برگزیده های پرشین تولز

بازی استراتژیک و آنلاین بتل داون، زمین دوم

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
تا این swak ها نیروهای بیشتری رو به اون اوت پست نفرستادن باید کارشون رو یکسره کنیم!

من حاضرم رادار هر 11 کلونی شون رو از کار بندازم ، بعد یکی ویروس رو فعال کنه که 40 درصد یونیتهاشون سرباز پیاده هستن بعد اگه کسی lon داره بزنه و همه همزمان به اون اوت پست حمله کنیم
من هم با حرف شما مبنی از نابودی swak در منطقه موافقم باید همه هم زمان حمله کنیم قبل از حمله یکی به من بگه ساعت استرالیا چقدر با ما تفوت داره ؟

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
رادار جم هم نمی خواهد خارج از محدوده دید اش است

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
من از پس اینا بر نمی یام من فقط 85 نیرو دارم اینا یه چیزی تو مایه های 180 نیرو وارد منطقه کردن من هر چی به شما گفتن نیرو بسازید هیچ کس وش نکرد آخه کارخونه می خواستید چی کار نگاه کنین اینا همه با هم نیرو ساختن اومده ما چی یکی من نیرو دارم یکی هم MC دیگه همه بی خیال نیرو شدن من یکی از سیلو هام را ارم کردم تا 24 ساعت دیگه می زنمش ولی حتی اگه هم با بم بزنمش نمی تونم کاری کنم یکی به من بگه این یارو تکنولوژیش چیه اخه متال از کجا آوره

از این به بعد هم دیگه حتی به منو سازه هاتان نگاه نمی کنین فقط نیرو می سازید

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
اوضاع منطقه خیلی خفن شده لشکر کشی های پیا پی داشتیم این استرالیایی ها هم 24 بودن احتیاج به کمک دوستان داریم فعلا ما با 120 نیرو حمله کردیم ولی باز از پس این کفار بر نمی آییم

oza.JPG

احتیاج به حمله منظم داریم این جوری اصلا نمی شه من نمی تونم یه نفره بجنگم در جنگ کمک کنید به نامه هایی هم که می فرستم گوش بدید

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
پیروزی های پیاپی ما باعث خروج کفار swak از منطقه شد

این هم آخرین دو جنگ : ( البته دشمن ایون کنون و پخش ویروس کرد در لحظات آخر و گر نا اصلا تلفات نمی دادیم )

attack1.JPG

attack2.JPG

البته جنگ های دیگری هم بود ولی نذاشتم حمله و گرفتن اوت پست و ...

ما خفن حال دشمن را گرفتیم اما از لحاظ تلفات خفن هم حال من گرفته شد چون همه با هم همزمان و طبق دستورات عمل نکردند

از ام سی و گریت پرشیا و ایران متشکرم کمال همکاری را داشتند

دوست عزیز امیر حسین

هر وقت مورد تهاجم قرار گرفتی سریع به ما بگو من الان متوجه شدم که دشمن به تو حمله کرده و با تو فقط 1 تیک فاصله داره گیت هم نداری که تلپورت کنم ( به هر حال متاسفم حرکت جالبی برای انتقال کلونی ات کردی لذت بردیم فقط محل نا مناسبی را انتخاب کردی زیر براک دشمن ) :(

منتظر حمله دیگر دشمن باشید نیرو بسازید و کلونی و کریستال تسخیر کنید

مختصات حمله جدید هم مس کردم بهش حمله کنید

احتیاج به یه چند تا رادار هم داریم مواقع مورد نظر را می زنم

از اتحاد اکباتان هم بخاطر هماهنگی ممنون ( پسوردشون را دادن که من بجاشون حمله کنم ) لطف کردید بخاطر تلفات هم پیشاپیش معذرت می خواهم

از کوروش کبیر هم معذرت می خوام زیرا بدون اجازه نیرو هاشان را تکان دادم

به هر حال این پیروزی را تبریک می گم

persianIR Damascus freedome great persia متاسفم نتونستم زودتر در جنگ وارد شم به هر حال حالا نیرو ندارم امیدوارم برای دفاع از من هم فکری کنید من فکر پخش ویروس دشمن را نکرده بودم

السلام علی من اتبع الهدی
دایتیس

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سرباز اصلا بدرد نمیخوره هر بچه ای تو مپ میتونه ویروس پخش کنه جون همشون 1 بشه ، اصلا سرباز نسازید!

