diablo 2 هم مگه expansion نيست؟!!
برم بگيرمش اما..چون من diablo 1 رو نتونستم فيلم هاش رو ببينم...مشکل داشت cd!!!
تا اونجا كه من ميدونم, ديابلو ,سه تا نسخه ازش هست,يكي 1,يكي 2 و يكي هم همين
Lord Of Destruction كه يه expansion براي ديابلو 2 هست..

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آی ناقلا...من که گفتم مال microsoft هست ها....ديدی....:)

والا منم شک کردم که اصلاً diablo I رو بازی کردم يا II....اما فکر کنم چون چند تا cd بود حتماً 2 بوده...
اما جالبه برام که هرچند که تموم کردم اما اصلاً خاطره ازش ندارم...حتماً واسه اينه که فيلم هاش رو نديدم...
اما خيلی خوب طولانی بود...

از بعده frozen throne با expansion ها حال کردم...آخه هميشه فکر ميکردم خيلی فرقی نکردن اما با froze thorne خيلی حال کردم...
اين نيم ترما لعنتی تموم بشه..برم يک شيش هفتا بازی بخرم!!

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
بحث شركت Blizzard شد. مي خواستم بگم كه منم خيلي از اين شركت بازي سازي خوشم مي آيد. همين

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تو استراتژی هیچ کس اسمی از Starcraft:Broodwar نبرد! تنها بازی استراتژی که من مریضش شدم . این بازی هنوز که هنوزه پرطرفدارترین استراتژیک دنیاست و مسابقاتش هنوز برگذار میشه.
يادش بخير من كمتر RTS هست كه اندازه Starcraft بازي كرده باشم اما راستش اكسپنشنشو نگرفتم اون موقع خيلي سر در نميوردم كه يعني چي.تنها RTS بود بعد از تموم كردن 3 تا سناريوش نشستم همه مپهاشو چند بار چند بار بازي كردم.به هر حال براي چند سال پيش بود من كه اصلا يادم نبود اسمشو بگم.
گفتمكه من اينو بازي نكردم..و فقط رو حساب حرف مردم و اسمش نظرم بده بهش.نميدونم چجوره!
در ضمن من تا الان نميدونستم كه اين ماله مايكروسافته.حالا كه اينجوره پس بايد بازي خوبي باشه! 8) و جاي اون "خوشبختانه" بايد بگم "متاسفانه" :mrgreen:
البته 2ش كه نيومده الان در دست ساخته اما همون 1ش براي مايكروسافت بود.به اين امتيازها هم نگاه نكن چون قبلا هم گفتم موتور گرافيكي بازي خيلي قوي بود براي همين اكثر سايتها بهش امتياز بالايي دادن وگرنه بازي نيست كه لذت ببري.
من شنيدم نسخه 2 هم امده....فکر اونم تو سايت ممد خوندم..نه؟
نه :) من 7-8 ماه پيش در مورد همون 1ش نوشتم اصلا نميدونستم 2 هم داره.
اما 2ش رو من دانلود كردم هم براي SNES هم PC اما خيلي بازيه خوبي نشده نسبت به اوليش من تا مرحله 13 رسيدم بعد گير كردم اصلا حال فكر كردن بهم دست نداد.بر خلاف قبليش.حالا 1 مگه دانلود كن بعضي چيزاش خنده داره.
بحث شركت Blizzard شد. مي خواستم بگم كه منم خيلي از اين شركت بازي سازي خوشم مي آيد. همين
شما ها كه اينقدر با بازيهاي Blizzard حال ميكنيد حالا كه WOW رو نميتونيد بازي كنيد چي كار ميكنيد؟
من از وقتي فهميدم MMORPG چقدر حال ميده دارم ديوونه ميشم.حاضرم 50 $ پول بازيو بدم اون في ماهيانشم بدم تا بازي كنم اما با دايال آپ نميشه :(

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بخدا من هر وقت ميرم تو سايت اين mmorpg ها تا صبح خواب ميبينم دارم بازی ميکنم....
بابا خيلی حال ميده آخه...داری با n نفر بازی ميکنی و.....يک زندگی ميشه واسه خودش....من فقط در عجب هستم که چجوری کسی ميتونه ديگه بازی نکنه...
يعنی دست من که بيفته ميدنم از ناهار و شام هم ديگه خبری نخواهد بود.....

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از en2fa :
بخدا من هر وقت ميرم تو سايت اين mmorpg ها تا صبح خواب ميبينم دارم بازی ميکنم....
بابا خيلی حال ميده آخه...داری با n نفر بازی ميکنی و.....يک زندگی ميشه واسه خودش....من فقط در عجب هستم که چجوری کسی ميتونه ديگه بازی نکنه...
يعنی دست من که بيفته ميدنم از ناهار و شام هم ديگه خبری نخواهد بود.....
عين مني ببين اگه ميخواي از كارو زندگي نيفتي اينو نبين:
www.tibia.com
من تو world Rubera به اسم ممد موجودم :D

فقط قبلش Warning ميدم اگه معتادش شدي بمن چه ها!!من خودمم معتاد شدم!

بالا