فقط بدرد انتحاری فرستادن میخورن که آمار دشمن رو بدست بیاریم

=====

راستی چی شد کلونی من تسخیر نشد!؟ یارو به من حمله کرده بود گفتم قبل از اینکه تسخیرشم بزار حال دوتا از این پروهای Er رو بگیریم! :دی ریلوکیت کردمشون الان دیدم اصلا تسخیر نشدم!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه خدا قسم کفار این خشم مسلمین را که دیشب به وقوع پیوست را ندیده بودند و هیچ وقت فراموش نخواهند کرد
و مطمین باشبد حالا حالا ها بر نمی گردند

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
یه خدا قسم کفار این خشم مسلمین را که دیشب به وقوع پیوست را ندیده بودند و هیچ وقت فراموش نخواهند کرد
و مطمین باشبد حالا حالا ها بر نمی گردند
بله ما دست این گروه از کفار را به کلی از خاورمیانه جمع کردیم اما از طرف هند دوباره در حال بازسازی و آماده سازی نفرات برای دست درازی دوباره هستند

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
بچه ها از من دعوت شده به NDV بپیوندم برم یا نه ؟

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوتسان میشه من رو راهنمایی کنین!

من کاماندر کلونی Western Ekbatan هستم

می خوام راهنماییم کنید!

من به زودی به تکنولوزی تانک دسترسی پیدا می کنم با این وجود چی بسازم از همه بهتره سرباز تانک یا نفربر؟

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
دوتسان میشه من رو راهنمایی کنین!

من کاماندر کلونی Western Ekbatan هستم

می خوام راهنماییم کنید!

من به زودی به تکنولوزی تانک دسترسی پیدا می کنم با این وجود چی بسازم از همه بهتره سرباز تانک یا نفربر؟
خوب معلومه تانك البته به شرايط جنگ هم مربوط میشه
فعلا شما تانک رنج بسازید

به زودی EOR قصد حمله داره

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنماییت پس از 24 ساعت دیگه که به تکنولوژی تانک دسترسی پیدا کردم تانک رنج می سازم...

ممنون
میلاد

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
EOR از طرف آذربایجان با 40 تا تانک حمله می کنه مواظب باشید

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به کجا؟
اصفهان؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باید یک سپاهی جمع آوری کنیم و یک درس درست حسابی به این اتحاد های اطراف خودمان بدهیم
Er را که ترکاندیم
ریسشون به گدایی افتاد و خودشو ریلکیت کرد

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ریلکیت یعنی چی؟

MKQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خلیج فارس دست UTF هستش میخواین چی کار کنین؟ اونجا ها مال ماست

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان خلیج فارس دست UTF هستش میخواین چی کار کنین؟ اونجا ها مال ماست
فعلا با ونا كاري نداریم خلیج را خودم پس می گیرم

الان همه باید به N: 6463 E: 28150 حمله کنن چون SWAK از اونجا می خواهد برگردد و حملات را از سر بگیره
و بعد نوبت DX اسـت که اومده جنوب ایران و قصد حمله داره N: 6851 E: 26644 اونم باید هر چه سریع تر نابود بشه

یه چند تا ایرانی وارد بازی شدند که باید ایرانی بودنشون ثابت بشه و با من تماس بگیرن بعد به اتحاد اضافشون کنم

یه سری نقشه پلید هم دارم که اول دو درخواست بالا باید انجام بشه تا من از امنیت اتحاد مطمئن بشم و بعد به انها بپردازم

بالا